IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ivet55
13. jún 2012

@kostickabonnie Jasné, zajtra sa ozvem, už som mala nutkanie spraviť ho dnes ráno 🙂 ked bude negatívny tak nezúfam už sa potom dúfam IVF podarí

majca55
13. jún 2012

@kostickabonnie ahoj moja ešte nie možno v piatok mam skusiť zavolať 😉 a ty sa maš ako?

apolenka6
13. jún 2012

ale nás @sijust napína 😨 tiež som zvedavá ako dnes pochodila 😝 už nech sa ozve 🙂 a možno už je to tu 😅

apolenka6
13. jún 2012

@tinasc veru niekto nevie ,že má zuby ...no ja medzi nich nepatrím 😖 takéto patálie 🙄

apolenka6
13. jún 2012

@kostickabonnie som zvedavá kedy ti schvália žiadosť 😕

tinka9075
13. jún 2012

@ivet55 držím palce aby bol testík pozitívny 🙂 🙂

majca55
13. jún 2012

Kočky všetky vas pozdravuje naša cmelica 😵 je v nemocnici otvarala sa trošičku ale už je všetko ok museli ju zašiť 😨 ale už verim,že si tehu bude len a len uživať,Branuško ju pekne kopka tak je spokojna 😵

ursula5
13. jún 2012

@majca55 akurát som sa chcela pýtať čo je s cmelicou, že tu dlho nič nepísala! Tak nech sa drží 🙂

sijust
13. jún 2012

@mirka2010 babulka,ja som celu noc mala zvlastne pocity,stale mi tvrdlo brusko a bolo to take ine ako inokedy...rano som zacala spinit,ale len tak jednorazovo...a ked som prisla k dr. hned mi hovori...s vami sa nieco deje,vidim to na prvy pohlad...uz som otvorena na prst,malinka je uz velmi nizko,tlaci hlavickou,povedala,ze sa to uz rozbehlo...chytala brusko,uz mam stahy,maternica je v pohybe,por.cesty pripravene,mam cakat kazdu chvilu,dala mi dalsiu kontrolu o tyzden,ale smiala sa,ze to len tak "pro forma" ze sa uvidime az "po" tak neviem...ja som tak dufala,ze to Stellka vydrzi...a vidis...no co uz?!snad to nejako zvladneme 🙂 myslite na nas...prosim 😉
@dasaa

sijust
13. jún 2012

@kostickabonnie musime to uz nejako zvladnut,ale si zlata,ze to s nami tak prezivas 🙂

sijust
13. jún 2012

@majca55 zlatko,tak ju pozdravuj,nech sa opatruje 🙂 a ty sa ako citis?

ursula5
13. jún 2012

@sijust držím palce, nech prebehne všetko hladko 😉

sijust
13. jún 2012

@apolenka6 ahoj moja,mne sa to tusim uz rozbehlo 😅 ja vobec neviem,kedy to pride...ale podla dr.to mozem cakat kazdu chvilu...som prekvapivo kludna...aj ked...ja neviem 😕 mysli na nas...dam vediet 🙂

sijust
13. jún 2012

@ursula5 moja,dakujem moc 🙂

mirka2010
13. jún 2012

@sijust moje zlaticko zlate...no mojinka, tak uz sa malicka chysta...tak sa tes, aj ked viem, ze cakate na ocinka,..ale stale moze Stellinka na neho pockat...vies, sice ked uz mas stahy...noooo, tak uz sa asi coskoro dockam sms....no a teraz sa ako citis,??? a preco si hned neisla na pasy??? tam by ti predsa hned zachytili ci su to kontrakcie, alebo nie??? mala ta poslat do nemocnice, nech si ta pozru...a ked spinis, to ti uz asi hlienova zatka odisla...to naozaj uz mozes rodit co chvila...ach...mooooooooooc na vas myslime a hlavne budeme moooooc drzkat palce 🙂🙂🙂

mirka2010
13. jún 2012

@majca55 ach, moja zlata...cmelica nasa...tak vari je uz vsetko v poriadku...pozdrav ju od nas s Maroskom...velmi na nu myslime...a ty sa ako mas???

sijust
13. jún 2012

@mirka2010 zlatko,ja som sa jej pytala,ci mam ist do nemocnice povedala,ze este netreba...ze malinka je uz nizko a ozvy su dolu...tlaci sa bambulka nasa...a smiala sa,ze mam smiesne brusko,ze aj sama musim vidiet...este su tie stahy take nepravidelne,ale ze to moze prist kazdu chvilu...moja,ja neviem...akurat teraz...som taka zmatena,tak len cakam 😕 a dakujeme,ze nas myslis 😲 pomaha mi to 🙂

majca55
13. jún 2012

@mirka2010 @sijust @ursula5 babulky pozdrav odkazany a už su na ceste domkov huraaaaa 😀 ja sa mam dobre testovala som ovu testy ako mi dr.kazala ved mam aj v albume pridany tak si pozrite uvidime čo ako o dva tyždne asi by som spadla na zadok kebyže prirodzene 😀 😀 inak v piatok alebo v pondelok by som mala mať vysledky z histologie tak mi držte palce 😨

majca55
13. jún 2012

@sijust zlatička moje moc moc na vas myslim a držim palce všetko bude dobre uvidiš moja 😲 😲 a tatino vam kedy pride?tešim sa moc na Stellinku ked nam daš sem foto 😵

mirka2010
13. jún 2012

@majca55 tak som rada, ze uz idu domov...vari sa tu aj vecer ukaze 🙂 no a tebe jasne ze drzime palce...a naozaj mozno sa to podarilo aj prirodzene,...to by bolo supiiiiiis 🙂 veeeelmi vam to prajeme 🙂

majca55
13. jún 2012

@mirka2010 dakujem zlatička 😵 Maroškovi zlatičkovi posielam cmuk veliky 😵

dasaa
13. jún 2012

@kostickabonnie si zlata ze mas stres za nas no aspon ja ho este nemam.Nejak to nevnimam prave sa mi zda ze dni idu veeeelmi pomaly.Aj ked mas pravdu ze uz sme pomalicky na konci stale si ja myslim ze mame cas ale ako sa hovori vsetko moze prist rychlo.Ako sa mi mas ? 😵

dasaa
13. jún 2012

@sijust prave som ti chcela pisat ze ako si dopadla ale uz viem.No poviem ti podla toho co som citala tak sa ti ani necudujem ze si zmatena urcite aj ja by som bola.No ja stale verim ze Stelinka pocka na tatika aby mohol byt s vami.Dnes som myslela na vas cely den ze co a ako a budem aj na vas mysliet a drzat prsteky. 🙂

dasaa
13. jún 2012

@majca55 ahoj ako sa mas a uz vies nie co nove ohladom tej operacii ?

tinasc
13. jún 2012

ahojte babulky, tie čo ste tehotné, alebo ste boli, tiež vám bývalo tak ťažko od žalúdka? už dva dni mám pocit, že na mňa niečo lezie, teplota bola dva dni 37. alebo 37,1...jedlo musím do seba nasilu natlačiť, aby som niečo jedla... bolia ma svaly na rukách a nohách, v noci sa poriadne nemôžem uložiť, ako ma brucho bolí... nechcem sa moc pozorovať, len mi prosím povedzte, že je to v tehu úplne normálne... lebo pri jednom malom decku je to dosť na príťaž... díky...

tinasc
13. jún 2012

@sijust moc držím palce, Stellinka je pripravená prísť na svet, za chvíľku tu bude s vami, snáď počká aj na tatinka 🙂

majca55
13. jún 2012

@dasaa ahoj moja celkom dobre ešte neviem možno v piatok mam volať tak uvidim 😵 ale ty moja už končiš vau ubehlo to 😵 trošku mi je aj smutno lebo som mala isť hned po tebe s dvojičkami 😢 😢

cmelica
13. jún 2012

Ahojte kocky!!!! tak uz sme doma a DAKUJEME moooc ako ste tu na nas mysleli 🙂 🙂 🙂 ste uzastne 😵 😵 😵

cmelica
13. jún 2012

@sijust Moja zlata ty sa nam poriadne drzkaj ,az vsetko prebehne bez problemov!!!! drzime moooc palce a myslime na vas 🙂 🙂 🙂 budeme sa tesit na fotecky 😵

cmelica
13. jún 2012

@majca55 Mojka drzime mooooc palceky!!!!!!!!!!!! a veru testiky mas krasne 🙂 🙂 🙂 musi to vyjst aj keby co bolo!!!!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre