IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
11. apr 2011

@zuzana151 asi to bude stačiť, ak sa objednáš o tých 10 dní, niekde v car sa chodí o mesiac 😉 takže neboj sa, fotku neviem či ti spravia 🙂

tinasc
11. apr 2011

@katy33 a pichať si budeš sama? no teda niekto sa vie tešiť z injekcií 🙂 🙂 🙂

tinasc
11. apr 2011

@walta nám to trvalo skoro mesiac, neboj sa čoskoro budeš mať žiadosť schválenú 🙂

katy33
11. apr 2011

@walta ....ja som čakal na schvalenie inj., ale len inj. merional, nas čaka IUI...my sme čakali takmer 7 tyždnov, ale babulky, čo čakaju na schvalenie IVF, tak ho mali vždy schvalene max.do 4 tyždnov, tak ja verim, že tento tyžden sa ozvu 😉

hope2011
11. apr 2011

@kaaaty tak moc drzkam palce, nech sa dohodnete co najskor, nech sa to pohne dalej...budem cakat ako si dopadla🙂

katy33
11. apr 2011

@tinasc ...aaaaano, včeličkovat sa budem sama, možno na prvych par kuskov, pôjdem za znamou tetulkou, nech ma bodne ona, ale je ich vela a za každou chodil za nou, to radšej budem mat doma sado-maso 😀 ....už si to aj nacvičujem 😀 😎

walta
11. apr 2011

@tinasc jaaaj, snad to schvali poistovna, bo stale nieco v telke davaju, ze poistovne maju malo penazi, minister tiez nieco trepe o priplatkoch za zdrav. starostlivost, tak ja neviem, az sa bojim, ze to neschvalia, alebo ked schvalia, tak to bude menej penazi.... to je sila v tomto nasom state...moj muz stale nadava na cely system... ale politiku sem tahat vobec nechcem!!! 😒

walta
11. apr 2011

@katy33 no uvidim, ci sa ozvu... verim, ze to tak bude 🙂

dzuli08
11. apr 2011

@walta Babenky, ja nechcem strašiť, ale ak to niekomu pomôže, budem rada. Keď som sa so svojim dokym rozprávala, že idem na ivf, tak mi povedal, že dobre rozmýšľam a mám ísť na to čo najskôr, lebo vraj sa niečo také hovorilo, že tieto ivf zákroky poisťovne prestanú uhrádzať. On nejaký čas robil v poisťovni, asi 2 roky a teraz má súkromnú gyn. ambulanciu.

hope2011
11. apr 2011

@katy33 tak recept uz pride???? no ja mam davkovanie len jednu tabletku rano od 3-7den cyklu...keby som mala clostylu doma viac dam si aj silnesjiu davku....lebo minule to nebolo az take jednoznacne ze boli dve vajicka...a keby sa obe uchytili???? tak po prve by to bol zazrak v mojom pripade a po druhe.....skakala by som radostou od stastia, ze sa to podarilo a ze budu dve.....ako sa mavas ty????

tinasc
11. apr 2011

@katy33 no asi aj ja budem sama pichať, na prvú pôjdem do centra, nech mi to ukážu, lebo je toho spústa a stále len chodiť niekoho otravovať, najmä keď nechcem aby to niekto vedel 😔 a ako to trénuješ už teraz?

tinasc
11. apr 2011

@dzuli08 bože nestraš... však toto prvé ivf sa ani nemusí podariť... treba rátať so všetkým, už teraz je to veľa peňazí, však potom by som si to už vôbec nemohla dovoliť... prečo chcú ženám zobrať aj tú poslednú nádej na deti?????

katy33
11. apr 2011

@hope2011 ...no mal by už konečne prist, ved vraveli, že vo štvrtok to pošlu....aj ja som tak mavala od 3.-7.DC, ale 3x1 a to som si posledny cyklus zvyšila na 4x1 , a i tak žiadne vajko nebolo 🙄 ...cez vikend som ležala, prišla na mna nejaka choroba, ale už to je lepšie, dnes mam volno, tak sa chystam do mesta 😎 ...kedy maš ist na sono?

dzuli08
11. apr 2011

@tinasc Je to brutalita, však? Samozrejme, že nechcem strašiť a som aj dlho uvažovala, či to napísať (asi 2 mesiace ) ale tak nemôžu to určite zrušiť do mesiaca, však to kým schvália a neviem čo všetko. Je to hrozné, hlavne, že my stále platíme viac a oni nám ešte aj ako take výhody idú zobrať. :(

katy33
11. apr 2011

@tinasc ...chytim vejarik na brušku a zo šparadlom nacvičujem 😀 😝 😀 , ja sa naozaj na ne tešim, ale to preto, že nas to posunie dalej 😉 ....inak by mi včeličky chcel davat mm, ale to som razne zamietla, však ten by ma dobodal 😀 😝

tinasc
11. apr 2011

@dzuli08 samozrejme, však už teraz sú to nekresťanské peniaze a to ešte poisťovňa prepláca celý cyklus... hrôza 😠

tinasc
11. apr 2011

@katy33 no tak to je dobré... mne mm povedal, že mi to bude dávať on, ale treba to v jeden čas a to vtedy nebude asi vždy doma, takže to budem musieť sama a tiež bohvie ako by mi to robil, však to nebude jeho brucho 😀

katy33
11. apr 2011

@tinasc 😀 😀 😀 ...však to, ja som sa môjmu vyhrozila, že ak ma naštve, tak injekcie pekne-krasne podelim....budem pichat jednu mne, jednu jemu 😀 😝 ....my to zvladneme, ved nie sme žiadne padavky 😉

zuzancek22
11. apr 2011

@dzuli08 Inak nechcela som to tu písať ale presne ako píšeš, hovorila som s mojim gynekologom o tom, že mi sami volali z centra o to že tam mám podanu žiadosť a on mi vravel niečo podobné ale nie o zrušení preplácania , ale skor o limitách na počet preplatených cyklov. takže môže sa stať že centrum dostane možnosť vykonať len určitý počet ivf.

hope2011
11. apr 2011

@katy33 na sono idem presne o tyzden...na desiaty den....tak nech uz recept pride a nech vajicka pekne rastu...taaaaaak moc ti drzka palce...tak si uzivas den volna??? joj, keby som ja tak mala volno...

tinasc
11. apr 2011

@katy33 🙂 😀 😀

hope2011
11. apr 2011

@dzuli08 to nemyslis vazne???? no hned ako podjem buduci tyzden na sono do centra tak sa to opytam..aj ti povedal dovod, preco????

petuska123
11. apr 2011

@dzuli08 no tak to strasis teraz 😖 boha nieze sa to tak stane lebo uz teraz aj spomocou poistovni ideme platit vyse 1000 ecok..

tinasc
11. apr 2011

@petuska123 tak aj my niečo okolo 1000 ečok a ešte sa budem modliť aby to vyšlo...

alibabaa
11. apr 2011

@hope2011 krv vzali. .. uz len cakat kedy bude 14,00...

zuzancek22
11. apr 2011

@alibabaa kolký den si ?

alibabaa
11. apr 2011

@zuzancek22 16... ale test bol negativny... musel by sa stat zazrak aby bola krv pozitivna... 😖

zuzancek22
11. apr 2011

@alibabaa treba este veriť.

hope2011
11. apr 2011

@alibabaa tak sa drzkaaaaaj, tak moc na teba myslim...aby bola krvicka pozitivna....tesim sa na vysledok!!!!!! este stale moze byt pozitivny!!!!!

kaaaty
11. apr 2011

@tinasc ano je to náročne nie len na psychiku ale aj financne...ja teraz zacvakam tu laparku a potom IUI alebo IVF...a je po dovolenke...uz len dúfat aby sa to podarilo...ved predsa sú to dost vysoke ciastky....
...sme sa s drahym o tom bavili a on ze aby som vybavila zlavu 😀 , ze nam staci take male babo...nemusi byt vraj velke 😀 ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre