IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mistisa
9. feb 2012

@tinasc a nevies moja ci ked nevidu tie 3 alebo 4 pokusy IUI ci sa podava ziadost na preplatenie IVF do poistovne? dakujeeem 🙂

tinasc
9. feb 2012

@tinka9075 ďakujem, verím tomu 🙂

tinka9075
9. feb 2012

@tinasc musíme verit a budeme obe tehulky 🙂 🙂

tinasc
9. feb 2012

@mistisa ja som mala IUI 4x a nevyšlo, tak mi navrhol laparku, či tam nie je chyba a písali sme žiadosť na IVF...

cmelica
9. feb 2012

@tinasc moooc ti drzkam palce a verim ze sa pekne u maminky zajtra uvelebia 🙂 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj 🙂

tinasc
9. feb 2012

@tinka9075 to vlastne budeme čakať spolu, ty máš po iui, ja zajtra vklad... joj to bude dlhé čakanie 🙂

tinasc
9. feb 2012

@cmelica ďakujem 🙂

mistisa
9. feb 2012

@tinasc aha no ja budem laparku tak za mesiac najneskor za sebou tak snad mi dalsiu nedaju 😀 takze tak a co ako zareagovala poistovna? pomohli vam?

tinka9075
9. feb 2012

@tinasc budeme čakat spolu aspon nám to rýchlejšie ubehne 🙂 🙂

tinasc
9. feb 2012

@mistisa laparku máš až za mesiac? no mne schválil už druhú žiadosť...

mistisa
9. feb 2012

@tinasc a ty mas zajtra tusim vklad co?

tinasc
9. feb 2012

@mistisa hej mám 🙂

mistisa
9. feb 2012

@tinasc no asi nie az tak ale teraz mam vyvolavacku na mrsku dostanem mrsku idem na 3 DC na krv na hormonalny profil a potom si mam zajednat najblizsi volny termin k drábekovi a tam sa dohodneme co dalej.a povedal ze laparka lebo mam polycysticke vajecniky tak pocitam ze do mesiaca snad to vida 🙂

mistisa
9. feb 2012

@tinasc no mojka budem na vas mysliet drzkaj sa a ja budem drzkat palceky nech si pekne najdu miestecko u svojej maminky 😉

tinasc
9. feb 2012

@mistisa no ak sa rozhodneš pre laparku v gynfive, tak to potom pôjde rýchlo 🙂 len si budeš musieť predtým obehať predoperačné, tak aby si to stihla... 🙂

mistisa
9. feb 2012

@tinasc no moja ja by som to prijala lebo vraj to tam je jednodnova zalezitost jeden den urobia druhy ides domkov zevraj ale cenovo to nie bohvieco ze? ono to je take drahe aj ked som tam ako pacientka ? nevies?

alibabaa
9. feb 2012

@tinasc srdiecko drzim ti palceky moc moc. neboj su to bojovnicata obrovske. este ta prekvapia 😉

mistisa
9. feb 2012

@tinasc a este otazocka kolko stoji IVF? vies mi moja napisat?

tinasc
9. feb 2012

@mistisa ja som tam platila tuší 250 euro... takže lacné to nie je, ale zase jeden deň operácia, na druhý deň domov, takže to je fajn...

tinasc
9. feb 2012

@alibabaa verím im 🙂

mistisa
9. feb 2012

@tinasc no to ano to je dobre skoda ze to neni lacnejsie ked si ako pacientka ich.noz tak sukromna klinika co chceme ze?

mistisa
9. feb 2012

@tinasc a on ti dal na vyber? kde mozes na laparku ist? ci automaticky tam? alebo ako? ale mam otazok co?

tinasc
9. feb 2012

@mistisa no a IVF? no doplácaš za lieky, podľa toho aké máš, to je cca. 250 - 300 euro, potom sa platí po punkcii vajíčok podľa toho, či ich budeš mať napichované, či bude predĺžená kultivácia, či budeš mať aj na zamrazenie... takže takto to rastie, zvyčajne je to okolo 1000 euro čo zaplatíš ty... a to ti poisťovňa ešte 1000 euro prepláca 🙂
áno dal mi na výber, či chcem ísť k nim, alebo do nemocnice... ale ja som v nemocnici nechcela ležať...

alibabaa
9. feb 2012

@tinasc a zajtra tfuj, tfuj, tfuj 🙂

buba13
9. feb 2012

@cmelica presne, vsetko ide ked chce. ale nic ine od neho nepocuvame, ako sa nic nemoze robit a bla bla... tak uvidime. ved, ked donesiem papier od lekara, tak sa moze aj na hlavu postavit, ze inak budem chodit do prace. 😀 pekne, len sa prevaluj, tak mas odpocivat. inak mne velmi teraz chuti kalerab, tak si ho non-stop stale krajam kazdy den 🙂

mistisa
9. feb 2012

@tinasc fu tak rozdychavam pekne no dufam ze sa uchyti na IUI 🙂

cmelica
9. feb 2012

@buba13 potom uz moze rozpravat co chce 🙂 🙂 🙂 ja dnes frcim na chlebyku s mastou a uhorkou...ani neviem co ma to rano napadlo si dat na ranajky a uz som ho aj vecerala 🙂 🙂 🙂 🙂

dasaa
9. feb 2012

@buba13 ahoj moja ta co mas nevolnosti?Len oddychuj pekne 🙂 .Mam sa fajn a dufam ze aj malinke zatial sa citime dobre. 🙂 🙂 🙂

majca55
9. feb 2012

@tinka9075 tak držím palce silnooooooooooo 😵 zajtra si doma?

tinka9075
9. feb 2012

@majca55 dakujem zajtra mám dovolenku a v pondelok už makám dúfam že sa tam dlho neohrejem 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre