IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
31. mar 2011

@katy33 fakt, ako písala hope...ako sa dokážeš tešiť na včeličky...to by jeden nepovedal. No len nech je to už čím skôr 😠 😠 😠 !!!

tinasc
31. mar 2011

@katy33 a to kde sa vám tá žiadosť túla? alebo to niekto v centre nezvládol? veď každý deň dobrý 😠

nemko
31. mar 2011

@fomarik ja som po ivf a cakam babo 😀 teda dufam, ze jedno a zdrave 🙂

tinasc
31. mar 2011

@nemko no tak to gratulujem 🙂 nech sa darí a všetko je v poriadku 🙂 a kde si bola na ivf?

hope2011
31. mar 2011

@zuzanka7834 tak to mi je luto, ze ste o drobceka prisli...a v ktorom tyzdni????? takze ale v podstate sa to podarilo hned na prve IUI....a ako dlho sa snazite a mate nejaky zavazny problem???? velmi mi je to luto, ze ste o fazulku prisli....drzim palceky...moc, moc, moc....len nech je uz tehulkovanie tu!!!!!!

nemko
31. mar 2011

@tinasc dakujem, v Iscare

tinasc
31. mar 2011

@nemko a na prvé ivf?

fomarik
31. mar 2011

@nemko No teda! a ani sa nepochváliš. No ale na tvoju obranu... ja koníka trošku flákam takže nemám prehľad 😉 .
V každom prípade srdečne blahoželám a držím silné pästiská až do úspešného konca!!!!!!!!!!!!

katy33
31. mar 2011

@hope2011 ...no milačik, oni sa tam snažia nam to planovat tak, aby sme tolko nemuseli chodit 😉 ...zatial sme chodili raz do tyždna a to sa celkom dalo...

nemko
31. mar 2011

@fomarik dakujem moc, este mam strach sa chvalit

@tinasc ale kde, uz tretie

katy33
31. mar 2011

@zuzanka7834 Zlatinko, ty si stihla dve mršky a ja som mala zatial len jednu, som to teraz nakukla a mala som ju 22.3. 😀 😀 😝 Nova tehulka tu zatial asi nie je , ale verim, že čoskoro sa to tu rozbehne, lebo ,,hope2011,, je teraz po IUI....verim, že nam to tu odpali a my pôjdeme za nou len taky šupot 😀 ...ked bude žiadost, určite napišem, budem už konečne taka vytešena 😉 ...juuuj, nech su zajtra prekrasne vajka, modlim sa za ne, slniečko moje 😉 😲

tinasc
31. mar 2011

@nemko no teda, tak to ste si riadny kus cesty prešli 🙂 nie je to ľahké, hlavne finančne, ale hlavne že ste dospeli ku šťastnému koncu 🙂 🙂 🙂

katy33
31. mar 2011

@tinasc No veru, asi sa tula, ked som volala naposledy minuly tyžden do MT, tak tam mi povedali, že žiadost sme sice podpisovali vo febr., ale oni ju tam zaslali až po dvoch tyždnoch 😕 🙄 ...nechapem prečo, ved mali všetky podklady pre to, ale asi tam maju toho vela....čiže žiadost je podpisana vyše 5 tyždnov, ale v poist.je to asi len niečo vyše tri 😕 ...tak ratam s tym, že ešte nejaky ten tyžden si vyčkame 😔

tinasc
31. mar 2011

@katy33 no tak keď ste vydržali čakať doteraz tak hádam týždeň dva to už prečkáte 🙂 a dočkáte sa, potom to už pôjde jedna radosť 🙂

hope2011
31. mar 2011

@katy33 jaaaj, tak to je jasne...to sa da...a ako daleko dochadzate???? prajem dobru nocku

adikasala
31. mar 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzka no davno si tu nebola!!!!alebo bola a si iba ocumovala co sa tu deje....co?som rada ze startujes dalsie kolo no ale tentokrat chceme uspesne 😲 😲 😲 ja som ok prave cakam na mrsku co sa mi nejako nevie pustit a ideme do toho aj my po dvoch mesiacoch znovu,dali sme si prestavku po januari,bolo mi to treba teraz sa citim v pohode,asi v polovici aprila by mala byt iui 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😀 😀 😀

adikasala
31. mar 2011

@fomarik no aku peknu fotku si si dala....fesanda si 😀 😀

nemko
1. apr 2011

@tinasc stastny koniec bude az tam bude drobec plakat v postielke 🙂

zuzancek22
1. apr 2011

ahojte , včera som bola u svojho gynekologa a pýtala som sa, že či už by som si mohla dať tu žiadosť, že 13. apríla budu este len 3 mesiace od operácie, vyšetril ma a povedal že aj tak bude cca mesiac trvať kým schvália žiadosť, takže nevidí v tom prekážku, že krčok sa krásne zhojil. 😀 takže ideme vybavovať IVF už teraz

sammira
1. apr 2011

@katy33 dakujem velmi pekne samozrejme,ze aj budem drzat palce 😉 asi som to ze napisala.my stale potrebujeme darcu.tie dlhe roky som verila,ze sa man.upravia.absolvovali some rozne andrologiceke vys.urologov,liecitelov a stav sa neupravoval.dali sme si pauzu lebo verdikt stale bol,ze darca.ja som man.nechcela do nicoho tlacit.az minuly rok sam prisiel.ze suhlasi s darcom a aby sme sa objednali do centra.tak v sep.som podstupila prve IUI a nic.marci druhe a teraz priebehu buduceho tyzd.tretie. pricina je ze v detstve ho operovali na oba semenniky a nieco pobabrali 😒 stale verim,dufam sem tam poplacem,ale trpezlivo cakam na babatko 😉 😉
@zuzanka7834 tak ked ideme v tom spolu tak verim,ze budeme vtom spolu 😀 😀 😀 😀 jaj to by bolo 🙂

sammira
1. apr 2011

@hope2011 no co ako sa dnes maju prsia 😀 dufam,ze tehulkovsky 😉 tak ti to prajem 🙂 riesime tento nas stav vela rokov.len som stale dufala ked sa man.liecil,ze budeme mat jeho spermie,ale zial nebudeme ☹ ale na druhej strane pouzijeme darcovske a obaja sa tesime na prirastok ,ktoreho budeme obaja nadovsetko lubit 🙂 mame to za tie roky vysporiadane...a dakujem za podporu velmi to pomaha, ked si precitam ako pri mne stojite a samozrejme za aj ja 🙂

zuzancek22
1. apr 2011

@nemko je tak to je super, aj sa sa chystám na ivf, ked ta insiminácia 3 bola nezdarená, a ak sa ťa smiem spýtať, aký ste mali problém pred?

nemko
1. apr 2011

@zuzancek22 mam nepriechodny vajcovod a mame zly spermiogram

zuzancek22
1. apr 2011

@nemko a bolo to na 1 krát?, kolko si mala vajok? a kolko vajok ti vložili?

nemko
1. apr 2011

@zuzancek22 tretie, vajok som mala konecne len 11 a vkladali mi tri

zuzancek22
1. apr 2011

@nemko oooooooooooooooo a pretým si ich mala viac? a kolko sa ti z 3 ujalo?

nemko
1. apr 2011

vzdy okolo dvadsat, teraz este neviem kolko sa z troch vlozenych ujalo lebo sono mam az buduci piatok

katy33
1. apr 2011

@sammira No, mojenko, to ma mrzi, no na druhej strane je super, že je možnost s darcom, my sme sa tiež s mm rozpravali už x-krat o tom, a vždy sme si povedali, že to budeme riešit, až keby malo k tomu prist....Velmi vam budem držat palčeky, aby všetko dopadlo tak, ako ma, ved ste si už museeli toho tolko preskakat 😔 ...no o to bude teraz väčšia radost, ked sa IUI vydari - ved do tretice všetko dobre 😉 ...musi sa to podarit, ved si to tak zaslužite, tak nech je ten dalši tyžden ....štastny tyžden 😉

zuzanka7834
1. apr 2011

@fomarik @tinasc @hope2011 @katy33 @apolenka tak som tu aj s vysledkami 🙂 Na pravej strane mam dva foliky, jeden 12 a druhy 9mm, endometrium 8mm takze v pondelok pojdem este raz a az vtedy budem volat do MT. Dobra sprava je, ze nam to nevyjde na pondeloook!!! 🙂

Tinka tesim sa, ze uz mas stehy von a je vsetko v poriadku 🙂 Kedy sa mozete vrhnut na snazenie?

Lucinka nebojkaj, najdeme si este prilezitost aby si ma okychala 😀

@nemko Bozinku gratulujem 🙂 Drzim velke palce nech je vsetko v poriadku a mozete sa tesit 🙂 Kedy Ti potvrdili tehu? Velmi sa tesim, si dalsou nadejou 🙂

@hope2011 potvrdili mi to v 7tt, ale drobcek musel zaniknut ovela skor, lebo hcg rastlo velmi pomalicky 😔 Bolo to nase druhe IUI, takze teraz dufam, ze do tretice bude vsetko dobre...

@adikasala srdienko vies ako sme si slubili, april je nas 😵

@zuzancek22 😵 😵 😵 😵

@sammira ja verim, ze sa to podari, musi sa, no nie? Aj ked to budu spermosky od darcu, bude to Vase a iba Vase babatko, neboj sa. Kolko mate rokov?

zuzanka7834
1. apr 2011

@katy33 Jeeej, cica mica je telepat, som si nasla sms 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre