IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
3. apr 2012

@majca55 neboj sa kašeľ fazuľke určite neublíži 🙂

majca55
3. apr 2012

@tinasc vieščo som úplne na dne ☹ hrudník boli musím len ležať tak mi je celkom ok 😝 a ty sa máš ako?

tinasc
3. apr 2012

@majca55 no ja keď spím, tak nekašlem 😉 a taká som lenivá, keď ma vidí mm tak mi nadáva, že zase len ležím... 😀 že sa musím hýbať, že kašlem z toho, že som stále vo vnútri...

cmelica
3. apr 2012

ahojte kocky tak som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 snazim sa vsetko docitat,ale je to nemozne....ako sa vsetky mate???@majca @dasaa @sijust @mirka2010 @adikasala @walta @tinasc a vsetky babenky...

tinasc
3. apr 2012

@cmelica ahooooooj, no u nás všetko po starom 🙂

cmelica
3. apr 2012

@dasaa ahoj moja!no mam sa tak podla moznosti...zas trochu spinim a je to o nervy...vo stvrtok mam kontrolu a velke sono,tak snad je drobcek v poriadku a nic mu nechyba 🙂 dakujem fazulku som pohladkala 🙂
a ty ako moja???uz si zdrava??

cmelica
3. apr 2012

@tinasc takze kasles a stale to neprestava??kedy mas kontrolu??

tinasc
3. apr 2012

@cmelica no takto... už som si zakázala kašľať, predýchavam to, občas si zakašlem, začala ma nejako podozrivo bolieť ľavá strana dole, tak som dnes celý deň oddychovala... a teraz mám ísť pre malú do škôlky a tak sa mi nechce... ach jo... kontrola je zajtra, chvalabohu 🙂
juj dúfam, že ty si v poriadku aj drobček, vo štvrtok ho uvidíš 🙂

cmelica
3. apr 2012

@tinasc no len oddychuj a zajtra cakam na spravicky a foto 🙂 🙂 no snad ano...trochu spinim a mam z toho strach ci je drobec v poriadku 😝

tinasc
3. apr 2012

@cmelica neboj sa kontrolu máš za chvíľku, takže uvidíš, že je všetko v poriadku 🙂 dobre idem pre tú moju princeznú, tak sa zatiaľ majte 🙂

dasaa
3. apr 2012

@cmelica jeeeeeeej ahooooooj 🙂 uz si stihla vsetko precitat alebo este nie je toho vela co babenky pisali a pisali 😎.Moja neboj urcite je malicke v poriadku uvidis aj dr ti to povie.Ja sa mam docela dobre len ma zacal boliet nejak chrbat a vobec sa neviem ulozit 😢.Malicka kopka a presuva sa z jedneho boka na druhy aspon to tak citim.Lieky este beriem chcem ich brat az do konca tyzdna bolenie pod bruskom mam uz len sem tam aj to nie uz kazdy den. 😵

adikasala
3. apr 2012

@cmelica ahojky no mame sa ok babulka vystraja brusko rastie,a zacinam mat jarnu alergiu respektivne mi tecie z nosa boli ma hrdlo a kaslem.jaj vsetko na kopu,ale da sa viem ze to je alergicke tak stym si nepomozem.....
no dufam ze tvoje malinke bude v poriadku napriek spineniu ved si uz 2 trimestri,

adikasala
3. apr 2012

@majca55 vies ze aj ja zacinam kaslat a soplit 😠 aj hrdlo ma skriabe,ale to bude moja jarna alergia ako kazdy rok....tu v it kontroly robia normalne nejak speci monitoravanie neni pokial nemas problemy,len mi dali castejsie sono a poradnu,buduce sono a poradnu mam zaciatkom 38tyzdna a myslim aj posledne,pripadne sa uvidi ako budem na tom s krckom,,,monitorovanie sa tu robi az ked mas po termine,sa chodi do nemocnice na pasy....

cmelica
3. apr 2012

@dasaa juj som rada,ze ti je lepsie 🙂 bambulka pekne rastie a robi si u maminky miestecko,preto asi tie bolesti chrbta...neboj moja urcite to prejde ked sa pekne uvelebi 🙂 a co si porabala???

cmelica
3. apr 2012

@adikasala juj tak babulka rastie ako z vody a coskoro bude u maminky v naruci 🙂 ta alergia da ale zabrat,co?? no to dufam,aj ja ,ze bude vsetko v poriadku... bolesti nemama a to je moja utecha zatial 🙂

adikasala
3. apr 2012

@mirka2010
@majca55
@apolenka6
@sijust
@tinka9075 @cmelica @tinasc
dnes vecer ideme na predporodnu pripravu aj s mm bude to uz ta predpporodna cast spolu aj s navstevou porodnej saly a novorodeneckeho oddelenia,velmi sa tesim....
a dnes mi dosiel balik od sestry z australie s vecickami a hrackami pre valentinku,tak sa vytesujem ake krasne satocky bude mat bambulka v lete
😝

cmelica
3. apr 2012

@tinka9075 drzim palce na IVF 🙂 🙂 tfuj tfuj tfuj az je to uz to prave orechove 🙂

dasaa
3. apr 2012

@cmelica bola u mna kamoska tak sme kecali a doniesla mi veci pre malu.Kamoska je tiez tehotna ale este nevedela co bude ci dievcatko alebo chlapceka.Ale stale verila ze caka dievcatko zacala kupovat aj veci pre malu ale vcera bola u lekara a on jej oznamil ze bude mat chlapceka.Taka sklamana bola lebo velmi chcela mat dievcatko tak mi doniesla veci a hned sme aj pokecali ze to je jedno co to bude len nech je zdrave som jej povedala.A teraz oddychujem a som neskutocne leniva nic sa mi nechce 😢 A ty moja co si dnes robkala?

dasaa
3. apr 2012

@buba13 ahoj moja 🙂 ako sa mi mas a ako sa ma malinke?Dlho si tu nebola ☹

dasaa
3. apr 2012

@buba13 kedy nam ukazes fotecku drobceka?A uz viete co to bude alebo este nie ? 🙂 🙂 🙂

cmelica
3. apr 2012

@dasaa tak sa ti vecicky hodia pre bambulku 🙂 🙂 ja nic take...nahanala som spustenie netu,bo by mi asi nesiel dnes 😝 davali si pekne na cas...ale inac len odpocivam a lehnim ako tulen 🙂

dasaa
3. apr 2012

@cmelica len oddychuj no ja mam problem sa uz aj ulozit na spanie.Stale sa prehadzujem a hladam si polohu 😀.A mm mas v praci ?

cmelica
3. apr 2012

@dasaa nie nie ma nocnu a akurat mu sefino voal,ze maju ostat doma,bo sa im pokazila linka 🙂 tebe tie tt veru ubiehaju ako voda 🙂 🙂 🙂 a ty uz nechodis pomahat mm,ci???

dasaa
3. apr 2012

@cmelica jeej tak ze si urobite romanticky vecer 🙂 No veru islo mi to velmi rychlo tie tt ale teraz mi to ide pomalicky aspon sa mi to zda.Uz nechodim pomahat len ked ma mm volno tak sem tam sa ideme pozriet ci je vsetko v poriadku.Aj ked ideme sem tam na prechazdku a pridem domov normalne som rada ze som konecne doma.Uz nevidrzim dlho chodit potom ma strasne boli chrbat a aj nohy.

cmelica
3. apr 2012

@dasaa no romanticky pri TV 🙂 a kedy das nove fotecky bruska??uz ta veru aj tazi,ze? aj ja som rada,ked si mozem nohy pekne vystriet 🙂

dasaa
3. apr 2012

@cmelica neviem moja kedy dam 😕 .Ved mam tam sfotene brusko v 23tt ked tak este pockam a potom dam nove fotky 🙂A malickej neviem kedy dam asi ked pojdem na kontrolu a da mi fotku.Ale moja ty by si nam mohla ukazat drobceka ?

cmelica
3. apr 2012

@dasaa no ak mi teraz daju fotecku na velkom sone a dufam,ze je drobcek v poriadku tak jasne,ze vam ukazem 🙂 🙂 to cakanie do stvrtka bude nekonecne a to ideme az na 13tu 😝 ty ides az za mesiac,ze?

dasaa
3. apr 2012

@cmelica ved uz len 2 dni rychlo ti to zbehne ani sa nenazdas a uvidis drobceka ako si tam krasne skace 🙂.Ano ja idem az 23.4 na poradnu 😢 ach jaj tak dlho mam cakat

majca55
3. apr 2012

@adikasala jejj to by som ajja rada vybalovala 😵 jej tak nám potom napíš ako to prežíval aj mm

kuspitka
3. apr 2012

@majca55 hej uz som podala...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre