IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
2. jan 2013

@kostickabonnie na to sa aj ja mooooc teším 🙂 kedy ideš najbližšie k dr.? ja 11.1. do MT ešte ..som zvedavá ako mi bude robiť sono či zospodu,alebo cez brucho to už budem 11tt+4 😕 taká som nedočkavá ,lebo nič neviem o drobcovi naposledy som bola 19.12. na sono

tinasc
2. jan 2013

@kostickabonnie tak to ti verím, že sa tešíš, ten utroš to bola riadna otrava 🙂

adikasala
2. jan 2013

kamosky nase aj ja sa pripajam k blahozelaniam 🙂 prajeme vam ten najkrajsi rok 2013 aby vas vsetko zle iba obchadzalo,,,,deticky aby boli zdrave a vsetkym do krasy vyrastali 🙂 🙂 🙂 tehulkam zdrave batosky a super porod v 2013

katka210
2. jan 2013

Ahojte dievcata, chcem sa Vas sa spytat Vas, ktore ste boli na IUI a podarilo sa ..ake ste mali teplotky a pocity. Ja som bola na IUI 21.12. dakujem pekne

dasaa
2. jan 2013

@katka210 Ahoj po zakroku som mala mensie bolesti pod bruskom.Ja som nemala teplotu.A pociti som mala normalne ako keby som nebola tehotna.Az neskor sa ukazovali pociti zacali pobolievat prsia.Ale mne az tyzden po vysledku ked mi oznamili ze som tehu.Drzim prsteky aby si bola tehu 🙂

dasaa
2. jan 2013

@kostickabonnie to je supeeeeer.Ja som sa tak tesila ked som si ho prestala davat je to super pocit.

dasaa
2. jan 2013

Tehulky nase @tinka9075 @apolenka6 @kostickabonnie co mate nove a ako sa citite ? 🙂

tinka9075
2. jan 2013

@dasaa ahoj zatial ok 9 idem na screening tak sa aj trošku bojím či bude všetko ok ale snád bude všetko v poriadku 🙂 🙂

kostickabonnie
2. jan 2013

@dasaa @apolenka6 ja okrem bolaveho hrdla a hlavy vsetko ok. Na krv idem 4.1. (piatok) to su tie geneticke testy ci co a po vysledky a sono 10.1. Je to narocny tyzden, lebo uz teraz som mierne vystresovana, ako to cele dopadne 😉 vidis, magdi, aj ja uz stresujem 😉 ale ked obavy poviem pred mm, tak ma upokoji, ze nas drobec bude zdravy ako repa, dufam, ze ma pravdu....

apolenka6
2. jan 2013

@dasaa ahoj 🙂 mám sa fajn ,len neviem nič nové tak netrpezlivo čakám na 11.1 kedy idem na sono ,verím,že je všetko v poriadku 😕 od pondelku aj ja začínam znižovať utrogestan a postupne ho vysádzať ,už sa neviem dočkať 😝
@kostickabonnie sa nečudujem že stresuješ už ako ja ..ved čo čítame na téme júlovky 😖 niekedy mám pocit,že MK vypnem a hotovo 😠 nechcem nič také hrozné čítať ,ale to sa žiaľ stáva ..celé tehu je rizikové ,ale my to zvládneme a budeme mať krásne deti a prídete ma pozrieť ,lebo si mobilná autom 😀 ja nie
aj mňa mm upokojuje ,ale chlapi to berú inak ako my ženy 🙄

kostickabonnie
2. jan 2013

@apolenka6 veru, a ja som si myslela, že nešťastie sa motá len medzi snažilkami, oplakávame neúspešné IUI a IVF, ale keď už máme // a potom sa pár týždňov tešíme a .......
no, naozaj na to radšej nemyslieť, veď v tejto téme sa to nestalo žiadnej úspešnej snažilke, táto téma je jednoducho NAJ 🙂 🙂 🙂

apolenka6
2. jan 2013

@kostickabonnie ale stalo @tinasc mala tento problém 😔 ale teraz má Lukáška tak je dobre ..švagriná mi hovorí celé tehotenstvo sa budeš báť a potom o dieťa ani nehovorím...musíme sa s tým naučiť žiť 😝

tinka9075
2. jan 2013

@apolenka6
@kostickabonnie baby ved načo chodíte do tej témy čítate to a potom ste smutné 😒 😒 aj mne ste písali aby som tam šla ale nie ja nepotrebujem čítat niečo zlé 😖 😖 ja som v jednej súkromke ale tam si píšeme všetko možné a zlé veci už vôbec nie 🙂 🙂 tak nečítajte zlé veci a tešte sa z toho že ste tehu a užívajte si každý den z bruškom 🙂 🙂

apolenka6
2. jan 2013

@tinka9075 vieš v tej téme si píšeme o tehotenstve a ked sa niektorej babenke stane niečo zlé tak ona to tam napíše a prehliadnuť komentár neviem 🙄 a zakázať niekomu nech také niečo napíše nemôžeme i ked ja by som do témy o tehotenstve takéto niečo nenapísla aj keby to strašne bolelo,lebo potom ostatné sú v strese 🙄 🙄

tinka9075
2. jan 2013

@apolenka6 to ti verím ved ja som tam preto nešla lebo keby som tam napísala čo som už ja toho preskákala a vela zlého tak by som ich asi všetky zarmútila ☹ ☹ teraz sa snažím brat všetko tak ako ide a nemysliet na zlé veci a zatial sa mi to darí 🙂 🙂

apolenka6
2. jan 2013

@tinka9075 viem čím si si prešla ☹ tiež ma zarmútilo ked si mi minule napísal ,že do 12tt si vždy p..... a mňa to rozladilo ,nič v zlom ,len nerada takéto niečo čítam a ja sa všetkého bojím

tinka9075
2. jan 2013

@apolenka6 neboj ja aj ked som flegmoš tiež sa bojím ale 9 ide,m na screening tak potom už budem pokojnejšia 🙂 🙂 a môj muž stále hovorí že aby som sa nebála zvládneme to do konca 🙂 🙂 ved uvidím možno nám doki povie čo čakáme ked má také presné sono možno to už bude vidiet 🙂 🙂

apolenka6
2. jan 2013

@tinka9075 to som strášne zvedavá čo budete mať 😅 bude všetko dobré ja si to 100x za deň opakujem 😀 čo iné zostáva ..aj ja odratávam do jedenásteho 😉

tinka9075
2. jan 2013

@apolenka6 aj ja som zvedavá síce doki v Brne povedal že si myslel že budú dvaja kluci 🙂 🙂 ale ked prikúkali z mužom na sono tak sa zhodli na tom že jedno je menšia tak bude asi párik 🙂 🙂 kde ideš na screening?ja som sa objednala k doktorovi Grochalovi do Martina vraj je macher na tieto veci síce som už raz u neho bola tak mám dobrý pocit doki taký fain 🙂 🙂 🙂

apolenka6
2. jan 2013

@tinka9075 ja ani neviem kde idem na screening ,idem do MT na sono koncom 11tt a potom si idem po výsledky krvi čo mi brali a potom pôjdem dr. Kerekovej tam mi asi povedia ja ani neviem čo to je presne 😝

tinka9075
2. jan 2013

@apolenka6 ja idem do MT na screening to budem v 13 týždni a 10 idem k svojmu dokimu na odber krvi a budem čakat na výsledok 🙂 🙂 ale na screening sa chodí aj do Hlohovca 🙂 🙂

apolenka6
2. jan 2013

@tinka9075 ved uvidím čo mi povedia 🙂 potom budem múdrejšia v 12tt tiež idem na krv 😕

tinka9075
2. jan 2013

@apolenka6 ja som už vysadila utroš tak som štastná 🙂 🙂 som zvedavá čo ti povedia 😉 😉

kostickabonnie
2. jan 2013

@tinka9075 @apolenka6 mňa moj lekar na ziaden screening neposlal, vraj on robi len odbery a keby tie vysli zle, tak potom sa to riesi. Aj sono mi bude robit len on, takze nejake specialne meranie sije ci nosovej kosticky asi v plane nema. Magdi a tebe uz ake odbery robili? Mne este ziadne, tieto budu prve a to uz budem 12+3 a mam pocit, ze som Rh negat.

tinka9075
2. jan 2013

@kostickabonnie u mna to je iné ked som mala potraty tak doki v Brne na tom trvá a ja budem spokojnejšia ked uvidím že drobci sú v poriadku 🙂 🙂

apolenka6
2. jan 2013

@kostickabonnie Ivetka áno brali mi krv v 8tt moja gyn. ale na čo presne neviem mala som v ruke tehot. knižku a taká som bola hotová ,že som sestričku nevnímala ked mi to hovorila ,ale do 5 skúmaviek mi brala tak bude toho dosť ,ale krvnú skupinu to som si zapamätala ,že mi berie ja mám nulku to viem ale akú uvidíme ..a v 12 tt mi bude brať na ten screening krv to viem isto 😨

kostickabonnie
2. jan 2013

@tinka9075 vsak jasne, das krasnu fotecku 9.1., dalsi den ja a hned na to Magduška 😉 joj, si predstavte, ze uz maju vsetky medzi 4-6 cm 🙂 🙂 🙂 mm mi hovori, ze som zo dna na den tučnejšia 🙂

kostickabonnie
2. jan 2013

@apolenka6 no, aj mne maju brat 5 ampuliek teraz, takže to bude to isté čo ty uz mas za sebou 🙂

tinka9075
2. jan 2013

@kostickabonnie dám ved beriem aj usb klúč muž to chce mat nahraté tak budeme potom pozerat film 🙂 🙂 včera sme boli na návšteve u švagriny len ešte nevedela že ju chcem za krsnú tak jej to muž tak opatrne povedal že či nám pôjde za krsnú tak povedala že jasné a slzila lebo nevedela že som tehu a ked som jej povedala že čakám dve tak mala slzavé údolia pol hodiny ale štastná velmi 🙂 🙂

apolenka6
2. jan 2013

@kostickabonnie asi áno každý lekár s to berie inak odbery myslím ...jáj o tom priberaní ani nehovor mňa tiež mm podpichuje a ešte boli aj sviatky 😝 😝 ale ja ho hned skrotím 😠 aj ked viem,že to nemyslí zle ,len si ma doberá ,váhu budem riešiť po aj ked vidím,že u mňa bude veľký nábeh na veľa kg 😖 moja mamina hovorila ,že bola tiež veľká a má tri deti prvý brat mal 3,5 kg druhý niečo cez 4kg a ja tretia 4,20 kg 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre