IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
11. mar 2011

@jalanecek áno, so spermijkou splynu spolu už vo vajcovode a potom dva v jednom ním putujú až kým sa pekne neuhniezdi 😉

fomarik
11. mar 2011

@walta
@katy33
@apolenka6
@tinasc No dnešná poradna: Krv na genetiku, kontrolná kultivácia kvoli tomu blbému bacilu, Tlak mám stále vysoký ( merala som si poctivo každý den pred tabletkamia i po... no nezlepšilo sa to),a sono mi doky nerobil 😠 😠 😠 😠 😠 . ale zase na druhej strane, nemožem byť stále sonovaná, ani bábatku to nerobí dobre. takže nyjbližšia poradna 6.4, kedy máme už aj morfologické sono. A 7.4 smer helios 😀 😀 😀 😀 😀 A ešte jedna maličkosť...pribrali sme 1kg!

fomarik
11. mar 2011

@ludinka po IUI sa berie Utrogestan, môžeš si hozavádzať do pošvy 2x1, alebo ho môžeš aj spapať 3x1. berieš ho po dobu 14 dní, potom ideš na kontrolnú krvičku a na sono. Aspon v heliose to tak robia. Tiež tu väčšina pred IUI stimulujeme clostilbegytom 😉 (teda ja už nie 😎 )

fomarik
11. mar 2011

@aby zlatko naše ľúbezné 😅 , to je super správička!!!! teším sa stebou. Tak z tých 8 partizánov sa musí niečo vykľuť. JUJ, určite nám v nedeľu napíš čo a ako. To by si už na buduci týžden mala aj vklad?

aby
11. mar 2011

@fomarik kujem, len ešte je otázne ktoré bude vhodné 😀 jasné že vás pootravujem aj keď do tejto témy moc neparrím už heh 😉 nie nie budúci týždeň asi ešte nie no uvidí sa oni to vedia tak dopredu maxi 2 dni 😉
A ty by si nám mohla nejaké tie fotože ukázať ako fazuľka rastie, držte sa 😉 😀

tinasc
11. mar 2011

@aby tak to je super, 8 folikulov, dúfam, že všetky budú dobré a ešte vám niečo zostane aj na zmrazenie 🙂 a nech sa uhniezdia tie prvé 🙂

tinasc
11. mar 2011

@ludinka po iui sa zvyčajne berie utrogestan, ako predpíše lekár 🙂

aby
11. mar 2011

@tinasc no to aj ja dúfam heh no na malých snehuliakov 😀 😀 😀

tinasc
11. mar 2011

@fomarik snáď sa hodnoty rýchlo upravia, pekne oddychuj 🙂

tinasc
11. mar 2011

@aby no treba myslieť aj na súrodencov 🙂

aby
11. mar 2011

@tinasc jasné, že hej no povedala že niektoré neprežiju zmrazenie, že prežije tak 80% 😒

tinasc
11. mar 2011

@aby no teda, to nie je moc pekná predstava ☹

andy175
11. mar 2011

Ahojte!!! neviete mi poradiť? keby som chcela ísť po IUI na PN, tak ma vypíšu aj v heliose či musím ísť za svojim gynekológom? viem, že po IUI netreba byť doma, ale v práci mám dosť stresu... tak neviem.
@fomarik ty ešte stále chodíš do Heliosu aj keď si už tehotná???

tinasc
11. mar 2011

@andy175 PN by ti mal dať tvoj obvodný gynekológ...

andy175
11. mar 2011

@tinasc Ďakujem za odpoveď!

tinasc
11. mar 2011

@andy175 aspoň dúfam, že to tak je, ja som Pn ešte nepotrebovala, ale za opýtanie v heliose nič nedáš 😉

andy175
11. mar 2011

@tinasc veď ani ja, ale keď v práci je to na nič. veľa stresu a nervov.. a viem, že niektoré baby boli aj po IUI PN... no veď uvidíme. určite sa ich tam spýtam...

tinasc
11. mar 2011

@andy175 no veď jasné, pre bábo je treba urobiť všetko 🙂

jalanecek
11. mar 2011

@fomarik no verim,ze uz toto vsetko prebehlo a uz sa aj uhniezdilo citim take krce sem tam v delohe tak se citim..

fomarik
11. mar 2011

@andy175 Ja som to tiež riešila PN-kou po 3IUI. Dá ti ju obvodný gynekolog. V heliose Pn nedávajú. ja už do Heliosu chodiť nemusím, ale chcem! stojí mi to za to 😉

aby
11. mar 2011

@tinasc no nič ideme do všetkeho aj s rizikom 😒 ale raz sa to musí podariť 😀 😀 😀
idem si ľahnúť nieje mi dobre vajka rastu a bolí ma všetko ☹

petuska123
11. mar 2011

tak dnesne IUI dako nahalo nasledky boli brucho.taka plna sa citim byt 😉

jalanecek
11. mar 2011

@petuska123 no gratulujem a plna??ja som sa citila strasne nafuknuta a dneska som mala take krce v podbrusku a stale citim nejaky tlak tak nech sa ti fazulka riadne uchyti a je celych 9 mesiacikou v poriadku

petuska123
11. mar 2011

@jalanecek ty si dnes 2den po iui vsak??hej taka nafuknuta ako plna..mala si prasknute foliky,??

zuzancek22
11. mar 2011

ahojte babenky, no pekne ste mi tu toho napísali , práve som dorazila z Nitry boli sme s mojim drahým kuknuť na výstave nábytku, urobili sme si taký peknučký dník, a teraz idem prečítať čo som zameškala. 😀

aby
11. mar 2011

@zuzancek22 zuzčok a čo ste pjekné našli??? 😉

walta
11. mar 2011

@jalanecek mne to stoji za vsetko na svete 😉 😉 😉

walta
11. mar 2011

@fomarik ahooj, tak v celku si to zvladla... az na ten tlak, ale tak ty to neovplyvnis, musia zabrat asi lieky... tesim sa s tebo, musi to byt super pocit nosit pod srdcom svoje dietatko... o par mesiacov uz bude medzi vami a budete sa z neho tesit 😉 😉 😉

apolenka6
11. mar 2011

@jalanecek Pýtala si sa ma ako sa cítim? ..celkom v pohode sem tam ma dnes pichlo na ľavo potom na pravo vaječníky či čo 😕 a to nafúknutie cítim aj ja tiež si pripadám ako balon nafúknutý ...to je super ,že sa stále cítiš senzačne 😉 len nech ti to zostane
@petuska123 tak už máš po tom 🙂 ked som mala minule pozitíve IUI tak som premýšlala nad tým ako je to možné?! 😕 ved tiež som nemala praskmutý folikul ,praskol mi až v noci a IUI bolo ráno to si pamätám..tak sa neboj hlavná vec ,že sú tam bojovníci 😉
@fomarik Lucinka naša viem ako ti sťažuje tehotenstvo všeličo nepredvídané ...ale dôležité je,že je tam bábika a všetko pretrpíš pre ňu,neho? 😕 😀 chcem sa ťa spýtať či ťa pri užívaní estrimaxu si bola nafúknutá ? 😕

apolenka6
11. mar 2011

@aby tak gratulujem!!!8 vajok 😵 😵 😵 to sa musí podariť...!!a kolko si chceš dať vložiť?1-2?ja by som si dala určite dve 🙂
@zuzancek22 tak výletík si mala...už si nebola daleko od Topolčian a ani neviem od kade si...aj by ste si niečo určite vybrali ,tam je vždy vela inšpirácie
@tinasc aj odratávaš kedy už bude laparka 😖 ?? potom sa už pohneš dalej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre