IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
10. apr 2012

@walta tfuj tfuj aka krasnucka je 🙂

dasaa
10. apr 2012

Ahojte vsetky babenky prajem vam pekny dnicek 🙂
A ako ste sviatkovali dufam ze ste boli vsetky dobre oliate a vysibane 😵 😵 😵 😵

tinasc
10. apr 2012

@cmelica juj to špinenie, čo to nedá pokoj? ale je všetko v poriadku, takže sa nemáš čoho báť 🙂 s tými mierami bábätka, my sme boli väčší aj podľa týždňov dopredu a máme babu 🙂 🙂 🙂

majca55
10. apr 2012

@dasaa ahoj moja tak ja doma a otrasnú migrenu som mala ☹ poobede už lepšie a obliali na doma akurat a nihoko ineho som nepúšťala lebo niektorí ťa poznajú len na veľkú noc inak pohodička boli sviatky boli sme s mm aj v kine na prci prcičky sranda 😀 a ty si sa ako mala a máš?

tinasc
10. apr 2012

@dasaa ja som skôr vyvoňavkovaná... tu sa veľmi neoblieva, iba šibe a kúpači používajú akže... ale na ulici som videla chlapcov s vodnými pištoľami 😀 takže podľa toho, ako ktorý 🙂

majca55
10. apr 2012

@cmelica moja nebojkaj už bude len dobre a dročiatko vie.že mu je u teba najnajlepšie a príde na svet v oktobri teším sa 😵

tinasc
10. apr 2012

@dasaa oprava, kúpači používajú parfémy... bože čo som to tam napísala 😀

alibabaa
10. apr 2012

@walta babika.. krasnucka je

@mirka2010 dakujeem, kraaasna fotecka, boztek na licko.. a takeho sibaca by som k nam urcite pustila 🙂 🙂

cmelica
10. apr 2012

@dasaa ahoooj!!!my tiez v pohode sviatky 🙂 jediny kto ma oblial bol mm a to ,ze aby sme boli s drobcom zdravi 🙂 inac pohodicka 🙂 🙂 🙂 a ty ako???vyoblievane s babikou??

cmelica
10. apr 2012

@tinasc no ja neviem do kedy budem takto 🙂 to vazne ste mali babyku vacsiu aj podla tt??to mm potesim ked mu to poviem...bo niektori hovoria ,ze do tvare som opeknela,a kamoska tvrdi,ze ked spinim ze je to nastopro baba 🙂 🙂 🙂 tak si vyber 😀 asi sa dozvieme az v tom 20tt 😵 😵 a ako sa mas???este si chora??

cmelica
10. apr 2012

@majca55 Dakujem moja 🙂 🙂 🙂 lubkame to drobciatko nase mooooc 😵 😵 😵

dasaa
10. apr 2012

Ahojte @majca55 @tinasc @cmelica my sme tiez prezili v pohode velkonocne sviatky 🙂 tiez som bola oliata ale mm sa trosku zlutoval tak ma olial trosku z letnou vodou co sused ma olial zo studenou vodou.Ale dalo sa to vidrzat ved je to len raz do roka.Aspon nasa malinka uz bolia oliata aj ked este v brusku ale mm si namocil ruky do vody a jemne ospliechal aj brusko. 🙂 🙂 .Potom sme boli na prechazdke a mm bol oliat aj moju svokru 😀.
@majca55 Mam sa dobre mm ma volno tak oddychujeme a nasa malicka tiez sa ma asi dobre.A ty moja uz sa citis dobre ?Pohladkaj za mna brusko 🙂
@cmelica moja ta to co ze este stale spinis ale hlavne je ze je vsetko v poriadku.Malinke sa ma urcite dobre u mamky 🙂 🙂

cmelica
10. apr 2012

@dasaa juuj tak si mala vody az az 🙂 🙂 🙂 no neviem co stale spinim,ale ked nic nerobim,ani nikam nejdeme tak je to v pohode 🙂 mne je sudene byt len doma s nohami hore 🙂
a ty co porabas??

cmelica
10. apr 2012

@buba13 a ty moja ako sa mas???oddychujes??aj sa chystas ist do prace??

dasaa
10. apr 2012

@cmelica tak moja len musis lezat a hore nohy mat 🙂 A kedy ides na kontrolu?Beries nejake lieky koli tomu spineniu ?Ja si pisem s tebou a mm spi 😔.Potom idem k svagrine bo mali ma dnes narodky tak ideme trosku posediet 🙂A ty moja co robis ?

cmelica
10. apr 2012

@dasaa 19.4 idem do poradne a mam duphaston 🙂 ja som si pospala a teraz som tu 😵
moja ty beries ten femibion 400 este stale??

majca55
10. apr 2012

@dasaa dakujem konečne už nekašlem 🙂 ale bojím sa na pondelok či to neubližilo fazulke ☹ akási som taká smutná až 😢 😢 bruško pohladkané a dohováram stále aby sa tak krásne uhniezdila fazulka 😉 hladkám malú bambulku 😵

dasaa
10. apr 2012

@kostickabonnie Ahoj ako sa mi mas ?Dlho si tu nebola a ako si prezila velkonocne sviatky ? 🙂

dasaa
10. apr 2012

@cmelica ano beriem ho este a vraj ho mozem brat este vtedy ked budem kojit.Viem ze to vela stoji v lekarni ale ja mam za lacnejsie .

cmelica
10. apr 2012

@dasaa super ked mas za lacnejsie 🙂 ja som si kupila maternu s DHA 🙂

dasaa
10. apr 2012

@majca55 moja neboj urcite je fazulka v poriadku ved sa na nu vsetky tesime.Och a ty si teraz sama co bez mm ani sa nenazdaz a bude uz doma.Bambulka je uz pohladkana a hned ma aj kopla 🙂

cmelica
10. apr 2012

@majca55 Mojka nebud smutna,bo sadnem na bus a pridem ti dat po zadku 🙂 🙂 🙂 😀
MYSLI POZITIVNE MOJA!!!!!!!!

dasaa
10. apr 2012

@cmelica nepoznam to

dasaa
10. apr 2012

@cmelica pridam sa aj ja a @majca55 dostane po zadku od nas 😀 😀 😀 .Bude dobre len treba mysliet pozitivne

cmelica
10. apr 2012

@dasaa je to to iste co femibion,len to ma iny nazov a je to lacnejsie 🙂 🙂

cmelica
10. apr 2012

@dasaa uz ste rozmyslali aj nad kocikom????

majca55
10. apr 2012

@cmelica @dasaa dakujem vám babulky hned mi je lepšie 😵

majca55
10. apr 2012

@cmelica juj sadni a príd 😀 mám aj radlera a vieš akého že nealko to mi kúpil mm 😀 😀

cmelica
10. apr 2012

@majca55 sa bojis ,ze dostanes,ze??? 😀 😀 😀 😀 😀 hned by som isla 🙂 😵

dasaa
10. apr 2012

@cmelica dnes sme sa boli popozerat na kociky ale vobec sa nevieme rozhodnut ktory by some chceli.Nechcem taky ktory by bol pekny ale neprakticky a tazky.Skor pozeram na vahu kocika aby nebol tazky.Pozerali sme napr:Bexa ale to sme len pozerali na nu.Este sme pozerali na postielky a aj na veci ach jajaj.
@majca55 tak to sme radi moja ze ti je lepsie.Ved si pomahame navzajom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre