IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aby
28. mar 2011

@zuzancek22 zuzčok vieš čo ani neviem pobolieva ma bruško už asi 3 či4dni ale nie stále len niekedy cez deň no má byť aj mrcha no možno aj to aj prsa ma bolia ale to už 2týždne ale teraz o čosi viac neviem či aj s tých liekov nejdem sa nejak namotávať no v stredu robím prvý test uvidí sa aj zaha ma páli sem tam ma pálila ale teraz skoro každý deň od soboty a dneska no hrôza zjedla som balíčky lékoriek teraz mám otvorené gumené maliny a černice no a poobede som si musela ísť dreňový nanuk mnam ananasový juj no ale myslí že to robí aj ten estrimax no nejdem sa ešte namotávať 😉 inak sem tam ma pichne aj vaječník aj nemvaječník no a skoro stále je mi zima na ruky a nohy heh 😀
No bambulka vidíš to je znamenie 😉 napíš ako ste sa teda dohodli a ako čo som moc moc zvedavá ako postupujete inak žiadne čaje ženské 😉 😀 😀 😀 zas som múdra
@hope2011 jj to sú výborné čaje na liečbu ale nie keď chceš otehotieť alebo si tehotná 😉

petuska123
28. mar 2011

asi som vas mala oznacit
@apolenka6
@hope2011
@jalanecek n este raz to napisem ze som testla a je negat

apolenka6
28. mar 2011

@hope2011 aj ja som mala sliznicu krásnu ,no užívanie clostilu 4 mes. za sebou mi ju znížilo teraz mám pauzu a sa sliznica otrasie a bude znovu krásna 😕 😕 😕 ja teraz pijem alchemilkový čaj

katy33
28. mar 2011

@apolenka6 No mojenko...tak to teda nezavidim....už aj mne sa snivalo - celu noc som nakupovala a rano vstala ustata, som hned nakukla do skrine, že či dačo nepribudlo, ale nič 🙄 😀
Aj ja tu čučim osprškovana, vonava, ale necitim sa - stale mam ucpany nos 😠 ...ono to snad ani neprejde a furt robim rozprašovač 🙄 ...sme sa pred chvilou vratili, boli sme v TT....už mam nove obočie 😀 😎 ...musim Petke povedat - davala som si ho robit tam u kamarata - ten mi ho robil aj naposledy, ale teraz mi ho robila jeho priatelka - byvala playmate, skoro som tam odpadla...a ja , že čo sa ten môj mm tiska tam so mnou, ten čubrnel, ja som čubrnela....krv a mlieko, aj rici aj cici....a ja som tam bola taka vykradnuta...trauma bude 😔 😀 😀

apolenka6
28. mar 2011

@petuska123 označená ,neoznačená prečítala som si ☹ no pekne sa to tu rúca všetko to som zvedavá ktorá šťastná to prelomí 😕 ešte máš tretí pokus či ako?

katy33
28. mar 2011

@petuska123 😠 ...to zasa nebude žiadna tehulka....ešte som dufala, že ty to tu prelomiš....idete sa teraz objednat na konzultaciu?

alibabaa
28. mar 2011

@petuska123 ach jo.... 😠

petuska123
28. mar 2011

@apolenka6 nie to bol posledny pokus...zajtra este na krv a potom sa objednat na konzultaciu na ivf
@katy33

apolenka6
28. mar 2011

@katy33 to by bolo keby skriňa bola plnšia 😀 😀 tak si ešte krajšia 😵 😵 síce asi to máš trošku opuchnuté ,ubolené ..no tak mm si popásol očká ,ale neboj žiadne obavy ved on je určite na teba pyšný ved ty si kočka a aj ja som na teba pyšná 😉 že mám takú kamošku 🙂 krááááásnu

hope2011
28. mar 2011

@katy33 ano, je to veru tak....ci jedno, alebo dve...bolo by to sice viac prace ale o to viac radosti....predtym ked som nad tym rozmyslala, som nechcela ani pocut o dvojcatkach a teraz???? boze co by som za ne dala....zalticka malicke....a mozno budeme obe take maminky s dvojcatkami....to by bolo krasne....ja ti naozaj prajem nech sa co najskor nieco u teba deje, nech sa mozeme spolocne vytesovat, ze si tehu,,,,,,,,,,,🙂🙂🙂

adikasala
28. mar 2011

@jalanecek ahoj je mi luto ako si dopadla.len podla mna si bola tehotna a potom ti to zaniklo ako apolenke!!!! ☹ ☹ ☹,ide sa do druheho kola,aj ja cakam mrchu stredu tak budeme spolu stimulkovat!!!

apolenka6
28. mar 2011

@aby Jéé tak som zvedavá na stredu 😵 😵 ja si inak ani nemyslím,že sa ti to podarilo!!!domka je dobre pravda?! jáj ako by som bola aj ja rada doma 😒 už ,len spomínam 🙄 teraz chodím taká narobená keby mám jarnú únavu ani by som ju necítila všetko ma bolí ..
Tak sa opatrujte 😲 😲

katy33
28. mar 2011

@apolenka6 wrrrrrrr 😀 😲 ....no krajšia, micka, keby si ma videla, tak sa škeriš ako prasknuty gaštan, však vypadam ako Brežnev 😀 ...ono je to teraz take akesi moc čierne, ale vraj to take nebude 😕 😎 ...tak budem čakat....vyšla som stade von, šupla bryle a hybaj rychlo domov, drahy sa chcel ist dakde napapat, no nemal šancu, musel so mnou frčat 😀 😀 😝 ...už som si ho musela dokreslovat ceruzkou a cez vikend sme mali vela robotky, ja upachtena, tak som sa obtierala, a ked sme končili, idem do šatne, pozriem do zrcatka a skoro som mala kolaps...však ja som ho mala natiahnute až na čele 😀 😝 😀 ...tak sa aspon zakaznici pobavili...mm sa uškrnal, ale strach mu nedovolil sa chichunat 😎

katy33
28. mar 2011

@hope2011 😀 😀 😀 ....no budeme mat klub-nastavajucich tehu-dvojičiek....ja to stale slubujem, že budeme mat po dve fazulky aj apolenočke 😉 ...aj ja , ked som ešte ani len netušila, že udeme mat takyto problem, tak som si tiež nevedela predstavit, ake by to bolo mat dve zaraz a teraz by som za ne dala cely svet....nebojkaj sa - minimalne jeden anjelik je isty -na 100%, však nebojujeme len tak - pre nič,za nič 😉

apolenka6
28. mar 2011

@katy33 Pošli mi IP a presnú adresu vašej pizzerie pozriem tú prerábku aj som to kukal ,ale mi tam vyskočilo viacej pizzerií tak som to nechala tak 😀
no ved aj ja si ho kreslím a mne sa zas moje slnečné okuliare otláčajú o obočko a musím sa tiež sledovať či nemám havárku na tvári 😎 To je fajn,že sa vám prácička rozbehla my sme boli v piatok na pizzu brat nas zavolal a aj mi to dobre padlo aj ked sa mi moc nechcelo a bolo dobre 😝 no tééda ,ale som unavená .... 🙄 🙄 🙄 neviem,neviem do kedy budem pozerať TV 😕

katy33
28. mar 2011

@apolenka6 Mojenko, šupla som si to teraz na FB na plochu, tak ked sa tam prihlasiš a pozrieš moju stranku, najdeš to tam 😉 ...teraz ako som tam bola, tak mi stihla znama napista RP, že bude už 2x mamina, tak som sa hned odhlasila ani som jej len nezagratulovala, no je mi zo mna zle, ale necitim sa na to, aby som jej teraz gratulovala ...ach božinku, som sa normalne až spotila 😔 ...a to mi ešte len minuly mesiac vravela, že sa idu teraz pokusit o druhe a ono im to vyšlo hned na 1x...nie, že by som jej to nepriala, prajem, ale je mi z toho i smutno, že my nemôžeme mat tak jednoducho našu fazulku 😔

tinasc
28. mar 2011

@petuska123 mrzí ma, že to ani Tebe nevyšlo ☹

@kaaaty a tebe držím silno palce, už to prelomte niektorá 🙂

aby
28. mar 2011

@apolenka6 ako? no pekne 😝
no doma je fajn aj tak sa mi chce stále spať a v noci sa mi nedá ohromné 😖

hope2011
28. mar 2011

@petuska123 ok, diky za info...a velka skoda....ale aspon vies na com si.....dufam, ze nabuduce to vyjde....🙂

hope2011
28. mar 2011

@apolenka6 ano ja som pocula ze tento alhemilkovy caj je vynikajuci.....to som ani nevedela ze clostyl neci sliznicu...ja vlastne este skoro nic neviem o tychto negativnych ucinkoch tychto liekov...ale ja som ho mala len 5 dni....a tak neviem,ako to vplyvalo na moje telo...dufam, ze nie zle.....🙂

hope2011
28. mar 2011

@katy33 to ano, budeme IUI mamicky-dvojicky 🙂 alebo aj mamicky bez IUI 😎 to by bolo to najlepsie.....ja budem vdacna za babatko tak, ze to sa budem kazdy den k nemu prihovarat, ze to je moj najvacsi poklad na svete....juuuj, uz len aby to bolo co najskor....to by bolo krasneeeeeeeee🙂

tinasc
28. mar 2011

babulky, nechceli by ste aby táto téma bola súkromná? predsa len preberajú sa tu dosť citlivé záležitosti 🙂

apolenka6
28. mar 2011

@katy33 pôjdem to omrknúť ..ja toto nepochopim a ani nezažijem otehotnieť na 1 šup 🙄 to musí byť úžasnýýýý pocit 😕 😕
Ja viem ako takáto správa "poteší" ked sa nám nedarí -nespravodlivosť veľká ☹

martina172
28. mar 2011

no uvidíme, lebo 18.4. len ideme po výsledky mojich odberov a ďalšiu mrchu mám mať hneď týždeň na to, tak to asi nevyjde, ale ak budú všetky testy ok, tak tú ďalšiu by to bolo možné. 🙂 Ináč, koľko vy sa už snažíte? Sesternica sa tiež nevedela dočkať dozretého vajka a potom, keď už takmer vybavovali adopciu, tak sa pošťastilo a teraz mám 7-mesačné krsniatko. Takže neboj. Určite sa podarí 😉

petuska123
28. mar 2011

baby koncim na dnes pa bru noc mrcha sa stale nerozbehla 😖

katy33
28. mar 2011

@martina172 Tak budem držat palčiska, aby testy boli dobre a vy ste mohli podstupit IUI 😉
U nas to nie je až tak ,,dlho,, - snažime sa rok aj 3/4 a z toho už rok sa to rieši cez dr....a ked samôžem spytat, sesternica bola tiež na nejakom zakroku - IUI,IVF...alebo tak?...uživala a j tabl.na stimulaciu?

tinasc
28. mar 2011

@petuska123 dobrú nocku, dobre sa vyspi 🙂

apolenka6
28. mar 2011

@hope2011 no to som ani ja netušila ako mi clostil znižuje sliznicu 😒 dr mi povedal,že u nie každej ženy sa to stáva a po prvom raze sa ti nič nestane a možno vôbec ti to nebude robiť 😉 každá sme iná
Alchemilku pijem 2 mesiac hádam mi na niečo pomôže 😕

katy33
28. mar 2011

Veru, bambulky moje, i ja idem do hajan....prajem dobru nocku...papa

apolenka6
28. mar 2011

@tinasc ja neviem naisto,ale zamknúť tému môže jej zakladatelka tuším 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre