IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
27. feb 2012

ahojte @cmelica @dasaa @majca55 zelam vam cely pekny tyzden, slniecko svieti a vietor aspon vysusi mokru zem....a mne sa uz von tlacia krokusy a tulipany a narcisy a @tinasc a @tinka9075 nam povedali super spravicky 🙂 , co tie ostatne? ja nemam nove nic, iba pracu 🙂 vysledky sterov, hormonalneho profilu a endokrinologie mam v poriadku, tento tyzden v stredu hematka a uz sa blizi termin do prahy na imuno, strasne leti ten cas 🙂

sijust
27. feb 2012

@tinasc gratulujem moja,velmi sa tesim 🙂 netrap sa,vsetko bude dobre a drobcek to ustoji...ja som bola na zaciatku tehu az dva krat po sebe silno chora...a zvladli sme to 🙂

sijust
27. feb 2012

@dasaa ahoj moja,mame sa fajn...dakujeme...vo stvrtok ideme na 4D,aby sa nam potvrdilo,co mame v brusku...drobciatko nase kopka,vyduva sa...uz reaguje na tatinka...to je take zlate 🙂 len ma zacina boliet chrbat,pridala sa krcna chrbtica,klby...uz sa prevalujem ako tulen trosku 🙂 ale aj tak stale hovorim,ze toto je najkrajsie obdobie,ake som kedy zazila... 🙂 hladkame vasu malinku 😉

sijust
27. feb 2012

@adikasala juuuj zlatik tesim sa co nasa kamoska...ako sa ma...daj vediet...my idem na 4Dvo stvrtok... 🙂

sijust
27. feb 2012

@walta ahoj moja,skus na to hrdielko bolave homeogene 9 to su homeopatika...pripadne,ak nemas susenu šalviu,tak sa da kupit roztok,zried ho s vlaznou vodou a kloktaj...len ziadnu sol...to vobec nepomaha,skor drazdi...sol je dobra len ako prevencia...

mirka2010
27. feb 2012

@dasaa ahojky zlaticko...tak to som stastna, ze sa mate dobre...ze malicka kopka...je to uzasne, vsak??? citit ten svoj vymodleny poklad 🙂 my sme ok, tuk, tuk, tuk...malicky akurat mrnka, sa mu chce podriemkat...pokladik nas..vcera sme sa kym svietilo slniecko poprechadzali aj s ocinkom, aj s nasim psikom, bolo nam super...tesime sa uz na jar...ked budeme moct byt von aj dlhsie...🙂 a ako rastie brusinko???

cmelica
27. feb 2012

@kostickabonnie aj tebe moja peknyyyyyyy 🙂 🙂 🙂 juuj tak pomalicky uz sa k tebe dostava jar 😀 super to mam rada a narcisky ,tulipany milujem 🙂 🙂 tak super,ze mas v setko v poriadku 🙂 este to Brno a mozte ist na to 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
27. feb 2012

@sijust ahooj!!tak predsa ste sa objednali uz teraz na stvrtok 🙂 🙂 🙂 tak pekne nech sa vam ukaze princezna 🙂 🙂 veru moze nam byt cokolvek,ale su to naj naj chvile 🙂 🙂 🙂

cmelica
27. feb 2012

@mirka2010 ahoj!!tak ste si rodinka pekne uzivali slniecka 🙂 🙂 🙂 a ako sa mate??

mariankach
27. feb 2012

@mirka2010 my uuzasnee, uz to nie je len o placi, spanku a plienkach, zacala sa naadherne usmievat, rano si ju beriem k sebe do postele ked ju krmim o 5 rano a ona si tichucko susti, kym sa nezobudime o tej 7-8 a potom sa usmieva a zacina trosku dzvotat. Zatial len take haaaaaaaa a eeeeeeee, ale je to paradne 😀 .Kuk foto, z dnesneho rana, akurat mi mala spi, uz som vsetko obehala doma.

mirka2010
27. feb 2012

@cmelica ahoj zlaticko...ano, uzivali, krasna prechadzka to bola..tesim sa na dalsiu 🙂 a ty sa ako mas??? uz 9 tt pozeram ze si 🙂 ach, to je kraaaasa...ako sa citis??? a co nove ti k pocitom pribudlo?

mirka2010
27. feb 2012

@mariankach no to je kraaaasna babika...naozaj kraaaasna..pekne ju od nas pohladkaj 🙂 moj maly si tiez uz podriemkava, tak mam chvilu si aj ja troska popismenkovat...🙂aj nas milacik sa uz smejka...je to tak nadherne..nas to tak naplna energiou, ze to sa neda ani len opisat, aky je den krasny, ked je maly usmiaty a zacina komunikovat s nami...vsetko by som za ten usmev dala...aj my uz mame nejake gagotanie...a takto sa rozprava, ze a-gggggggggggggg, to je nase 🙂 joooj, by som ho od lasky spapala 🙂 a chodievate aj von??? uz mate svoj rezim??? ako casto mala papa???

cmelica
27. feb 2012

@mariankach jeeeeeeee malicka je uzastna 🙂 🙂 🙂

cmelica
27. feb 2012

@mirka2010 my v pohode 🙂 niako nemam ziadne nove pocity,som niaka divna az sa toho bojim 😝 sem tam pobolia cici,podbrusko,no a dnes rano riadny hlienik 😝 snad je to v poriadku 🙂

mariankach
27. feb 2012

@mirka2010 a citam tu, ze ste boli vonku, my uuplne zboznujeme prechadzky, chodime skoro kazdy den k prastaremu tatovi (ma 82), dame unho Caro kavicku a bezkame zas domkov. Ale uz zacneme chodit aj do mesta, konci mi sestonedelie a uz odnesiem aj vajicko pomaly, tak to este len zacne! 😀.

mariankach
27. feb 2012

@cmelica je, ona bola celkom dobrucka uz od malicka 😀, ale teraz uz reaguje aj na hracky, ja v hracej deke susti a brnka do vsetkeho. Este sice nebyva dlho hore, pospi tak po chvilke, ale bude to stale lepsie a lepsie. No a ked bude leto, tak urcite budeme s kamaratkami co maju babenka chodit do Rajca na kupko a chcem ju od 5-tich mesiackov dat aj na babyplavanie u nas v ZA. Inak poctivo cvicime co nas v MT v porodnici naucili, nozicky, dvihanie hlavicky, masaz chrbatika. Nech napredujeme 🙂

mirka2010
27. feb 2012

@cmelica urcite je to v poriadku...to sa neboj, ja som to tiez mavala, aj ked mi to zacalo neskor, ale potom stale...no vies, tieto zaciatky su take nejake...ale potom to pride...neboj..aj ciciky budu bolkat...mna az okolo konca tretieho mesiaca zacali a potom boleliiiii, juuuuj, ako dva kamene keby som mala pred sebou...a brusinko si sledujes ako sa meni? ci zatial bez zmeny ?

mirka2010
27. feb 2012

@mariankach a ty si sestonedelie poctivo dodrziavala? lebo my sme uz boli dva krat v meste...ale len sa prejst...a tiez sme boli asi tri krat v obchode...aj s malym...lebo inak sa mi nedalo...nie je to jednoduche nechat vsetko len na manzela, takze som musela ist uz aj ja...a pijes normalnu kavicku? teda tak ako pred tehotenstvom? lebo nam v porodnici povedali, ze kludne jednu kavicku denne mozeme, ale ja si davam taku slabulinku, len pre ten pocit, ked manzel pride domov z prace, ze si pokecame, dame si ju spolu...🙂 aj my milujeme prechadzky...som stastna, ze sa malemu v kociku paci...je to super...🙂

cmelica
27. feb 2012

@mariankach ale je krasna princezna 🙂 🙂 plavanie je super aj tu u nas je nieco pre takych drobcov 🙂
ja by som chcela trosku sa ist pohybovat do ody uz ter 🙂 az ,len neviem co povie dr,ci nam to dovoli...
len pekne cvicte 🙂 a su to niake speci cviky???

cmelica
27. feb 2012

@mirka2010 jej ako si ma upokojila,som si myslela,ze som niaka ina ked ma cici nebolia niako obzvlast 🙂 moja a ja ani cikat nechodim niako mooooc casto 😝 niektore kocky pisu ,ze aj 100 x za den ci noc a ja tak ako pride 🙂 nie moja brusko bude na mne vidiet asi az ked budem v niako 5-6 mesiaci 😝 😝 😝 teda ,no nechame sa prekvapit,ale uz teraz viem ze si ho nemozem dovolit niako stiahnut,ako predtym 🙂 🙂

mirka2010
27. feb 2012

@cmelica zlaticko, ja som zacala chodit cikat tak okolo konca 3 mesiaca...takze mas cas...vsetko ta pocka 🙂 teda dufam okrem grckania, lebo to by som ti nepriala...ja som ani raz, ale potom na konci sa mi to vynahradilo tym, ze mi byvalo tak neskutocne zle, ze som nemohla zjest ale vobec ze nic...ani mineralky sa napit uz nebolo mozne...to bolo velmi neprijemne...ale vsetko vydrzis...potom ked mas doma uz ten zazrak, tak na vsekto co bolo neprijemne zabudnes, ani nevies ako 🙂

mariankach
27. feb 2012

@mirka2010 skor len v tom noseni tazkych veci, lebo my mame to vajicko do auta take zaklapacie do isofixu a to kym som ho vylozila do auta a nastelovala, bola som cela spotena 😀. Ostatne som nejak nedodrziavala, iba prve dva tyzdne od porodu, inak som kmitala, aj v domacnosti. Na prechadzku sme zacali chodit hned po tych mrazoch, bala soms a, aby mi neochorela, takze som ju nedavala ani k oknu, u nas byvavalo tak -25°C.
Kavu som pila aj dve do porodu, ale potom som sekla, ak ked som kavickarka a velkaaaaaaaaaaaa, ale v meste si dam normalne bezkofeinovu. Stale sa pohybujeme po miestach, kde mozem malu nadojcit, este nema take uplne presne intervaly - niekey chce uz po 1,5 hodke, inokedy vydrzi aj dve hodinky, takze my tak v okoli auparku, miraga, kde su kutiky - cize okolo namestia. Trosku sa vyhybam tescu a Kauflandu, lebo tam je spinava klimatizacia, aby tam volaco nechytila.

zuzancek22
27. feb 2012

@mariankach malinká je nádherná

mirka2010
27. feb 2012

@mariankach hmmm, tak to my sme boli prave raz v Tescu...ale bol aj tak zababuseny...to bola rychlovka, mal aj deku vo vyske hlavicky, ja si uvedomujem tie klimatizacie, nie je to nic dobre pre babatka...ale co mame robit, ked treba nakupit a predsa, vzdy lepsie nakupim ako manzel..teda, aj on vie nakupit, ale ja to viem lepsie 😀 😀 😀 my koncime teraz v stredu sestonedelie, ale my sme sa najviac obmedzovali v prijme navstev...ako ste to robili? lebo ku nam uz chceli ludia chodit ked mal maly aj par dni..bolo tazke povedat nie...ale proste som musela...najlepsie je, ze rodina to respektuje, ale cudzi ludia ani tak nie...inak ja aj po cisarskom robim uz vsetko a uz velmi dlho...aj vajicko nosim...aj ked viem, ze by som nemala...ale niekedy proste musim! 🙂inak je super, ze si v ZA, mate tam viac miest takto ist s malym...to my tu toho tak vela nemame....ale da sa ist aj do centra, aj do nakupneho centra...ale na jar, v lete do parku, tesim sa neskutocne moc 🙂

dasaa
27. feb 2012

@mirka2010 ano uz zacalo rast aj ked mne sa zda ze je stale rovnake 😀.Tak to mas pravdu je to krasny pocit citit malinku ako kope.Tiez sa tesime na jar aspon mozeme byt trosku dlhsie vonku ako teraz 🙂

dasaa
27. feb 2012

@kostickabonnie ahoj moja a dakujem aj tebe prajem pekny a prijemny cely tyzden.A pohodu v praci.U nas je dnes fajne chladno ☹ brrrrr.Uz sa tesim na jar aspon bude ovela lepsie pocasie. 🙂

dasaa
27. feb 2012

@cmelica ahoj moja ako sa mi dnes mas? 🙂

tinasc
27. feb 2012

@sijust ďakujem moja, ono, ja by som sa ani tak nebála, lebo aj s malou som bola na začiatku tehu chorá, len vtedy sopel a nádcha ale bez kašla, takže kašel je niečo nové a len mám obavy, že to brucho sa tak namáha a otriasa 😉

tinasc
27. feb 2012

@cmelica ja nemám žiadne príznaky, vôbec sa necítim ako tehotná... takže ja zase uvažujem opačne, či je všetko ok 😉

adikasala
27. feb 2012

kocky takze sme po sone 🙂 valentinka sa pekne ukazala sme uz s hlvickou dolu pripravena na start 🙂 vazime 1400g.a vsetky miery mame v norme,prietoky tiez ok.a mame velal vela vlaskov 😀 😀 😀 😀 po tatinkovi bude kucerava talianka 😀 pytala som sa doky ci neni mensia.odpoved bola ze je to v norme,ved aj ja som neni velka bezna moja vaha su 50kg,takze ani ja nemozem mat velke babo .predbezna vaha pri narodeni okolo 3 kg 🙂 🙂 len mame mocove vysledky pozitivne 😒 tak zajtra musim skocit este ku doktorovi co ma sleduje co mi na to povie.dufam nic vazne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre