IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

si31si
12. júl 2011

ahojte
dnes som bola na iui len si nepamatám ten utrogestan sa podáva ústne alebo vaginálne?

fomarik
12. júl 2011

@tinasc aj ja si tak hovorím...nebudem ani prvá ani posledná. No ale dosť o mne. ty sami ako máš? Zamestnávaš hlavu, myseľ? Každopádne dni ubudajú, ja ked si škrtám dni, myslím pri tom na teba a na 21-ého ked pojdeš na to sono.

fomarik
12. júl 2011

@si31si Ahoj! Môže s aužívať aj tak, aj tak. Ak ustne tak 3x1. Ak cez pošvu tak 2x2. Aspon mi v centre to tak berieme. A držím palce, nech sa zadarí 😀 😀 😀

tinasc
12. júl 2011

@fomarik ale tak ty takto na mňa myslíš? no to je pekné, ďakujem 🙂 ja sa mám stále rovnako, mám sa dobre, nemám žiadne príznaky akurát som dosť unavená, prespala by som hádam aj celý deň keby sa dalo... a občas ma bolí v podbrušku, ale to je asi tak všetko, občas síce žalúdok akoby na vode, ale to si nevšímam... tuším keď si tak matne spomínam aj ty si bola bezpríznaková v začiatkoch?

fomarik
12. júl 2011

@ludinka áno, zdá sa , že sa to tu poriadne rozbieha. Ostan pri nás, babenky ťa tu nakazia. Ja ti hned posielam niekolko tehu vírusikov TTTTTTTTTTT a cumlikátorov 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 . Nám vyšlo 3IUI...takže bojovať treba!

tinasc
12. júl 2011

@si31si možeš aj tak, aj tak... len ja keď ho musím zjesť, lebo inak sa nedá, tak mám také pocity, ako keby som bola opitá, veľmi sa mi chce spať... ja si ho vkladám, vtedy je najúčinnejší, ale ak sú nejaké problémy tak nie je problém ho jesť 😉

si31si
12. júl 2011

@fomarik dakujem a dostala som len jedno balenie čiže to doberiem celé?

tinasc
12. júl 2011

@si31si podľa toho aké máš dávkovanie, ale do testu ho určite musíš brať 🙂

fomarik
12. júl 2011

@tinasc áno, my sme tu všetky také bezpríznakové. Ale unavená som bola aj ja, ale to z toho utrošu a veľmi mi nechutilo papať. To bolo asi všetko. teda určite všetko.Ale vždy lepšie, akoby sme mali od rána do večera klačať nad wc misou. Už by si si mohla začať tehulkovstvo poriadne užívať..myslím tým, aby si už teda vedela či je drobátenko OK..... 😉

tinasc
12. júl 2011

@fomarik lebo niekedy si aj myslím, či je všetko v poriadku, keď nie sú príznaky... ale zase zvracať ráno aj večer by som nechcela, ani pri dcérke mi nič nebolo 😉 ja som aj unavená z toho, že v noci sa mi veľmi zle spí...

fomarik
12. júl 2011

@si31si to neviem mojka. Ja som mala vždy 2 balenia na 14 dní. A nedá sa ti zavolať tam,. kde ti robili IUI, aby si si bola 100% istá? Ale ten utroš určite musíš brať najbližších 14 dní.

ludinka
12. júl 2011

@fomarik dakujem urcite sa virusiky zidu 😝
ani nevies ako by som si priala aby to vyslo 😵 tie dva roky co na to cakame su uz dost 😔

fomarik
12. júl 2011

@tinasc jednka sa zle spí, lebo je strašne horuco a ajednak tie nervy..robia svoje. ale ked ti nič nebolo ani pri malej.... tak je to OK. Nie každe tehu musí byť pretrpené, nie? Dobre mojka, idem ja k tomu "vychýrenému" dokymu. Neviem sa mu ani dovolať, som zvedavá, či vobec bude dnes robiť 😠

tinasc
12. júl 2011

@fomarik jasné 🙂 ja som sa objednala k endokrinologičke, vo štvrtok idem na krv, skúsim sa dnes objednať aj k môjmu obvodnému gynekológovi, som zvedavá, čo vybavím 🙂

si31si
12. júl 2011

@fomarik oki zavolám 🙂

zubrienocka
12. júl 2011

@ketere Krááááááááááása!!!!!

katy33
12. júl 2011

@fomarik no mojenko, si viem predstavit, ako ti to srdiečko robilo BUCH_BUCH, ved ja len pri čitani som teraz skoro odpadla, ale super, že je všetko vporiadku, no jednoducho sa Livvinka nevie už dočkat maminky 🙂 😉 ...je dobre, že navrhli sekciu, aspon ta nenechaju prenašat, ja sa toho velmi bojim, tiež budem radšej, ak malinke pride na svet o par dni skôr 🙂 Ešte, že bol Mirko doma..by si sa, chuda moje tak vystresovala...oddychuj , zlatko moje a pozdravujeme Livinku 😲 😲 🙂

katy33
12. júl 2011

@ketere no paradička, krasne čisielko, všetko je v najlepšom poriadku a o chvilu bude fazulka vidiet 🙂 😉

ketere
12. júl 2011

@katy33 hej , už sa teším 🙂 🙂

aby
12. júl 2011

hlási sa nemvaječník 😀
tak cysta je krásna 10cm a je tam ďalších hádam 10 menších aj edndometrických 😒 mňo čo už pichať puregon som začala včera a v pondelok krv a sono a uvidí sa kedy bude odber 😒

Tehulky držte sa 😉 😀 😀 😀

tinasc
12. júl 2011

@aby ou no tak toto je teda situácia... a čo ti povedali? budú ti ich odpalovať pri punkcii? či?

aby
12. júl 2011

@tinasc nič mi zatiaľ nehovorili, Krajkovič sa docela kyslo tváril no uvidím čo bude v pondelok, nejdem sa stresovať 😉

tinasc
12. júl 2011

@aby nestresuj ani ,to nepomôže... však ako hovoríš, uvidíš 🙂

alibabaa
12. júl 2011

@aby no ty brdo.... :(

aby
12. júl 2011

@tinasc 😉
@alibabaa neboj prežijem 😉

Baby neberte to tak tragicky, som v pohode bolo aj horšie 😉
Mám dobrú náladu konečne po tom čo mi bolo už týždeň blbje 😒 idem dneska konečne za potvorkami nabrať energie pekne si ich vyčešem, vyčistim kopýtka, vycmukam a požmuchlam 😀 😀 😀 aj kvietky si konečne poplevám, polejem a upravím ešte by som potrebovala kto by zobral krovinorez a pokosil ja nevládzem 😖

alibabaa
12. júl 2011

@aby potrebovala by som z tej uzasnej pozitivnej energie, ktoru mas... 🙂

aby
12. júl 2011

@alibabaa vieš moja musíš si povedať, že môže byť aj lepšie ja som bola nešťastná dosť aj bučania už bolo dosť 😉 mm ma nevie moc pochopiť, ale mne strašne pomáhajú moje potvorky. Neboj zas budem mať krízu ja sa poznám, lebo proste potrebujem sa o niekoho starať a viem že potrebujem bábatko mám deficit lásky 😀 😀 😀

ria191
12. júl 2011

@aby ako keby som seba videla tiež deficit lásky a mm tiež ako tvoj čo už

aby
12. júl 2011

@ria191 to vieš to sú chlapi 😒 😒 😒 na jendnej strane povie, že vie ako sa cítim a za moment sa do mňa naváža, nieže by mi dal pokoj ale radšej bude provokovať a potom bude hovoriť to tie hormóny s tebou robia 😒 😒 😒 jednoduché povedať 😒
včera dostal zas 10žihadielok som mu povedala to máš tak keĎ jeduješ baby heh 😀 😀 😀

zuzancek22
12. júl 2011

ahojte , tak dnes konečne volali z centra, žiadosť schválená takže asi v auguste ideme nato

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre