IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
3. dec 2012

@majca55 dakujem no by si mala naskočit na tehu vlnu 🙂 🙂

majca55
3. dec 2012

@tinka9075 juj moja dakujem velmi rada by som 😝

tinka9075
3. dec 2012

@majca55 musíš lebo tehu vlna ešte trvá 🙂 🙂 ja ti to prajem velmi 🙂 🙂

majca55
3. dec 2012

@tinka9075 dakujem moja si zlata 😵 😵

tinka9075
3. dec 2012

@majca55 bola by som rada keby si bola tehu a už by sme boli kompletka 🙂 🙂

mirka2010
3. dec 2012

@ursula5 ahojkyyyyy, je to na strane 8, fotografia c.3....a dakujeeeeeeeeeeme ze Maroskovi chcete poslat hlas...velmi si to vazime 🙂🙂🙂 ako sa inak mate???

mirka2010
3. dec 2012

@tinka9075 cozeeeeeeee????????? ja som uplne hotovaaaaaa!!!!!!!!!!!! to je tak krasna sprava, no je toto mozne????? ty si naozaj speci pripad...tolko co sme sa narozpravali o tom ze keby si cakala dvojicky a je to tu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 krasna sprava, tesim sa neskutocne s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a 🙂 ako ste tuto spravu prijali s manzelom???? este to vstrebavate????

mirka2010
3. dec 2012

@mimi_2 ahoj, ja som to tiez uzivala a myslim ze to zabespecilo uspesnost, takze vobec sa toho neboj, sliznica je zaklad na zahniezdenie...bud len rada, ze ti to dr predpisala 🙂 drzime palce, uvidis, podari sa 🙂

tinka9075
3. dec 2012

@mirka2010 ahoj Mirka je to šok 🙂 🙂 no ja sa ešte teraz spamätávam a ešte dlho budem 🙂 🙂 muž ten to zobral v pohode 🙂 🙂 ale srdiečka krásne bili tak som spokojná 🙂 🙂

mirka2010
3. dec 2012

@cmelica no teeeeeda, lebo keby som si tvoju spravu precitala skor, tak asi by som si neprezila to uzasne prekvapenie...lebo to ti poviem, ja som bola z toho taka dojata 🙂🙂🙂 ale vies, ja som to niekde v sebe mala ten pocit, ze tam ta fotka bude a dokonca som ju mala v predstave ze na tej strane priblizne na tom mieste...a ked som otvorila ten casopis, tak som sa presne pozrela kde som si to cely cas predstavovala a bola tam!!!! ja viem, pre niekoho taka banalita, ale pre nas velka udalost...🙂 no na Vianoce mame uz jeden darcek, este nejake dokupime, na Mikulasa dostane Marosko serblik a do neho mu dam kadejake vyzivy a prikrmy 🙂🙂🙂 potom pridam aj foto 🙂 a ty co uz mas pre maleho???

mirka2010
3. dec 2012

@tinka9075 Pocuj ty nasa double tehulka 🙂🙂🙂 to ja som este stale v soku...hned som mm ukazovala tu nadhernu fotku s dvoma babatkami...a akymi krasnymi, ved to je naozaj ako osud...ze ty si si to vari aj privolala...moja, no je to uzasna sprava...po takom usili, sklamani a vidis, Pan Bozko vam nadelil krasne dve babatka...naozaj nadhera 🙂🙂🙂 a na tom prvom sone to nebolo este vidno?

mirka2010
3. dec 2012

@majca55 tak to je krasne vyjadrenie od neho....🙂 urcite sa moc lubite a uvidis este to jedno babatko urcite k vam pride...🙂 treba len verit a take prinia ktore sa tolko praju sa urcite aj splnia 🙂

kostickabonnie
3. dec 2012

@tinka9075 jeeeeeeeeeeeeeeejjjjjj, zo srdca blahozelam, je to nadherna sprava a bambulky vyzeraju uplne uzasne. 🙂 🙂 zo srdca prajem, aby sa im obom dobre darilo az do konca. A ty bud teraz dvojnasobne opatrnaaa !!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dasaa
3. dec 2012

@tinka9075 to vazneeee?Jupiiiiiii to je skvela spravicka.Gratulujeme z celeho srdiecka. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinka9075
3. dec 2012

@mirka2010 jáj Mirka ja budem v šoku ešte pekne dlho ved mne ani nedochádzalo že som tehotná a teraz že dve 🙂 🙂 asi to tak niekto hore chcel a prekvapil ma už sa nemohol asi pozerat ako sa trápim 🙂 🙂 ja som na sone ešte nebola toto bolo prvé sono 🙂 🙂

tinasc
3. dec 2012

@mirka2010 no však ja si tú vyčerpanosť až tak nepripúšťam, aj keby som prijala možnosť si cez deň dve hodky pospať 😀 s váhou v pohode, išlo dole tuším všetko 🙂

tinasc
3. dec 2012

@tinka9075 to zvládneš, síce to bude trošku zaberák, ale určite si to budete užívať 🙂

tinka9075
3. dec 2012

@kostickabonnie dakujem no vyzerajú fain pekne narástli 🙂 🙂 🙂 som spokojná 🙂 🙂

mirka2010
3. dec 2012

@tinka9075 jaaaaaj, sorry, ja uz v tom mam chaoz...takze prve sono a take krasne babatka....🙂 to ti tvoji doktori budu uplne z toho paf...aj ten v Brne aj tvoj gynekolog aj vies ktory este 🙂 uz si im to dala vediet??? a ten sok ti uplne verim, lebo ja by som to tiez dlho vstrebavala...a kolko meraju??? presne si ktory tt??? lebo naozaj ich krasne vidno 🙂

tinka9075
3. dec 2012

@dasaa dakujem som prekvapená ale príjemne 🙂 🙂

tinka9075
3. dec 2012

@tinasc to teda bude zaberák ešte že máme dom tak sa môžu hrat na dvore 🙂 🙂

mirka2010
3. dec 2012

@tinasc tak uz mas svoju vahu naspat??? supeeeeer, ja este stale tie moje nestasnte 2 kg, ale nejako ich uz musim dat dole...lenze to chce asi drinu a ja naozaj teraz na to nemam cas a ani chut...moja kamoska, co sa intenzivne stretavame, tak ta ma sice o pol roka starsiu ale ta veru chodi uz cvicit...vola ma, ale ked mna to do posilky nebavi chodit a hlavne mne sa este od maleho nechce ist...a ako sopliky? uz lepsie???

tinka9075
3. dec 2012

@mirka2010 tak v 7 týždni na fotke dole vpravo je vidiet všetko je tam popísané aj termín pôrodu 🙂 🙂 no v Brne bol šoknutý viac ako ja 😀 😀 zajtra idem k mojemu a docentovi som už písala je velmi spokojný 🙂 🙂

tinasc
3. dec 2012

@mirka2010 no ja veľa chodím, tak dúfam, že ako cvičenie to stačí 🙂 ja som ani pred otehotením nebola nejaké tintítko, takže som rada, že zo mňa spadlo, aspoň to, čo malo 🙂 soplíky už lepšie, aj keď ešte trošku chrčí 🙂

mirka2010
3. dec 2012

@tinka9075 tak teeeeda....no krasne su na 7tt....🙂🙂🙂 hlavne aby ste boli zdravucki, to je najdolezitejsie...🙂 urcite budes dnes zaspavat s uplne inymi pocitmi, vsak?

mirka2010
3. dec 2012

@tinasc tak ja tiez vela chodim, ale vies, mne vaha hned spadla dva tyzdne po porode mi ostali tie 2 kg, ale ja neviem tie vidno nejako inak...no brusko by potrebovalo poriadny zaberak aby spevnelo...ale co uz, vravim si, ze su dolezitejsie veci 🙂 a malicky uz spinka???

tinka9075
3. dec 2012

@mirka2010 presne tak hlavne nech sú zdravé 🙂 🙂 len či aj zaspím dnes od tolkého štastia 🙂 🙂

mimi_2
3. dec 2012

@mirka2010 Tak ďakujem, som sa trocha ukludnila 😉

tinasc
3. dec 2012

@mirka2010 maličký sa robí že spinká, stále nemáme režim, večer jednoducho nejako ožíva 🙂

walta
3. dec 2012

@apolenka6 @cmelica a ostatne kocky.... ahojte, dlhoooo som tu nebola, idem citat, co je tu nove... tesim sa, ze bublinka je na spravnom mieste a neboj, bude pekne rast, ako ma.... sono som absolvovala v TO, vsetko OK, tak som kludna. Moju svokru mam relativne na haku, bavime sa, ale len kvoli malej, ziadnu extra naklonnost k nej neprechovavam. Navstevy u nas obmedzila, co mi vyhovuje, mohla by to obmedzit este viac 😀 😀 😀
A Branko je fesacisko, pekne prospieva, tesim sa. Nasa Charlottka sa vie sama posadit, zistila to asi 3 dni dozadu, tak teraz ma zalubu- posadi sa a lahne si, posadi sa a lane si a tak dokola. Zlata je, a tie grimasy... no koniec 😀
Len uz 3. vecer nechce vypit mlieko, zaspi mi hladna.... precooo? Som z toho na nervy...cez den papa vsetko, ale posledne papanie pred spankom jej nejde nejako. Dufam, ze to nebude nic zle... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre