IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
7. apr 2011

@fomarik no vidíš vy už budete za polkou a my ešte stále nič 😉 ty už budeš mať bábiku v náručí a možno vtedy sa nám len zadarí 🙂 😉 veľmi rýchlo to uteká 🙂

tinasc
7. apr 2011

@jalanecek tak si pekne už u vašich, pekne oddychuj a naber síl ak sa bude dať a budúci mesiac šup na iui 🙂 áno financie tlačia aj nás, ale čo keď sme sa raz rozhodli, tak sa na to dáme 🙂

katy33
7. apr 2011

@fomarik ...ja som prave pozerala na nete pôrody - aj klasicke aj cisarskym, mm mi nadaval, že potom sa budem bat, nech to nepozeram, ale ja by som sa už rada bala 😀 ...my budeme z tych,, čo sa do pôr. saly budu tešit, si budu tam mysliet, že sme si niečo fukli 😀 😎 ...inak, to je sranda, čo už všetko vidia so sonom....a ešte pôjdeš do MT?

fomarik
7. apr 2011

@aby ved to je dnes výnimočne. Ja tiež sáčkové polotovary nemusím, a hlavne teraz, ked potrebujem výživnu stravu. Ale ráno sme mali konrolu plynu a ujo mi povedal, že musíme kupiť nový sporák, pretože tento nám púšťa plyn! Skro som odpadla a to mám dnes ten tlakový holter!!!!!!!!!!!!!! takže zajtra ideme kúpiť nový sporák 😖

fomarik
7. apr 2011

@katy33 tak ty už študuješ pôrody? Chi-chi. To má na starosti u nás Mirko. ja si hovorím, ako bude, tak bude, len nech nejako bude! 😉 veru, na pôrodnu sálu sa budeme vytešovať o sto šesť!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 . Inak fakt, tým sonom v heliose, nám ukazovali stavbu očka.... úžasné!!!!!!!!! hemisféry mozgu, detail hornej pery...no ani by som si nemyslela, čo všetko sa dá. ( mirko sa stále pýtal, a teraz sa na čo pozeráme? A teraz č vidíme? On chudák nevidel nič, len hlávku a chrbátik. veľmi som sa smiala aj s galom, že ako hlúpučko a zufalo sa pýta, že nič nevidí. Tak mu potom dr. pre pokoj na duši pustil zvuk srdiečka, tak potom bol Mirko spokojný) Áno, do Mt ešte pojdeme, chystáme sa 6.mája na 4D a ešte v 30tt no a potom im osobne prinesiem foto našej bábiky! Ja na Helios nedám dopustiť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja tam budem chodiť a cálovať peniažky aj ked nemusím,ale som pokojnejšia, ked mi v MT potvrdia, že je všetko v poriadku. Napríklad na včerajšej poradni u mojho dr, som tak detaily nevidela, počítali sme síce prstíky na rúčkach a nožkach,.. ale Helios je helios. I ked včera bola krásne otočená, pekne pozovala. V Mt velmi nechcela, hanbila sa dr. Gala 😉

aby
7. apr 2011

@fomarik uuu tak to sa teda nebudeš nudiť , buď rada že na to prišiel fuuu
ja by som nemohla mať plyňák bojim, bojim 😖

fomarik
7. apr 2011

@tinasc mojenko, hlavne že sa zadarí!!!!! Či už teraz alebo v lete, na jesen v zime...len nech je to už tam!!!!!!!!! ale tohto roku 😉 ...dodávam 😉

jalanecek
7. apr 2011

@tinasc mojko budem si uzivat a odychovat ana iui na dalsi mesiac ideme len tento mesiac ved aj mi jsme sa dali na toto ale co ked na m to nevychadza ale onop to raz bude dobre na dalsimesia budeme ma t viacej koruniek ale hej pocula som ze 6 zakrokou iui sa da preplatit je to ptavda???

tinasc
7. apr 2011

@fomarik jasné, ďakujem musí sa to podariť, keď si to tu tak veľmi želáme 🙂
no a s tým sporákom, je dobre, že takto na to prišiel, mojej mame začal plyn unikať, keď varila a šľahali plamene zo sporáka, našťastie vedela, kde je hlavný uzáver plynu, tak sa nič nestalo a tak išla kúpiť nový sporák a žiadnu kontrolu pred tým nemala, tak to takto chudera zistila 😒

tinasc
7. apr 2011

@jalanecek ja som o tom nepočula, že by sa iui preplácalo...

fomarik
7. apr 2011

@jalanecek no ja som o tom preplácaní nepočula, teda aspon na SVK nie. Ale v ČR viem, že IUI preplácajú, nie celú časť ale čosi áno.

alibabaa
7. apr 2011

@hope2011 myslime na teba, ozvi sa ked budes mat chut 🙂

petuska123
7. apr 2011

no tak ale toto asi nevyzera dobre s hope ked sa neozvala ☹

hope2011
7. apr 2011

ahojte vsetky....nebola som od rana na internete, samozrejme, ako som predpokladala test bol rano negativny ☹ ☹ ☹ cely den nam je z toho z manzelom velmi smutno.....ale co narobime, taky je osud.....tak aby ste vedeli...moc vam vsetkym dakujem za podporu a za to ze ste na mna mysleli...ste uzasne......

hope2011
7. apr 2011

@jalanecek moja, no to ti verim...ja som pred chvilkou pisala ze nam to teraz nevyslo....takze som veeeeelmi smutnaaaa☹☹☹

hope2011
7. apr 2011

@petuska123 uz som dole napisala, ze som bola mimo cely den...ale hned ako som prisla, tak som prisla sem, napisat to co som aj cakala....no co uz.....zivot ide dalej....

kaaaty
7. apr 2011

@hope2011 ahoj viem co prezivas...v pondelok som na tom bola podobne ☹ ....a teraz som odhodlana ísť ďalej...
Treba sa poriadne vyrevat a potom hlavu hore a ist dalej ....neboj budeme maminky 🙂

hope2011
7. apr 2011

@kaaaty ahoooj, no ty si zlata.....ja viem....aj ked plakat sa mi momentalne ani neda...to sklamanie vo mne je take, ze mi zatial brani, ale viem, ze to na mna pride a poplacem si.....ja som necakala ze to vyjde na 1x, ale ved sme len ludia....proste nadej vzdy v cloveku je.....a jasne ze ideme dalej....vy co teraz chcete robit dalej????

dzuli08
7. apr 2011

Ahojte všetky spolubojovnice snažilky. Som tu po dlhej dobe tak, kým som Vás dočítala...
@fomarik To sú naozaj supiš pupiš správičky. Som rada, že ste zdravučkí. My sme sa dnes tiež vrátili z poradne a taký hlúpy pocit som ráno mala. Ale dopadlo na výbornú. Výsledky z krvi sú super a z drobčeka som sa tak nasmiala. Prvý krát som videla ako sa hýba, to bola sila. Hneď na začiatku sa nám otočilo zadočkom, aby sme ho toľko neokukávali a tak máme zatiaľ iba jeho zadný profil :DD Sedelo v tureckom sede, ľavou rukou si hladkalo bruško a pravou si škrabkalo uško. No bolo to prenááááádhernéééé.Úžasný pocit. Pani doktorka nám merala NT a mali sme 1,7 a CRL 69. Je to dobré? Ty sa v tom tak super vyznáš. Idem už vysádzať duphaston, lebo placenta je už OK.
No a už asi týždeň mám upchaté a opuchnuté dutiny, tak si idem taký akýsi sprejík striekať do nosa.
Náš drobček zase si odo mňa berie vápnik. Bola som dnes aj u zubárky a mám 5 kazov 😝 😝 😝 .To som ešte v živote toľko veľa nemala. Tak som si dnes vytrpela, 2 mi dnes vŕtala 😖 😖 .
Jóóój taká som rada, že už sme v tom "bezpečnejšom období". Idem si to tehotenstvo už bez strachu užívať. 😀

dzuli08
7. apr 2011

@jalanecek Ahoj moja, tak to mi ľúto, že tento mesiac nič, ale možno to tak má byt a práve teraz sa to podarí. Tak ako u nás. Nejdeš niekedy k lekárovi? Môžeme skočiť na to kafčo:D

dzuli08
7. apr 2011

@jalanecek @formarik Kočky, včera som tiež kukala ten film tajomstvo. Neviem či som si ho dobrý stiahla, lebo to nebol ako normálny film, ale len také výpovede od spisovateľov, filozofov o tom, ako zákon príťažlivosti funguje.Je to ten film?

sijust
7. apr 2011

@hope2011 mojaaaa ☹ je mi to strasne luto...ale neboj,ved to bol len prvy pokus...na druhy to vyjde na 100%...drzte sa a lubte sa 🙂

alibabaa
7. apr 2011

@hope2011 je mi to strasne luto, drzte sa.
ja si tento verdikt asi vypocujem v pondelok..nejako v to prestavam verit, lebo velmi malo kockam to vyslo na 1x.
ja som ale rozhodnuta vyskusat fytosoju, bylinkarku kopacovu, mm este ma nejaky novy kontakt, ktory vraj pomohol dvom nasim kamaratom .. a az potom ist na 2 iui, pridne na ivf..ale ja dufam, ze to nebude treba a skoncime nanajvys u bylinkarky anky 😉

kavaapalma
7. apr 2011

@hope2011 nevyslo,to nic ides dalej na dalsie vyjde... na rozdiel odomna ty aspon nieco robis,kdezto ja stale verim na zazrak...
zuzanka tebe drzim tiez palce nech to vyjde,nevyjde plati pre teba to iste co pre hope...

katy33
7. apr 2011

@hope2011 ...zlatkoooo 😔 ......ale hlavu hore a poriadne vysoko, dalši pokus bude uspešny, ja to viem 😉
Viem, že ti je teraz z toho smutnučko, no naber sil a hned do dalšieho kola a plna optimizmu, zlatičko moje...

katy33
7. apr 2011

@dzuli08 Ano, mojenko, je to ten film....a gratulujem k dobrym vysledkom...ako čitam, tak i ty budeš mat modela-ku 😀 😝

hope2011
7. apr 2011

@sijust dakujem pekne za povzbudenie.....no keby si mala pravdu....ze na druhy krat to vyjde.....vsak uvidime.....aj tebe drzkam moc, moc palce🙂

alibabaa
7. apr 2011

@hope2011 vyjde a hotovo!! 🙂

hope2011
7. apr 2011

@alibabaa ale ty nestracaj nadej....preco, mozno prave ty si ta ktorej to na 1x vyjde.....moooooooooooooooc ti drzim palce.....my sme u p. Anky uz boli....sme na jej liecbe uz 4 mesiac....a to podstivo.....a zatial nic.....ale niektorym babam to aj od nej vyslo hned.....🙂

hope2011
7. apr 2011

@kavaapalma no sme rozhodnuti s manzelom, ze budeme bojovat a bojovat....obaja sme sa na tom zhodli.....a tiez verime na zazrak, kto nie????🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre