IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
3. júl 2011

@pici dakujem za tieto slova...ani nevies co dokaze par slov spravit...mat dobru rodinu,manzela,priatelov nie je samozrejmost,je to ako dar...tak dakujme,ze takyto dar mame....ja si vzdy hovorim,ze vsetko je tak,ako ma byt....tak musime dufat,verit...a bude to dobre 🙂 kedy mas ist na krv?

pici
3. júl 2011

@sijust jasne ze to bude dobre. najhorsi je podla mna prvy den. to je to sklamanie take obrovske a nepredstavitelne... a na dalsi den to az taka tragedia nie je. lebo vies ze si zase o krok blizsie k dalsiemu kroku pre babo... len keby to takto nebolo dokolecka ...zajtra idem na krv skoro rano nech si nepokazim cely den, a vysledok bude o druhej
@tinasc presne tak... ja mam skor pocit, ze zazraky su,len na nas nejako nevychadza

zubrienocka
3. júl 2011

@pici Ahoj pici, zajtra Ti silno vsetci drzime palceky, cmuk

pici
3. júl 2011

@zubrienocka dakujem...

apolenka6
3. júl 2011

@petuska123 Zlatko ,len si kludne oddýchni od všetkého ...ja viem,že určite sa sem vrátiš ked ti bude lepšie 🙂 potrebuješ si vyčistiť mysel atd...aj my chceme aby si bola šťastná ♥

apolenka6
3. júl 2011

@pici Nech to zajtra dopadne akokoľvek ja budem stále ako obohratá platňa raz sa to podaríí 😉 aj ked nevieme kedy 😕 drž sa!!

pici
3. júl 2011

@apolenka6 dakujem ty platna :D

ketere
3. júl 2011

@pici budeme na Teba myslieť a držať palčeky 😉

apolenka6
3. júl 2011

@pici ty si tu tuším stále 😉 vždy ked ti napíšem hned odpíšeš 😀 asi si aj na FB? 😕 inak dnes mi ide net stráášne pomaly 😖

pici
3. júl 2011

@apolenka6 nie na fb nie som. teda som ale uz nebudem. mala som tam nejake problemy. a nechcem tam byt.. cize tam nie som. :D ale som tu dost casto, som teraz pn tak nemam co robit :D
@ketere dakujem

apolenka6
3. júl 2011

@pici aj to sa dá mať na FB problémy...hm,hm? 😕 ja že by som ti dala na IP moje meno by si sa kukla kto som 😎

pici
3. júl 2011

@apolenka6 jasne daj,. kuknem sa :D ano da sa to...zial

apolenka6
3. júl 2011

@pici už som poslala 🙂

pici
3. júl 2011

@apolenka6 jeeeeeeeeeeeee ty si ale kocica

apolenka6
3. júl 2011

@pici no nepreháňaj! 😎 to som chcela aby si si pozrela s kým si píšeš tu si nechcem dať fotku sa tu na to necítim 🙂 i

apolenka6
3. júl 2011

@pici ako keby si ty kočica nebola 😉

pici
3. júl 2011

@apolenka6 xixix.. jasne. tesim sa magdus :D

apolenka6
3. júl 2011

@pici zajtra skoro vstávaš nechce sa ti spať?...asi nie aj ja ked som bola PN tiež som bola dlho hore

tinasc
3. júl 2011

@pici aj tak ti budem zajtra držať palce 🙂

pici
3. júl 2011

@apolenka6 neeeeeeeeeeeeeeeee ja som v pohode. skoro vstavam ale ja som zvyknuta skoro vstavat a neskoro chodit spat :D pojdem zajtra po pamati lebo rano som jak obarena este z toho utrosu
@tinasc dakujem, je to mile...

tinasc
3. júl 2011

@pici jaaaj utroš, párkrát som ho musela akútne zapiť, lebo sa nedalo inak, ale to som bola riadne ako po opici, očičká maličké, tak sa mi chcelo spať, že až 😀

pici
3. júl 2011

@tinasc no a ja ho zapijam stale :D tak si vies predstavit ako sa cez den premaham :D

tinasc
3. júl 2011

@pici tak to si ani neviem predstaviť ako funguješ, lebo ja som sa cítila hrozne 😉

pici
3. júl 2011

@tinasc v pohode, fungujem na zotrvacnik :Dalebo som si zvykla haha

tinasc
3. júl 2011

@pici asi si telo už zvyklo ako ho spracovať tak, aby si sa necítila unavená 😉

pici
3. júl 2011

@tinasc asi ano... pche.. co budem robit bez utrosu ??????? haha ved budem mat tolko energie ze maratony zacnem behat

tinasc
3. júl 2011

@pici no však to je dobre a ten beh... no môžeš, to bude na vyvetranie hlavy 😉

pici
3. júl 2011

@tinasc dufam ze pocko bude priat, chcem chodit na korcule. dam si ciel schudnut trosku 4 kilecka

tinasc
3. júl 2011

@pici tak to je dobrý cieľ... také prevetranie hlavy nie je na škodu, človek aspoň príde na iné myšlienky 😉

pici
3. júl 2011

@tinasc no to urcite potrebujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre