IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
20. mar 2012

@adikasala ahojky... malinka sa este nepyta von, este do konca tyzdna musi vydrzat... predoperacne uz mam hotove, keby je treba cisarsky.... uvidime. Ty uz tiez s tou robotou opatrne, aby si fakt nemusela lahnut do postele do porodu. Pekny dnik ti zelam, papaaa

walta
20. mar 2012

@ketere dakujem velmi pekne za drzanie palcov.... nech uz to mam za sebou a malinka je uz s nami, lebo velmi sa na nu tesime. Vam posielam pusku... papa a ja sa ti potom ozvem

adikasala
20. mar 2012

@walta ahojky tak sme doma z poradne zatial je vsetko v poriadku vratka su zatvorene 🙂 🙂 tak v pohode mozem fungovat samozrejme s rezervou,,,,o mesiac dalsia kontrola + krvne testy a stery na strepkokoka a o tyzden este sono...vies mam vybavovacky este okolo bytu kupujem zavesy lustre 😉 a posledne veci pre bambulku tak preto som pisala ze mam este roboty,do prace uz nechodim len tak sem tam k mm do obchodu aby mi cas presiel..

walta
20. mar 2012

@adikasala tak je dobre, ze este u teba nic nehrozi... ved este mas cas, to by bolo este aj tak skoro. Mne tiez robili krvne testy a aj toho streptokoka, chvalabohu mam vsetko ok a negativne. Ja sa tiez uz len tak smotim po dome, aby sa nepovedalo, aj tak uz nic nevladzem robit. Len vydrzat do porodu, zvladnut ho a bude dobre. 🙂 🙂 🙂

adikasala
20. mar 2012

http://www.brevi.eu/prodotti-prima-infanzia/igi... taky pultik s vanickou na vanu sme si objednali 🙂

adikasala
20. mar 2012

@walta no viem este je skoro ale poznam kocky co v 34 tyzdni boli otvorene a museli lezat posledne tyzdne 🙂 tak preto,,zatial mozem len povedat moje tehulko prebieha v poriadku bez komplikacii,az na ten zaciatok ateraz ta infekcia,inak sa da vsetko v pohode..

adikasala
20. mar 2012

kocky ten link hore sa mi nepodarilo stiahnut ten spravny tak tam neuvidite ten prebalovaci pultik,zial je to v taliancine...ale su tam dobre veci.. 🙂

walta
20. mar 2012

@adikasala taaaaak to sa tesim, jasna vec, uz to dobojujes do radostneho konca... drzime si palce navzajom 😉

kostickabonnie
20. mar 2012

@cmelica Praha bola prekrasna, slnecna...nachodili sme sa riadne, klinika je v krasnej historickej budove a personal bol mily, lekar nas spovedal o106, nechali sme tam sice 7000 Kč, ale stale je to menej (280 €), ako nejake IVF naslepo bez kompletnych vysledkov 😉 takže čakame mesiac na vysledky

cmelica
20. mar 2012

hlavne aby bolo vsetko v poriadku ...a ostatne je mimo 🙂 potom sa uz len pustit do IVF a ist za stastickom 😵 😵 😵 drziiim moooc palce 🙂

tinasc
20. mar 2012

@ketere ďakujem Ti, zajtra začínam 9 tt... teda podľa poslednej ms 🙂

ketere
20. mar 2012

@tinasc jooj, tak nech je všetko v poriadku 😀 veľmi vám to prajem 😉

buba13
20. mar 2012

@dasaa ahojcek 🙂 lepsie mi je. zajtra do poradne a uvidime ci malinke uvidime, ked lekara naplasime 🙂 vela sa tu toho popise a vobec nestiham citat. ako sa mavas ty? vsetko ok. uz je krajsie pocasie, tak sa mi chce aj sem tam vybehnut z prace von a obist budovu dookola 😀

buba13
20. mar 2012

@tinasc ahoooj, super, ze si uz tak daleko. potichucku sa tesim a drzim palce, nech ste zdravi 🙂

majca55
20. mar 2012

tak babulky zajtra mi držte palce idem na kontrolu do helíku 😵 😵

kostickabonnie
20. mar 2012

@majca55 jasnačka a čo ti tam budu sledovat? kolko mas folikov?

majca55
20. mar 2012

@ketere gratulujem moc k bambulke 😵 😵

majca55
20. mar 2012

@katy33 dakujem moja pichám riadne zajtra mám kontrolu ako reagujem tak som zvedavá zajtra idem posledný krát do práce a potom relax doma 😵 bambulka krásne rastie? 😵

majca55
20. mar 2012

@kostickabonnie ano moja a ako reagujem či mi znížia dávku alebo nie 😵 držím palce nech máš čoskoro výsledky a ideš dalej 😵

kostickabonnie
20. mar 2012

@majca55 ďakujem a obdivujem ťa, ako to zvladaš, pichanie, lieky, nech je všetko v poriadku 😉 mne by nevadilo, ak by zistili nejaku poruchu imunity, na to by snad stacili lieky na jej oslabenie a nemusela by som ist na ivf, necitim sa byt pripravena na ivf

majca55
20. mar 2012

@kostickabonnie vieščo celkom dobre pichanie malina len to pitie tolko tekutín a stále WC 😝 ale čo už som za polovicou tak to vydržím lebo chcem 😵

katy33
21. mar 2012

@sijust No,mojenko,len ty okna nechaj pekne tak, sadni na ritulku a oddychuj, ked bude drobčiatko na svete,ešte sa narobiš 🙂 a bude ti jedno ,ake su okna 😀 Pekne urob fotočky a šup sem s nimi,nech sa krasne pokochame 🙂 Nebojkaj,kilečka pôjdu dolu same, ja som pribrala počas tehu 14kg,v nemocnici som bola 4 dni a ked som odchadzala , som mala už 11 kg dole,no a teraz mam ešte menej kg,ako pred tehotenstvom,ale je to preto,že malinku dojčim a mame malinko spanku...časom sa to upravi a snad sa mi aj vaha vrati, mam teraz 53kg, a pri mojich 175cm je to bieda..mamina mi hovori, že som ako vytrasena cigareta 😀 a vraj z čoho kojim, ja ani prska nemam a mliečka je habakuk, aj dr. detska nas stale chvali, že maloktore babatinko tak krasne prospieva z materskeho mliečka, ved ma Vikinka ličiska ako škrečok z Jaslovskych Bohunic 😀 😀 😝

katy33
21. mar 2012

@apolenka6 Ach ty si, mojenko , furt u zubara 🙄 Ty, ja som ani nevedela, že tam naša dr.už nieje 😕 ..ja idem teraz ku nej až v septembri na preventivku ...a čo teraz s kartou? Kde je u Sileša, to budem musiet ist ku nemu pre nu???? Nove sono, tak to je super.Ja zostanem u nej určite...ved mi tolko pomohla a mam ju rada..a hlavne Renatka-sestrička je anjel na zemi 🙂 Mojenko, neviem, či vieš, ale už nam pupik zarastol 🙂 mme ho krasny-dievčenskyyyy 😝

katy33
21. mar 2012

@tinasc Mojenko, aj ja by som ho radšej ešte brala...to vieš, my si tu vieme lieky aj same naordinovat, aj ja som taka 😕 🙂 Jasne, že to teraz vyjde, nemam pochyb a dva drobci zaraz, to bude 😀 ...mojenko, len sa pekne kuriruj, aby si bola fit a davj na seba velkyyyyy pozor...bude to dobre, ja to viem....
Mojenko, ved vy mate prekrasnu slečnu a dalšie bambuliatko na ceste, ja s tešim na vaše gotočky 😲 😲 😲

katy33
21. mar 2012

@majca55 Mojenko, tak ako dopadla ontrola, možno si už pisala, prepač , ešte som nečitala, dostanem sa čitat asi až poobede, drobec sa budi 🙂 Držkam palčekyyyyy...a konečne relaxikuj 😲 😲 😲

tinasc
21. mar 2012

@buba13 ďakujem 🙂

tinasc
21. mar 2012

@katy33 ďakujem moja, no veď to, aby sme si tu samé ordinovali, dokedy máme lieky brať 😀 aaale zase včera som skúsila, že idem tam k doktorovi, že skúsim sa tam objednať, tak bola tam iná doktorka, tak mi aj utroš napísala, ale málo, tiež povedala, že je to skoro vysadzovať 🙂 že aspoň do 10tt... bábo je tam len jedno 🙂 ale tešíme sa na drobčeka už sa teším ako si ho budeme užívať spolu s rodinkou 🙂

buba13
21. mar 2012

@tinasc 😉

kuspitka
21. mar 2012

Tak dievčatá vysku sliznice mám 10mm.

adikasala
21. mar 2012

@kuspitka vyzerat to nadejne....ja som mala 11mm v 4+5tt,drzim palceky,kedy budes vediet vysledky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre