IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
9. jan 2013

@apolenka6 Ahoj mi mame monitor dychu je to dobra vec a kolko raz mi ide spinkat Simonka taj to zapnem.Aj ked par krat sa nam stalo na zaciatok ze nam pipalo aj v noci.Tak rychlo sme skocili z postele a hned sme ju brali na ruky a kontrolovali sme ci je v poriadku ale nastastie bola v pohode a pekne si spinkala.Ale nakoniec sme prisli na to ze sme ho mali trosku zle polozene aj ked to citi na celu postielku.Ale teraz ked je vecsia tak sme dali este jednu tabulku bo mame dve .Odporucam to kupit. Aspon ja som spkojna a aj kludne si mozem ist lahnut.
Este dobre ze to tak dobre dopadlo a ze mamina sa isla na nu pozriet.

apolenka6
9. jan 2013

@dasaa veru dobre to dopadlo a som veľmi rada tiež to je vytúžené dieťatko 🙂
už som počula,že vie narobiť aj palný polplach monitor dychu,ale mať radšej 5x planý poplach ako by malo byť potom neskoro...verím,že sa takéto nič nestane 🙂
posielam pusinku Simonke 😉

apolenka6
9. jan 2013

@tinka9075 @alibabaa ako ste dnes dopadli? čakám na informácie a fotky drobčekov 😅

tinka9075
9. jan 2013

@mirka2010
@apolenka6
@dasaa a všetky ostatné tak už sme doma no zážitok na celý život video dlhé hodinu 🙂 🙂 tak sme úplne v poriadku žiadne vrodené chyby sa nepotvrdili a zodpovedáme 13 týždnu rastieme pekne 😉 😉 a sú až privelmi aktívne ani odmerat ich nemohol a nechceli ukázat čo skrývajú medzi nožičkami 🙂 🙂 ale videli sme kúsok tváričky a noštek malinký a pusinku 🙂 🙂 tak máme 4 ručičky 4 nožičky a všetky prstíky tak u maminky im je velmi dobre 🙂 🙂 a ja som spokojná a štastná 🙂 🙂

apolenka6
9. jan 2013

@tinka9075 som šťastná za teba ! 😵 😵 😵 ak budeš mať čas pridaj fotky 😉

buba13
9. jan 2013

@tinka9075 teším sa. Zlatusikovka mali hamblivi 🙂 A máš aj nejaké foto okrem videa?

tinka9075
9. jan 2013

@buba13
@apolenka6 dakujem babenky ked budem mat čas dám fotečky 🙂 🙂

adikasala
9. jan 2013

@tinka9075 ahoj super tesim sa stebou ze je vsetko poriadku 🙂 prajem krasne tehulkovanie 🙂

tinka9075
9. jan 2013

@adikasala ahoj no je to taká úlava že je všetko ok 🙂 🙂

adikasala
9. jan 2013

@tinka9075 ti verim aj ja ked som bola na tych testoch tak mi lepilo aj obalku otvorit z vysledkami 😉 lebo svagrina mala zlu skusenost..

tinka9075
9. jan 2013

@adikasala ja idem zajtra na krv tak verím že budú dobre výsledky na sone bolo všetko ok žiadne vývojové chyby potvrdené neboli tak som spokojná 🙂 🙂

cmelica
9. jan 2013

@mirka2010 ahojte!! no to je super,ze sa mu polepsilo..tesim sa mooooc s vami 🙂 🙂 🙂 viem si predstavit ako to z vas vycucavalo energiu 😒 ale uz bude len dobre,uvidis...teda az na tie zubky 😀
a my ,no slintame ako bernardin,zuzleme ako keby sme tt nejedli,jedujeme sa a taaaaaaaaaaak si to uzivame...niekedy mam pocit,ze to nezvladam ,ale potom sa zas nakopnem a ideme dalej 😵 ved co-tak dloho sme nanho cakali,ze si to musime uzivat anie len vtedy ked je dobrucky,ale aj ked je z neho certisko 🙂 🙂 zajtra ideme na tu nefrologiu tak dufam,ze je vsetko v poriadku...
tu je par foto :

cmelica
9. jan 2013
cmelica
9. jan 2013

@apolenka6 ahojky!!! ano moja ten monitor je super vec... ja si neviem predstavit bez neho byt...je to uplne ine ako ked by som ho mala chodit kazdu minutu kontrolovat,ze ci dycha.ja vrelo odporucam,ci uz si kupit,alebo pozicat z nemocnice.dokonca mi sesternica hovorila,ze jej kamoska si ho dala aj do kocika a oplatilo sa..v jeden den jeej zacal hucat na ulici...s malym zatriasla a bolo dobre.neviem si predstavit,teda nechcem co sa mohlo stat..mozno plany polach,ale zas clovek nikdy nevie.my ked sme vonku tak ho pravidelne kontrolujeme,aj ked nevidim ci dudla tak povytiahnem dudku a som az taka spokojna ked si ju vtiahne spat.mozno je to zle,ale my sme spokojnejsi ze je v poriadku.zajtra sa drzkaj!!!!

cmelica
9. jan 2013

@tinka9075 jeeee super,ze ste v poriadku 🙂 drobatka si to u teba veru uziovaju,ked su take aktivne 🙂 tesim sa na fotecky 😵 😵

tinka9075
9. jan 2013

@cmelica ahoj ja som rada že všetko je ok 🙂 🙂 sme sa smiali že pekné budú po maminke a aktívne po tatínkovi 😀 😀

apolenka6
9. jan 2013

@cmelica dakujem za radu ja ho radšej kúpim aj tak budem dosť sama ked je mm preč v týždni 🙂 ešte som si nevyberala,že aký ale potom si dám rada poradiť 🙂

cmelica
9. jan 2013

@apolenka6 ja mam z anglicka taky co je na elektriku, a nany na baterky...viem ze vela kociek ma ten nany... da sa lahko premiestnovat 🙂 sme spokoni s oboma 😵

tinasc
9. jan 2013

@cmelica juuuj ten je krásny 🙂 aj mne sa malý takto ťahá za ruky do sedu, hlavu dvíha, no má silu aj celkom pevné svaly, no sedieť by už chcel valibuk malý ale nechápe, že ešte nemôže 🙂

tinasc
9. jan 2013

aj my máme monitor dychu, ale ako malý štrajkuje, tak ho máme v posteli a tam nemôžem dať monitor, tak neviem... aj som rozmýšľala, či ho tam nedám medzi nás, ale to by asi monitorovalo aj nás 🙂 😉

buba13
9. jan 2013

@tinasc my máme snuzu go. Dáva sa na plienku a aj v kočíku sa dá použiť 😉

kostickabonnie
9. jan 2013

@tinka9075 tešíme sa na fotečku drobcov, koľko už merajú? 🙂

tinka9075
9. jan 2013

@kostickabonnie fotečky sú pekné 🙂 🙂 jedno má 6,7mm a druhé 5,79mm tak som vyčítala zo správy 🙂 🙂

dasaa
9. jan 2013

@tinka9075 jeeeeej to je super sprava verila som ze bude vsetko ok.Som velmi rada ze ste v poriadku vsetci.Tesim sa na fotecky 🙂

kostickabonnie
9. jan 2013

@tinka9075 pekne podrástli 🙂 juj, ja sa uz tesim na zajtrajsok, uz aby som drobca videla. Dnes ma po obede zacalo palit-pichat na pravej strane, teraz to trochu ustalo, asi som si len podrazdila creva ....dufam 😒
Ale z kašľa mam riadnu svalovicu na bruchu, uz od bolesti radsej nekaslem 😒

tinka9075
9. jan 2013

@kostickabonnie je to taký fain pocit neboj zajtra už bude velké 🙂 🙂 ja som myslela že budú spinkat no to som si len myslela 😀 😀 sa docent smial že aktívne až velmi 🙂 🙂

kostickabonnie
9. jan 2013

@tinka9075 tak to bude radosť, ale zvyčajne je jedno živšie a druhe pokojnejšie, keď sa narodia, aby sa maminka nezblaznila

apolenka6
9. jan 2013

@kostickabonnie zajtra na teba myslíme !! 🙂 🙂 a potom budete v piatok na mňa 😀
neboj to pichanie je vraj normálne,včera mne lepilo prečo ma pichá .. 😝

tinka9075
9. jan 2013

@kostickabonnie ved to sme sa nasmiali že obidve ako divé sa vrteli 🙂 🙂 sa docent smial že ak budú také ked sa narodia sa máte na čo tešit 😀 😀

apolenka6
9. jan 2013

Kočky mňa strašne bolia kríže neviem ako budem spať ani sa nemôžem pregúliť na stranu ked sa nadvihnem...júj a nič nemôžem to je najhoršie neviem čo sa stalo neseklo mi 🙄 🙄 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre