IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ivet55
10. jún 2012

@tinka9075 Aj moja suseda má, je to úžasné ale aj riadne náročné, ale tak ja bývam u svokrovcov tak mi má kto pomôcť aj ked neviem či si ich dám, ked sa už konečne dočkám 🙂

tinka9075
10. jún 2012

@ivet55 je to náročné ale aspon máš naraz dve a už pokoj ked ja budem rada ked bude aj jedno 🙂 🙂

ivet55
10. jún 2012

@tinka9075 To som aj ja povedala, ale muž má na to iný názor 🙂 povedal že hned áko bude môcť bude pracovať na ďalšom lebo že mu to zas bude trvať 🙂 Nedávno som sa v práci rozprávala s jednou pani a tá vravela že jej dcére sa 10 rokov nedarilo išli na IVF a mali dvojičky, potom asi o 6 mesicov zisitila že je tehotná a znova dvojičky 🙂 je to sranda ako život občas snami vystrája

tinka9075
10. jún 2012

@ivet55 no to teda sranda je jedna naša známa po 8rokoch po ivf zostala tehotná a mala trojčatá a po roku som sa s nou stretla a vravela že čaká dvojičky tak sa smiala že nemohla mat deti a teraz má doma piatich drobcov 😀 😀

mirka2010
10. jún 2012

@sijust mojinka zlata, ja uz sa naozaj tej spravy neviem ani len dockat...aj ked si viem predstavit co vsetko jej bude predchadzat, ale nebojkaj, ako vsetky zeny na svete, zvladnes aj ty, aj ked ta bolest je naozaj priserna...ale ako pises, je to bolest ktora stoji za to najkrajsie a najvacsie stastie na tomto svete...juuuj, Stellinka, nieze budes maminku trapit...pekne sa priprav na to, ze maminka ta rychlo vytlaci aby ste mohli byt co najskor pekne spolu 🙂

mirka2010
10. jún 2012

@tinka9075 tak spravne!!!! len pozitivne mysli a ten vytuzeny poklad pride co nevidiet 🙂 citam ze si das vlozit dve...urcite dobre rozhodnutie 🙂

ivet55
10. jún 2012

@tinka9075 to tak niekedy býva, dúfam že nám sa podarí aspoň jedno, zatial by stačilo 🙂

tinka9075
10. jún 2012

@mirka2010 áno dám si vložit dve je to väčšia istota že sa aspon jedno ujme 🙂 🙂

tinka9075
10. jún 2012

@ivet55 v to aj ja dúfam že sa podarí aspon jedno na začiatok 🙂 🙂

kostickabonnie
10. jún 2012

@ivet55 ty chodis do GF?

ivet55
10. jún 2012

@kostickabonnie Áno chodím do GF aj ty?

apolenka6
10. jún 2012

@ivet55 my chodíme do Martina-Helios ,no to by bol zázrak keby som otehotnela na dovolenke to by bol zázrak keby som otehotnela 😝 moc tomu nedávam 😉

apolenka6
10. jún 2012

@kostickabonnie tak večerná prechádzka bola úsmevná a mala si nového psíka odfarbeného 😀
tak ti to vyrátali an 800-1000 eur? som zvedavá koľko nám povedia už som nedočkavá 😕 😕 aj na protokol aký dostanem 😨

ivet55
10. jún 2012

@apolenka6 Vela párom sa to podarilo práve na dovolenke, tam nemyslíš na starosti a užívaš si pokoja, tak ktovie 😀 mna dnes začali strašne bolieť prsia, neviem čo sa deje

apolenka6
10. jún 2012

@ivet55 no my sme už boli na viacerých dovolenkách a nič a mm nemá dobrý spermio.
no možno si tehu a nebude treba IVF 😉

ivet55
10. jún 2012

@apolenka6 ani nám dovolenka nepomohla, ale my nechodievame k moru, len na túry a to nám potom sex na rozum nepríde ked lahneme po celodennej túre do postele. Boli sme pri mori len raz a to sme bábo neplánovali. Môj mm mal tiež zlý spermio, naordinovala som mu olej a teraz na poslednej IUI mal vemi pekný spermiogram, som si myslela že mi dávajú spermie niekoho iného ked sestrička povedala hodnoty 😀

alibabaa
10. jún 2012

@ivet55 aky olej si mu davala?

apolenka6
10. jún 2012

@sijust ja by som chcela šetrnejší protokol ,ale rýchly 😀 😀 😀 ale ved sa nikam neponáhľam 😉 len som netrpezlivá a to ešte budem veľa čakať 😝 viem,že tebe zmenili protokol to si pamätám 😉 máte krásnu postieľku aj my sme na bielu ,tada skôr mm a ja sa musím prispôsobiť ,obývačku máme bielu,na chodbe som sparvila kompromis a trošku je krémová stena 😀 a stoličky v kuchyni biele ,no ked budú deti raz-dva zmenia farbu 😀 a ešte som zabudla aj stolík v obývačke biely apom sedačka je oranžová

ivet55
10. jún 2012

@alibabaa Tekvicový olej pije každé ráno

apolenka6
10. jún 2012

@ivet55 tekvicový 😨 ja pijem rybací olej 😀 to mi dal homeopat a je to na cysty ako preventívne 😉

ivet55
10. jún 2012

@apolenka6 Hej hej tekvicový, neverím že je to náhoda. Pije ho každý deň, a pokial sa nemýlim spermie sa vyvíjajú cca 3 mesiace, začal ho brať po prvom IUI, vtedy mal spermiogram slabý a teraz pri 4 IUI po troch mesiacoch pitia oleja ho mal neporovnatelne lepší. Sú v ňom všetky vitamíny potrebné pre tvorbu spermii a teda na celkovú plodnosť je dobrý aj pre ženy.

apolenka6
10. jún 2012

@ivet55 a to ho kde kupuješ? v lekárni či? a ako ho užíva ? na raňajky? určite nie je "mrchavý " ako te rybacííí 😖 😖

dasaa
10. jún 2012

Ahoj @mirka2010 ked si bola v nemocnici mala si zo sebou sobasny list original alebo kopiu ?Chcela by som vediet bo kazdy inak hovori.A co ste robili cez vikend ?Pozdravujem Maroska 🙂

dasaa
10. jún 2012

ahoj @sijust tebe sa to krasne krati 🙂 ako sa citis a co malicka? pohladkaj ju za nas. 😵

ivet55
10. jún 2012

@apolenka6 Majú ho v bille ale ja si ho kupujem už teraz v rakúsku je tam ovela lacnejší

tinasc
10. jún 2012

ahojte babulky, aj môj mužík pozerá futbal, malá s ním, tak mám kľud... inak zase ma začalo nadrapovať na kašeľ, zatiaľ len pokašliavam, musím si odkašľať, hlieny mám, tak musím odkašľať, som zvedavá, kedy mi to prejde do normálneho kašľa, kurník, že ja mám s tým stále starosti, teraz som zakašľala a tak ma pichlo vľavo v podbrušku, dúfam, že je drobček ok... 🙂

apolenka6
10. jún 2012

@tinasc neboj drobec je v poriadku! jáj kašel je pliaga ,mňa v poslednej dobe v dobe v noci dráždi suchý kašel ,včera som prevliekla periny a voňajú a neviem či to ma nedráždilo ,lebo v túto noc to bolo časté 😠 😕
no a ten futbal !!! ani mi nehovor mm včera pozeral dnes už odišiel do práce tak sa potápam s Titanikom 😝

tinasc
10. jún 2012

@apolenka6 veru, ten futbal, ale aj to raz skončí 😀 no zatiaľ to mám tak, že mi niečo vadí v krku a musím si odkašľať ale tak riadne, no bruško ma bolí na boku, dúfam, že to nevadí... som si myslela, že už mám pokoj a zrazu toto...no tak dúfam, že to nebude až také hrozné, lebo kašľať sa mi už vôbec ale vôbec nechce 😉

apolenka6
10. jún 2012

@tinasc ja futbal v telke naznášam skôr hokej ,ale len ked hraju naši 😅 aj to musia už o niečo hrať 😀
vždy sa nájdu komplikácie ,ved o čom by bol život bez problémov 🙄 ale uvidíš ako sa ti bude ,možno je to ,len krátkodobé 😉
a čo ešte neprišli na to ,že si tehu?? 😨 😅 inak tu je búrka ,hrmí 😖 😖

tinasc
10. jún 2012

@apolenka6 ja tiež futbal nemusím, no máme aj druhú telku, tak manžel si hovie v posteli a ja tu mám v obývačke kino 🙂 ja si veľmi želám, aby mi to prešlo. ono, drobec bude v poriadku, ale pre mňa je to riadne otravné toľko kašľať...
jaj no ešte veru neprišli, včera som bola s malou na ihrisku bol program ku dňu detí, ale bolo tak zima a pršalo, že som musela mať bundu a tam to nie je vidno 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre