IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
13. nov 2012

@tinka9075 jeeeeeeeeeeeeeej to je krasna sprava. 😵 😵 😵 Som velmi stastna ze si nasa tehulka a velmi ti prajem krasne tehotenstvo az do konca.Pohladkaj za nas drobceka 😉

tinka9075
13. nov 2012

@dasaa dakujem ja som štastná že sa podarilo 🙂 🙂 🙂 pohladkám len v piatok sa dozviem či bude jedno alebo dve bábetká 🙂 🙂

dasaa
13. nov 2012

@tinka9075 tak to sa budem tesit na dalsiu spravicku 🙂

tinka9075
13. nov 2012

@dasaa som chcela íst dnes len som zaspala a zajtra tam doki nie je 🙂 🙂

dasaa
13. nov 2012

@tinka9075 to nevadi tak pojdes v piatok aspon nas trosku ponatahujes 😀 😀 😀

tinka9075
13. nov 2012

@dasaa to áno vo štvrtok pôjdem a v piatok budem vediet na čom som 🙂 🙂

tinasc
13. nov 2012

@apolenka6 hmmmm no doteraz som uspávala, nejako sa mu nechcelo... o režime nemôže byť ešte ani reči... takže asi tak... ešte je maličký 🙂

tinasc
13. nov 2012

@walta aaaach bože, tie svokry... moja je síce tiež čudná, ale tá tvoja je exot... no ja tým tiež trpím, že ja som nič, som len chodiaci inkubátor, len aby som dala vnúčatá a ja som vzduch... doteraz si ma nevšímali a zrazu nastavujú náruč.... apropo oslovovanie svokra, či mama... najprv som mala tendencie volať ju mama, ale tiež si to pokazila a odkedy mám deti, tak je už len babka... a vybavené... drž sa a naozaj jedným uchom dnu a druhým von... a povedať jej čo si o nej myslíš... nech sa jej oči otvoria...

tinasc
13. nov 2012

@tinka9075 super, super, veľmi sa teším, parááááááda 🙂

tinka9075
13. nov 2012

@tinasc dakujem 🙂 🙂 🙂

walta
14. nov 2012

@apolenka6 ahojcek.... furt mi to nejako chodi po rozume, ale musim ju brat na lahku vahu, ved je to len svokra, ktora ma stale na mna nieco, ako to tak sledujem, aj sa jej to spytam, ked bude prilezitost.... mam ju na haaaaku... aj jej navstevy u nas obmedzim, lebo jej poviem, ze moja psychika nezvlada, ked ju furt mam za ritou, ze mi to nerobi dobre- nech si pomysli co len chce, no nie? aj to jej vyhodim na oci, ze povedala, ze sem chodi len kvoli malej- sa jej spytam, ze co si tym chcela dokazat a docielit? len to, ze som ju este viacej znenavidela, to tym dosiahla.... ale sak co, kto ma raz o koliesko menej, s tym sa tazko bojuje 😀 😀 😀 😀 😀

walta
14. nov 2012

@tinasc ahoj.... ano, aj mne to pripada, ze som chodiaci inkubator- ma vnucku a je to vybavene, a keby este druhe babo pride- koniec.... dam jej patricne najavo, co bude treba v danej chvili, kto je panom situacie... a malu jej davat nebudem, len ked bude mala so mnou, vtedy moze aj ona byt na chvilu s nou, dovideniaaaaaaaaaa 😀 ja chcem mat kludny zivot a nie ju stale riesit, jej psycho stavy.... koniec-koncov ju ani oslovovat nemusim, no nie?

apolenka6
14. nov 2012

@walta ja sa ti ani nečudujem,že k nej cítiš odpor ,presne ako píšeš sprav to čo chceš povedať jej svoj názor na ňu a spýtať sa prečo to robí aj ked ti to môže byť jedno 😉

sandra077
14. nov 2012

@mimi_2 cafko aj my mame menej spermii ..som po prvom iui ja som oka len moj mal ze 9mil z toho iba 5mil pouzitelnych ale ze tvar a rychlost bola oka...tak a v piatok idem na krv ale neviem nemam dake bolesti alebo priznaky tak neviem... 😒

siinda
14. nov 2012

@kostickabonnie no čo maš nove? už si bola na krv?

walta
14. nov 2012

@apolenka6 vazne ma zajima, co proti mne ma.... este ma napadlo, ze mi povedala, ze mna aj jej syna berie s rezervou... len skoda, ze som jej nepovedala, s akou ooooobrovskou rezervou berieme my ju.... ona je hlupucka, chuderka 😀 😀 😀 😀 na takeho cloveka sa ani hnevat neda, no nie? 🙂

apolenka6
14. nov 2012

@siinda pozri sa na stranu 1558,1559 máš tam aj fotku a na ďalšej strane výsledok krvi 😉

apolenka6
14. nov 2012

@walta jáj ako ti musí tá žena otravovať život 😝 berie ti energiu v živote a ako píšem ozaj si treba povedať svoje nech už máš pokoj !!

siinda
14. nov 2012

@apolenka6 tak same dobre spravy..sa tesim🙂)

apolenka6
14. nov 2012

@kostickabonnie už si doma ,alebo ešte na seminári ? ako bolo nezaspala si ako si sa obávala 😕

kostickabonnie
14. nov 2012

Čaute kočky u mňa sa v noci niečo deje. Ráno sa zobudím a vytečie zo mňa taký svetločervený výtok. Dnes ho bolo viac ako včera :-/ potom cez deň sa zmení na svetlohnedý k večeru normálny a ráno to isté. Nestretli ste sa s tým niektorá? Doktorka mi povedala že mám zvysit utros na 3x2 stalo sa mi to na 8.,15,16 a 17.deň po vklade . Zatiaľ sa nebojím lebo cez deň to ustane ale nechápem aký proces tam v noci môže nastať keď spím. @apolenka6 Ďakujem že vybavuješ Otázky na mňa kým som busy.

kostickabonnie
14. nov 2012

@apolenka6 akurát som prišla domov. Bolo super aj dve kačky som dostala dúfam že sú už po smrti lebo som ich este nevybrala z igflitky 😀😀😀

apolenka6
14. nov 2012

@kostickabonnie to ma mrzí ,že máš takéto patálie 😒 ale neboj všetko bude dobré a ty sa nebojíš! ja by som sa bála inak ,ale ja som iná ved vieš 😉 a ked zvýšiš dávku určite sa to upraví ..ale kočky tu mali takéto stavy ako ty a majú detičky 😉
no nedalo mi to neodpovedať jej a ked ide o tak krásnu správu nech si to prečíta a vedela som,že si preč 😀 prepáč už sa nebudem miešať 🤐
tak kačičky 😨 😵 oplatilo ..keby som vedela tak sa ti nasáčkujem na ten seminár ako si mi navrhla 😀 😀 😀

cmelica
14. nov 2012

@kostickabonnie moja a nemoze to byt tou tekutinou??? teda ja som aj krvacala,aj spinila,aj guca zo mna vysla...a nepovedala ti ze mas prist na vysetrenie??? teda ja som chodila na gyndu ako na klavir+nemocnice 😀

kostickabonnie
14. nov 2012

@apolenka6 mne to nevadí bola by si dobrá asistentka 😉 a vravela som ti poď. So mnou 😉 a pozrela som si. Fb. A akože Ši riadna tucibomba 😀 😀 😀

kostickabonnie
14. nov 2012

@cmelica žeby sa tá tekutinu vstrebala do posvy alebo maternice? Aj mňa to napadlo povedala že keby sa to zhoršilo môžem dojst este tento týždeň. Uvidím zajtra ráno. Lebo v piatok idem na dva dni do čiech a potom až v pondelok.

apolenka6
14. nov 2012

@kostickabonnie no tak teraz som 🙄 70 kg som mala naposledy čo som sa vážila počas stimulácie ,ale nevadí to ma teraz trápi najmenej 😉

kostickabonnie
14. nov 2012

@apolenka6 no a ja mam 65 a nechapem, kde akoze su .....teda okrem toho brucha, ktore zo mna robi tehulku v 4. mesiaci 😀

apolenka6
14. nov 2012

@kostickabonnie ty si chudučká ,vysoká a máš asi ťažšie kosti 🙂 ..a to bruško musí byť na tebe pekné
a čo to čítam ,že ideš do Čiech? musíš ? nepokúšaj moc 😕

kostickabonnie
14. nov 2012

@apolenka6 idem, musim sprevadzat starostov, dostali sme na to prachy, a kedze som ich manazerka, tak som im to zmanazovala....musime ich minut do konca roka a partneri v cechach maju tiez plny program, tak to vyslo na tieto dva dni. Ale to sa len odvezieme, tam absolvujeme nejaku exkurziu a vecer budem len sediet a abstinovat 😉 na druhy den pojdeme obzriet vinne pivnice....zas sa budem len zalizovat, lebo ja rada dobre vinko ochutnavam 😉 a pojdeme naspät. Je to len taky kratky vyletik.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre