IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
25. jún 2012

@tinasc ja som hodila prať,každú chvíľu už práčka doperie ,umyla ešte riad čo mi zostal ,len neviem kde mám veci zavesiť ,či bude pršať ,či nie,ale asi to nechám vo vnútri pre istotu nechce sa mi stále veci prevešiavať

tinasc
25. jún 2012

@apolenka6 no ty si usilovná takto po ránu... ja vešiam vždy dovnútra, lebo mám len terasu, ale tam keď prší, tak mi to zmokne, vtáci okakajú alebo tam praží neznesiteľné slnko... a to mi zničí oblečenie 😉

apolenka6
25. jún 2012

@tinasc ja nie som usilovná,len práčka 😀 ja mám na balkone striešku,ale ked moc prší tak aj tak to oprší ,ale som bola vykukúť vonku a kropí trošku,nechám to vo v núti a vetračka bude otvorená ...

tinasc
25. jún 2012

@apolenka6 aj tu prská, zamračené je tu riadne... ja terasu nemám zastrešenú... ale aj to je v pláne, lenže kedy, keď netlačíme peniaze... 😀 suším vo vnútri a vetrám ostošesť 😉

mirka2010
25. jún 2012

@tinka9075 tak to som aj ja veeeelmi rada, ze mas ziadost schvalenu...mooooc sa tesime a verim naozaj moooc, ze sa to uz konecne cochvilu podari...a kedy mi sa to mohlo zacat?

mirka2010
25. jún 2012

@apolenka6 juuuj, tak to s tym zubom nebude nic prijemne...ale urcite to zvladnes...urcite aj vy raz bduete krstit a to uricte cochvila 🙂🙂🙂 bolo super, ze sme mali obed v restike, lebo ´bolo o trosicka menej starosti...inak, oslava ako svet...bol nas plny dom...ale za uzasnej a velmi veselej atmosfery 🙂🙂🙂

mirka2010
25. jún 2012

@dasaa mojinka zlata...a preco myslis, ze by mala Simonka prist uz v 39 tt? je to sice uz v poriadku...ale mozno vas prekvapi ze nie 🙂 ako pri nasej sijust 🙂 malickemu je o troska lepsie, tuk, tuk, tuk...ale sopliky stale musime vysavat a je to pre neho neskutocne neprijemne...moooc vtedy place, mi to srdce trha ☹

mirka2010
25. jún 2012

@sijust no zlaticko, tak ty uz asi si v nemocnici...mojinka mooooc na teba myslime....a si zlata, ze ty si na nas myslela v nas velky den v sobotu,,,,,bolo to uzasne!!!! drzkame palceeeeee 🙂🙂🙂

apolenka6
25. jún 2012

@mirka2010 ja mám rada rodinné oslavy a ked je super atmoška 😵 😵 malý je pokrstený 🙂 a zvládol to dobre?

mirka2010
25. jún 2012

@apolenka6 maly to zvladol uplne ukazkovo, vobec neplackal...vyslovene bol zlatucky...pan farar bol z neho uplne nadceny...🙂 takze my ako rodicia sme boli pysni ako pavy 🙂🙂🙂 co sa tyka oslavy, tak mal troska viac vnemov, bol malicko rozruseny v ten den ale ani sa mu necudujem, naozaj to bolo na neho vela...ale vceera uz bol vo svojom a robil svojej maminke a ockovi obrovsku radost....🙂 ked budu fotky, tak dam nejake do albumu, aj torticku...tu sme mali uplne ze naaaaaadhernu a mnam, mnam uzasnu 🙂🙂🙂

apolenka6
25. jún 2012

@mirka2010 tortááááá 😝 😝 😝 mám pred MS a všetko čo sa volá sladké mi chutííí 😀 ale idem do práce tam to vymlátim tu moju chuť 😠 😅 určite bol pán farár nadšený ved Maroško je krásne dieťatko ,už sa teším na fotky ..a na tortu!!! ved teraz ked pozerám na FB aké krásne torty sa pečú ....som zvedavá či ti @sijust dnes napíše ,mala ísť už ležať 😵 😵 😵 možno večer ked prídem z práce tak už tu budeš písať o Stelke 😅

tinka9075
25. jún 2012

@mirka2010 ahpj Mirka idem do centra v piatok tak uvidím čo mi doki povie ale asi začiatkom júla 🙂

apolenka6
25. jún 2012

@tinka9075 no čo naštartovaná do práce ?? 😝

sijust
25. jún 2012

@mirka2010 @apolenka6 ahojte babulky moje,ja som zase doma...tej nasej kraske sa proste nechce,uz som otvorena na 2cm...hlavicka nalieha pevne na vchod,ale inak nic zavratne...dr.na prijme povedala,ze som pekne otvorena,ze sa to moze uz spustit,ale to mi hovoria pomaly dva tyzdne...hospitalizovat ma nechcela,ze naco,ked este nemam ani po termine,nech sa radsej vypyta sama,ze je v poriadku,len sa jej tam paci a nejako sa nezbera 😅 ctgcko ok,aj prietoky,moc neg.len tlak som mala dost vysoky az 140 na mna je to dost,pretoze mavam 90,takyto som v zivote nemala...ale to je zrejme z toho stresu,ako stale na nu cakam...v stredu idem znovu,tak uvidime,drzte palce,aby sa to spustilo,nech mi to nemusia vyvolavat,lebo to by som nerada ☹
som rada,ze Marosinko nas krasne zvladol svoj velky den,som na vas myslela aj Petkovi som hovorila,ze nas "frajer" 😅 ma kostolicku,kde sme boli na vylete krstinky,tak sa vam musela čkat 😀 tesim sa moc na fotky 🙂 a dufam,ze uz sa malinky lepsie citi...

mirka2010
25. jún 2012

@apolenka6 tak tato torticka by ti urcite chutila, mnaaaam, naozaj uzasna...korpus cokoladovy a veeela lekvaru a ovocia...biely a modry marcipan, no naozaj bola skvela, este mame kusok v chladnicke, neprides???? 😀 😀 😀

mirka2010
25. jún 2012

@tinka9075 tak super, uz v piatok sa urcite posuniete dalej...daj urcite vediet, ze ako ste dopadli...a my budeme na vas veeeeela mysliet 🙂🙂🙂

dasaa
25. jún 2012

@apolenka6 prajem ti prijemnu pracu nech ti to zbehne v praci raz dva.Dnes som nejak nemohla spat 😖.Vcera som mala dost opuchnute nohy a v noci ma boleli len som sa prehadzovala a kazdu hodinu som bola hore.Tak to mi nie co hovor neznasala som pondelky v praci bolo to pre mna nie co hrozne.V nedelu sa mi nechcelo spat a v pondelok rano do prace sa mi nechcelo vobec vstavat. 😝

mirka2010
25. jún 2012

@sijust zlaticko nase zlate....tak Stellinka dava maminke teda zabrat....vidis, ona proste vie, ze v brusku je naozaj najlepsie...ale dohovor jej, ze ked uz bude u maminky a ocinka v naruci, ze sa bude citit este ovela lepsie...ona si da urcite povedat....🙂 Moja, no a ja ze uz si v nemocke ale maju dr pravdu, naco tam byt...lepsie ti je doma...aj s Petkom, vo svojom prostredi..a mozno prave dnes je den D a malicka si poviem, ze proste pride na svet...skoda ze neprisla vcera...boli by sme mali nieco velmi spolocne 😀 😀 😀 mojinka, len vydrz, uz ak si otvorena, malicka nalieha, to naozaj moze prist kazdu chvilu....daj si horuci kupel...masiruj si tam brusinko a dohovaraj jej 🙂 a potom vies ako sa to hovori...ze babatko sa da este niecim vyhanat....tak skuste 😀

cmelica
25. jún 2012

@sijust AHOOJ!!! tak teba este poslali domov?? no Stelinke sa veru nechce od maminky 🙂

dasaa
25. jún 2012

@tinasc tak to si mala fakt pekne rano tiez by som kricala aj ked vtaciky mam rada.Moj mm sa smeje ze ja aj s pavuka robim horor.No co ja za to mozem ked nema rada take veci.A ako sa inak citis a to uz si v ktorom tt ? 🙂

cmelica
25. jún 2012

@mirka2010 jeee tak to Marosko pekne zvladol 🙂 🙂 verim,ze ste boli pysny,ved kto by nebol 😵 a uz je zdravucky???

cmelica
25. jún 2012

@dasaa ahoj moja!! a ty sa ako mas??? citis sa ako??? kedy mas kontrolu?? my ideme vo stvrtok na 4D 🙂

dasaa
25. jún 2012

@mirka2010 zatial si to myslime ze asi pride 39tt aj moj porodnik to hovoril.Zacala som mat problemy strasne ma bolia nohy nemozem ani dlho stat a opuchnute ich mam neskutocne.Ani doktorovi sa to nepaci preco mam az take velmi opuchnute.Aj ked mi kazal malo chodit a mat hore nohy aj tak to vobec nepomaha uz to je jedno ci je teplo alebo nie.Ked sa postavim hned mi tvrdne brucho a mam tlaky dole a zospodu ma picha.Som zvedava co mi povie v stredu bo idem na kontrolu.Som rada ze Maroskovi je uz trosku lepsie ale co pocuvam od kamosiek aj od svagriny tak aspon u nas su same deturence chorucke.Dokonca nase krstniatko aj vracia a uz schudla 2 kg ☹ chudiatko moje.Tak velmi by som chcela ist k nej ved ma aj vola ale nechcem aby aj ja som nie co nechytila.

dasaa
25. jún 2012

@cmelica ahoj jeeeeej tak ze uvidime fotecku uz sa tesim na maleho drobceka 😵.Na kontrolu idem v stredu.Citim sa dobre ked je pod mrakom ale inak na prt.Nohy ma velmi bolia a mam ich opuchnute az az a to ani nechodim.Simonka sa pekne hybe uz sme si aj urobili video aby som videla ako to vizera.No poviem ti tie jej pohyby su krasne a na videu to tak krasne vidno.Ale ty sa pochval co mas nove a ako sa mi mas a co drobcek ? 🙂

cmelica
25. jún 2012

@dasaa no dufam ,ze sa na Branusko pekne ukaze 🙂 juuj to teplo ti verim,tiez mi je teraz fajne ked je pod mrakom a sa trosku ochladilo 🙂 tak mate videjko ako sa Simonka u maminky prevaluje? to musi byt naozaj nadhera 🙂 my sa mame dobre...drobcek sa hybe tak sme spokojny,ze nam takto dava o sebe vediet 🙂

dasaa
25. jún 2012

@cmelica prave pozeram ze tebe to tiez nejak utekaju tie tt. 🙂

cmelica
25. jún 2012

@dasaa no mne sa to tak nezda...pripada mi to ako vecnost 🙂 🙂 🙂

dasaa
25. jún 2012

@cmelica no mne to teraz tak pripada este dobre ze mm je doma aspon tak mi rychlo zbehne cas.Este dnes som bola kupit malej kosielky.Ani sa nenazdas a uz budes mat Branka pri sebe 😵.Mm mas doma?

cmelica
25. jún 2012

@dasaa hej ma nocnu tak je snami doma 🙂 este si bola na nakupoch??? ale uz mas vsetko ci???

dasaa
25. jún 2012

@cmelica len som kupovala tie kosielky co niekedy my sme nosili.Kamoska mi povedala ze tu fakt dobre teraz pre deti ked su take horucavi.Este potom skocime kupit vanicku bo doma ju este nemame.A to bude zatial vsetko. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre