IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
22. jún 2012

čaute kočky, 7 týždňov za nami a žiadosť stále nevybavená....okrem toho musím nasadiť ťažké antibiotiká, lebo som mala kliešťa a mám príznak boreliozy ☹ ☹ ak by sa potvrdila, tak to je liečba na dlhe obdobie a vsetky moje plany o babatku padaju.... ☹ ☹ ☹ je mi z toho dost tazko ☹

dadax84
22. jún 2012

@kostickabonnie Ahoj, to mi je luto, ze musis jest antibiotika, ale musis verit, ze ju nemas, ver ze ti ju nepotvrdia. Hnusny kliest ☹

dasaa
22. jún 2012

@tinka9075 ahoj tak to veru mas toho vela.Uz si to nejak zariadis aby bolo dobre pre vas.Drzime prsteky a cakame na spravu. 🙂

dasaa
22. jún 2012

@buba13 tak ze posledne narodeniny oslavis v praci a potom az o 3 roky ked nie dlhsie.Kedy mas poradnu a ako sa ma drobcek ?Ani sa nepametam kedy ja som lezala v posteli do 10hod.Ale kazdy hovori aby som si uzila postel teraz kym sa da 😀.Konecne sa u nas dnes ochladilo trosku ale aj tak mi je strasne horuco.

dasaa
22. jún 2012

@cmelica no uvidime co mi povie dr.v stredu bo vtedy mi dal kontrolu.Ale upozornil ma ze to moze byt aj skor koli tym teplotam co teraz su.No poviem ti ze uz by som to chcela mat za sebou.Uz nevladzem a do obchodu mam problem ist sama hned mi tvrdne brucho a mam taky dolny tlak,nohy ma strasne bolia.Ved cele tehotenstvo priberam uz som dost pribrala a to si neviem predstavit az do terminu .Ked tak budem priberat ako teraz tak budem ako slonica 😀 😀 Mozno aj koli tomu mam take problemy ved 20 kg je vela.Citam ze ti si zatial vobec nepribrala ta co to.Pohladkaj za nas drobceka.A inak ako sa mas? 😵

dasaa
22. jún 2012

@mirka2010 veru tie tepla su neskutocne.Aj moje krstniatko je chorucke a stale vracia.Drzim prsteky aby ste cim skor boli fit.Simonka sa ma dobre vcera som bola na ctg-cku a vsetko je v poriadku este mi aj dr.robil sono.Ja sa mam tak docela dobre uz nevladzem nohy mi opuvhaju a aj bolia.Chodit vela nemozem ved ked tak sa vezme ani vela nechodim len ked idem do obchodu aj to mam uz velky problem ist sama stale musi ist nie kto so mnou.Dr.povedal ze to moze prist aj skor koli tej horucave aj koli tomu ze ake mam teraz problemy.No uvidime na dalsi tyzden v stredu bo vtedy idem na kontrolu.Prajem vam skore uzdravenie a drzkajte sa. 🙂

cmelica
22. jún 2012

@dasaa ahooj!! juuj tak aj nohy ti opuchaju?? mne zatial nie tuk tuk tuk,ale co bude do konca tiez neviem..bo tie teploty su naozaj zakerne voci nam 🙂 si pribrala 20kg?? ale zas na tebe to nieje az tak vidiet ci?? si aj rada,ci nie??somnou tiez chodi vsade mm,bo aby som sa nenatahovala a keby nieco aby bol po ruke 🙂 🙂
dakujeme aj my hladkame Simonku 🙂 a co mate na palane??mm je v praci??

ursula5
22. jún 2012

@cmelica
@dasaa aj mne už začali opúchať nohy 🙂 včera som myslela, že skolabujem už, stačilo 4 dni horúčav a to ešte musím do práce chodiť, ale dne s je to lepšie pripuchnuté len miernejšie 🙂

mirka2010
22. jún 2012

@dasaa moja zlata...tak je to neprijemne ked ti uz aj nozky opuchaju...a ze nemozes uz poriadne chodit..ja som to na konci mala podobne..ale nie kvoli noham, ani teplu, ale kvoli ladu 😀 😀 😀 co ho bolo tolko...a museli ma sikovat vsade kde sme s malym isli...mojinka, no nech malicka este je pekne v brusku, to by bolo velmi skoro keby uz isla...no a si ju aj pekne vcera videla???

mirka2010
22. jún 2012

@dasaa ty uz mas 20 kg??? kraaaasa...aj my sme tolko mali ale tesne pred porodom...ale ty si na zaciatku ak si dobre pamatam vravela, ze by si aj bola rada, keby si poriadne pribrala...vsak ani na fotkach to nie je extra moc vidiet...ale tie kila zase citit...to si aj ja pamatam...ja ked som mala 7 kg, tak to som uz poriadne citila...tie dalsie som uz ani neriesila 😀 😀 😀

buba13
22. jún 2012

@cmelica ahojcek, ani nevies ako sa uz chystam. ak sa nastvem, tak pojdem o tyzden skor 🙂 lebo je to tu otras... ty len pekne odpocivaj s Brankom. zasluzite si ho. ste obaja bojovnici velki! Romco nas poslucha, ale ked som nervozna, tak vystraja so mnou. prave som sa docitala o tych daniach co chcu robit. sice nerazabame nad 3246€, ale aj tak sa nas to dotkne minimalne o par € co je otras. vsetko pojde hore. oplati sa v tomto state zit? este aj ten 2. pilier znizia o viac ako polovicu! jaj stacilo. uz som sa dost rozculovala 😀 chudatko nase male sa balo asi burky, lebo ja som spala ako zarezana a prisiel blesk, tak som len si povedala to bude super vzduch na to hrom. ocakavala som ho a maly sa ti tak trhol, kopal a boxoval ako o zivot a pri kazdom dalsom hrome. cize skoro stale. dakujeme za pohladenie aj ja hladkam vasho maleho 😉

buba13
22. jún 2012

@dasaa no veru budem musiet nejaku tortu objednat a doniest. ale tak to bude super. sice by som mala byt az do vecera v praci, ale skusim si to vymenit... uvidime. ja idem az na kontrolu 9.7. v pondelok idem na nefrologiu a ultrazvuk oblicky, tak tiez si nepospim. ty si ake ranne vtaca? nevies dlhsie spat ci manzela vyprevadzas do prace? dnes je naozaj prijemnejsie. dufam, ze aj vecer sprchne. my sme mali vecer v byte o 21:30 30st.C. ani listok sa nepohol na strome. ja som len vysla zo sprchy a uz som bola spotena! zajtra ma byt chladnejsie jupiii 🙂 🙂 😀 hladkam Simonku 😉

tinka9075
22. jún 2012

@buba13 dakujem Brno musíme odložit lebo by to bolo za týžden vela cestovania ja som chcela íst do Blavy sama ale muž ani počut tak ide so mnou ako cecok 😀 😀

tinka9075
22. jún 2012

@cmelica aj ja som bola prekvapená že tak rýchlo to schválili 🙂 pichat si budem Gonal a Diphereline 🙂 🙂

tinka9075
22. jún 2012

@mirka2010 júj chúda malinké verím že choroba rýchlo prejde 🙂 🙂 no ja som už spokojná schválili mi žiadost na ivf tak sa teším už sa to musí podarit 😉 😉 písala som aj docentovi tak je rád že mi to schválili 🙂 🙂

tinka9075
22. jún 2012

@dasaa do Brna nepôjdeme aj ked sú také teploty ja leto velmi nemusím 😒 😒 ale jesen a zima to je moje vtedy som štastná 🙂 🙂

apolenka6
22. jún 2012

@kostickabonnie och to teda nie 😨 🙄 snád sa borelióza nepotvrdí ,a to si akože teraz mala kliešťa čo si mi písala,že si v tatrách ?? a žiadosť stále nič 😖 neschválená..lebo včera sem písala @tinka9075 má žiadosť schválenú za 4týždne a tiež má všeobecnú ako ty- poisťovňu myslím ,len je v inom CAR

apolenka6
22. jún 2012

Inak kočky dnes sme podali žiadosť na IVF 😵 😵 tak za 6 týždňov by to malo byť schválené ,snád koncom augusta po dovolenke budeme všetko vybavovať 🙂 🙂 🙂

apolenka6
22. jún 2012

@mirka2010 tak do slova a do písmena to bude RODINNA oslava ,tak to by som si ani ja nevedela predstaviť ako by si zvládla variť pri takom počte hostí 😨 ja mám tiež predstavu ak budeme raz krstiť tak by som tiež išla do reštaurácie na obeda a potom prípadne sa presunúť na tortu a chlebíčky domov ...
Dnes sme boli podať žiadosť na IVF tak som natešená ,teraz čakať a užívať si leto budem ..ešte ma čaká nemilá operácia zubu-koreňa 11.7 a potom už budem v kľude 😝

apolenka6
22. jún 2012

@ursula5 Všetko nám v Heliose vysvetlila taká milá dr. Starovecká..tak sa tuším volala ,je tam asi nová ešte som ju tam nevidela ,žiadosť podaná ..len si musím dať spraviť ešte nový HP na 3DC ,lebo mám starý ...a dakujem 😉

tinasc
22. jún 2012

@cmelica veru je to super, keď ho cíti, nejako doteraz nechcel akonáhle dal ruku preč tak som dostala taký kopanec že až... 🙂

tinka9075
22. jún 2012

@kostickabonnie to je dost dlho 7týždnou a žiadost nie je schválená 😒 ja ked som bola na ivf v Heliose tak som ju mala schválenú tiež do mesiaca 😉 😉

dasaa
22. jún 2012

@cmelica ano moja pribrala som 20kg.Mne to nevadi ze az tolko ale uz citim na nohach ze ta vaha je vecsia.Trosku vidno na mne ze som pribrala a mne to nejak ani nevadi aspon raz vyzeram ako zena 😀 😀 😀.Cez vikend budeme doma jedine zajtra ideme davat strihat psika aj to neviem ci ja pojdem uvidim ako sa budem citit.MM ma volno az do stvrtku.A vy moja co planujete na vikend alebo budete doma ? Simonka dakuje a pozdravuje va 😵

dasaa
22. jún 2012

@ursula5 no u nas dnes je chladno ale aj tak mam opuchnute nohy a ma aj fajne bolia.A inak ako sa citis ? 🙂

dasaa
22. jún 2012

@mirka2010 ja som malu nevidela ale mm ano.Este aj dr.nam povedal ze to bude dievcatko.Ano mirka hovorila som ze mne to nebude vadit ked priberiem a ani mi to nevadi len dost to citim na nohach.S mm pocitame ze Simonku budeme mat pri sebe tak koncom 39tt.No uvidime ako sa Simonka rozhodne.A ako sa mate a ako Marosko uz mu je trosku lepsie ? 🙂

ursula5
22. jún 2012

@dasaa mne v práci začali tiež dobre puchnúť, keď som prišla domov vyložila som nohy a pustila som si na ne ventilátor a od púchli ale ako náhle začnem chodiť a zložím na zem už ich zase cítim, no si ešte asi užijem 😀 😀 vydržíme pre drobčeka všetko 😉

dasaa
22. jún 2012

@buba13 rada spim som spachtos aj moj mm je.Ale teraz nejak nemozem spat tak dlho ☹.Niekedy sa v noci prehadzujem a teraz to teplo este .Daj potom vediet ako dopadla kontrola.Ja si pockam az do stredy na kontrolu.Tak to mas pravdu tiez sa len sprchujem ale ked som vysla tak o par minut som zase bola spotena 🙂 Pohladkaj za mna drobceka 😵

dasaa
22. jún 2012

@kostickabonnie moja je to dost dlho 7 tyzdne a este nie je ziadost schvalena.Naco su tam taky ludia ked nevedia to schvalit do 30 dni 😠 😠 .Joooj urcite nebudes mat boreliozu a nic take sa nepotvrdi bude vsetko v pohode a ty budes moct pokracovat dalej. 🙂 🙂

sijust
23. jún 2012

@mirka2010 zlatko,vy mate dnes velky den,tak vam prajem,aby vysiel podla vasich predstav...dufam,ze uz sa nas chlapcek citi aspon trosku lepsie...uzite si to 🙂 ja som celu noc nespala,mala som velke bolesti,Petko sa ma stale pytal,ci by sme uz nemali ist,ale ale branila som sa zubami nechtami,nechcem byt na cakacke dlhsie,ako je nevyhnutne...tak som len chodila po dome a fucala,krize ma bolia,cela chrbtica,uz sa mi neda dobre lezat,bolest vystreluje do stehien...potom to na chvilu prejde a zase...ja uz neviem,co mam robit...stale spinim,voda zatial drzi a dufam,ze aj bude...ak sa to do pondelka samo nespusti mam ist do nemocky,moja dr.navrhla indukciu...tak uvidime,ale uz mam toho plne zuby...keby mi nic nebolo,tak by mi nevadilo,aj keby som par dni prenasala,ale uz 10dni mam bolesti a stale nic...nerozumiem tomu 😔

apolenka6
24. jún 2012

Dobré ránko a krásnu nedeľu prajem všetkým !!! 🙂 🙂 🙂

@sijust stále nič?? 😕 😕 😉 myslím na vás 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre