IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
15. máj 2011

@zambilka ahoj, ja som uzivala clostyl tiez len jednu tabletku od 3-7 DC a pred prvym IUI sa mi vytvorili krasne dva folikuly ale cakala som na ne, kym narastu az do 20 DC a potom IUI mi robili na 22 DC....pred druhym IUI som mala len jeden🙂 a ten uz bol na 11DC pripraveny, takze na 13DC mi robili iui....takze nevyberies si....telo si s nami veru robi co chce🙂 drzkam palce, aby bolo iui hned uspesneeeee🙂

zambilka
15. máj 2011

@hope2011 dakujem 🙂 snád sa už dočkame babetka viem že možno bude treba viac krát iui musím byt trpezlivá 😅 ja som si už toho veeela preskakala z ivf 😒 tak sme sa z manželom rozhodli že budeme skušat iui z darcom kedže mame zlé spermie 🙄

lea101
15. máj 2011

ahoj tehulky a snazilky. Dlho som tu nebola ," lizala som si takpovediac rany.". a sustredila sa na novu liecbu prednisonom... . Prosim ale poradte ak viete. Zajtra mame IUI druhe.. o prvom viete ako dopadlo ☹( 🙂 v sbotu som bola na klinike, prednison zabera.. a aj Vajicko bolo 19.5 mm dali mi injekciu ( ako pregnyl ale take novodobejsie v striekacke uz. napamatam si nazov) na domov pichli sme o 11 vnoci vcera . Ale mna strasne dnes o 12 naobed pichlo presne v lavom vajecniku ale strasne a odvtedy nic. uz ma tam ani neboli... ako predtym.. a ja mam hrozne obavy ze mne uz predacsne praskla folikula a zajtra bude na IUI uz neskoro. ☹ Nevime ci mam presvedcit mm aby sme sa snazili dnes aj ked ako viete je tu zakaz 3 dni pred.. alebo len cakat a nevediet... idem sa zblaznit lebo sa neviem rozhodnut. Asi by ma na pohotovosti vyrazili keby som ich sla poprosit o sono vsak ? Ja to citim ze to bolo ono.. ale nemam si to ako dokazat takto v nedelu podvecer. Nestalo sa vam to ? take pichnutie po podani pregnylu asi 12 hodnin? poradte prosiiiiiiiiiiiiiiiim.

hope2011
15. máj 2011

@zambilka jasne, treba bojovat...mas skveleho manzela, ked suhlasi s darcom....za to sa vam to urcite podari aj na prvy krat...budem vam velmi drzkat palce🙂

hope2011
15. máj 2011

@lea101 ahojky, no moja mas to tazke...ak si to tak citila, mozno to bolo praskunutie a mozno nie....ja by som uz na zajtra pockala..urcite ti spravia sono aj pred zakrokom a to uz budes vediet presne ako na tom ste...no inak ja uz som mala prasknuty folikul pri prvom iui a nepovedali mi, ze by to bolo nejako moc neskoro....no neviem...ver, ze to dopadne dobre a ze folikul, pripadne vajicko pocka...alebo naozaj risknite to a skusajte domka....juuuj, neviem..asi som ti moc neporadila 😒

lea101
15. máj 2011

@hope2011 zlatunka si 🙂 aj ja tak uvazujem xixixi ved to asi ani nemozem ziadat aby si mi povedala co robit.... nuz.. je to tazka dilema 🙂 ja by som sa aj snazilkovala pre istotu ale co ak to ovplyvni zajtrajsiu vzorku... . ach jaj. 🙂 a tebe sa ako vodi moja zlata? Ty si tiezna druhom iui ostala tehu vsak ? Juj prajem ti to a dufam ze aj nam sa to podari zajtra. :_)

zambilka
15. máj 2011

@hope2011 manžel je super aj ked trocha štrajkoval 🙂 ale uvedomil si že to bude aj tak naše babetko a bude ho mat najradšej na svete 🙂 a vam sa teraz podarila 2 iui?

oknosmas
15. máj 2011

@lea101 ja by som asi neskusala a pockala do zajtra...ved vajicko tiez vydrzi daky dnik...neboj...to je zasa moj nazor..ale rozhodnutie musi byt vase 😉

oknosmas
15. máj 2011

ja mam teraz asi opacny problem ako lea....mam pocit, ze folikul napriek pregnylu nepraskol...na sone este bol pri iui...a mam pocit, ze tam je stale a ze to uz bude cysta..neviem, ci je to mozne s pregnylom...ale stale ma tlaci pravy vajecnik...a mam pocit, ze coraz castejsie...a ovulaciu som vobec necitila..ze by prebehla..zvacsa je u mna troska bolestiva...ale nic...teda...ak som neovulovala tesne po zakroku, kedy to este cele bolo troska bolestive... hm...tak neviem.. zacinam stracat vieru v uspech...viem, ze dost skoro po zakroku....ale akosi s tym neviem nic robit... 😒

oknosmas
15. máj 2011

@lea101 v cykle zeny je asi 5 plodnych dni...a to asi dva pred ovu a tri po ovu..takze si v tom najlepsom, neboj....spermose tam zajtra pridu a hned sa zavrtaju a bude fazulka na svete 😉

fomarik
15. máj 2011

@lea101 zlatko, hlavne nestresuj. ja som mala pred nasou uspesnou IUI ten istý problém. Tiež som citila, že mi asi praskol folikul a boli sme rozhodnutí to pred IUI aj poistit, no bohuzial, boli sme na návšteve pár dní, kde bolo vela, vela ludí a nedalo sa nikde zašiť, tak sme to nechali tak. Folikul aj ked praskne, vajcovodom putuje cca tri dni, to mi povedali v centre, ked som sa zmienila o to, že folikul asi praskol. Povedali mi, že to je dobre a nemám sa čoho báť. Takže aj ked ti náhodou praskol, neboj nič, on sa do zajtra a dokonca aj do pozajtra ešte zachová a počká si na supermaníkov! Zajtra budem držať palce! A som rada, že prednison ti zaberá!!!

tinasc
15. máj 2011

@zambilka držím palce, nech sa vám to podarí, veľa si si už preskákala, podobne ako kočky tu, takže veľmi ti držím palce 🙂

zambilka
15. máj 2011

@tinasc dakujem a aj ja držim palce každej ktora tuži po babetku aby sa nam sen naplnil aj ked cesta je dlháááá ale na konci je uspech 🙂 😉 ja verím tomu.. a ty si teraz ako na tom??

tinasc
15. máj 2011

@zambilka určite áno, len to chce nejaký čas 🙂 ja stimulujem na ivf 😉

zambilka
15. máj 2011

@tinasc na ivf? fuuu to teda držim palčeky nech je uspešné 😉 ja by som bola možno tiež ešte skusila ifko ale už nemožme cez poistovnu 🙂

tinasc
15. máj 2011

@zambilka ďakujem, tiež sa modlím, aby to vyšlo... vidím, vy ste už 4x skúšali ivf, nevieš prečo to nevyšlo?

zambilka
15. máj 2011

@tinasc 2 ifko nam vyšlo ale som potratila v12 tt mala som mat dvojičky 😔 a ostatne nič 😒 mala som stale vela vajok ale manžel ma velmy zlé spermie tak sa nam neoplodnily len jedno dve vajká 😔 stale to iste dokola . a už asi aj manžel ma toho tak akurát dost a sám navrhol darcu 🙂 a ja stým nemam problém aj takto to bude naše bábo 😉

tinasc
15. máj 2011

@zambilka juj, to mi je ľúto, že si prišla o bábenká ☹ myslíš, že to bolo tými zlými spermiami? samozrejme, napriek tomu ,že budú darcovské, tak to bude vaše bábo a netreba to riešiť 🙂 tak nech pochodíte na iui, dúfam, že vám to vyjde 😉

zambilka
15. máj 2011

@tinasc ja si myslím že to bolo za tie spermie pretože sa babetka prestaly vyvijat, predsa len ked su vajka napichovane spermiov tak je to tak trochu nasilu oplodnené 😕 podla mna 🙂 zato by som ja už icsi nechcela . a u vas je aky problém?

tinasc
15. máj 2011

@zambilka u nás? 4x neúspešné iui, už mi ho nechcú robiť, tak navrhli ivf, tak sme do toho išli...

zambilka
15. máj 2011

@tinasc dobre ste urobily 🙂 je to super pocit ked ti vložia babetko 🙂 🙂 len tých desat dní je strašne dlhých 😝 a už stimuluješ?

tinasc
15. máj 2011

@zambilka hej to čakanie je hrozné... stimulujem od 27. apríla... takže už celkom dlho 🙂 lebo mne týždeň meškal menzes, tak som na prvú kontrolu išla neskôr... zajtra idem na druhú kontrolu 😉

zambilka
15. máj 2011

@tinasc a do ktoreho centra chodíš? 🙂

tinasc
15. máj 2011

@zambilka do GF, v Bratislave 😉 a ty kam chodíš?

zambilka
15. máj 2011

@tinasc 🙂 🙂 tak ja som už prevetrala všedky centrá 😅 prve ifko som mala aj ja v gin fiv ale tam som ja nebola spokojna 20 vajok a h...o z toho ale poznam baby čo su tam spokojne 🙂 ostatne ifka som mala vo ferticent v BA a bola som spokojná 🙂 a aby bola zmena tak teraz sme v iscare zatial ok 🙂 ja som strašne zvedavý človek a nemam rada ked ma lekár odpinká 😀 že nema čas odpovedat na moje otazky 😝

tinasc
15. máj 2011

@zambilka aha, no ja dúfam, že tu uspejeme... ja som nemala čas nejako hľadať v ostatných centrách, toto mi vyhovovala najmä polohovo, mám to blízko 😉

zambilka
15. máj 2011

@tinasc to je super že to maš blízko 🙂 ja cestujem hodinu a pol 😝 a určite uspejete 🙂

tinasc
15. máj 2011

@zambilka a odkiaľ si ak sa smiem spýtať?

zambilka
15. máj 2011

@tinasc Nové zamky 🙂

majca55
15. máj 2011

@hope2011 ďakujem aja držím tebe všetky palečky až ti všetko dobre dopadne. 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre