IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
24. okt 2012

@kostickabonnie ok aj som zabudla dodať že do IP mi to môžeš napísať 🙂

tinasc
24. okt 2012

@apolenka6 je mi to už jedno... bohužiaľ aj také povahy existujú... no a po pôrode môžu ruky nastrkovať, požičiam, iba keď sa mi bude chcieť 😉

mimi_2
24. okt 2012

@majus28 Ahoj tak ako sa cítiš, určite super 😉 juj nech sa len udrží a kedy Ti to dali vedieť, ako to prebiehalo keď si tam prišla aby som vedela zajtra čo ma čaká 😔

apolenka6
24. okt 2012

@tinasc 😀 😀 😀 áno ako sa správajú tak si zaslúžia

mimi_2
24. okt 2012

@apolenka6 Dík, ja len preto, že keď by mi robili sono tak to tam bude celé vytekať 😝 😀 ale nech tečie koľko chce len nech tam niečo je 😉

apolenka6
24. okt 2012

@mimi_2 ak by ti to bolo nepríjemné tak si daj utroš až po sone aj tak sa dá, ved aj tak tam pôjdeš skoro ráno

mimi_2
24. okt 2012

@apolenka6 no to tiež dobrý nápad.... a ten výsledok z krvi mi zavolajú, či budem čakať?

apolenka6
24. okt 2012

@mimi_2 zavolajú okolo 14-15 hodiny 😉

majus28
24. okt 2012

@mimi_2 ahoj mimi.. no ked som tam prisla spravili mi len ultrazvuk, co slo ako na pase takze tam nic a potom som hned sla na krv.. a myslela som ze pockam v martine na vysledky osobne, ale len mi stihli povedat ze "o vysledky si zavolajte" tak jo 🙂 tak pred tretou som zavolala a ked mi povedala, ze "mam pre vas skvelu spravu" som sa rozplakala, ked ma videl muz, tak pochopil a plakal so mnou.. az do vecera 🙂 zajtra o tretej tu cakam, ze ako si dopadla 🙂 este si testovala?

mimi_2
24. okt 2012

@majus28 Juj moja netestovala, mám strach že bude biely ten test, už asi vydržím do zajtra, ale ja s necítim tehotno ☹

mimi_2
24. okt 2012

@majus28 takže rovno a mám posadiť a čakať na ultrazvuk ako minule?

majus28
24. okt 2012

@mimi_2 to som sa ani ja necitila a ani sa necitim este.. to je asi skoro na to..

mimi_2
24. okt 2012

@apolenka6 dik moja, už ma informuje @majus28, lebo som nejaká v strese z toho zajtrajška

majus28
24. okt 2012

@mimi_2 no ved tam na recepcii povies, ze ides na tehotensky test.. a si objednana?

mimi_2
24. okt 2012

@majus28 moja a aj Tvoj mm mal zlú morfologiu však keď si dobre pamätám? No ale zase Ty nemáš prostilátky na spermie, takže u nás to bude asi ťažšie 😒

mimi_2
24. okt 2012

@majus28 áno som objednaná a mne by mali povedať ešte ako dopadol ten IBT test spermii

majus28
24. okt 2012

@mimi_2 ano ma zlu morfologiu, iba 1,5 % dobrych.. a protilatky.. hmmm, ja ani neviem, ak sa zistuju z krvi, tak asi nemam.. som bola tolkokrat v strese ze ani neviem..

apolenka6
24. okt 2012

@majus28 si si nezapamätala akú si mala sliznicu? lebo už podľa toho som vtedy tušila... bola až 17mm vysoká ,tehotenská ...aj dr hovoril,že sliznica je nádherná a mohlo by tam niečo byť 🙂

apolenka6
24. okt 2012

@majus28 ty ideš kedy opäť na krv v utorok?

majus28
24. okt 2012

@mimi_2 ahaaa vy ste boli aj na ten, no tak to mi potom napis ako to dopadlo... som zvedava, co to tam sa da zistit..

mimi_2
24. okt 2012

@majus28 Viš len ja keď mi v máji vyšiel pozit. test 5 dní po sebe som cítila, že to nie som ja, cítila som sa tak inak, nechutila mi káva, no proste vedela som že som asi tehu a teraz ma desí, že sa necítim nijako, lae možno na oplodnenie IUI fakt skoro, ....dúfajme 😉

mimi_2
24. okt 2012

@majus28 no jasne všetko napíšem, už sa mi teraz klepú kolená, fuuu

majus28
24. okt 2012

@mimi_2 a uvidis este ako nebudes moct spat 🙂 joj, nech ti to vyjde

mimi_2
24. okt 2012

@majus28 to nemôžem už asi týždeň vkuse sa budem okolo 5-6 hodiny a to som riadny spachtoš, nerobí mi prosblém spať aj do 10. A Ty si testovala ešte po tom bielom teste?

cmelica
24. okt 2012

@majus28 Gratulujem 🙂

majus28
24. okt 2012

@mimi_2 no presne o tolkej som vstavala aj ja, a este aj dnes, ale uz by som si rada aj pospala.. ja som po bielom teste v ten 9 den po uz netestovala, az potom, ked 14 den som bola na krv a tam ta divna hodnota 11, tak asi potom na 16 den po az som chcela vediet, ci stupa alebo nie.. aj tak som z toho bola jelen, lebo bola ciarka slabucka.. hcg bolo nizke este...

majus28
24. okt 2012

@cmelica dakujem krasne 🙂

mimi_2
24. okt 2012

@majus28 žeby so skúsila testnúť? ja som dnes 14 den po IUI.

mimi_2
24. okt 2012

@majus28 Ale aj slabunká čiarka super...

mimi_2
24. okt 2012

@majus28
@apolenka6
no testovala som teraz, tak myslím, že ma zajtrajší výsledok nepoteší, test biely ako sneh, ani ducha nevidno ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre