IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
15. jan 2013

@kostickabonnie môžeš si to spraviť aj podľa seba dá sa to aj tak ako si ty napísala ...určite domáci pretlak je najlepší,aj zdravší 🙂
rajčinovú by som už 3 týždeň nemusela tak mám obmenu rajčinová kapusta 😀

tinasc
15. jan 2013

ahojte dnes poradňa krpec 2,5 mesiaca a 6200 g a 60 cm 😀 chlapisko ako sa patrí 🙂

apolenka6
15. jan 2013

@tinasc jéj 😅 to je chlapisko riadny 😵 len tak dalej ,nech je zdravučký hlavne 😉

tinka9075
15. jan 2013

@kostickabonnie ja som z vracaním asi neskončila dnes som zase bola ráno a raz poobede a tak som sa tešila že to prestalo 😒 😒 no ale čo narobím musím vydržat 🙂 🙂

apolenka6
16. jan 2013

tak a daľšia bruškatá v 12tt+2 😕 rastieme 😉

adikasala
16. jan 2013

@tinasc no tak to prdebehol aj valentinku aj mozjho synovca skoro...valentinka materaz 7 kileciek a 8 mesiacov a synovec 4 mesiace tiez cez 7 kilov..tokde sa zenie ten tvoj?ale nevadi hlavne zemu chuti a je zdravy 🙂

kostickabonnie
16. jan 2013

@apolenka6 pekneeee sa gulatis 🙂

apolenka6
16. jan 2013

@kostickabonnie a to je ráno fotené ,večer je to lepšie 😀 😀 😕 aj ty by si mohla hodiť fotku 😨 😉 a čo v práci ako si to spravila? myslím tu kontrolu či čo si to mala mať

kostickabonnie
16. jan 2013

@apolenka6 mas pravdu, vecer vyzeram ako v 7. mesiaci aj ja 😀 😀 mozno zajtra sa odfotim, uvidim 😉
celu noc som rozmyslala, ako sa povykrucam na tej kontrole, ani som rano neotvarala pocitac, len mi predseda zavolal, ze prisiel mail, ze nedostali sluzobne auto a nepridu 😀 😀 😀
Inak od piatej som hore, lebo sa mi v noci snivalo, ze musim uvarit pre cca 20 osob, co sedeli a cakali na jedlo a mne sa nic nedarilo, vsetkeho som mala malo, pomaly som servirovala porcie, chybali zemiaky, voda, chlieb som odkrojila kazdemu inak, hotova katastrofa. A teraz ma az stipu oci od unavy, ale hodinu a pol som lezala v posteli a nič, spánok neprichadzal 😖 tak asi vecer zalomim skôr.

apolenka6
16. jan 2013

@kostickabonnie aj mne sa snívalo ,že som porodila a deti mali v šuplíkoch 😀 celkom zle 😠 hovadina na entu ...2x som bola cikať a pred 6 som už radšej vstala ...
ked som sa naraňajkovala tak som ešte pozrela teleráno a o 8hod. išla ešte na hodinku spať..
tak to si mala šťastie ,že neprišli ,ale ešte prídu tak aj tak to musíš doriešiť 😨 ty niečo vymyslíš 😉
dnes od rána som mala ťažobu ,ale nezvraciam aj počas dňa som ju mala ,ale jesť mi aj tak chutí 😀 😀 ved od niečoho mi to brucho rastie ,nie?!

tinasc
16. jan 2013

@apolenka6 pekne rastiete, pekné bruško 🙂

tinasc
16. jan 2013

@adikasala Valentínka asi nemala cez 4 kilá keď sa narodila, ono za 2,5 mesiaca pribral necelé 2 kilá, takže myslím si, že je to v poho 🙂 ale na tú váhu je aj dosť dlhý 🙂 on zase neskôr prestane tak rýchlo priberať...

apolenka6
17. jan 2013

@kostickabonnie no čo fotka nebude? 😕 😕

kostickabonnie
17. jan 2013

@apolenka6 joj, zabudla som, lebo som sla odviezt o 7,00 svagrinu do NR, tak skusime zajtra, teraz som uz polotučná 😀

adikasala
17. jan 2013

@tinasc to mas pravdu vale bola iba 2700g 🙂

cmelica
17. jan 2013

@apolenka6 jeeeee to je krasne brucko 🙂 🙂 🙂 pekne rastiete 😵

cmelica
17. jan 2013

@tinasc ahojte 🙂 no to pekne rastie 😵 😵 😵 chlapinja riadna... veru podstatne,je ze im chuti a su zdravucky 🙂

apolenka6
17. jan 2013

@kostickabonnie ja som už plnotučná 😀 no a chýbali mi výsledky ešte vtedy čo mi brali 5 skúmaviek :toxoplazmóza atd...dnes ešte nemala screening výsledok ,že až zajtra ,alebo v pondelok to už budem volať 😉 moč som mala dobrý 😝
tak zajtra sa ofoť nech ťa skontrolujem,či piekne priberáš ,nie ,len ja 😀

apolenka6
17. jan 2013

@cmelica dakujem ,veru pekne sa črtáme na poschodiak 😝

tinasc
17. jan 2013

@adikasala hej no tak to mala čo dobiehať, bude asi drobučká 🙂

ursula5
17. jan 2013

@apolenka6 krásne rastiete 😉

apolenka6
20. jan 2013

Haloooo,halooooo kde ste všetky? 😨 😨

dasaa
20. jan 2013

Ahoj tehulka nasa @apolenka6 ako sa mate ?Krasne rastiete 😵

elienocka
20. jan 2013

@apolenka6 si tu?

apolenka6
20. jan 2013

@dasaa Ahoj ,no mám sa dobre ,len mi je strááášne dlho neviem sa dočkať slnečných dní 🙄 táto zima je nepríjemná ...
von moc nechodím nemám kde a dosť ľadu na chodníkoch 😠 tak nešpekulujem ...
a vám sa ako darí? ako sa má Simonka? už ste začali s príkrmom?

apolenka6
20. jan 2013

@elienocka no teraz som tu chvíľu ,ale mm mal PC ,,prepínam v telke stanice a nič poriadne tam nie je ...

dasaa
20. jan 2013

@apolenka6 tiez uz by sme chceli aby bolo fajne teplucko.U nas je to katastrofa z chodnikamy vobec sa neda chodit 😢 tiez vonku nechodime.Simonka sa ma dobre vcera sme mali cely den teplotu ale dnes ani naznak ze by mala.Tak sme radi ze jej to preslo.Uz prikrmujeme zatial jej vsetko chuti ale najviac ma rada zeleninku mix to by papala stale.Ja sa mam dobre stale toto iste dookola.Ved to zachvilku uvidis sama 🙂

dasaa
20. jan 2013

Ahojte tehulky @kostickabonnie @tinka9075 ako sa mate a co drobcekovia ?Babenky a fotecky neuvidime ako vam rastu krasne bruska ? 😵

tinka9075
20. jan 2013

@dasaa ahoj ja sa mám zatial dobre prestala som trošku vracat tak sa teším uvidím dokedy 🙂 🙂 fotečku by som aj dala len nemám akú ked mi bruško nejak nerastie 😕 😕 asi až neskôr pridám 🙂 🙂 a máme už autosedačky sme dostali aj hracie deky 🙂 🙂 a Simonka poslúcha? 🙂 🙂

apolenka6
20. jan 2013

@tinka9075 neboj bruško vykukne ,lebo pri dvoch to neutajíš 🙂 keby bolo ,len jedno možno by ti ani nebolo moc vidno ,však počkaj jedno ráno vstaneš a bum ! 😅 bude bruško!!! 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre