IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzanka7834
1. apr 2011

@nemko a ake hcg si mala?

nemko
1. apr 2011

@zuzanka7834 tehu mi potvrdili par dni po et lebo som mala velky ohss, vlastne tyzden po et mi uz brali hcg

zuzancek22
1. apr 2011

@nemko a to bolo zlé ked si mala tolko vajok? asi si dobre regovala na stimulku, bo tohto sa aj ja bojím, že budem nato moc reagovať, bo pri 1 IUI mi dal dr. brať costyl 3x 1 tbl. a ked som prišla na folikulometriu tak bolo tusím aj 6 vajok, tak mi to potom znížil len na 1 tbl. za den.

nemko
1. apr 2011

@zuzancek22 tu nie je dolezita kvantita, ale kvalita 🙂 cim menej tym su kvalitnejsie

katy33
1. apr 2011

@zuzanka7834 No supeeer, paradička, tak buduci tyžden bude IUI a už budeš čakatelkou, velmi tomu verim 😉 ...sliznička prekrasna, len ju pekne pochval, nech sa čini 😉 ...a počitam, že do pondelka sa tam vykluje dalšie vajušo 😉 😎 ...povedz mi, čo teraz papaš, al. piješ, ked maš taku užasnu slizničku, to ja nemava taku na konci cyklu 🙄

hope2011
1. apr 2011

@sammira ahooooj, no dnes su prsia v pohode....asi to bol len nejaky hormonalny vykyv....☹ vsak vobec este nie je nic jasne.,..to budeme vediet az o tyzden vo stvrtok....inak vas obdivujem, ze to takto s manzelom zvladate a naozaj vam prajem len to najlepsie, nech vam to konecne vyjde a nech mate maly batoztek uz domka.....ak by ti nevadilo, tak by som chcela vediet, ze aku ma manzel poruchu??? nedaju sa jeho spg ani pouzit pri umelom oplodneni?????

hope2011
1. apr 2011

@zuzanka7834 ach, naozaj ma to tak moc mrzi...ale vidim,ze si pozitivne naladena a veris v uspech tohto dalsieho, je to velmi dolezite mysliet pozitivne...preto aj ja si stale ponechavam v sebe len pozitivne myslienky....takze april bude pre vas ten mesiac v ktoro sa to podari...a ja ti budem neskutocne moc drzat palce.....taaaaaaaakto mooooooooooooooooc

hope2011
1. apr 2011

@nemko ahoj, chcela by som ti velmi pogratulovat, ze to vyslo.....predtym ste absolvovali aj nejake ine zakroky??? a ak ti nebude vadit, napises mi aky ste mali problem a ako dlho ste sa snazili?????
5 tt, to je cerstve....musite sa moc tesit...som stastna aj za vas, lebo konecne tu niekto pribudol s takouto krasnou spravou🙂🙂🙂

hope2011
1. apr 2011

@jalanecek ahoooj, a ty kde si???? dufam, ze nie si velmi chora a preto nepises.....drzkaj sa, pa

nemko
1. apr 2011

@hope2011 velmi pekne dakujem, snazili sme sa viac ako 5 rokov, toto bolo 3 ivf, predtym som mala 1 iui a asi 2 stimulacie lenze k iui neprislo,mam nepriechodny vajcovod a partner zly spermiogram.
tesime sa, ale sme tak v krasnom soku, ze ja tomu stale neverim a denne testujem 🙂

jalanecek
1. apr 2011

@hope2011 ahojky zlaticko nie niesom chora ale moj ocko skoro vcera zomrel mala som velke stresy a nechut sa s niekym rozpravat uz je na to lepsie je v nemocnici a stale mu robia vysetrenia .takze tak mojko a mna prsia boleli mala som ich vetsie a plnsie ale myslim,ze utros to neposoboval aty ho papas ci si ho vkladas??prajem krasny dnik..je to hrozne ked som tak daleko od rodiny velmi to boli...

zuzanka7834
1. apr 2011

@katy33 uz asi treti mesiac pijem tu alchemilku, prve dva tyzdne cyklu kazdy den, 5-7dcl 🙂 A potom po ovulke asi 5 dni tu grepovu stavu, inak nic. Skus, mne ta alchemilka chuti a aspon si odsledujem pitny rezim, teraz sa snazim vela pit, ale nie kvoli sliznici 🙂

@hope2011 april bude aj Tvoj mesiac, lebo sa v nom dozvies super spravicku 😵 😵 😵

hope2011
1. apr 2011

@nemko juuuj, to je krasne...to ste este v takom ocareniiiii....len sa testuj a uistuj ze ano, je tam maly pokladik...na ktory ste tak dlho cakali.....moc, moc ti to prajem...kazdej to tu prajem.....a co ma manzel za problem so spg???? moj ma zlu morfo.....

hope2011
1. apr 2011

@jalanecek moja, boze a co sa stalo????? sucitim s tebou...sa mi hned nezadalo ze si tu nebola cely den.....strasne moc ma to mrzi a prajem ockovi nech sa co najskor zo vsetkeho zleho dostane a nech je mu uz len a len dobre....treba pozitivne mysliet...uvidis, bude to dobre.......jasi utros vkladam, dnes mam uz prsia v klude....takze to nic ani nebolo, mozno len chvilkovy hormonalny vykyv.....vsak uvidime....hlavne sa ty drzkaj aby sa ocinkovi polepsilo.....

hope2011
1. apr 2011

@zuzanka7834 no, dakujem si velmi moc zlata....verim aj ja...ze prave tento mesiac nam prinesie tu najkrajsiu spravu a vam vsetkym to iste.....kedy to mas to IUI???????

jalanecek
1. apr 2011

@hope2011 ocka operovali na cievy uz 8 krat mu daval;i bajpas do pravej nohy vsetko bolo odbre ale potom mu prasknul vred na zaludku a krvacel do zaludku a skoro aj vykravacal ze uz bol cely bilely aj pery mal biele no dufajme ze je z toho vonku je na ipke tak sa tomu v cechach hovori a sleduju ho davaju mu transfuziu krvi lebo stratil strasne vela krvy skoro vykravacal a tym ze mal malo krvy sa mu poskodilo srdiecko nebolo okyslicene hlavne ze zije lebo nebyt jeho lekarky a tomu ze prisli jeho vysledky z krvi by uz nebol medzi nami vykrvacal by stratil strasne vela krvy ale uz je na to lepsie hovorila maminka takze snad sa z toho dostane ja som dneska navarila anemam chut nic robit sedim u pc a hram sa nioc ma nebavi majte sa krasne a nebojkaj fazulka je urcite v brusku a kolky den si po iui???

nemko
1. apr 2011

@hope2011 hej, morfo

hope2011
1. apr 2011

@jalanecek moja, to je mi je neskutocne moc luto.....hlavne ze ho zachranili a teraz je pod dozorom, uvidis, vsetko bude v poriadku, bude ocinko stastny este z tvojho babatka aj z babatka tvojej sestry 🙂 a budete spolu cela rodinka...proste tomu musis verit a mysliet na neho len pozitivne...aby si mu posielala len dobru energiu.....nebojkaj vsetko bude dobre!!!!!!!

jalanecek
1. apr 2011

@hope2011 mojko verim musi sa uzdravit ved je mlady nema vela rokou ma 61 a on sa citi stale mlady takze nemoze zomriet ale bude tu snami jeste veeelmi dlho...verim tomu

zuzanka7834
1. apr 2011

@jalanecek juj to ma mrzi s ocinom... dufam, ze bude v poriadku. Co sa mu stalo? 😕

katy33
1. apr 2011

@jalanecek 😔 ....juj, zlatinko moje, to mi je luto, no verim, že to zle je už teraz za ockom i za vami a čo nevidiet sa zotavi a postavi na nohy.....verim, že z dna na den sa bude jeho stav lepšit a ty nam čoskoro napišeš, že ocino je už domka 😉 ...prajem mu rychle a skore uzdravenie, aby mohol byt v kruhu svojeje rodiny....

zuzanka7834
1. apr 2011

@jalanecek uz som si precitala co sa mu stalo... 😔 S cievami a srdieckom to nie je nikdy sranda hlavne ked sa k tomu este cosi pridruzi ako teraz, ale neboj sa, ocino bude bojovnik a dostane sa z toho 🙂

hope2011
1. apr 2011

@nemko jaaaaaj, no to mame aj my....a ty mas nejaky problem???

hope2011
1. apr 2011

@jalanecek jasne ze este dlho bude...minimalne este 30 rokov...a bude sa s vami tesit moooooooooooc dlho este.....

zuzanka7834
1. apr 2011

@hope2011 este neviem, do CAR zavolam az v pondelok podla toho ako dorastu foliky, ale predpokladam, ze niekedy v stredu. Len som rada, ze nie v pondelok, lebo to by sme prepasli sancu - mm bude odcestovany. Musim este vydrzat 🙂 Do akeho centra chodis Ty?

hope2011
1. apr 2011

@zuzanka7834 tak je dobre ze to vyjde az na stredu, lebo si spominala, ze by sa vam skorej nedalo...no to bude supeeeer, ked to vyjde...tak sa tesiiiiim a moc drzkam palce...ale to este pokecame dovtedy....lebo budem moooc zvedava ako to budes prezivat...ja chodim do ISCARE-MT, je tam super....

hope2011
1. apr 2011

@katy33 ahoj a ty ako sa mas???? co nove????

tinasc
1. apr 2011

@zuzanka7834 tak sa s tebou teším, že to naozaj nevyšlo na ten pondelok a vy v pohode pôjdete na iui 🙂 držím palce 🙂

jalanecek
1. apr 2011

@katy33
@zuzanka7834 bambulky dakujem verim,ze sa z toho dostane ale kym jeste stale krvaca zo zaludka nebudem v klude pretoze je to tazke ked som tak daleko od domova a pocuvam maminku ako v telefone place a mna to boli jeste vyse....ved uvidime tieto dny su najkhorsie ale snad sa z toho dostane verim... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tinasc
1. apr 2011

@jalanecek držím palce ocinovi, nech sa mu polepší...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre