IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
23. okt 2012

@ursula5 jeje to je krasny chlapcek..moooc vam to spolu pristane 🙂 🙂 🙂 a aky je z neho uz chlapak 😵 😵 Cmuk

cmelica
23. okt 2012

@mariankach krasna bambulka 🙂 a to uz takto pekne bezka?? no uzastne nieco 🙂 🙂

cmelica
23. okt 2012

@dasaa ahoj moja!! ako sa mate vy?? co Simonka?? ste zdravucky???aj chodite von??
my mame uz 4500g..za dva tt prirastok 600g,vraj aj to je vela..za tt mame prevazenie,ze kolko pribral bez tej Beby,ked ho budem len kojit..konecne sme sa jej zbavili 😀 😀 😀 juj a mame trampoty s kolikami stale..z som si myslela,ze to preslo ,ale nieeee... a ked mam plne brusko tak my aj casto grcka..dr nam predpisala kvapky na prdy tak uvidim ci zaberu...a najlepsie nam je vonku na cerstvom vzduchu..juj ta zima ak bude taka tuha to bude pre nas hrozne neist von... a ty ako???

kostickabonnie
23. okt 2012

@cmelica ďakujem snáď vydržali a aspoň z jedného bude náš drobec. 😉 po zákroku sa aj krváca alebo nie??

tinasc
23. okt 2012

@cmelica veru ešte si tehulkujem, nič ma nebolí, teda okrem tých opuchov hrozných, ale v brušku sa zatiaľ nič nedeje 🙂 termín je oficiálne 31.10. 🙂

apolenka6
23. okt 2012

@kostickabonnie dnes na teba MOC ! myslím 😕 daj vediať ked budeš po ako sa cítiš a koľko máš vajíčok 😉

apolenka6
23. okt 2012

@majus28 dneska si išla tuším na krv ,držím palce 😉 😉 napíš potom výsledok 🙂 držím moc palce

mirka2010
23. okt 2012

@mariankach jemine, kraaaaasne 🙂 velmi vam to pristane, kamosky nase 🙂

mirka2010
23. okt 2012

@apolenka6 tak ides za Katuskou??? tak ju moooooc odomna pozdrava urcite jej odkaz nech viac pise, ze stale ju tu vyzeram!!! je super ze pregnyl ma...inak je to sila, ze to stiahli z predaja...podla mna je to divne, ze taky liek, tak potrebny,pouzivany a oni ho presanu vyrabat,alebo nieco podobne!!! a brusko isto bolka, to je jasne....ale vydrzis, uz to bude len chvilocku a potom budu na to len spomienky 🙂🙂🙂

mirka2010
23. okt 2012

@ursula5 slniecko male, ako narastol!!!! a tie rucinky ma spravne ako babatko ma mat 🙂 taky je na spapkanie a maminka spokojnaaaaa 🙂 to je najdolezitejsie...posielame mu boztek 🙂

mirka2010
23. okt 2012

@tinasc takze Lukaskovi je u maminky este mooooc dobre 🙂 a ako spavas? este stale trpnu moc ruky? ako zaha, mavas zahu?

dadax84
23. okt 2012

@kostickabonnie Drzim vam palce 😵

dadax84
23. okt 2012

@majus28 Verim ze hcg stuplo a cakame dobre spravicky 😵 Daj hned vediet 😵

ursula5
23. okt 2012

@apolenka6
@tinka9075
@dadax84
@tinasc
ďakujeme, narástli sme riadne máme už 6kg a maminka ma nevládze nosiť, je zlatučký už kuká, smejeme sa, snaží sa už chytať ručičkami no proste super.
@tinka9075 držím moc palce nech to už vyjde 😉

ursula5
23. okt 2012

@cmelica
@mirka2010 malý rýchlo narástol veď sme mali obdobie, že jedol každú hodinu 😀 😀 😀
taký malý sloník je to náš 😉
veru sme spokojní obaja vlastne celá rodinka dobre mi je doma 🙂

mirka2010
23. okt 2012

@ursula5 juuuj, tak to ti verim, ze je ti dobre doma...vsak ako inak 🙂 ja si to tiez nesktucne uzivam...vravim si ze je to najrajsie obdobie byt s malym doma, chodit na prechadzky, vylety, ku starym rodicom, hrat sa s nim, pozorovat ako rastie, uci sa nove veci...jednoducho...matersku si uzivam nadovsetko 🙂 a obdobie papkania vam troska polavilo??? teraz ako papka?

mirka2010
23. okt 2012

@cmelica a vy sa ako mate s Branuskom zlatuckym?

kostickabonnie
23. okt 2012

Čaute kočky tak už sme po zákroku. Bolo tam celkom príjemné. Zákrok trval asi 15 minút potom sme si trošku poležali. Dali nám. Čaj a poslali domov, mám 14 vajíčok ale 3 z nich sú slabšie. Zajtra budeme vedieť koľko sa oplodnilo . Ďakujeme za podporu 😉

tinasc
23. okt 2012

@mirka2010 stále spávam zle, ruky bola a tŕpnu ☹ aj cez deň... jaj už sa teším, ako to prejde... 🙂

tinasc
23. okt 2012

@kostickabonnie super, pekná úroda 🙂

apolenka6
23. okt 2012

@kostickabonnie veľmi pekná úroda!!! 😅 😅 musíš byť spokojná 😉 ako ti je? asi ti dnes nie je moc do reči-písania ked sa budeš dobre cítiť tak napíš a už ti je asi lepšie na brušku,že? som zvedavá aj za teba ..budem čakať netrpezlivo aj na zajtrajšok 😕

apolenka6
23. okt 2012

@mirka2010 áno pôjdem za Katkou,len ešte neviem kedy presne 😉 odkážem jej určite pozdrav ..ja som ju už dávnejšie volala na MK ,ale nemá toľko času ..no ved jej odkážem a uvidíme 🙂
veru tak potrebný liek zrušia 😠 viem,že je aj náhrada,ale ak vraj zoženiem pregnyl tak radšej ten si mám dať 😕 tak aká je to potom náhrada 😨 😒

tinka9075
23. okt 2012

@ursula5 ste narástli riadne pekný chlapček 🙂 dakujem vertím že teraz sa to už podarí musí 🙂 🙂

tinka9075
23. okt 2012

@kostickabonnie no pekne si zarodila 🙂 🙂

adikasala
23. okt 2012

@apolenka6 mojenko ahojky vydim z<e napredujes,,len tak dalej 🙂 🙂 🙂 drzkam palce a myslim na teba 🙂 🙂 obcas sa mi podari pocitat co pisete,,ale nestiham vsetko pocitat...sme s valentinkou stale vonku mame krasne pocasicko tak to vyuzivam kym sa da 😉a pozdrav mi katku aj s malinkou...

adikasala
23. okt 2012

@ursula5 aky je uz velky jarusko fesak je to.... 🙂

adikasala
23. okt 2012

@kostickabonnie drzkam palce aby s ati krasne oplodnili a aspon jedno bolo krasne babetko o 9 mesiacov 🙂

apolenka6
23. okt 2012

@adikasala jané pozdravím 😉 áno aj tu je krásne počasie koncom týždňa sa má zhoršiť 😒 len si slniečko užívajte koľko sa dá 🙂 a daj pusku Valentínke krásnej okatej modrookej 😵

apolenka6
23. okt 2012

@majus28 ako si dopadla? 😕 😉

sijust
23. okt 2012

@apolenka6 zlatko,to je taky problem s pregnylom?to som nevedela...vtedy nebol...to su mi veci... 🙄 ale som rada,ze uz sa ti to krati...za chvilu mas potom 🙂 ja mam dnes taku dobru naladu,boli sme na kontrole s klbikom...dr.bol nadseny,ze take zlepsenie este nevidel...este nam kazal prist na jednu,ale hlavne je,ze uz nemusime tak striktne davat tu frejkovu perinku...keby si vedela aka je to ulava...bolo to strasne narocne...13tyz.to mala 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre