IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zambilka
11. jún 2011

@ketere ahoj jeee super 🙂 som rada že si nemusela ani ty dlho čakat 😉 ja už v pondelok začínam clostil a kupim si alchemilkový čaj že vraj je dobrý na sliznicu 🙂

fomarik
11. jún 2011

@zambilka tú alchemilku odporučam, aj ja som ju pila!!!!

fomarik
11. jún 2011

@apolenka takže Spanielsko, Turecko? jeeej....... ako vám bude fajnovíčkovo. 😉 Zlatko tak ty sa snažíš nesnažiť sa?... vtedy sa to zvykne podariť 😲 . A aké trhy máte?

zambilka
11. jún 2011

@fomarik mojka a ako si ju pila? každy den jeden hrnček?

fomarik
11. jún 2011

@zambilka ja som ju pila aj ráno a potom aj večer. Teda vyluhovala som si dva sáčky denne do 3 dcl pohára 😉 .Ale v dni, ked som brala clostil, tak som ju nepila, vtedy sa ževraj neodporúča ( ani neviem prečo 😕 )

zambilka
11. jún 2011

@fomarik jaaj tak to som už zmeškala ked ja budem brat od pondelka clostil a pár dní pred iui si ju pila?

fomarik
11. jún 2011

@zambilka ja som ju pila stále, len tých 5 dní, čo som brala clostil, tak nie. inak som ju chlipkala vkuse 😉 Ked doberieš clostil, tak ju pokojne pi. Ale ked som mala po IUI, tak ani vtedy som ju už nepila...až kým som nemala výsledok 😉

apolenka6
11. jún 2011

No u nás v meste býva jarmok na Petra a Pavla teraz ho dali o 2 týždne skôr ked sú výplaty a ja kde pracujem predávame aj topánky a predávame ich 3 dni na jarmuku pred našim obchodom a tam budem strčená 😠 3 dni od štvrtka do soboty 😝 potom mávame jarmok na jeseň na Michala a vtedy sme tiež na jarmoku 😖
no a to rozkladanie a skladanie šiatra + všetky topánky vyniesť von a to sú komínky škatúl ,večer sme narobené,unavené už nech to mám za sebou .....a hlavne nech nepršíííí!!!!! 😨

pici
12. jún 2011

@apolenka6 ano ano.. v sobotu mame vklad.. teda aspon myslim, vo stvrtok budem mudrejsia...

ketere
12. jún 2011

@zambilka super, tak kúpim ho aj ja🙂)) vytešujem sa aj ja, že som nemusela dlho čakať.... v utorok Ti dám vedieť, čo povedal dr..... jaj, dúfam, že to vyjde......

apolenka6
12. jún 2011

@pici tak to je skveléééé 😵 😵 neboj tento krát sa to musí podariť tfuj,tfuj,tfuj!!! 😉

aby
12. jún 2011

krása rastiete ako z vody, za chvílku je to tu 😉 😀 😀 😀

aby
12. jún 2011

@tinasc no už tomu aj ja inak verím 🙂 veď neboj raz to dáme všetky 😉 😀 😀 😀

fomarik
12. jún 2011

@apolenka6 no, týmto si mi pripomenula, že moj ocino bude mať meniny 😉 ...dakujem. U nás zase býva jarmok na Jána a potom na Katarínu. JUj, a to skladanie šiatra, to by vám nemohol pomocť nejaký chlap? je to predsa len dosť skladať, rozložiť, škatule ukladať... no len nech vám neprší, ale zase nech nie je až prííliš teplo...ja by som v horúčave asi skapala... ja zle znášam ked je veľmi teplo. A veduca už poslucha?

adikasala
12. jún 2011

@katy33 katy ako si to pekne napisala apolenke ze stara parta sa da dokopy,az mi zimomriavky nabehli od vzrusa...velmi sa na to tesim ked tu konecne my vsetky dotiahneme k tym nasim uzlickom vysnivanym.....inak ja vas obcas tu sledujem co mate nove,nikdy na vas nezanevriem,a verim ze sa budeme vsetky delit o maminkovske skusenosti...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 posielam vam vsetkym krasne objatie z dalekek italie
@tinasc
@apolenka6
@fomarik
@pici
@aby a ostatne na koho som zabudla..... 😉 😉 😉

aby
12. jún 2011

@adikasala si zlatá neboj idh čo skoro budeme nasledovať, krásny deň 😉 😀 😀 😀

tinasc
12. jún 2011

@adikasala ďakujem veľmi pekne moja, drž sa, všetkým sa to raz podarí 🙂

fomarik
12. jún 2011

@adikasala veru, stará parta sa musí dať dokopy. Začali sme spolu bojovať, a spolu aj dobojujeme!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Dakujem za objatie 😵

kaaaty
12. jún 2011

@ketere ahoj to mi je luto ze to nevyslo...ale raz to urcite vide 🙂 🙂 🙂 ...ja som bola na IUI v piatok pichala som 8 merionalov a posledny dokonca dvojitu davku, aj pregnyl som dostala dvojnasobny....
takze sme v etape cakania do 24....
Teraz budes opat stimulovat merionalom?

apolenka6
12. jún 2011

@adikasala ahoj! tak to objatie z dalekej itálie si vážim ♥ určite tu medzi nami vzniklo priateľské puto ,ktoré zostane stále a verím,že na každú z nás čaká radosť v podobe dieťatka 😵 PS:stará parta 😉

tinasc
12. jún 2011

@apolenka6 jeeej to sa tak krásne číta... 🙂 super, že tu sme spriaznené duše a vieme sa podporiť 🙂

micikatka
12. jún 2011

@zambilka ahoj moja ako sa ti dari? co mas nove?

zambilka
12. jún 2011

🙂 ahojte baby mám za sebov krásny výkend u mojich rodičov na dedine 🙂 2 dni som vkuse pestovala mojho maleho mesačneho krstneho synčeka 😵 a dnes mame z mužíkom siedme výročie sobáša 🙂
@micikatka mojka zajtra začínam z clostilom 🙂
@ketere ahoj 😀 hor sa do iui červenu sme už dostali možme štartovat 😉

micikatka
12. jún 2011

@zambilka gratulujem k vyrociu. nech vam to vydrzi minimalne desatnasobne viac :o)))))) a ako darcek si date o par tyzdnov tehotensky pozitivny testik. prajem vam to. a ten clostil aku davku ides mat?

zambilka
12. jún 2011

@micikatka dakujeme mojka 🙂 veru ako darček by bol pezit test najkrajší a v juli budem mat 30 rokov tak sa každý večer modlím aby ma pán božko obdaroval tým najkrajším darčekom na svete 🙂 a budem mat 2 clostil na den 😉

micikatka
12. jún 2011

@zambilka tak to by bol dvojnasobne krasny darcek :o)))) a keby som nahodou zabudla, tak vopred vsetko naj k narodeninkam :o))))
ja o menej ako dva tyzdne odchadzam na dovolenku tak si ideme oddychnut aj od liecikov.

zambilka
12. jún 2011

@micikatka 😀 jaaaj dobra dovolenka mi ideme až na konci augusta 🙂

apolenka6
13. jún 2011

@fomarik no vedúca "zatiaľ" poslúcha 😒 my už máme v robote novú kolegyňu jej dcéru 😕 tak nás má pod palcom ona 😀 ale dá sa ......predstavovali sme si to horšie ,len nech to nezakríknem 😠
No pozerám teleráno a Iľko hlási búrky z tepla tak bude aj teplo aj dážd asi dva v jednom ☹ na ten jarmok ,no nič musím sa ísť do práce pripraviť ...pekný deň!!! prajem všetkým 😉

ketere
13. jún 2011

@kaaaty jééj,,, super, tak držím držím veľmi palčeky, nech to dobre dopadne.... 🙂
..neviem čím budem teraz stimulovať, zajtra mám 4DC a idem k Dr, uvidím, čo mi povie... Dám ti potom info 🙂

ketere
13. jún 2011

@zambilka tak držím veľmi veľmi palčeky, aby tá tridsiatka bola najkrajšia na svete s pozitívnym testíkom..... boli by to krásne narodeninky🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre