IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
18. apr 2011

ahojte bambulky tak som tu po dlhej dobe v stredu odchadzam domou a uz sa mocccccc tesim a co vy?/vela jste toho napisali nam sa pokazil pocitac takze som nebola pristupna a co vy mate noveho??????

tinasc
18. apr 2011

@jalanecek jeeeej ahoj, no ako si sa mala? no veru máš čo doháňať 🙂 🙂 😉

katy33
18. apr 2011

@zuzanka7834 Zlatinko moje, bolo zavčasu, ved maš vlastnu skusenost, že si testla aj den pred ms a bol negativny a krvička bola pozitivna, teš sa na krvičku , ta určite bu hcg-čkova 😉 ...a potom urobiš testik a tam budu ine lyžiny, budeš oči vyvalovat 😀 😉 ...zlatinko, z celeho srdiečka ti to prajem .... a verim vo fazulku v tvojom brušku 😉 ...už sa chcem s tebou vytešovat a byt nakazena tvojimi tehuvirusikmi 😉 😲

katy33
18. apr 2011

@jalanecek Ahoj, milatko naše , a ja som sa čudovala, že kde si nam ty ušla 😔 ...a tebe sa pc pokazil, potvoriak jeden...a to na kolko pôjdeš preč - domkov....zasa tu budeš mat absenciu 🙂

tinasc
18. apr 2011

@jalanecek takže počítač sa pokazil... no stať sa to mne, tak už mám absťák 😀 takže ty odchádzaš domov, pekne si to uži 🙂 😉

tinasc
18. apr 2011

a ja idem spať, tak pa a dobrú noc všetkým 🙂

katy33
18. apr 2011

Inak , babulky moje, ta moja nadejna ms zatial nikde, iba rano bolo to slabulinke špinenie a bolesti a ešte podvečer som mala malinkaty fliačik, ale to ani nie je krv, akoby taky hnedy vytok 😕 ...a prsia bolia už nenormalne, tak snad zajtra, beham už s merionalom v kabelke....božinku, ma napadlo, ak by ma dnes zastavili policajti , a že ideme urobit prehliadku a najdu mi striekačku, tak už aj sedim 😀 😀 😝
Dievočky moje, bolievaju vas pred ms prska, ale tak , že hrozne, akoby ste mali na nich modriny?...už sa aj začinam obavat, či tam zasa nie je nejaka cysta, kt. by toto všetko spôsobovala 😕 😔

katy33
18. apr 2011

@tinasc ...dobru nocku....krasne sničky 😉

alibabaa
18. apr 2011

@katy33 a jeje. .. to by bolo .. to je aky katastroficky scenar 😀 nemysli hned na to najhorsie.. zajtra uz dorazi neboj... aj ta moja furt nie a nie dojst, troska spinenie 2 dni a vcera iba tak zopar krat ze mrcha a dnes tiez uplne ze maaalicko.. taku som este asi nemala.. a tvoj pripad bude rovnaky 😉 cici ma bolievaju kazdy druhy mesiac... len teraz neviem ktory, lebo utros mi ich tento mesiac rozbolel na nevydrzanie..a tusim mali boliet tento cyklus.. tak som zvedava, aky bude tento...

katy33
18. apr 2011

@apolenka6 Hlasim sa, slniečko moje, živa a zdrava, cesta dopadla dobre, až na to parkovanie, snažila som sa zaparkovat bokom na chodnik a tetuške na chodniku som skoro prešla pazuriky na nohach, tak som musela ist preč a zaparkovat o kilometer dalej 😕
No , ako to ja vidim, musite tej vašej šefovej najst nejakeho chlapa, no najlepšie, podla možnosti, ak by bol nahluchly, lebo inak by mu z nej ,,kapalo na karbyt,, - ona sa potrebuje dobre vyventilovat, aby nemala energiu držkovat... 😝 😀

pici
18. apr 2011

@hope2011 paradicka.. a stipkala do prdky? kedy mas teraz IUI hm?

katy33
18. apr 2011

@alibabaa ..inak aj ja som mala, mojenko, pred tymto cyklom ms straaašne slabu, myslim, že tri dni aj s cestou a aj to som prežila s intimkami.....ono nam to spôsobuje tie potvorske hormony, no čo s nimi, ked ich je treba 🙄 ...si musela vycucat minimalne 5 kilov citronov, ked ms je taka-nijaka 😀 😀 😝

pici
18. apr 2011

@katy33 no tak nech sa ti pekne rozbehne nech mozes pekne aplikovat merionalik :D

aby
18. apr 2011

@apolenka6 heh dík, no som rada že to nie je poznať, a ani hnedoočko niesom čo som tiež počula heh 😀 😝 😀 😀
ježkove a ty čo robaš??? nemguľaj sa len vegetiť treba 😉

katy33
18. apr 2011

@pici ...joooj, tak-tak...ihličky nabrusene, bruško nachystane...už len ich tam vrtat jednu za druhou... 😀
mojenko , teba kedy presne čaka krvička?

katy33
18. apr 2011

@aby .......chaaaa...tak ty si taky naš Fantomas - pod maskou 😀 😝 ....ja by som tipla hnedovlaska, zelenkave očka....aaale, to je uplne jedno, si krasna cica-mica 😉 ...a ešte k tomu naša 😝 😎

alibabaa
18. apr 2011

@katy33 iba 3 som vycucala !!! 😀 😀 😀 od citronu nemoze byt slaba iba oddialena, ci??? pomooooc...

aby
18. apr 2011

@katy33 jeee krásne ohodnotenie heh dobre priznávam sa som ,,som krásna s cicou micou " 😀 😀 😀
a skromná heh dobre že je tá fotoš aká je heh 😀 😀 😀
No ale my sme krásne všetky 😉 😀 😀 😀

hope2011
19. apr 2011

@zuzanka7834 ahojky, uplne s tebou suhlasim, ze troska viac empatie by nezaskodilo, ale poviem ti, ze zavisi to naozaj od cloveka...lebo nie keazdy doktor je taky...ako si ty spomenula toho tvojho....ale ked to porovnam s mojim gynekologom...tak to sa neda zrovnavat uplne s nikym...tak aky je on nezaujaty, tak to som este ani nezazila 😠 😠 😠

hope2011
19. apr 2011

@pici anooo, pichli ma do prdelky, ale na pocudovanie, lepsie ako minuly mesiac...vobec to az tak necitim...a sestricka bola zlata...uz si ma pamatala z minuleho mesiaca, tak ma vyprevadzala ako mi drzi palce a nech sa aj snazime...nech nam to vyjde...no velmi zlata...az taky dobry pocit som z toho mala🙂 a ako sa dnes mame??????

hope2011
19. apr 2011

@pici a zabudla som ti odpovedat...iui mame zajtra🙂

apolenka6
19. apr 2011

Dobré ránko!

@katy33 Ok poslušne sa hlásiš 😀 no to parkovanie si viem živo predstaviť 😉 zaparkovať z boku je umenie já neviem či by som to vedela 😕 ??radšej by som tiež parkovala kilometer dalej a ko ty 😉 ....ja sa na ten vodičák asi nikdy nedám nahovoriť ved už teraz sa pri pomyslení na skúšky a hlavne jazdu potííím 😕 😨
No šéfová má chlapa ,len ona má vidinu penazí a nie ludskej chápavosti asi tak to zhrniem 😠 neváži si prácu od rána do večera by chcela aby sme pracovali a skoro zadara ....včerajšok bol hrozný ak bude aj dnes tak 😒 mám sa na čo tešiť 😠

apolenka6
19. apr 2011

@jalanecek ahooooj! no ked si to tu naštuduješ budeš múdrejšia ja nove nič nemám ...som taká veriaca čakatelka 😀 Tak si uži pobyt doma viem bude ti tam príjemne !ved doma je ,len doma 😉

apolenka6
19. apr 2011

No nič napíšem až ked prídem z práce ..tak sa tu majte krááásne!! práca volá 🙄 😝 😠 😒

jalanecek
19. apr 2011

@katy33
@tinasc
@apolenka6 Ahojky prajem krasne ranko no pocitac sa pokazil ved aj mna to hnevalo ale co uz 40 euro oprava a bumked sa to kazi tak sa to kazi ja sa mam fajne tajne dufam,ze clostik nastimuloval vajicka a mozno sa prichyti ha ha ha....No ved domka budem mat odych nasi sa ma uz nemozu dockat mala som ist dnes ale bohuzial zabijame kravu takze nemozem a vcera jsme boli zbierat skali po zemach uz sa tesim domkou a na krasny odychmala by som ist zajtra ale to jeste nieje iste no co uz ved sa dockam do ctvrtka budem domka a co vy zlaticka ako sa mi mate????

kaaaty
19. apr 2011

ahojte babulky...po vcerajsej lps lezkam doma v posteli....ste toho teda popisali 😉 ....vajickovody su vraj priechodne 🙂 co bude dalej nevieme v uturok pojdem na stehy...

dzuli08
19. apr 2011

@jalanecek Ahoj moje, tak prajem ti šťastnú cestu a hlavne uži si ten pokoj, lebo doma to máš ako vidím pestré 😀 😀.
My sme stále v poriadku, vo štvrtok ideme na tripple testy, tak držkaj prsty,aby všetko dopadlo na výbornú, bojim, bojim 😀 😀

petuska123
19. apr 2011

bre rano..joj dnes sa mi nic dako nechce 😒 jedine ak tak postel a spanok

petuska123
19. apr 2011

ani zivat sa mi neda mam kutik 😠

tinasc
19. apr 2011

@katy33 a pôjdeš do centra, či niekde, kde ti ukážu ako to pichať? či už vieš? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre