IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
5. apr 2011

@kaaaty ahoj, takze tebe IUI nebolo uspesne???? joooj, to mi je moooc luto....co teraz bude dalej???? teda co planujete?????

hope2011
5. apr 2011

@zuzancek22 ahoj, to ma velmi mrzi, a co konkretne je zle na HP? mala si niekedy taky problem aj pred tym??,, neboj, urcite pockate mesiac a sa to poriesi liekmmi a budete sa pripravovat na nieco co vam pomoze byt tehu🙂

hope2011
5. apr 2011

@zuzana151 ahoj, ja som 12 den po IUI a tiez nic zasadne necitim....a to uz o dva dni mam testovat....tiez sa sama sebe cudujem, ze som to az doteraz vydrzala bez testovania, ale co uz nechcem si kazit dni pred tym....ale mozno stale je sanca...lebo ja fakt nic neobvykle necitim......

zuzancek22
5. apr 2011

@hope2011 tak to neviem ani ja dr. mi povedala že nebol dobrý, že musia ho urobiť ešte raz a zamerajú sa na konkrétne na nejaké hormony, a ak ani potom to nebude ok , tak asi nejaké tabletky.

alibabaa
5. apr 2011

moze BT ovplyvnovat utrogestan??

hope2011
5. apr 2011

@zuzancek22 ahaaa, tak to chapem....tak verim ze budu uz len dobre...ale konkretne ti nepovedali, ktore hormony nie su dobre????

zuzancek22
5. apr 2011

@hope2011 nie, že mam prist., takže zase mesiac čakačka,

yasminne
5. apr 2011

Ahojky takze ostavam tu s vami a ide sa na 3iui 😉 nemate niektora skusenost s akupunkturou pri snazilkovani? ja mam dalsiu strategiu 😀 ze to skusim.

tinasc
5. apr 2011

@yasminne to ma mrzí, že ti to nevyšlo... tak hor sa do ďalšieho boja 🙂 s akupunktúrou nemám skúsenosti vôbec 😉

tinasc
5. apr 2011

@zuzanka7834 no v lete budem mať 34 😉 takže niet na čo čakať, aj keď viem, že niektoré ženy okolo 40 sa snažia ešte mať dieťa 🙂

aby
5. apr 2011

@yasminne ideš tiež experimentovať? ja idem zo včelami heh 😀

kavaapalma
5. apr 2011

@zuzanka7834 ale jasne ze sa pamatam,ze ci... tak drzim palce na druhe kolo... my nic lebo mm je odcestovany,takze pocitam tak o mesiac...... ja nic nestiham nabrala som si toho vela na hlavu,tak nemam cas ani velmi pisat ale ak sa da tak aspon narychlo precitam.... dnes som mala testy z angliny......s odretymi usami ale spravila som...... teraz ma caka dost povinnosti,ale snad si najdem cas...

8558
5. apr 2011

@zuzanka7834 Ahojte,ja som na kazdom sone,čo som bola mala sliznicu 10mm.,a na posledy 12mm,neviem ,či to bolo o.k,ale podla dr.fajn,tak čakame,dufame.

zuzanka7834
5. apr 2011

@tinasc Tinka okolo 40 budes na koniku planovat tretie dietatko, hm? 😉 Aj ja 🙂

@yasminne 😢 😢 😢 mrzi ma ze to nevyslo ☹ Nevyslo teraz, vyjde buduci mesiac 😉

@kavaapalma ake testy z angliny si robila? Podla mna je len dobre, ked mas nabity program, aspon Ti myslienky nebehaju len po jednej teme 😉 Aj ja som mala teraz taky mesiac... Ktovie, ako dlho mi to vydrzi, zajtra nas caka to iui, tak uz vidim ako tu budem zakvacena vzdy ked ma zasvrbia prsia 😀

tinasc
5. apr 2011

@zuzanka7834 no ved uvidíme 🙂 🙂 🙂

kaaaty
5. apr 2011

@hope2011 treba ist dalej...zatial nie som rozhodnuta co dalej...ale na IUI bez potvrdenej priechodnosti uz asi nepojdem....skor sa priklanam k IVF....v piatok idem k dr. tak uvidim co mi poradi....
...tebe drzim palceky....

kaaaty
5. apr 2011

@alibabaa No mna sledovala cez USG teda folikumetriou, a najskor pri clostile sa vajecniky ani nepohli a potom som pichala merional...citila som vajecniky este v sobotu ale uz v nedele menej a v pondelok vobec....z toho usudzujem ze ovu bola asi skor... 😒
...drzim ti palceky...

kaaaty
5. apr 2011

baby, prosim vas po vysadeni utrogestanu kedy asi pride mrcha?

tinasc
5. apr 2011

@kaaaty mne vždy prišla do dvoch dní, raz mi prišla do troch dní 🙂

kaaaty
5. apr 2011

@tinasc juj no to aby som si nachystala naradie na tu mrchu 😠 ....a bola silna ci v norme?

tinasc
5. apr 2011

@kaaaty no ja som vždy mávala silnú, keď som mávala bez liekov, po utrogestane som mala dva dni také silnejšie, potom skoro nič, to bolo zase pre mňa nové 🙂

yasminne
5. apr 2011

@aby ake vcely? daj nejaky typ 😀
@zuzanka7834 ale hej snad do tretice 😉 ...poslem bocianovi gps navigaciu 😀

aby
5. apr 2011

@yasminne no dostala som medík s materskou kašičkou a ešte si chcem niečo pozisťovať o apiterapii 😀 😀 😀

fomarik
5. apr 2011

@zuzanka7834 zlatko moje, držím na zajtrajší den palčiská ako sa len dá. Budem na teba intenzívne myslieť. Tie foličiská sú supiš-pupiš...tak nech je z nich nejaký osoh, nie?!

yasminne
5. apr 2011

@aby a to je co??? matersku kasicku idem aj 😉

fomarik
5. apr 2011

takže tu je naša bábika zo včerajšieho UZV. Kvalita nie je bohvieaká...snád to zajtra bude lepšie.

fomarik
5. apr 2011

@kaaaty mne po vysadení utrošu vždy prišla na ten tretí, najneskor štvrtý den. 😉

aby
5. apr 2011

@yasminne terapia včeločkami vygoogli :0)))) 😉

@fomarik no krásna cica držte sa 😉 😉 😉

adikasala
5. apr 2011

@fomarik gratulujem!!!!!!! 😲 😲 😀 😀 😀 😀 bude to ale slecinka!!!!velmi sa tesim svami,,,,

adikasala
5. apr 2011

@zuzanka7834 zuzka zajmyslim na teba!!!nech sa vajka pripravia na invaziu vojakov co ich dostanu!!!uz sa neviem dockat tvojej spravicky ze si v tom 😲 😲 😲 😲 z celeho srdca zelammmmm uspesnu iui

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre