IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
29. apr 2011

@aby Ty tiež furt bučiš 😀 ....ja si radšej svadbu ani nepozeram a to sme tam mali aj pansky striptiz, veru na rozptylenie, hmmmm , by som mohla vyhrabat dvd😀 😀 😝
Zlatino, jeden zazrak spusti lavinu dalšich 😉 ...oddychuješ vonku medzi potvorkami? 😕 ...tu nam teraz trošku popršalo a ja čučim pod dekou, len mi blbaky vykukaju 😎

katy33
29. apr 2011

@lea101 No ja by som tam už volala, to ako naročky toto 😠

lea101
29. apr 2011

@katy33 uz som volala na recepciu... ze maju toho vela... som im povedala ze ak nezavolaju s vysledkami do pol hodiny ze im volam opat ... nech sa nehnevaju. ☹ ze doktorka je uz na odchode. no super... a to som ju mala akoze dnes vidiet este v pripade negativneho testu aby mi dala hormony na stimulaciu... a o hodinu a pol zatvaraju... a ja som v pyzame na druhom konci Bratislavy..aaaaaaah

aby
29. apr 2011

@katy33 však to heh 😀 😀 😀
no bol to doják Lady Di som mala rada aj jedna moja potvorka sa tak volá 😉 akási som rozcítená to tie homróny 😒
čo dvd, ale taký fajnový naživo uuuuuuu 😀 😀 😀
😀 Opica moja no uvidíme či s toho čo bude 😀 fuj som sa nafutrovala 😖 😒
No jasné včera som dala krpatej kapky drzaňa krpatá 😉 tu svieti slniečkož no, ale hrmelo asi zajtra bude liať možno večer aj hlásili 😒

katy33
29. apr 2011

@adikasala Srdiečko, hlavku hore, hrozne by som si priala, aby prišla i na teba taka,,faza,,ako na mna minuly cyklus, že akosi prestaneš na to mysliet a ono to pride...ani ja som vlastne celkom neprestala na to mysliet, ale sme si robili s mm srandu z toho, že to by bolo, ak by sa nam podarilo a injekcie doma, a aj tak je...stal sa zazrak a ja si budem hrozne želat a modlit sa, aby sa stal zazrak i u teba o on sa stane....tak by som ta teraz objala, vystiskala a dodala pozitivnej energie, no ja viem, že ty ju pocitiš i cez tu dialku...

katy33
29. apr 2011

@lea101 verim, že to je znak toho, že dalšie tabl. na stimulaciu nebude treba 😉

katy33
29. apr 2011

@tinasc Budem, mojenko, slubujem, opatrujem fazulku, ako sa len da 😉

tinasc
29. apr 2011

a pozerali ste svadbu? bolo to krásne, nie? 🙂

tinasc
29. apr 2011

@katy33 opatruuuuuj 🙂

lea101
29. apr 2011

@katy33 si zlatunka ale ja cim dalej ckaam tym viac si myslim ze sa mi neponahlaju zavolat lebo nepotrebujem tam bezat po dalsi utrogestan ktory mi dnes vlaste konci ☹ nechapem ako mozu byt tak... neempaticki.. ved povedali ze o 11.30 budu volat.. uz som tam dva krat volala.

aby
29. apr 2011

@tinasc jj som bučala pri tom neviem čo mi je 😒 ja taká tvrdá žena vyrastená na hororoh 😀 😀 😀

lea101
29. apr 2011

test je negativny ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ idem... prajem vikend plny oodychu... pa xoxo ☹ ☹ ☹ ☹ ja musim teraz nieco robit lebo sa zblaznim...

tinasc
29. apr 2011

@aby teraz máme všetky také citlivé obdobie 😉 poplač si uľaví sa ti, nebude ťa to ťažiť 😉

lea101
29. apr 2011

@katy33 uz som pisala moja.. .. test je negativny.( placem placem... a preto sa musim na dnes odpojit.. vela sil prajem... papapa xoxo

tinasc
29. apr 2011

@lea101 ach jaj, to ma mrzí... druhá zlá správa dnes... no tak aspoň pekný víkend, niečím sa zamestnaj 😉

adikasala
29. apr 2011

@lea101 to mi je luto....viem ako sa citis!!!neni si sama dnes na tom tak isto!!!

tinasc
29. apr 2011

ach babulky, dnes samé zlé správy... dúfam, že aspoň tí hokejisti to dnes vyhrajú...

lea101
29. apr 2011

je mi hrozne.. aj som to cakala, schvalne som sa netesila... lebo vzdy sa tesim a potom nic. Zase vyjdem von a uvidim prvu ciganku s 3 detmi co huli na ulici... tak mi bude este viac nanic... ach..... ja nikdy neviem co mam robit v tychto chvilach... ked je mi tak strasne zle... :( dakujem velmi za slova podpory☹ znamena to pre man vela.

aby
29. apr 2011

@tinasc ja som aj na našej svadbe bučala, ale toto bolo krásne 😀 😀 😀

@lea101 to ma mrzí, riadne sa vyplač a veľa sily 😉

tinasc
29. apr 2011

@lea101 neboj sa, skúsiš ďalší pokus, určite sa zadarí... no z takých ľudí mi je tiež nanič a bohužiaľ ich je ešte stále veľa 😠

tinasc
29. apr 2011

@aby ja už ale nedočkavo čakám, kedy sa to skončí, lebo už to ide dlho... musím za chvíľku bežať 🙂

aby
29. apr 2011

@tinasc však to heh 😉 😀

lea101
29. apr 2011

@tinasc, @katy33, @adicasala, ja chcem verit ze sa zadari. velmi . Ja vzdy stratim nadej... ale o tyzden sa pozbieram... po mrche... teraz to bude nanic... az kym nepride a neskonci... ☹ musim hladat chybu v sebe lebo po roku tvrdej zivotospravy ... co som nicila mojho partnera ked mu dali diagnozu oligoastenozoospermia.. teraz ma normozoospernia!!! a nikto mi neveril ze to pojde a islo to. Musela som byt jeho svedomie... chudak ani kavu nesmel co on je kavickar - opak mna ☹ oni mna neriesili lebo on mal take vysledky... ale teraz ma bajecny spermiogram... takze je to vo mne... vsetko. Ja som preto suhlasila s IUI lebo on mal zrazu vynikajuci spermiogram. Ale ja viem kde je chyba... ja som stressman. Ja stresujem .. vkuse a vzdy. a preto to nevychadza.☹ lebo v krvi nic nemam ani pohlavne choroby. Okrem toho ze cely zivot berem tyroxin na stitnu zlazu najvyssiu davku, co je pod kontrolou, a tvrdia mi ze to nemoze byt pricina. Ja uz neviem, naozaj

hope2011
29. apr 2011

@adikasala ach moja mojinka.....boze tak ma to neskutocne mrzi...ja nemam ani slov....nedalo sa mi byt na PC dnes vobec ale teraz som len kvoli tebe prisla, ze idem kuknut, ako si dopadla....a nemala som ani troska pochybnost, ze by sa udialo nieco ine...ja to naozaj nechapem....preco sa toto deje???? mojinka, musis byt silna...ist dalej.....bojovat....mas pred sebou este ine moznosti...nebojkaj....urcite sa na dalsi raz podari...hlavne nestracaj nadej, aj ked viem, ze tieto slova su take....no vsak vieme ake....sme pri tebe!!!!

hope2011
29. apr 2011

@simis105 idete k p. Anke,myslim bylinarke??? my sme boli u p. Anky, tento mesiac ked som bola nadruhom iui som si dala prstavku od jej liecb, ale od dalsej ms ak by prisla, co dufam, ze nepide....idem pokracovat....tato p. Anka velmi pomaha.....no my uz mame jej liecbu 4 plne mesiace, musime byt trpezlivi🙂 tak drzkam palce🙂

lea101
29. apr 2011

@hope2011, ahojky... prepac ze som ta zabudla pridat do mojich" news ".. asi si si uz precitkala...si tu dnes nebola. Tebe drzim palceky, prajem pozitivne myslenie aj nadalej 🙂 a vela vela sily. ... povedal som ze sa odpojim ale cakam na mm ten leti domov lebo ma pocul aka som urevana co ma mrzi. lebo chudak ma toho aj tak dost. Chcela by som byt silna a "cool" ale neviem to ☹

pici
29. apr 2011

@adikasala zlatko to ma moc mrzi. ziadne slova nepomozu... zvladnes to... a ideme dalej pekne vsetky spolu, ano?

katy33
29. apr 2011

@lea101 😔 😔 😔 ....ach nie, to mi je tak luto, mojenko 😔 ...dalši pokus bude uspešny, určite...

hope2011
29. apr 2011

@lea101 no priciny sa tazko hladaju....mo mm je tiez chory na stitnu zlazu, uziva kazdy den vysoku davku liekov, tiez nam vsade tvrdia, ze by to nemalo byt kvoli tomu a predsa jeho endokrinolog mu povedal, ze asi mu bude dlhsie splodit babatko kvoli tomuto....ale to je chlap...u zien je to jane ze inak....urcte sa vam to coskoro podari...🙂

pici
29. apr 2011

@hope2011 ahoj milovana, ako sa mi mas?kedy mi napises peknu spravicku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre