IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
10. apr 2012

@majca55 myslím, že je lepšie občas vypustiť paru ako to dusiť v sebe 🙂 zajtra začínam 12tt...

cmelica
10. apr 2012

@tinasc ja som mala chronicky zapal stitnej...a teraz ked mi robil testi gynek.tak boli trosku zvysene...no pre istotu si zavolam a ked tak sa objednam uz na 2 tyzden k nemu...mam ist na kontrolu 17.5 ...

tinasc
10. apr 2012

@cmelica tiež som mala protilátky, ani neviem presne akú diagnózu, ja som bola 8.3. tak zhruba o 2 mesiace pôjdem na kontrolný odber 🙂

majca55
10. apr 2012

@tinasc vau tak to teda letí už aj bruško sa dvíha? 😉

tinasc
10. apr 2012

@majca55 čo ja viem, či už mám bruško, alebo som len nafúknutá z utrošu, tak čo si mám vybrať? 🙂

majca55
10. apr 2012

@tinasc a pocity alebo chute nejaké?

tinasc
10. apr 2012

@majca55 stále bývam dosť unavená, nevraciam, ale býva mi zle od žalúdka, v noci chodím na záchod, bolí ma podbruško, mám také tlaky, ako pred ms... inak som náladovejšie, nervóznejšia a na všetko citlivá 🙂

tinasc
10. apr 2012

a idem do postele tak dobrú noc 🙂

majca55
10. apr 2012

@tinasc čiže úplna tehulka 😵 tak to som ja už teraz náladova a nervozna 😝

mirka2010
11. apr 2012

@majca55 aj ja som si kupila stahovaci pas, ale urpimne, mam to este stale tak cerstve, ze aj ten mi vadi...do fitka sa mi asi nepodari chodit, kvoli malemu...ale budem musiet so sebou nieco robit...na kila je to ,, len ,, o dve kilecka naviac oproti obdobiu spred tehotenstva, ale ta koza na brusku je taka, ze manzel povedal, ze ako vodna postel 😀 😠 takze tak!!!

majca55
11. apr 2012

@mirka2010 moja tak to si super že len dve kilečka to dáš za chvílku dole a bruško sa stiahne predsa tam máš ranu a to sa tak hned nedá 😵 skús si ten pás dať zatial cez tričko 😵

sijust
11. apr 2012

@majca55 ahoj moja,si zlaticko,ze na mna myslis...klbiky bolia aj krize,chodim ako kacica,lebo sa ich snazim odlahcit,sa mi doma uz smeju 😀 vcera som bola na poradni...vsetko ok,dr.pocuvala ozvy,bilo jej srdiecko ako zvon...ale idem na velke sono za dva tyzdne,na to nezabudnem-akurat na 30tku 😉 bud.pondelok sa dozviem,co s tym porodom,mm je za sekciu lebo vie,v akom som stave,ked ma to chyti...ja neviem...mne je to jedno,nech ma aj roztrhnu,hlavne,ze bude Stelli vonku ziva a zdrava 😔 a ty ako?dufam,ze si netestovala...aby si sa zbytocne nestresovala,viem,ze ten druhy tyzden je hrozny na psychiku,ale zvladnete to s drobciatkom,uvidis 🙂

majca55
11. apr 2012

@sijust juj moja ideš si vytrpieť 😕 už len chíločku a máte Steinku doma 😵 teším sa na fotečky zo sona 😵 moja tak ti poviem že tento týžden je naozaj na nervy idem dnes ku jednej kámoške zajtra hned ku druhej až prídem na iné myšlienky lebo doma je to hruza a som sama takže nervičky 😝 ja si myslím tiež ako tvoj mm že ten cisársky bude pre teba lepší a moja robí sa no neviem či aj u vás opýtaj sa len nápich do chrbtice a necítiš nič od spodu ale si pri vedomí a vidíš hned malinkú a všetko čo sa deje 😵 moja kmotrička tak bola pri malinkej a bola veľmi spokojná,že všetko videla a hned malinkú 😵

mirka2010
11. apr 2012

@majca55 tak skusim ten pas dat na tricko...vari to pomoze...🙂
citam, ze si zamestnavas myslienky...velmi dobre robis, lebo to ti urcite veeeelmi pomoze...ale ja ani troska nepochybujem, ze malicka fazulka je u mamicky spokojnucka a kraaaasne sa vyvija 🙂 uz aby tu bol pondelok, nech uz vieme presne ze to tak je 🙂

mirka2010
11. apr 2012

@sijust ahoj zlatko...no co ty krasna kacicka ???? 🙂 aj mna tak volali a sa mi smiali, ze tak chodim, ako kacicka 🙂....tak Stellinka poslucha??? velke sono uz o dva tyzdne..??? tak sa nevieme dockat fotociek...mojka, ty vies, ze som rodila cisarskym...ak ti to aj navrhnu, tak nicoho sa neboj...urcite to perfektne zvladnes, ako kazda ina...lebo naozaj najdolezitejsie je to, aby malicka prisla na svet v poriadku...a vies, ak by sa sa mala trapit a v bolestiach este vacsich ako normalne tlacit...vies, naozaj by bolo asi najlepsie, keby si sla sekciou....to ci uz spinalnou, alebo celkovou, to je uz na tebe...ja by som pri vedomi nechcela byt...ale to je na kazdej zienke, ako sa rozhodne...malicku mooooc pozdravujeme...sa mi az verit nechce, ze uz si v 30tt, to tak rychlo leti 🙂

majca55
11. apr 2012

@mirka2010 presne tak moja nech je už pondelok,skús a uvidíš moja dnes je u nás pekne tak frčím vonku 😵 pekný den vám prajem cmuk Maroškovi 😲

sijust
11. apr 2012

@mirka2010 mojinka zlata,dakujem za povzbudenie...ja fakt nemam strach o seba a snad to zvladnem,ked to tolke zeny zvladli,ci uz tak alebo tak...uvidim po tom vysetreni,co primar povie,mozno ma bude šikovat na normalny porod...a tam sa bojim tych klbov...lebo uz teraz bolia,tak co bude o dva mesiace?! 😕 neviem ci sa da u nas vybrat celkova alebo spinal,myslim,ze to urcuje primar...este som nad tym nerozmyslala...Stelček(tak ju vola tatik) 😀 dakuje za pozdrav,akurat sa zavrtela 😅 je to zlaticko...tesim sa na sono,som strasne zvedava kolko uz ma...ako nam rastie,lebo brusko mam teda riadne,hrozne vpredu...to sa ani nepodoba na "dievcenske"brusko...skor to vyzera,ze je tam chlapcek 😨

mirka2010
11. apr 2012

@majca55 aj tebe krasny dnik...tu sa poriadne zamracilo, som dohodnuta s kamoskou kocikovat, tak dufam, ze nas nezastihne nejaky lejak 🙂 tak hladkame fazulku na dialku 🙂

mirka2010
11. apr 2012

@sijust mojinka, jasne, ze vsetko bude v poriadku...ako inak 🙂 Setliinka pekne bude este v brusinku ako ma byt a potom bude tak aby bolo co najlepsie...u nas v MT vobec spinalku nedavaju, zevraj je lepsie, ked je zena v celkovej anesteze, vtedy ze je svalstvo uvolnenejsie a lahsie sa ten cisar robi...takze tu ani na vyber nie je...ale ja by som to asi ani tak nechcela...malickeho mi dali este na sale, sice som bola este poriadne omarcena, ale pamatam si ho...a to je to najdolezitejsie 🙂🙂🙂 inak sa ako drzkate,?? mas velke brusinko??? to je milucke, pridaj nejaku fotocku, uz dlhsie som ho nevidela. pa a boztek Stellinke 🙂

mariankach
11. apr 2012

@mirka2010 😀 ahojteee, tak ja po dlhsej dobe zas, mala som makacie obdobie do robotarne a mala mi tiez davala zabrat. Citam tu o tej kozi ako vodna postel a ja som na tom podobne. Do starych rifli sa rvem ako vorvan, nadavam pri tom ako pohan...No, ale uz aby bolo teplejsie, pojdem aspon an vodne dielo na korcule s malou. Ozaj, ty dojcis? Ja hrozne rada behavam, ale to sa mi asi nepodari, kym budem dojcit, nech si nepotreham tukove vazivo 😕 .

mariankach
11. apr 2012

@mirka2010 ozaj a ako walta? Nemala by uz mat babetko? Idem kuk k nej do blogu 🙂.

mirka2010
11. apr 2012

@mariankach ahojky, ano stale kojim...a to je tazko aj s vahou, aj s cvicenim...hlavne ja po tom cisarskom, mam to este ubolene a hlavne teraz pri zmenach pocasia...inak walta ma uz malicku, kukni k nej...aj ja som kukla, lebo tiez tu az tak moc nechodim a tak som ostala sokovana, ze uz su aj doma 🙂 ale je to super...sa velmi tesim...takehu drobulinku malicku maju 🙂
inak, tebe ide mliecko z obidvoch prsnikov rovnako??? ja mam pocit, ze z praveho mi ide coraz menej mliecka, sa bojim, aby som celkovo tam mlieko nestratila...hmmm

majca55
11. apr 2012

@mariankach Walta už ná dcerku 😵 dala tu aj foto kukni je krásnučka 😲

mariankach
11. apr 2012

@mirka2010 @majca55 jeeeeeeeeeeeeeeeeeej som kukla, fiha, to som tu uz riadne dlho nebola. Krasna je malinka.
@mirka2010 presne toto sme preberali naposledy na poradni dojcenia co sme boli u nas v cajovni - uz nas bolo veru asi 8. Tiez som mala podobny problem, lavy prsnik ako melon a z praveho mi nechcela sat. Ono cim menej ti z neho saje babetko, tym sa ti ozaj menej tvori. Takze mne poradili - najskor v noci prikladat malu k tomu prsniku s menej mlieckom, nech ho "vytiahne" a potom na ten druhy. A predstav si, asi po tyzdni bojov - lebo malej sa to nepacilo, uz teraz sa normalne naje aj s toho druheho. Samozrejme, ked je nervna, tak ju prehodim na ten "lepsi" a dotlaci sa. Dokonca niekedy ju prekladam aj 3x.

mariankach
11. apr 2012

@majca55 a citam, ze uz aj ty mas fazulku 🙂
mne kamaratka co som sa tak hrozne tesila - v maji mala rodit, tak v MT porodila este vo februari v 27TT, ale maly je ok chvalabohu, ma uz tusim 2 mesiacky, ale este stale je v MT - uz v postielocke. tak teraz s nou tak intenzivne prezivam, uz sa pozberala po cisaraku, dava dokopy vybavicku. Dnes ju idem kuknut.

buba13
11. apr 2012

@cmelica ahojcek, nejako som sem moc nechodila. tak som si vynikajuco oddychla. uz som v praci a hned ako som si sadla na svoje miestom i vsetci povedali, ze vyzeram super a aj oddychnuto 🙂 pridala som par foto, ale zajtra bude asi lepia a hadam budeme vediet ci to bude chlapcek alebo dievcatko 🙂 ako sa mi mas ty? vsetko ok?

mirka2010
11. apr 2012

@mariankach super, dakujem za radu....aj chcem mat take kamosky na radenie...kde sa to stretavate??? 🙂 to by som aj ja taketo stretka potrebovala, ale nas sa asi kocky tatko nestretavaju...mam kamosky s detickami, ale cim viac rad, tym lepsie...takze budem aj ja maleho prikladat viac na ten nechceny prsnik...aj som sa uz snazila, vsak on si aj na nom pocucka...ale napriklad v noci som ho prikladala len k tomu dobremu a potom som odsavala z toho nechceneho...a co noc tym mam v nom menej mliecka a dnes v noci som uz ledva vytiahla 60 ml, co predtym v pohode aj 110....tak som z toho cely den taka smutna...

majca55
11. apr 2012

@mariankach juj pamatám si nato tak aspon že malinký je v poriadku chuda a čo sposobilo porod?ano mám fazulku v brušku a čakám do pondelka to čakanie je hrozne 😝

mariankach
11. apr 2012

@mirka2010 ano, presne to bol moj problem, az som sa dostala na 20ml!!!!.
Stretko je normalne oficialne, stretavame sa 1x do mesiaca v Cajovni u dobrej vily, v casti Materske centrum, byvaju tam 3-4 laktacne poradkyne, my mamicky s babetkami, uz od rana od 10:00, minule sme boli az do 3. Kazdej z nas sa venuju, my si pripravime otazky - jedna bola moja ze kedy zavadzat prikrmy, co s vecernymi placmi a aj toto - nechce sa mi prisavat na druhy prsnik. No a debatime 🙂
Ono ti je z MT asi daleko, ale k nam chodia aj koceny z KNM a perfektne sa to ujalo. Cena je symbolicka - 5,- EUR. Mame aj pohostenie - vzdy daktorea cosi napecie a z cajovne nam daju super caje.
tu:
http://www.rodinnarozpravka.eu/

mariankach
11. apr 2012

@majca55 verim...hm, mala zapal, jeden den mi pise ze este ako-tak a druhy den uz porodila...nechcela o tom ani rozpravat, nie je to najoptimalnejsie.
No, dobak sa mi budi, ideme sa pomaly chystat do mesta.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre