IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lusipe
4. dec 2012

@tinka9075
velmi sa tesim na neho...som sama zvedava aky bude 🙂...na fotke vyzera smejo 🙂jasne, peniaze su peniaze 🙂....typicky slovaci 🙂 takze ty si bola na IVF u Harbulaka?....kokso ja uz tomu asi nerozumiem...zdravi ludia a tieto problemy 😒

tinka9075
4. dec 2012

@lusipe budeš spokojná on sa smeje stále ja som ho ešte zamračeného nevidela a stále má dobrú náladu 🙂 🙂 aj včera sa stále usmieval ked videl že som z toho šoknutá ked som prišla zo sona 🙂 🙂 no bola som u Harbuláka ale nikdy viac sk centrá celkom zlé 😖 😖 ved tolko hormonov čo som brala a ešte som aj dostala ohss no celkom zlé 😝 😝

lusipe
4. dec 2012

@tinka9075
myslim, ze ste boli v soku obaja 🙂...ale toto je ten lepsi sok, ako ten moj 🙂
zajtra ti napisem ako som u H dopadla...sama som zvedava....no beriem aj muza so sebou, nech si moc nedovoluje 🙂

tinka9075
4. dec 2012

@lusipe no to sme boli a doki viac ako ja ked mi to hovoril pri sone ja som ani nedýchala 🙂 🙂 vraj ani on to nečakal 🙂 🙂 no len zober muža a trošku ho ukludnite nech neskáče 😉 😉 😉

dasaa
4. dec 2012

Ahojte mamicky @tinasc @sijust @ursula5 @buba13 @mirka2010 @cmelica mam na vas jednu otazocku.Po porode sa vam nerobi stale kutik ?Bo mne ano ked sa mi urobi tak ho mam mesiac a potom 2 tyzdne nic a tak to je stale dookola uz mam na to nervy.Poradte mi co mam robit.Ovocie jem pravidelne. 🙂

tinasc
4. dec 2012

@dasaa mne sa kútiky nerobila, ale zato herpesy niekedy sa mi urobia aj dva naraz...asi to bude nedostatkom nejakého vitamínu, na kútiky vraj že je to nedostatok železa... alebo tuším B vitamínu... ale presne neviem...

buba13
4. dec 2012

@dasaa ahojcek aha. tak je to s tym prikrmovanim. inak ja uz tiez prikrmujem... stale vypije co mam a este chce. najnovsie uz ani odomna nechce. tak si odsavam a davam mu ho. tak ho je. lenivy je straaasne.
vobec nemam kutiky. to je smola do kelu, ze to mas. ☹ zato mna boli vpich po lumbalke. musim ist s tym niekam...

majca55
4. dec 2012

@tinka9075 dakujem ti moja si velmi zlata 😵 😵

tinka9075
4. dec 2012

@majca55 za málo ja ti to velmi prajem 🙂 🙂

mirka2010
4. dec 2012

@tinka9075 jeeeej, ty si zlataaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 mooooooc dakujeme a vazime si to, ze si Maroskovi dala hlas 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak verim ti, ze si musela byt z toho riadne rozrusena, aj ja by som bola...teda neskutocne...ja ked som sa dozvedela ze som tehotna celkovo som bola uplne mimo z toho, nieto este z takej spravy, ze su tam dve...a tak krasne ich vidno 🙂 no nadhera....🙂 uz to aj hovorite okoliu?

mirka2010
4. dec 2012

@dasaa ahojky, tak ti je velmi neprijemne...ale skus si kupit Preventan acut, ja ten uzivam, je to celkovo na podporu imunity v tomto strasnom pocasi a mojej mame to neskutocne pomaha aj ked ma herpes...takze skus toto 🙂 pripadne neviem ako reagujes na homeopatika,ale mozno by ti na to nieco v lekarni poradili 🙂

mirka2010
4. dec 2012

@tinasc no moja, co uz s tym kojenim to uz asi tak bude ako to je...podstatne je, ze dostava stale MM aj ked nie priamo z prsnika, ale odsate a to je zaklad...🙂 treba byt aj za zo vdacny, vsak niektore mamicky nemohli dat svoju babatku ani to...takze je uzasne ze malickemu davas co davas 🙂🙂🙂 s tym spinkanim uvidis, u vas to bude naopak ako u nas...teraz horsie spinkava a po polroku zacne lepsie..kdezto nas kraaaaaaasne spinkavala a teraz????ach, tie noci...tato noc uz bola taka vyhrotena, ze uz som mu musela zvysenym hlasom povedat ze dostane po zadku!!!!!

tinka9075
4. dec 2012

@mirka2010 za málo Mirka aký je tam zlatunký taký spokojný 🙂 🙂 ja to ešte nejak tak predýchavam ale ja to zvládnem nie nikomu som to ešte nepovedala z okolia len susedom ale len jedným a ty sa velmi tešia 🙂 🙂

tinka9075
5. dec 2012

Babenky dnes tu je nejak tichúčko o chvílu tu nebude mat kto písat 🙂 🙂

tinasc
5. dec 2012

@buba13 aaaa vidím, že naši chlapi sú leniví 🙂 tiež mu moje mlieko nestačí, tak prikrmujem... juj hladoš je to 🙂

tinasc
5. dec 2012

@mirka2010 veru je to tak, aspoň niečo zo mňa má 🙂 inak hladoško je riadny, v noci koľkorazy musím prirobiť mliečka, lebo nespokojný je a veru to vie dať riadne najavo... a spinkanie, to určite bude lepšie 🙂

dasaa
5. dec 2012

Ahojte @tinasc @buba13 aj nasa Simonka bola velmi leniva tahat mliecko a preto bola stalehlada.@buba13 A co mu davas papkat uz zeleninku alebo UM?

dasaa
5. dec 2012

Ahoj @mirka2010 dakujem za radu.Tak mi sme dnes po ockovani zatial je Simonka v pohode ale dala som jej pred spanim Panadol baby.Dnes mi spinkala strasne malo tak som zvedava ako bude noc.Mirka ukazala som mm fotku Maroska odkazuje vam ze je velmi zlatucky a ze som mala pravdu ze je cisty model.Poslali sme tiez esemesky a dnes poslala aj moja svagrina 😵 😵 😵 A ako sa mate a Marosko ako uz lepsie?

dasaa
5. dec 2012

@tinka9075 ahoj tehulka nasa ako sa mas?A ako si sa vyspinkala ?

dasaa
5. dec 2012

@cmelica Ahoj dnes sme po ockovani a hned nam robila aj poradnu ale poviem ti uplne som bola mimo vobec som nedavala pozor co mi povedala doktorka.Ani neviem kolko vazi a aka uz je velka .Zajtra skusim zavolat a zistit.A vy ako sa mate a ako sa ma Branko 🙂

tinka9075
5. dec 2012

@dasaa ahoj no zatial ok len sa nejak neviem zmierit s tým že čakám dve trošku to potrvá 🙂 🙂 dnes sa mi snívalo že čakám dvojičky a ked som sa zobudila že ako fain to je len sen 🙂 🙂 🙂 len potom mi to došlo že bol pravdivý 😀 😀

miranda123
5. dec 2012

baby, musela som navstívit toto fórum.. podla vsetkého budeme potrebovat umele oplodnenie a som rada ze tu mozem nacerpat nejake info.. kedze mám obavy z toho celeho. 🙂

dasaa
5. dec 2012

@tinka9075 vraj ze sen ?ved aj to bolo pametas sa a teraz to je skutocnost 😉

tinka9075
5. dec 2012

@dasaa pamätám ked som v spálni hladala postielky 😀 😀 len po iui dvojky no darmo asi som iná 😀 😀

dasaa
5. dec 2012

@miranda123 ak budes nie co chciet vediet kludne sa opytaj su tu babenky co boli aj na umelom oplodneni.Nemaj obavy vsetko bude dobre 🙂

dasaa
5. dec 2012

@tinka9075 ale sen sa splnil a to sme ti aj priali trojicky 🙂

miranda123
5. dec 2012

@dasaa dakujem. som rada ze je tu aj take forum. isto budem mat vela otazok.. uz som zistila ze si mozem pripravit cca 1500 eur .. uf..

tinka9075
5. dec 2012

@dasaa ved áno som rada že nie sú tri 🙂 🙂 ked mi doki na sone povedal že sú dve tak som mu hned zahlásila nech už nehladá že stačí 😀 😀

dasaa
5. dec 2012

@miranda123 ja som nebola na umelom oplodneni tak ti neviem povedat ze kolko to stoji.Ale zda sa mi ze je to dost vela 1500 eur nebude to menej ?

dasaa
5. dec 2012

@tinka9075 🙂 uz aj do nas podpichuju vsetci ze kedy budeme mat do paru 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre