IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
1. feb 2011

ahoj,
@zuzanka7834 @pici silno držím palce, aby ste nám zajtra zvestovali dobré správy 🙂

pici
1. feb 2011

@tinasc jeeeeeeeeeeeeeeeeeej tinus.. dakovala.. uvidime : d a ked nie, ved ide sa dalej :D

pici
1. feb 2011

@mirus11
@fomarik

dakujem baby. budem to potrebovat.... zajtra poobede dam vediet :D

strelicia
1. feb 2011

@tinara23 a ved jasne, ani mna tam nikto neposlal. to je len na tebe, ak ti nic nenasli, ci tam pojdes alebo nie. ja som vsak netrpezliva a po dvoch neuspesnych IUI idem na prve IVF, no bojim sa ako zvladnem neuspech, takze chcem najprv urobit maximum pre to, aby to vyslo. ale dlho som sa tej laparke branila veru, no snad to nebude nic strasne.

strelicia
1. feb 2011

@zuzanka7834 juuuuuuuj ty ides zajtra na krv? tak mooooooooooc silno ti budem drzat palce a mysliet na teba. musiiii to vyjst.

strelicia
1. feb 2011

@little_miracle hehe ja som ten isty pripad ako ty, ved vies. ja uplne OK a problem u manzela. a o ziadnom IUI nam nikto ani nic nepovedal, automaticky ze IVF. Ja som sa potom pytala sama od seba, ci by som mohla najprv vyskusat IUI a povedali mi ze tak dobre.

strelicia
1. feb 2011

@pici ahoj drzim ti moc palce, aby ti to vyslo, tato tema to uz moc potrebuje aby bola zas nejaka pozitivna spravicka.

adikasala
1. feb 2011

@pici ahoj jej aj nty si bola na iui zajtra mas vysledok?a kolka iui to je? prepac ale uz nemam prehlad....ja som po 2 iui nuspesnej v pondelok dorazila mrcha po 14 dnoch presne.

pici
1. feb 2011

@strelicia dakujem... nechame sa prekvapit

pici
1. feb 2011

@adikasala ahoj, ja som bola na prvej teraz.... bola by som stastna keby to bola aj posledna, kolko iui cyklov mas nastavenych? ja dva... a potom ideme do ivf

adikasala
1. feb 2011

@zuzanka7834 jaj uz je steba aj pani doktorka okrem spisovatelky .dakujem za radu.nebudem do toho vrtat ani sa mi uz nechce po tolkych rokoch vyskumu....nechame to na prirodu a pana boha.musime verit ze budeme tehule( a mne sa snivalo minuly tyzden ze som mala test pozitivny,velmi som sa tesila aj bala ci to je naozaj, apotom som sa zobudila)sranda.... 😲 😲 😲

adikasala
1. feb 2011

@pici ahoj zatial idem na 3 a potom sa uvidi dufam ze bude aj pre mna posledna.mozno sa bude dat skusit po nejakom case aj dalsie 2 poznam baby co to skusili a dosiahli ciel.mas nejake priznaky ze by to mohlo byt????

pici
1. feb 2011

@adikasala ani moc nie... bolia ma bradavky strasne.. ale to je tak asi vsetko a to ma zvykli prsia boliet aj pred ms.. takze to nepripisujem nicomu. viacmenej si myslim ze to nevyslo...

adikasala
1. feb 2011

@pici drzim ti palce,niekomu sa to musi podarit!!! aj mna boleli bradavky este aj vcera ked mi uz dosla mrcha.to je individualne.

adikasala
1. feb 2011

@strelicia ahoj dakujem za podporu.nejako sa z toho dostavam.nechame to na prirodu a na osud co bude bude....ide sa na to v marci alebo v aprili!!!

adikasala
1. feb 2011

@katy33 ahoj katy no mozno to takto malo byt! mozno naozaj buduca bude ta spravna.ale dufam ze tentoraz budes aj ty aktivna spolu iui s nami!!! 😲 😲 😲 nase babiky uz niekde na nas cakaju!!!!

katy33
1. feb 2011

@apolenka6 Zlatičko moje, papkam papkam...o sto-dvesto 😉 Si predstav, na moje prekvapenie je ms ešte stale tu a dnes to bolo na plny kohutik, až som z toho nejak divna - tak už mam ms skoro 4 dni a to je u mna už niečo 😀 😎 Vyhroz sa tomu tvojmu pc 😠 Stale sa všimam, či nahodou nemam nejake bolesti, lebo podla toho budem vediet, že je tam znova cysta, už mi z toho hrabe, brrrr 😝 Aj odštavuješ mm 😀 😀 😀 ....aj si citila, že kedy bola ovulka, či 😕

katy33
1. feb 2011

@little_miracle Ďakujem, mojenko, takže žiadost si budeme pytat i my 😉

pici
1. feb 2011

@adikasala ved to 😒

katy33
1. feb 2011

@zuzanka7834 Srdiečko moje, nič si ty nerob z testov, lekari ti priamo povedia, že testom neveria a pravdupovediac ani ja 😠 Dôležitejšie je hcg z krvičky, dokonca som sa dočitala i na MK, že niektore baby nemali pozitivne testy až do niekolkych tyždnoch a to už vedeli , že su tehotne.....Juj, mojenko, držkam zajtra palčiska a verim, že nas naozaj potešiš krasnou spravičkou 😉
A inak s tou grepovou štavou ihned začinam, grepy milujem, mnamky a keby to naozaj malo vplyv na sliznicu, fiiiiha, treba vyskušat, vdaka za radu 😉 😎

katy33
1. feb 2011

@adikasala Ďakjujem, moja, ja neprestavam verit a viem, že raz z nas tie maminky budu 😉 Ani neviš , ako by som chcela byt už aktivna IUI-čkarka 🙂

katy33
1. feb 2011

@pici Zajtra držim palce, aby bola krvička pozitivna a my sme mali radost s tebou 😉

pici
1. feb 2011

@katy33 dakujem.... 😒 😒

katy33
1. feb 2011

@pici Nemaj obavy, moja, nadej ešte stale je a to , že nemaš žiadne priznaky ešte nič neznamena 😉 Ešte môžeš stale dufat a verit 😉

pici
1. feb 2011

@katy33 ved to este stale dufam a verim :DDDDD

fomarik
2. feb 2011

@kaaaty áno, kyselinu listovú ale 800 - ElastiQ. To som brala 4 mesiace pred otehotnením, pred tým som užívala Femibion alebo Calibrum Babyplane cca 4 roky v kuse.

@walta
@zuzanka7834
@apolenka6
@katy33 ja som vám inak zabudla povedať ohľadom tej kyseliny listovej. Kúpila som si ElastiQ kys. listovú, na ktorej je napísané, že doporučená denná dávka je 800 a nie 400 ako sa všade uvádza. Upozornil ma na to manžel, že prečo beriem len jednu tbl ked mám brať dve. Takže dva mesiace pred otehotnením som užívala 800 kys.listovej až dodnes. Neviem, či to má nejaký súvis s otehotn., ale za pokus to stojí.

fomarik
2. feb 2011

@adikasala juj a na teba som zabudla, prepáč. ten príspevok hore vyššie..... patril aj tebe 😉

walta
2. feb 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzka, velmi dobre sa mi citaju tvoje prispevky, o tom mojom "moznom" tehotenstve. Ale vazne, to brusko ma vazne pobolieva, tak neviem, a test si este nebudem robit, este je to malo dni po IUI, je to iba 8 dni. To by bolo prilis skoro. A na 15 den idem na tu krv, teda ak ma nepredbehne mrcha 🙂

fomarik
2. feb 2011

@kaaaty keksíkovať sa práveže musí, v rámci poistenia! 😉

walta
2. feb 2011

@fomarik ahoj. Ja beriem Femibion 800 uz asi pol roka, je to vlastne kys.listova a metafolin, a moze sa to brat do 12.tyzdna tehot. Potom by sa mala brat davka 400. Je to vlastne iba doplnok stravy, pre spravny vyvoj nervovej sustavy babatka. Myslis, ze by to mohlo mat suvis s otehotnenim???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre