IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
31. okt 2012

@apolenka6 no to by bolo...znama nam stale hovori,ze sup sup na to,ze je velka pravdepodovnost...no nechame tomu cas veru...

apolenka6
31. okt 2012

@cmelica ale zas by bolo škoda nechať mrazačikov..ved uvidíte ako to pôjde 🙂

tinka9075
31. okt 2012

@cmelica ahoj ja budem testovat až 13 tak časú dost 🙂 🙂 dnes ma v noci zobudili silné bolesti brucha a také som mala pri ivf po opu ked som dostala ohss tak som z toho neštastná 😒 😒 idem do nemocnice na gyndu nech ma pozrú bojím bojím 😖 😖

kostickabonnie
31. okt 2012

@tinka9075 joj, myslime, aby ti dobre bolo a aby sa drobcekovi nic nestalo 😕

kostickabonnie
31. okt 2012

@cmelica a čože Branuško dal dneska mamičke voľno, že koníkuje 😀 Ja som sa vratila z mesta, bola som u policajtov prihlasovat auto, akoze nie je to náročná úloha, ale dostala som sa na rad k takej pani, čo na každého vrieskala, tak som mala malú dušičku, čo si vymyslí na mňa. Ale chvalabohu, ma vybavila celkom v kľude, len som bola trochu v strese. Prvý drobčekov stres 😠

alibabaa
31. okt 2012

@apolenka6 ta bolest je mozna, .. to robia tie hormony.. mna aj s utrosu boleli neznesitelne ...

kostickabonnie
31. okt 2012

@apolenka6 fuu, ja som mala taketo stavy az den pred OPU, vobec ti nezavidim, ale musis este par dni vydrzat 😒 mne sa posledne dni tazko pichalo, lebo pri "riaseni" ma to bolelo na dotyk ☹

apolenka6
31. okt 2012

@kostickabonnie ahoj ! ako tá pani vypadala ? no ,ale zvládli ste výlet 😀 ja sa chystám do mesta ,len čakám kedy sa ozve švagriná ...a sa vyberiem na výlet ja ,moje vajušká a moja NOVÁ puberta 😀 😀 😠

kostickabonnie
31. okt 2012

@alibabaa ahoj tehulka 🙂 ako sa citis? kedy to idete na dalsiu krv?

kostickabonnie
31. okt 2012

@tinasc ty si ešte tu ???? 😀 😀 😀 baby, pošlite ju už niektorá do tej pôrodnice 😀 😀 😀

apolenka6
31. okt 2012

@alibabaa mna pri utroši neboleli prsia ,ale raz aj boleli uvidím ako to dopadne teraz ..som si na teby dnes myslela pri pohlade do zrcátka ,tiež si spomínala,že si bola vyhádzaná ...samá "margarétka" 😠 😒 😀

kostickabonnie
31. okt 2012

@apolenka6 taká silnejšia blond vlasy asi melír to bol krátky strih, taká erdeg baba 😀 okolo 40-tky

kostickabonnie
31. okt 2012

@apolenka6 ja mám teraz tiež hroznú pleť a to ani drahý krém na to nepomôže, keď máme v sebe zásobu hormónov na niekoľko týždňov 😠

alibabaa
31. okt 2012

@kostickabonnie je mi zle od zaludka. fuj.. stale. a v noci vypijem 1,5l vody.. cez den to nezvladam.. je mi z toho zle. tak radsej pijem v noci. ved je to jedno ci?
prsia uz ani nevnimam. podprdu davam dolu len ked idem pod sprchu. nasla som taku sportovu, tak v nej aj hajam, je to prijemnejsie..
a jedine co mi cez den chuti je vyvar.. nechuti mi jest. som z toho na mozog. ved by som mala papat kvoli zivinam a tot... mam trosicku obavy z piatkovej krvi. picha ma v podbrusku, malo by to byt v poho, len clovek vzdy stresuje ved vies.. ale vcera som sa nechala zlakat na test a su tam // .. zajtra chcem urobit znova ci silnie. 😕
a ako sa citis? nemusis mat ziadne priznaky. hlavne mysel zaoberaj inymi myslienkami

apolenka6
31. okt 2012

@kostickabonnie tak to nebola mm rodina 😝 😝 😉
no čo ma ešte čaká ...dnes som rátala koľko injekčných striekačiek mám a 7 hádam dlhšie nebudem pichať 😝 som strašne zvedavá na piatok.....idem vyvesiť prádlo práčka doprala ..taká som narobená s prania 😀 to je super výmysel nie ako kedysi prať v rukách ,pláchať .....

kostickabonnie
31. okt 2012

@alibabaa ved to je to...mám pocit, že celý proces u mňa skončil vložením drobca, ešte v ten deň ma trochu bolelo podbruško a tlačilo a odvtedy absolutne nič. Len prsia bolia, ale to asi z utrošu, tie ma bolia vlastne od začiatku stimulky, takže to za nejaký nový príznak neberiem. Uvidime, dnes som 26 dc, takže sa bude blížiť termín mrchy (keby som v normálnom cykle) tak uvidíme, či sa niečo bude diať.

kostickabonnie
31. okt 2012

@apolenka6 ja som včera v rukách prala svetre, a to ti bola robota, sfučaná som bola ako mech, mokrý sveter prehodiť do práčky na vyžmýkanie, horšie ako v bani 😀 😀 😀 zakaždým svetrom som šla dať 5 minútovú pauzu do kresla 😀 a moc sa nenatahuj, aby vajka nepopraskali !!!

apolenka6
31. okt 2012

@kostickabonnie ty si dávaj pozor a nezdvíhaj ťažké 😕 ved mokrý sveter je ťažký 😨
tak nie som sa ma a tiež máš pleť takúúúú ,ale zas mám ráno prekvapko v zrkadle že čo máme dnes nové?! 😕 😉

kostickabonnie
31. okt 2012

@apolenka6 ja nechápem, pijem omnoho viac vody než inokedy, ale celo mam suche ako papier a na nom hrbolceky, s ktorymi nic nenarobim. Aj ruky a nohy mam extra suche, kam ide vsetka ta voda??? 😕 😕 😕

apolenka6
31. okt 2012

@kostickabonnie že by do záchoda ??? 😕 mne sa skôr robia také bolavé hrbolce 😠
a dnes sa ako cítiš? kedy máš ísť vlastne na krv ?

kostickabonnie
31. okt 2012

@apolenka6 ja som uplne v pohode, akoby som ani nepodstupila IVF a vsetko okolo toho, neviem, aky smajlik by som mala pouzit 😖 A na krv a sono mam ist az dalekeho 12.novembra 😠

apolenka6
31. okt 2012

@kostickabonnie to ja budem mať snád po vklade 😕 😉 toto čakanie bude aj mňa zabíjať
si myslím,že je ešte skoro na príznaky ako nevoľnosť atd...
11 novembra má môj mm meniny tak bude mať darček vloženého drobca v mojom brušku a bude na ňom či tam zostane 😵

kostickabonnie
31. okt 2012

@apolenka6 ze je to nekonecne, mala by som začať pracovať, lebo ešte 12 dni, kym budem vediet vysledok ☹

apolenka6
31. okt 2012

@kostickabonnie ked si môžeš robiť prácu doma tak áno,ale ja neviem čo budem robiť .....
začala ma bolieť hlava ..vôbec sa dobre necítim..pôjdem do mesta len čakám na telefonát ..sa mi už ani nechce ,ale idem si aj pre Pregnyl kamarátka má tak mi ho dá ,len ma malú dcérku tak sa musí najskôr vyspinkať a potom môžu ísť na výlet 😕
12 dní je ešte dosť....ručné práce by sme mali začať robiť 😀

apolenka6
31. okt 2012

@kostickabonnie konečne sa ozvala tak idem na vzduch všetko prevetrať ....papa zatiaľ 😉

tinasc
31. okt 2012

@kostickabonnie hej ešte som tu 😀

tinasc
31. okt 2012

@alibabaa však počkaj, až budeš vo vyššom štádiu tehu... nebudeš sa vedieť dojesť 🙂 😉 neboj v piatok bude také číslisko, že nám vyrazíš dych 🙂

apolenka6
31. okt 2012

@mirka2010 @adikasala no bola som si pre ten Pregnyl a Katka mi ho doniesala do mesta ,len mi ho podala nemala čas bola aj s mm a malá trošku plakala tak sme nemali čas sa porozprávať ,ale pozdrav som odovzdala 🙂 som jej hovorila nech sa tu ukáže ,ale ,že nemá čas 😉

tinka9075
31. okt 2012

@cmelica
@apolenka6
@tinasc
@kostickabonnie
@alibabaa čaute babenky tak som bola v nemocnici mierny ohss tak to sa môže stat len mne 😒 dostala som tri infúzky tak teraz je už dobre 🙂 🙂 zajtra idem na kontrolu tak dúfam že všetko bude ok 🙂 🙂 ale vylakaná som bola riadne 😖 😖

apolenka6
31. okt 2012

@tinka9075 to ma mrzí ..a to si dostala OHSS z clostilbegytu? ako je to možné 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre