IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
28. feb 2011

@apolenka6 ano zajtra. moc sa mi tam ani nechce ist :D

andy175
28. feb 2011

@apolenka6 aj mňa to mrzí. ale už sa cítim lepšie ako hneď po tom telefonáte. A tak sliznica možno bola väčšia, ale tak sama doktorka povedala, že musíme počkať na výsledky. no nevadí.... musíme sa snažiť ďalej....

zuzanka7834
28. feb 2011

@andy175 😢 Nabuduce vyjde...

andy175
28. feb 2011

@zuzanka7834 veď jasné 😉

zuzanka7834
28. feb 2011

@andy175 my mame tento mesiac pauzu od liekov a teda aj od iui. Ale uz dva dni velmi rozmyslam nad tym, ze pojdem aspon na folikulometriu... hm. Zajtra budem akurat 10DC, ze co ak sa nejaky clostil este drzi v mojom tele? Lenze ak by foliky aj boli a iui by vysla v rovnaky DC ako naposledy, tak 14DC akurat budeme mimo SR 😒 Ostava nam teda iba skusat vecer doma 😉 Ale asi sa na to naozaj vykaslem, jeden mesiac vydrzim bez lekarov, nech sa deje co sa deje... Andy a Vy ste sa dohodli ako? Idete hned tento cyklus?

zuzanka7834
28. feb 2011

@jalanecek bola si dnes na folikoch? Ako?

Babulky, dnes som tu po chvilockach, bol nejaky plny den v praci... Neviem, ci sa mi vecer podari prihlasit sa, do soboty ma mm monopol na PC 😀 Budem mat co robit, ved nemam precitanych hadam 6 stran 😅 Prajem Vam pekny zvysok dna, snad aspon zajtra, ak nebudu fofry 😉 A @pici drzim palce 😉

pici
28. feb 2011

@zuzanka7834 dakujeeeeeeeeeeem. uz tolko palcov sa drzi ze ak to nevide tak to bude fakt smola :D

zuzancek22
28. feb 2011

@andy175 moja , nechcela som ti to písať kým si nemala konečný výsledok, lebo mne sa stalo niečo podobné pri druhom IUI, bola som po IUI asi tak 7 den u svojho gyndoša, a ten mi robil sono či prebehla ovulka po IUI a vtedy mi povedal, že mam vysoku sliznicu že sa tam niečo deje, on sám si bol istý že to vyslo, tak mi robil este sono v den krvného testu, a sliznica bola vysoká, a potom došlo to sklamanie. takže ja už po tom všetkom pokial nebude jednoznačný výsledok hcg vysoké už ani netesím, lebo po každej jednej laparke mi hovorili už to pojde, a nič, aj teraz mi bolo povedané že ma si dať po operácii pol roka pohov a potom by to mohlo ist aj spontáne, nech si este nedávam žiadosť na ivf, ale ja si myslím, že to bude márne.

zuzancek22
28. feb 2011

@andy175 ale treba dúfať, viď Lucka, na 3 pokus to vyšlo.

zuzancek22
28. feb 2011

no dievčence, práve mi volala moja kamoška čo je tehotná, že mam byť dnes na príme, že dens to asi bude. bo ju bolí celý spodok , vracala a má také divné pocity, manžela nemá doma tak som taxi, (teda ja budem aj krsná malinkému,) juj normálne sa teším.

petuska123
28. feb 2011

@andy175 ☹ tento mesiac nam nepraje. 😔 ale marec je nas baby.......
ja som vedela ze toto 1 iui nevynde.ale do tohto 2 iui davam velku sancu neviem preco ale davam.a intuicia ma hadam nesklame. ale tak ci tak ziadost na ivf si ideme dat 😀

katy33
28. feb 2011

@petuska123 No , ja mam všeobecnu poist., žiadost vypisuje dr. pri tebe a aj oni to odošlu-dokonca mi budu potom volat, ked bude žiadost s chvalena 😉

katy33
28. feb 2011

@zuzancek22 No zlatinko, aby ste to ešte neorodili v aute 😀 ....a už chodiš ,Zuzi , do prace, či ešte len sa to bliži 🙄 S tou chrbticou aspon tak, že operacia nemusi byt, no i tak je to hrozne, že taka mladučka a taketo problemy 😔

andy175
28. feb 2011

@zuzanka7834 no my chodíme do Heliosu od novembra. ale ideme hned tento cyklus, ja nechcem už čakať. čakala som tak dlho. snad sa to podarí, ako radila formarik tak budem piť alchemilkovy čaj a kupim si tie kvapky febi a aj vitamin E. musí sa to podariť!!!!

andy175
28. feb 2011

@zuzancek22 no ved to. to bola pre mna taká nádej, keď mi povedala, že mam vysokú sliznicu...

andy175
28. feb 2011

@petuska123 no veru nepraje. musíme to vydržať, už to musí prísť!!!

katy33
28. feb 2011

@fomarik No tak, to ti teda poviem - hrozne u tych dr., chuda moje, ved si tam mohla už normalne dostat pôr.bolesti, mali by to mat nejako lepšie vymyslene, ved predsa - tehu žienka si potrebuje aj zahryznut sem-tam,oddychnut a si predstav, že by ti malo ešte byvat zle 😠 Verim, že vysledky budu vporiadku a žiadna amniocenteza nebude potrebna a ty si už konečne budeš môct vyložit nohy hore a hladkat bruško 😉

katy33
28. feb 2011

@andy175 Mojenko, dalši cyklus sa to podari na 1000000%, som si ista 😉 Každa to dobojujeme do štastneho konca-skôr, či neskôr 😉

katy33
28. feb 2011

@pici Kuriatko, zajtra držime palčiska o sto-dvesto a verim, že nam napišeš skvelu spravičku, tak sa snaž 😉 ...aj maš nejake pocity, či?

zuzancek22
28. feb 2011

@katy33 no chodím do práce o stošesto, dnes som tam bola od 6-17:30, akosi som sa vrhla do práce, nech nemyslím na to hluché obdobie.

katy33
28. feb 2011

@zuzancek22 Ale ved sa to super krati, zajtra nam už začina marec a vy môžete začat v maji, ak sa nemylim 😉 ..a dokedy budeš brat ant.?..

adikasala
28. feb 2011

@apolenka6 ved tie mesiace letia velmi rychlo.uz sa citim aj lepsie aj po psychyckej stranke.co nevidiet budem stimulkovat 😲

adikasala
28. feb 2011

@katy33 ahoj no ja si picham bezne od 3-4dna, no ja by som to asi zo striekackami nezvladla,raz som si c\hcela pichnut tu pred iui a nezvladla som to!!!nevedela som to natiahnut do striekacky, mala som vazne stresy.tak len dufam ze sa nebudem musiet dopracovat aj ja k tomu, tu sa pichaju so striekackami na ivf!!!

zuzancek22
28. feb 2011

@katy33 dr. povedal že aspon do apríla-mája. ale silno uvažujem že či nepodáme tu žiadosť už v máji,kým nám to odsúhlasia tak je jún a v júli by sme začali, ja viem že by mi bolo blbo s injekcíí, ale mam chrobaka v hlave, alebo počuvnuť dr. a skušať normálne a nechať ivf na september.

katy33
28. feb 2011

@adikasala A kolko vyberieš inj.? Mne dr. povedal, že budem potrebovat 20-25 inj., čo som na neho čubrnela, že ked si ich budem mat všetky napichat do brucha, tak wauuuw - budem bodat aj mm-bez kompromisu 😀

katy33
28. feb 2011

@zuzancek22 Zuzi, ja by som si tiež podala žiadost skôr, ved schvalena ma určitu platnost a aj keby ste šli až v sept., tak by určite ešte platila. Ale mala by si ju aspon v rukach, prip. si pomaly môžeš kupovat inj., lebo je to dobra suma 😨 😖

tinasc
28. feb 2011

@pici tak držím palce aj ja. 🙂

tinasc
28. feb 2011

@andy175 tak to mi je ľúto, že to nevyšlo... ale nabudúce snáď hej 🙂 treba veriť 🙂 🙂 🙂

tinasc
28. feb 2011

@fomarik dúfam, že výsledky dopadnú OK určite bude všetko v poriadku 🙂 ...to čakanie u doktorov vidím, že všade je to rovnaké, všade si treba vystáť/vysedieť 4 hodiny ☹

adikasala
28. feb 2011

@katy33 no ja si picham tak 10 dni zhruba, vecer.podla toho ako mi rastu folikuly.aj kolko si mam pichat.to je na tom pere tak nastavene na 25,50,75,100,zacala som s 5o a potom som skoncila s 25 lebo mi narastlo 5 vajok tak mi znizili aby neboli vsetky na prasknutie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre