IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
20. apr 2011

@apolenka6 dojdem osobne do TO :D

fomarik
20. apr 2011

@apolenka @pici @katy33 nechcete pľuvátka??? Alebo chriachatka? Fuj, ale som nechutná. prepáčte.

pici
20. apr 2011

@fomarik ja chcem. vola sa to flusatko :D xixi

apolenka6
20. apr 2011

@fomarik
@katy33 dievčence moje taká som rada ,že vás mám mamuľky naše 😵 😵 budete nás vždy povzbudzovať pravda? lebo my snažilky to potrebujeme .Katy ,len snívaj aj ja sa budem snažiť snívať , ak to zabralo tebe zaberie aj mne ! 😠 🙂
Luci no ako padlo lotto?? 😀 ak áno napíš IP ja ťa neprezradím 😨 😎

fomarik
20. apr 2011

@pici aha..tak flusátko. Pfuj, pfuj, pfuj!!!!

Dievčatá, na tento čas sa s vami lúčim. Prevracia mi už očičká, nevykrívam byť už v bdelom stave, takže odchádzam tam , kde vlci dávaju dobru noc líškam. majte sa krásne a pekné sníčky každej vám prajem!!!!!!!!!

pici
20. apr 2011

@fomarik aj vam dvom dobru :D

apolenka6
20. apr 2011

@pici No ak sa budeš unúvať aj niečo napečiem 😀 a ty kde bývaš možno by som išla naproti na pol cestu

pici
20. apr 2011

@apolenka6 ja v senci ale mam kamosku v topolcanoch a aj jej sestra ma manzela odtial :D

fomarik
20. apr 2011

@apolenka6 už som písala...samozrejme, že nič. Nevadí. Zlatko a mna kto podporoval v mojich začiatkoch? Aj ty si bola jedna z tých naj....mojich povzbudzovateliek. Mojenko, všetko sa ti vráti, Pán Božko ti tu uprimnosť a radosť z nás odplatí dvojnásobne!!!!!!!!!!!!!!!!

apolenka6
20. apr 2011

@fomarik dobrú nôcku!! aj ja už moc nevydržím a nech sa ti dobre spí v tej nore kde chodia líšky spať !!

aby
20. apr 2011

a nechcete aj na mňa nachriakať??? 😀 😀 😀 moje zlaté opice krásne sníčky 😀 😀 😀

apolenka6
20. apr 2011

@pici No tak teda ! ten koláč som nemala sľúbiť ak náhodou prídeš 😀 😀 neboj pozvem ťa na čoko aj Katy 😉

pici
20. apr 2011

@apolenka6 haaaaaaaaaaaahahahaha tak si sa ofintila co? si necakala :DDDDDD opica jedna

pici
20. apr 2011

@aby milacik ked budem tehu... kedykolvek :D

apolenka6
20. apr 2011

@aby cica prišla si neskoro už idem hajať pokecame na budúce
@pici si ma prekúúkla opicu 😀 neboj piecť viem ,len času málo ☹

Dobrú noc dievčatá moje!!! idem snívať o novej robote, o tehu, o Braddovi Pittovi som zvedavá čo sa mi splní ? 😠 😕

pici
20. apr 2011

@apolenka6 idem aj ja.. enrique iglesiasa mam vedla seba na pohovke :D

katy33
21. apr 2011

Dobre ranko, dievčence-opice 😀 😎 ...neda sa nam spat , tak už od piatej buntošime, ideme zasunut do kominka utroš , dam ,,ranajkovu kavičku,, ja už dlho pijem len Caro.... 😝 ...mnaaam...hned, ako som ho otvorila, som mm musela upozornit, aby mi ich nezjedol, že to nie su žuvačky...ja ho mam po 1x, ale aj mne sa slinky zbehli 😀...by som žuvala 😅
@pici ...už aj apolenočka mi radila kupit gulu a budem čarovat....tak začinam bosorovat ooooodteeeeeeraaaaaz 😀 😝 😝 ....babulky , vy ste teraz najbližšie na,,čiernej listine tehu,, - to mi verte 😉 ....zlatko, tak v pondelok na teba vyskočia // , to budeš čubrnet 😀
@fomarik
@apolenka6
@aby ... 😀 😀 😀 ....aj ja si tie flusatka pamätam zo školy 😀 ...trudi spolužiaci to velmi radi použivali, som domov vždy prišla s guličkovym chrbtom 🙄 😀 ...tak ja nejake vyrobim 😀 😉

katy33
21. apr 2011

@pici
@apolenka6 ...tak takto - o chlapoch snivat 😀 ...to ja ked vidim v tv nejakeho herca - chlapinu ako hora a hikam pri tom ako bengalsky somar, tak mi mm nikdy nezabudne povedat, že ved každy večer s takym lahnem do postele 🙄 😎 ....no , že aj on je herec - tak sa mu smejem , že on by hral ,,zle najedeneho hada,, - bruško na to ma 😀 😀 😝 ...no aon mi nezabudne zahlasit, že pod velku horu, velky maco byva 😀 😀 😅

apolenka6
21. apr 2011

Dobrééé ránečko!! no nič z toho sa mi nesnívalo 🙄 ,ale neva ,Bradd Pitt mi príde dnes domov v novom balení 😵 😵

@katy33 Tak ranné vtáčatko budeš?!?aspoň si aj ráno popíšeme teda by sme popísali keby bolo ráno času 😕 Ja tu pri PC raňajkujem,píšem kukám teleráno ...dnes potrebujem ísť skôr do práce no nie do nej ,ale obchodík ma čaká a nechcem meškať v práci ... 😝 v pondelok,včera a asi aj dnes sme nemali prestávku,len čo to sme na rýchlo zjedli v šatni už nech je pol šiestej večer...opatruj sa mi!!! 😉 😉 😉

Tak majte sa kráásne !!!ozaj od budúceho týždňa plánujeme ísť na zumbu 😵 hádam ma chuť neprejde 😀 a sa premôžem,ale veľryba to istíí ked si na ňu pomyslím 😖

apolenka6
21. apr 2011

@fomarik Ešte niečo!!! Lucka -fomarik má dnes narodky !!!! 😉 Luci už som ti písala na FB ,ale ešte raz všetko štastie sveta Ti prajem♥♥♥♥ cmuk cmuk

katy33
21. apr 2011

@apolenka6 ...no mojenko, ked vas takto budu tyrat v praci, tak na zumbu nebudeš vladat ist a sa nam stratiš 😔 😉 ...inak zumba, suoer napad, baby si to veeeeelmi chvalia, vraj ta to neskutočne dobije poz.energiou...ja som tiež chcela dakedy zumbovat, no ked ja som taka ,,lemra lína,, - ja a šport-pohyb - to vôbec nejde k sebe 🙄 😝 ...len pekne nakup zasoby do prace, zatvor sa tam dobre a nech si šefino beha sam, ked je taky mudry 😝 ..však si tam včera lietala - musiš mat na ritke pretočeny tachometer 😀 🙄
Tak pozdravuj dnes toho tvojho Brada...a užite si volničko 😉

tinasc
21. apr 2011

dobré ránko dievčatá, počúvajte potom všetky tehuľky budete pľuť smerom ku mne 🙂 🙂 🙂

tinasc
21. apr 2011

@katy33 dobré ránko, inak Caro je super aj ja ho mám rada... ja kávičkovať veľmi nemusím, iba ak si dám kávu na chuť, takú dobrú so šľahačkou a cukrom 😀

tinasc
21. apr 2011

Lucka, tak teda k Tvojim narodeninám Ti prajem veľa zdravia, spokojnosti, lásky a pohody, nech sa Tebe aj Livke darí... všetko len to naaaaaaj 🙂 🙂 🙂

pici
21. apr 2011

@katy33 haha u vas doma musi byt veselo :D

marvilka
21. apr 2011

@fomarik @tinasc @apolenka6 @katy33 baby ste zlate, uz mam krv za sebou a do jednej budem vediet vysledky 🙂

tinasc
21. apr 2011

@marvilka tak už len čakáme dobrú správu 🙂

zuzancek22
21. apr 2011

@katy33 ahojček, nestíham vôbec čítať bo mam teraz toho v práci obroviťánsko veľa, ale dočítala som sa tu tak medzi riadkami, že je to tu tak ta trošku poplujem tfuj , tfuj, nech už nič nekríži cestu a nech HCG je väčšie a väčsie, mam obrovsku radosť.

tinasc
21. apr 2011

no nič, musím ísť, dnes sme doma, takže musím na poštu, na veľký nákup a podobné milé záležitosti 😉 a tak sa mi nechce... zatiaľ sa majte pekne a krásny deň 🙂

kaaaty
21. apr 2011

@marvilka Ahoj nech je ta krvicka pozitivna 🙂 🙂 🙂 ...testik si nerobila?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre