IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
27. mar 2012

@mirka2010 brusko mi zatial netvrdne ale dal mi tabletky NO-SPA 40mg a vitamin magnerot.Malicku som pohladkala a aj ona vas pozdravuje a dakujem za podporu 😵 A vy ako sa mate ?

dasaa
27. mar 2012

@cmelica ahoj moja citim sa docela dobre sem tam este mam bolesti ale da sa to v pohode vidrzat.Malicka je asi v poriadku.Doktor mi nerobil sono tak som ju ani nevidela ale pekne kopka a to je zaklad.Urcite je vsetko poriadku a kedy ides na kontrolu? 😵

tinasc
27. mar 2012

@dasaa daj na seba pozor, ja teraz už dva dni riešim moju malú neviem čo je taká divoká a drzá, na neudržanie a potom som unavená ako kôň aj brucho ma bolí 😉

dasaa
27. mar 2012

@sijust no ja sa mam uz docela dobre mala som kontrakcie alebo este ich sem tam mam.No neviem kedy pojdem na cukor test nic take nehovoril a poradnu mam az o mesiac jedine vtedy mam prist skor keby som mala nadalej bolesti.Dakujeme za pozdrav a aj som pohladkala malu a hned ma aj kopla 🙂 .A vy co mate nove a tiez simonka pozdravuje malicku a aj teba 😵

tinasc
27. mar 2012

@majca55 zajtra držím palce, nech je čo najviac vajíčok 🙂

majca55
27. mar 2012

@tinasc dakujem ti moc 😵 😵 len ten kašel moj ☹

apolenka6
27. mar 2012

@majca55 Určite budem čakať čo napíšeš 🙂 mám sa dobre ,nové nemám nič ,len vás tu čítam potichúčky 😕 🙂

majca55
27. mar 2012

@dasaa a už ti je moja lepšie?

majca55
27. mar 2012

@apolenka6 aspon takto vieme aj o tebe moja 😵 😵

tinasc
27. mar 2012

@majca55 hm dúfam, že to nebude vadiť zajtra kvôli narkóze...

dasaa
27. mar 2012

@tinasc to je asi koli pocasiu aj nase krstniatko je take nervozne a stale place 🙂 Tiez si davaj pozor na seba

majca55
27. mar 2012

@tinasc nezakašlem tam ani náhodou 😀 😀 ešte večer premažem hrdlo radšej 😝

tinasc
27. mar 2012

@apolenka6 len tu s nami zostaň, nikam nechoď, chýbala by si nám 🙂

dasaa
27. mar 2012

@majca55 trosku ano ked lezim je to v pohode ale sem tam ma zaboli.A ty moja ako?vobec nestiham citat 😀 co ste tu vsetko napisali

mirka2010
27. mar 2012

@dasaa tak je dobre, ze mas aj tabletocky...len sa krasne opatrujte, aby babika malicka krasne rastla...no my sa mamem fajn, dnes sme boli autickom v meste, poprechadzali sa s najlepsou kamoskou a potom u rodicov...bolo paradne, den nam presiel ani nevieme ako...teraz troska buvkame, ale iba na chvilku..uz sa budeme chystat na vecerne cvicenie, kupkanie, papkanie a potom spinkanie 🙂

majca55
27. mar 2012

@dasaa ja celkom ok až na kašel a pichanie v bruchu ale zajtra mám moja už OPU 😵 😵

tinasc
27. mar 2012

@dasaa no lenže tá naša je pomaly školáčka a ešte stále sa správa ako malinký jasličkár 😀

dasaa
27. mar 2012

@mirka2010 jeeej tak ste si dnesny den uzili to je super.Aspon pocasie bolo krasne a mna tak lakalo ist na prechadzku.Este dobre ze mm ma cely tyzden volno aspon moze on chodit s psikom vonku.Pozdrav od nas Maroska a posielame mu boztek cmuk 😉

dasaa
27. mar 2012

@majca55 ale uz si to dlho nebudes pichat zajtra si davas pichat pregnil vsak ?

cmelica
27. mar 2012

@dasaa juj som rada,ze sa polepsilo 🙂 len to chce klud a nozicky pekne hore 🙂 🙂 az za mesiac mas poradnu??kolko uz si malinku nevidela?? ja idem 5.4 na velke sono + kontrola 🙂

mirka2010
27. mar 2012

@dasaa aj my posielame cmucik...Marosko vas pozdravuje aj s novymi fotockami, tak si kukni 🙂 papa

majca55
27. mar 2012

@dasaa moja ja som už včera pichala posledný krát a večer pregnyl zajtra idem na odber vajok už 😵 😵

dasaa
27. mar 2012

@tinasc nasa bude mat 4 roky a skor by som povedala ze sa sem tam chova ako keby mala len rok

majca55
27. mar 2012

@mirka2010 ja som už kukla krásnučké 😵

tinasc
27. mar 2012

@dasaa však tak nejako 🙂

dasaa
27. mar 2012

@mirka2010 pekne fotecky ma Marosko 😵 😵

mirka2010
27. mar 2012

@dasaa dakujeme veeeeelmi pekne 🙂 snazime sa vymyslat kazdy vikend nieco ine 🙂

dasaa
27. mar 2012

@cmelica moja ked sa tak vezme malu som videla ale len tak trosku a slabucko v 20tt.Ano az 23.4 mam poradnu.Ale keby mi bolesti nepresli tak mam prist na kontrolu.Jeeej tak ze velke sono aspon uvidis malicke. 🙂

dasaa
27. mar 2012

@mirka2010 ved to aj vidno skor by som povedala ze Maroska foti fotografka ale vidim ze Marosko ma profesionalnych rodicov na fotenie.Veru krasne fotecky ma 😵

cmelica
27. mar 2012

@dasaa juuj tak to je pekne daleko co si Simonku videla 😝 😝 😝 no radsej nech su kontrakcie neni az je vsetko v poriadku 🙂 uz sa veru aj tesime ked uvidime drobceka nasho 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre