IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
18. máj 2011

@lea101 určite máte šancu 🙂

lea101
18. máj 2011

juj dufam .... veriiiiiiiiim 🙂 pre nas vsetky 🙂

fomarik
18. máj 2011

@dicinka1 @gombicka moj mm mal zo začiatku spg dosť zlý, Mal astenozoospermiu ( alebo niečo také). Po roku sa mu však spg upravil bez toho, aby bral Profertil,ktorý mu v centre odporučili. Jednoducho aj tak papal veľa proteinu, canabis terestris, kreatín... v rámci jeho kulturist. profesie...a čuduj sa svete - práve toto mu pomohlo. ja som sa bála, že tie prkotiny mu práveže škodia, povedala som to aj dokymu, a on ho dokonca pochválil! No a potom bol spg úplne suprový, bez chybičky krásy. Pri našej uspešnej IUI ho andrologička pochválila, že má ukážkový spg.

fomarik
18. máj 2011

@tinasc zlatko, tak ako vajko? Hm? 😉

fomarik
18. máj 2011

@zuzanka7834 mojka, akú konzultáciu máš zajtra? Ja som sa nevedela dočítať pointy 😒

@katy33 a ty si sa nám kde stratila. Babulka, musíš dať o sebe sem-tam aj vedieť, bo sa bojím, či ste v poriadku!!!!

fomarik
18. máj 2011

@mirus11 tak, pani manželka... aká bola svadba????? Sme zvedavé. Ale určite fajn, že sa vlastne pýtam.

hope2011
18. máj 2011

@lea101 ano, ano...presne mas pravda....pre babatko ja vsetko spravim..hlavne, nech je spokojnucke v brusku 🙂 takze koncis skolu??? to moc drzkam palce...juuuj, ja by som uz nechcela...ja som koncila pred 6 rokmi, ale statnice, to bol moj najvacsi stres na svete...uz by som nechela veru....drzkam moc, moc place...uvidis, zvladnes to...a potom sa to vsetko prevali 🙂

hope2011
18. máj 2011

@alibabaa ahojky mojinka, a ty este nemas ms???? a to co tak???? to ti aj minuly mesiac tak haprovalo, vsak??? no len nech pekne pride a pekne sup, sup do dalsieho kola 🙂

lea101
18. máj 2011

@hope2011 no..ja som stresovala prve dva rocniky... teraz to beriem z nadhaldom koli babatku 🙂 ak nie v Maji.. urcite urobim v Auguste no nie ? 🙂 Toto nie je priorita 🙂aj ked je to dolezite, ale da sa to zopakovat a nikomu to neublizi 🙂 kdez to toto cez co ideme mi snazilky a tehulky... nuz... to je ina vec 🙂

dzuli08
18. máj 2011

@hope2011 To áno, prsia poriadne, keď som si večer dala podprdu dole, myslela som si, že mi odpadnú 😀 😀 😀 😀. No a ten nepríjemný pocit ako pred ms som mávala dosť často a dokonca aj teraz ma tak raz za dva dni chytí. No a ešte sa mi strašne zuby kazia. Ak ti môžem poradiť, choď si k zubárovi hneď v začiatkoch, aby ťa potom týždeň neboleli, tak ako mňa.

hope2011
18. máj 2011

@lea101 urcite s tebou suhlasim....aj ked uz ked je tesne pred tym, tak na tom cloveku velmi zalezi....takze teraz je naozaj najdolezitejsie aby sa podarilo babatko🙂 a potom uz je vsetko druhorade...a co z teba bude???

hope2011
18. máj 2011

@dzuli08 no mi ani nehovor, tlaci sa mi 8 a ta ma boli priserne...pojdem veru, lebo mam zo dve diery a tie treba spravit....citala som ze v tehotenstve bolievaju zubky...no co uz...inak mna najma vecer tie prsia bolia a ked dlhsie polezim, tak potom....aj tie ms bolesti mavam, ale uz nie su take intenzivne ako minuly tyzden...ale su sucastou kazdeho dnika....ale stale si hovorim...jupiiii, ano som stastna, ze to tak je 🙂

dzuli08
18. máj 2011

@hope2011 No mňa tak bolel jeden zub ešte na Vianoce, ale potom prestal, tak som to nechala tak. A to, čo som si teraz vytrpela bolo hrozne. Doktorka ma nesmela rontgenovať, tak mi rozvŕtala všetky zuby na jednej strane, až kým neprestali bolieť.
To je normálne, že si taká precitlivelá. Mne tiež drahý hovoril, že smutná som mala byť keď som nebola tehotná a nie teraz, keď sa nám splnil náš sen. No ale hormóny sú hormóny 😎 😎

lea101
18. máj 2011

@hope2011 juj so mna uz je tolko veci toto nie je prve studium 🙂

oknosmas
18. máj 2011

@hope2011 dnes uz je v podstate uplne dobre, tak som to sono nechala tak. myslim, ze to bola aj psychika a jedno s druhym...ktovie....snad uz bude len a len dobre 😀 ty sa mas ako? drobcek poslucha? ste mali ist dakedy teraz na sono, ci nie?

zambilka
18. máj 2011

baby prosím vás ten ovitrelle sa pichá do brucha ? zajtra mám pichnut a v sobotu mam iui 🙂 pri ivf som mala ine to bolo do svalu 😅 tak som trochu zmetena 😝

dzuli08
18. máj 2011

@zambilka To ovitrelle neviem čo je. Väčšina z nás, ak nie všetky si pichali pregnyl a ten sa pichal do svalu.

zambilka
18. máj 2011

@dzuli08 aj ja som mala predtým pregnyl 🙂 a teraz mám tento ovitrelle a je tam napisane že podkožne použitie 🙂

katy33
18. máj 2011

@fomarik Už som tuuuuu 😉 ...bola som v TT u maminky nakuknut a teraz , ked je cez den tak krasne, sa producirujeme po vonku na slniečku 😀 😎 @zuzanka7834 Mame sa dobre, už sa nam bliži zasa datum dalšieho utz, aj sa bojime, no aj sa velmi tešime 😉 ..zajtra na vas myslim, konečne dalši krok vpred, no i tak si myslim, že sa k IVF ani nedostanete, lebo nebude treba 😀 😉 ...daj nam vediet, čo dr. navrhol 😉 ...juuuuj, ty naša gazdinka, som si čitala prispevok a gebrinky som mala, taky domaci džemiiiiik 😝 😝 😝 ...si šikulka, raz mi dala babka džem a ja som na nom lyžicu zohla, taky kvalitny lekvaaaar to bol 😀 😀 😀 ....ja by som tiež asi uvarila len nejaky dobry chemopren 😀 ...ale s Petkom sme sa dohodli, že ked bude domček, budeme všecičko možne ovocie a potom daš recepty 😉
@dzuli08 😀 😀 😀 ...mi ani nevrav o tych cecikoch, ja tiež každy večer uvažujem, či dat dolu narazniky, al. nie 😀 ...ja mam len take mini bandurky, no bolia ako take dobre štvorky 😀 😀 😀 ...zajtra idem aj ja na preventivku k zubarovi, hned ho poprosim, či mi urobi aj tehu prehliadku a hotovo, mojej mamine sa v tehotenstve pokazili všetky zuby, všade ma korunky ☹ ...tak rozmyšlam, či to i mna nečaka 😕

katy33
18. máj 2011

@zambilka ...mojenko, ja ked som pichala ovitrelle, sestrička mi ho šupla do bruška, vraj lepši učinok 😕 😉

zambilka
18. máj 2011

@katy33 dakujem 🙂 🙂

dzuli08
18. máj 2011

@katy33 No to ti poviem, ale tá bolesť ma prešla asi tak v 12 týždni, tak sa teš :D :D Neviem, či ti spraví aj tehu prehliadku, lebo mne povedala, aby som prišla okolo 23 týždňa, že až potom mi dá pečiatku do tehu knižky. A už máš knižočku? Kedy ideš na kontrolu?

petuska123
18. máj 2011

@zuzancek22 tak si tam zavolaj.ja som tam volala vtedy ci ju uz odoslali

mirus11
18. máj 2011

@fomarik jej ahoj-no svadba dopadla na jednotku,len sa nam pokazilo auticko,ale hned sa vymenilo,tak to bolo super.len fotecky budeme mat az piatok,ale urcite sem neake potom hodim.

tinasc
18. máj 2011

@fomarik no nie som o nič múdrejšia ako v pondelok, idem na kontrolu ešte zajtra, pani doktorka sa vyjadrila, že mám na jednej strane dva veľké folikuly v ktorých by vraj mohlo byť vajíčko, no som z toho zmätenejšia ako v pondelok...

tinasc
18. máj 2011

@zambilka ak je to podkožne tak asi to bude do bruška 🙂

tinasc
18. máj 2011

@mirus11 tak gratulujeme k manželstvu 🙂 super, že vám všetko klaplo 🙂

mirus11
18. máj 2011

@tinasc dakujeme velmi pekne.aj my sme radi,ze nam vsetko dobre dopadlo.este sme dostali aj vakicko a to uz mame jednu kupenu s kocikom,ale nevadi,vyuzijeme ze nebudeme musiet stale prehadzovat sedacky s auta do auta.

katy33
18. máj 2011

@mirus11 Prajeme všetko dobre do noveho života 🙂 🙂 🙂

katy33
18. máj 2011

@dzuli08 Na buduci pondelok idem znova na utz a ak bude všetko vporiadku, dostaneme hned aj tehu knižôčku, už nech ju stiskam v rukach....takže to pôjdem k zubarovi znova 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre