IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aby
12. mar 2011

@fomarik jjpresne to 😀 😀 😀
jj bolí ma bruško vajco aj nemvajco aj hlava sa mi točí no dosť blbje 😖
ale prežujem to ešte 😉

@jalanecek vidíš a nebolelo to aspon budete mať o čom kecať 😉 😉 😉 toto keď poviem mm, že ťo sa má stať to sa stane tak sa hnevá no my tomu pomôžeme 😉 😀 😀 😀

jalanecek
12. mar 2011

@aby no ved ale co narobis mojko ked v to budeme verit a nebudeme pochybovat vsetyko bude ok verim tomu ja si idem zdriemnut na chvilku akosik sa mi chce spinakt trak zatial pa pa a krasny zvysok slnecneho dnika

petuska123
12. mar 2011

ahojte pooobede som trosku zdriemla..a to brucho vkuse boli 😢 dole v podbrusku ked zatlacim ina bolest to je

jalanecek
12. mar 2011

@petuska123 ahojky moja mna bolelo len v ten den a potom tie ostatne dni len take popichovanie na pravo ja mam delohu otocenu do krizou takze neviem a dneska zasa ako keby som mala dostat ms ale pospala som citim ale uz nie tak...ja si na brusko netlacim tak neviem 😉

jerryjanka
12. mar 2011

@fomarik no tak ono celkovo by som nemala rok dva otehu
takže preto som to napisala. uvidime no rada by som čim skôr

miriamka
12. mar 2011

Petuska...mozno to pichanie je ovulacia 😵

jalanecek
13. mar 2011

ahojte mojka prajem Vam dnes krasnu slnecnu nedelu je u nas nadherne clovke,ma hned lepsiu naladu a ako sa dnes citite???Ja pojdem uvarit a potm si chcem potriedit veci..pa pa

apolenka6
13. mar 2011

Tiež dobré ráno prajem 🙂 aj tu je slnečne,kráásne ja idem tiež variť,ale ešte idem do kostola tak pekný deň zatial prajem!!!

tinasc
13. mar 2011

@jalanecek o nás ani len živá duša ani v rodine ani v okolí netuší, že sa snažíme o bábo, nieto ešte že musíme cez iui... a tak to aj chceme... je to lepšie, nikto sa aspoň nič nevypytuje...

petuska123
13. mar 2011

dobre rano.dnes som skoro vstala ale spat som sla uz o 20 hod. 😀 mm siel lyzovat

tinasc
13. mar 2011

@apolenka6 veru odrátavam... a čím bližšie to bude, tým budem nervóznejšia 🙂 ale áno potom sa konečne pohnem ďalej... 🙂

tinasc
13. mar 2011

@apolenka6 tu je tiež krásne slnečno, za chvíľku pôjdem variť aj ja 🙂 ešte chvíľku si však posedím s kávičkou 🙂 🙂

tinasc
13. mar 2011

@petuska123 tak si sa aspoň vyspala? ja som síce šla spať neskôr, ale ráno som už akosi nemohla spať 🙂

fomarik
13. mar 2011

Krásny deň dnes!!! konečne slniečko a teplúčko. Chystáme sa k rodičom na slávnostný obed a potom na prechádzku. Všetkým vám prajem krásne prežitý dník 😉

petuska123
13. mar 2011

@tinasc celkom som sa fajn vyspala teraz idem do sprchy a varit obed

jalanecek
13. mar 2011

@tinasc ahoj to mas pravdu niekedy je lepsie ked to nikto nevie ja som to povedala svokre nemala som pred nou ciste svedomie ona to ale samozrejmne tusila ja mam rodinu 500 km daleko takze sa nemam ani komu potuzit a ani mi nema kto poradit tak mozno preto ze mame zo svokrou dobry vztah a preto som jej to povedala ona je rada moc by chceli aby jsme mali babetko a verim,ze to vyjde...

aby
13. mar 2011

@fomarik uži si krásny deň a načerpaj veľa energie 😉 😉 😉 😀

No bambulky tak mám 9folikov a v stredu idem na odber úrody som teda zvedavá. Hnusnú cystu mám ohromne v strede tak Krajko povedal, že je zvedavý ako mu pôjdu odsať

@katy33 tak aj ja mám na zajtra merional a večer pregnyl 😉 😀 😀 😀

tinasc
13. mar 2011

@fomarik tak si pekne uži dník a pekne sa prevetraj, to počasie je dnes fakt dobré 🙂

tinasc
13. mar 2011

@jalanecek no ono je fakt niekedy dobré, keď sa máš komu zdôveriť a uľaviť tak trošku na duši, kto ťa pochopí, ja na to mám vás 🙂 a neboj určite vám to vyjde 🙂

tinasc
13. mar 2011

@aby nech ti to prebehne bez problémov 🙂

jalanecek
13. mar 2011

@tinasc ano mas pravdu svokra nieje zla ale ma tiez svoje muchy ved to asi kazdy verim,ze to vyjde casto na to myslim ale zdoraznujem len v pozitivnom slova zmysle ja takto tiez nemam ziadnu kamosku..Ani som si nehladala ked som sa tu pristahovala som tu uz skoro7 rokou a zasa mame velky statok a jeste opatrujeme 2 starych panou takze toho je hodne aleja samozrejme sa snazim odychovat....A dufamz,ze to robim dobre pa

petuska123
13. mar 2011

tak obed spapkany a teraz zeby spanok??? 😀

apolenka6
13. mar 2011

@katy33 Ahoj! tak ty ma prídeš zajtra pozrieť?! 😕 🙂 to sa poteším,len neviem či budem mať na teba čas príde tovar a ak tam bude šéfka tak sa moc nemôžem rozprávať 😠 a ešte nám tam teraz prerábajú elektrinu tak ráno čakam ,že tam bude bordelu.. 😝 všetko na kopu a k tomu náš obchod oblieka modelky na modnu prehliadku, boli tam v sobotu sa poobliekať šéfova ich stailovala ,všetko čo bolo oblečené na bábikach sa povyzliekalo tak v pondelok od znova oblekam na novo fešandy... 😒a či dobre?! neviem 😝 ved ich tam je 24 som ich rátala 🙄 no bláznivec ako v kocúrkove a sranda je ,že v stredu nám donesú naspäť požičané oblečko modelky a znovu budem vyzliekať báby a na novo obliekať 😠 😝 🙄 ...
Tak vy prerábate zajtra budeš variť mňamku pre majstrov ty si iná gazdiná ... 🙂 a čo dobrého budeš variť ? ja by som asi majstrom navarila bud guláš,alebo niečo s knedlíkom to je vdačné jedlo a zasýti ...Katka aj pôjdeš si pôjdeš kúpiť femibion ? 😕ak áno daj mi vedieť ja by som si tiež dala kúpiť
Mrzí ma,že si nemohla začať už teraz pichať včielky ...no hádam už ti to schvália!? 😕

jalanecek
13. mar 2011

@petula22 ahojky mojko tak ako sa mas???jeste cakate ako jsi dopadla verim,ze dobre a ako sa citis???Mala jsi tiez popichovanie v podbrusku??

jalanecek
13. mar 2011

@apolenka6 ahojky mojko tiez cakate ako my vary nam to vsetkym vyjde>.Ci ako povies???na chvilku som si zdriemla a je mi fajne konecen den volna a ty ako??

kaaaty
13. mar 2011

@katy33 ahoj dnes mi pichli tretiu...ale nic necitim, keby mi aspon vajecniky dali znamenie 😀 ..uvidime zajtra na usg ci sa prebrali....
...ale ved keby tebe prisla mrcha neskor a budes mat uz schalenu ziadost tak uz tento cyklus mozest zacat pichat...ci nie?...

petuska123
13. mar 2011

dobre ranky babenky.teraz sme s mm zobudili.co budeme robit v noci??@apolenka ty si pisala o femibione ja som si ho kupila a uz ho aj zerkam.o tej babe co som vam pisala ze je v kome tak este stale sa neprebrala ☹ neviem co s nou bude.
a v jednej co som chodila zo zaciatku tak tam sa baba chystala na IVF lebo jej lekari nedavali sancu jej mm mal velmo zly spermio tak otehotnela prirodzene bez liekou jej gynciar jej este navrholn aby sewovali takto: 2 krat prvy den. potom vecer a potom na treti den zas rano.ktovie ci to pomohlo.

apolenka6
13. mar 2011

@jalanecek Ja som dnes bola doma a zajtra znovu do práce až do soboty 😝 nič zvláštne necítim možno minimálne sem tam podbruško,ale to ozaj málo...jáj keby som tak tušila ako to dopadne 🙄 nechcem nič predpovedať uvidíme..?? 😕

apolenka6
13. mar 2011

@petuska123 a má vôbec šancu tá žena sa zobudiť??chúda ☹ ☹ Tak si si pospala no budeš rátať ovečky ak nič iné 😀 😀

apolenka6
13. mar 2011

@aby oooo??? 9 vajok v jednom vaječníku 😵 to musíš byť asi aj nafúknutá nie? Neboj Krajko má zlaté ručičky a podarí sa mu ich vybrať 😉 tak v stredu budem myslieť na teba

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre