IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
3. apr 2012

@adikasala jeeej,tak dajte vediet, ako ste dopadli ako sa vam pacilo 🙂 🙂🙂

mirka2010
3. apr 2012

@cmelica ahoj zlaticko....my sme ok...a kde si bola tak dlho???

mirka2010
3. apr 2012

@majca55 ahojky mojka, tak dufam, ze ti je trosicka lepsie..a menej kasles...mna trapi prava uzlina, neviem co s nou, ked kojim a nic nemozem uzivat...budem sa len modlit, aby ma to nechytilo do choroby...ach, len to nie...som stastna, ze kojim a malicky krasne papka 🙂 hladkame fazulku 🙂

cmelica
3. apr 2012

@mirka2010 ahooj!l mi nesiel net a to bola hruza ti poviem 😀 som rada ze ste v poriadku a veru fotecky mate uzastne 🙂 🙂 Marosko rastie ako z vody 😵 😵

renka5
3. apr 2012

ahojte už od pondelka si zacinam pichat decapeptyl 😀

majca55
3. apr 2012

@mirka2010 strašna spokojnosť ide z vás som rada,že ste tu 😵 fazulka pohladkaná trošičku je lepšie mm kupil solmucol mi 😵 Maroškovi na dobru noc cmuk posielam 😵 ozaj ešte krásne vám pozuje malý model 😵

majca55
3. apr 2012

@renka5 tešíme sa a držíme palce 😵 😵

tinasc
3. apr 2012

@majca55 ahoj solmucol sa môže? pomohol ti?

renka5
3. apr 2012

@majca55 dakujem si zlatucka aj ja tebe zela nech si už zdravucka 😵 😵

majca55
3. apr 2012

@tinasc uvidím či mi pomohol zajtra ešte teraz na začiatku si vraj možem dať ale o týžden už nie 😝

tinasc
3. apr 2012

@majca55 aha, no tak nech Ti pomôže, nech ťa to nedrží tak dlho ako mňa 🙂

majca55
3. apr 2012

@tinasc díky už by sme mohli byť aj zdravé že? 😝

apolenka6
3. apr 2012

@adikasala tak dnes si to obzrieš v pôrodníci a nabudúce ideš na ostro !! 😅 😝 to je super,že sa to takto v IT dá ,nie ako u nás 😖 ...síce ja som už našu pôrodnicu videla ,ked som ležala na ženskom oddelení po operácií cysty a robila tam známa sestrička tak nás previedla aj po pôrodnici ,ale vtedy som o tehotenstve ešte nepremýšlala bola som slobodná 😎 a to bolo veru dááávno 😕

tinka9075
3. apr 2012

@cmelica dakujem verím že to bude to pravé orechové bábo už chcem 🙂 🙂

buba13
4. apr 2012

@dasaa ahojcek. od vcera somnv nemocnici. boli ma cely spodok. lekar sa zlakol, ze potracam. som uzavreta, krcok 4cm co je fajn, tak asi zapal moc. mechura. uvidime, lebo ma nic z dola nepali...

buba13
4. apr 2012

@dasaa az 12.4. budeme vediet 🙂

cmelica
4. apr 2012

@buba13 juuuj moja ty si v nemocnici????dufam,ze nic vazne a coskoro ta pustia 🙂 drzkaj sa nam a pohladkaj drobcatko 🙂

tinka9075
4. apr 2012

@buba13 ahoj drž sa moja dúfam že ta rýchlo pustia domou 🙂 🙂

tinasc
4. apr 2012

@majca55 veru mohli, už ma to nebaví, dosť ma to vyčerpáva... možno by to bolo lepšie, keby som mohla celý deň si poležať, oddychovať, ale bohužiaľ už to nie je také, ako keď som čakala prvé bábo 🙂 už sa musím venovať malej a riešiť jej vrtochy, čo mi tiež dosť energie odčerpáva, toto tehu akosi inak aj znášam, som unavenejšia, podráždenejšia ako predtým 😉

tinasc
4. apr 2012

@buba13 drž sa moja, nech je všetko v poriadku 🙂

adikasala
4. apr 2012

@tinasc
@cmelica
@apolenka6
@mirka2010
@majca55
kocky takze vcerajsia predporodna bola super vsetucko mame vysvetlene,cely proces predporodny aj porodny ako sa chovat ako postupovat ,co a ako a kde treba ist,,,no a porodna sala 🙂 vazny welnes,,krasna velka miestnost krasne omalovana s motivmy pre deti a maminky na bledomodro spolu aj wc zariadenim sprchou vsetko v jednom,,,tam sa robi vsetko spolu aj predporodna cast kontrakcie,samotny porod a aj poporodne kontroly babetka a aj maminky 🙂 mame moznost rodit viacerymimy sposobmi vo vode vo vani na kresle na posteli a lopte atak...celkovo mi to dalo dobry dojem takze ziadne obavy nemame,,mm trosku zostal mimo ked porodnicka rozpravla proses ako to zacne vsetko od kontrakcii,ale to su nasi chlapy 😀

tinka9075
4. apr 2012

@adikasala júj tak to je dobre že sa ti tam páčilo to nie ako u nás klasické komunistické nemocnice 😀 😀 možno vip izby sú iné 😉 😉

majca55
4. apr 2012

@adikasala tak super moja doležité je že sa ti páčilo tak už iba Valentínku priviesť na svet juj teším sa ajja a držím silno palečky všetky 😲 😲 😵

majca55
4. apr 2012

@buba13 moja držím palce až všetko ok dopadne potrebuješ si oddychnuť a bude všetko dobre 😵 😵

mirka2010
4. apr 2012

@cmelica tak to ti verim, bez netu je to hotova katastrofa, ani si to neviem predstavit 😀 dakujeme za pochvalu pre Maroska, odkazem mu....a vy sa ako drzkate, ako brusinko a fazulka v nom??? 🙂 zajtra mate to velke sono, myslim na vas!!!!! dufam, ze nam hned das vediet 🙂

mirka2010
4. apr 2012

@majca55 dakujeme zlaticko, ze nas tak chvalis 🙂 velmi dobre nam to padne 🙂 a hlavne sme tiez radi, ze ta tu mame...si take zlaticko 🙂🙂🙂 Marosko teraz na mna kuka a krici...ze mamaaaaa, venuj sa mi 🙂🙂🙂 tak pozdravujeme to drobciatko v brusinku...a nevieme sa uz dockat, kedy budu na testiku krasne dve ciarocky 🙂 ako sa citis??? kasel uz lepsie??? drzkame palce, aby presiel!

mirka2010
4. apr 2012

@adikasala tak to som velmi rada, ze mas z toho taky skvely pocit...je to velmi dolezite pre tvoju psychiku, aby si vedela do coho ides a hlavne aj prostredie,kde budes rodit je velmi dobre ked poznas...takze uz len cakat kym pride ten den D...inak, men predporodna priprava davala neskutocne vela, ci uz ze sme presne vedeli co nas caka, ako aj porozpravanie sa s inymi mamickami...je to fajn, ked si mozes s nimi pokecat, vymenit skusenosti...a teraz sa stretavame v meste a porovnavame nase vytuzene ratoslesti 🙂

majca55
4. apr 2012

@mirka2010 kašlem ešte ale mam pocit,že ten solmocol zaberá ťuk ťuk 😀 oddychujem ale dnes chcem ísť s mm na chatku trošku zmenu ajja si tam poležím 😵 prajem vám pekný slnečný dník

tinasc
4. apr 2012

@adikasala no tak to tam máte super, že máte takéto možnosti, mne keď som rodila, nedali žiadnu šancu 🙂 😉

dasaa
4. apr 2012

@buba13 ahoj moja joooj tak ty si v nemocnici ☹.Urcite budes v poriadku len si potrebujes oddychnut.Prajem ti a drzim prsteky aby si bola cim skor doma.Drobceka pozdravujem a pohladkaj brusko za mna 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre