IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lenisko1
2. feb 2012

@majca55 no mam poradnu 9.2

cmelica
2. feb 2012

@buba13 aj mne sa polepsili vysledky 🙂
juuu to ma karsny vek tatino...vsetko naj naj 🙂 🙂 no mate toho dost na plane,takze moc si neodpocinies,co?
mi nic moja...mm je chori a chce to poriadne vylezat tak budeme len doma 🙂 mozno pride niekto k nam,ale mi sa nikam nechystame,zatial 😀

majca55
2. feb 2012

@lenisko1 vau tak som zvedavá či sa ukáže 😵 držím palce silnooooooooooo

cmelica
2. feb 2012

@kostickabonnie juj moja keby sa dalo kazdej jednoj ocikam zvlast jeden a vam ich poslem s velkou radostou 🙂 🙂 🙂

buba13
2. feb 2012

@cmelica tak k niecomu nam to predsa pomaha to tehu, ze? 😀 ale tak zajtra asi ano. v sobotu to budem odpocivat tiez a v nedelu to bude ine kafe 😀 ked bude maly plakat a tak 🙂
jasne poriadne nech to vylezi a nech ziadne bacile neprejdu na teba 😉 vela vitaminu C

lenisko1
2. feb 2012

@majca55 dakujeeeem dufam aj ja 🙂

cmelica
2. feb 2012

@buba13 veru aspon k niecomu 🙂 🙂 ved to budes mat taku krasnu skusku to malicke 🙂 🙂

buba13
2. feb 2012

@cmelica no len dufam, ze sa maly nepokaka 😀 chichi

buba13
2. feb 2012

@cmelica idem ja uz pomalicky domov moja. prajem krasny vecer 😉

majca55
2. feb 2012

@buba13 pekný večer ti prajem 😵

cmelica
2. feb 2012

@buba13 to by bolo pre stastie 😀 pekny vecer a opatrne po ceste.... drzkaj sa!!!

buba13
3. feb 2012

@cmelica dobre ranko, no pre stastie 😀 😀 😀 vyspata?

buba13
3. feb 2012

@majca55 ahojcek 🙂 tak uz som tu potom nebola. tak sa mi dobre spalo, ze som neverila, ze uz je 4:30 a musim vstavat 😀

tinasc
3. feb 2012

@lasalete ono to prepláca poisťovňa, ale prepláca len lieky, punkciu a transfer, ale za tie lieky si musíš doplácať, potom platiť centru za výkony... preto to vychádza cca. 1000 eur, niekde viac, ono záleží napr. koľko budeš mať napichovaných vajok, či budete mať predĺženú kultiváciu, či budete mraziť a podobne 🙂 u nás v centre som platila ešte poplatok za doplnkové služby 100 eur...

tinasc
3. feb 2012

@lasalete tak ako popísala cmelica, v každom centre je to plus mínu rovnaké, ale napr. ja mám už druhú stimulku a zase mám dlhý protokol a lieky som predtým žiadne nebrala, rovno som začala pichať injekcie 😉

tinasc
3. feb 2012

@cmelica no tak to oddychuj dokedy môžeš 🙂 až budeš čakať druhé, tak to už nebude také ako predtým... juj aj ja by som rada niekedy leňošila, no moje tornádo ma nenechá 😉 😀 spomínam si na to ako som ju čakala a nič som nemusela, nohy vyložené 🙂

tinasc
3. feb 2012

@cmelica a ako ti upravili na štítku lieky? viac, či menej? a čo berieš?

sijust
3. feb 2012

@majca55 babulka,veru ineho tusaka som mala...ale okrem nas dvoch (ja som chlapceka chcela hlavne kvoli mm,lebo uz ma dve dcery)cela familia chela princeznu,tak snad bude...a v noci ma prvy krat zobudila...take premety robila...tatik sa rano smial,ze akurat vtedy sa asi chcela fotit..som mu povedala,ze vyzera to tak,ze bude po tebe,tak potom je vsetko mozne 😀

tinasc
3. feb 2012

@sijust nuž dievčatká tu majú zatiaľ prevahu 🙂

cmelica
3. feb 2012

@buba13 ahoj!!!tak ty uz zarezavas vo velkom,co???ale aspon budes mat dlhsi vikend 🙂 🙂 🙂

sijust
3. feb 2012

@cmelica ked sme sedeli v cakarni hovorim tatikovi...ak sa nebude chciet ukazat,fotit sa atd,tak to bude po tebe...a tak aj bolo... 😀 cele brusko sa mi triaslo,tak chcel dr.vyprovokovat,aby sa pozrela a nic...zanovito kopala nohami,ze ju vyrusujeme,ale nepozrela sa...a v noci tak vystrajala,prvy krat som sa na to zobudila 😉 a ty maminka nasa nastavajuca?ako sa mas? 🙂

cmelica
3. feb 2012

@tinasc ahooj!!no veru si to uzivam to lenosenie 🙂 🙂
uzivam L-thyroxin 50 a75ku...predtym som mala 5dni 50tku a 2 dni 75....a teraz mi to dal 4 dni 75....a 3dni 50tku...
za 3 mesiace kontrola 🙂 ty ides kedy??

sijust
3. feb 2012

@tinasc zda sa,ze ano 😉 no uvidime,ci dr.dobre videl...

cmelica
3. feb 2012

@sijust ahoj!juuuu tak si vybera kedy sa ukaze princeznicka 🙂 musel to byt naozaj uzastny pocit 🙂 😵 😵 😵
a teraz idete kedy do poradne??
dakujem ja sa mam dobre...niako mi zatial nic nieje len podbrusko sem tam a cic az vecer bolia 🙂 som zvedava v utorok na sono 🙂

tinasc
3. feb 2012

@cmelica a to máš zaujímavé dávkovanie 😉 ja beriem už dlho Euthyrox 75, idem na kontrolu 7.2.... som zvedavá čo mi povie, ako minule, že či chcem otehotnieť, keď som takááá veľkáááá 😉 no čo už som kus baby 😀

sijust
3. feb 2012

@cmelica na poradnu ideme v pondelok...bolo to krasne,mas sa na co tesit...taka bola krasna...bude to zrejme maly tvrdohlavec,ale co uz 😀 nevadi,ze sa nechcela fotit,hlavne,ze je v poriadku...ten dr.sa tvaril tak zamracene,ked vsetky oragniky prezeral...som sa bala,uz som cakala nejaku jobovku,Petkovi som stlacala ruku,az mu kosti praskali.... 😀 zlatko,cici ta budu boliet stale...ked dam vecer dole podprdu,idem odpadnut...a uz su take naliate 😅

cmelica
3. feb 2012

@sijust tak moja hlavne ze je v poriadku a vsetko ma tak ak ma byt 🙂 🙂 🙂
dr sa vzdy tvaria ako keby neviem co sa dialo a pritom je vsetko v poriadku 🙂
pri mne sa Krajko usmieval a ja som si to za zobrala v tom zlom koli sliznici,ze bola len 14mm aj ked on bol velice spokojny...no co ti poviem 🙂

adikasala
3. feb 2012

@sijust ahojky tak bude stellinka,dalsia kamoska a polovicna italka 🙂 super.tak uz ti vyvadzala v noci.,..ta nas vyvadzala tiez ale teraz sa nejako ukludnila,vyvadza vecer.a potom pekne v noci spinka,a rano sa zobudi ked ranajkujem. 🙂 🙂 🙂 asi si uz zacina robyt rezim podla maminky.podla tyzdnov by to malo sedet,hovoria ze babo zacina mat myslienky a rozmysla 🙂 dufam ze to tak zostane aj po narodeni 🙂 🙂 🙂

cmelica
3. feb 2012

@tinasc ako ,ze to ti povedal???ten moj je zatial bez eskerich komentarov...si mu mala povedat ,ze ty sa tiez nestaras co chce on...ako ty dr niektori ma udivuju svojimi reakciami...

tinasc
3. feb 2012

@cmelica nuž v niečom má pravdu, ja si to uvedomujem... ale zase môže sa zdržať komentárov, to je pravda... ale uvidíme 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre