IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
12. júl 2011

@tinasc
čierne gacarky - 10tt
ružové - 17tt
pásikavé tričko - 24tt
modré tričko - 30tt
holé bruško - 34tt

fomarik
12. júl 2011

@katy33 mňáááááááám...varená kukurička... a ja chcem!!!! Práve včera som na nu myslela, že si musíme ukuchtiť ale najprv nám ju musí dobrák sused priniesť z poľa 😉 . Ja teraz jem všetko...ešte aj kyslu fazulu, čo som nikdy pred tým nejedla"Včera dokonca krupicu...a to neznášam nič, čo je z mlieka a smotany. No nič, ideme si dať broskynku zase. Katuška, Katuška robíš mi chutky.
Pýtam sa ohladom MT, lebo mi ideme 20-teho či sa nevychytame. 😉

tinasc
12. júl 2011

@fomarik no tak teraz som približne v 10 tt a už tiež mi vykúka bruško tak nejako ako tebe vtedy 🙂

tinasc
12. júl 2011

@katy33 no fakt teda len chute nám robíš 🙂 juj tie chute, kukurica mňam...

fomarik
12. júl 2011

@tinasc tak je potom všetko tak, ako má byť a mimčo rastie 😉 Ja som na zač. tehu bola každu chvilku pre ozeralom a hladala vypuknute bruško.

zambilka
12. júl 2011

@fomarik ahoj no myslím že ho už nemusíš hladat 😀 😀 😀

zambilka
12. júl 2011

@ketere ahoj mojka krásne hcg 🙂

fomarik
12. júl 2011

@zambilka 😀 😀 😀 😀 Dobrý vtip. máš u mna 1* 😀 😀 😀 😀 . AJ teba si o chvíločku take brušisko nájde!!! 😀 😀

tinasc
12. júl 2011

@fomarik to znamená pred zrkadlom? hej tiež tam kukám 😀 jaaaaj a brušisko? nuž ja už strie mám a tuším nejako že budem mať ešte viac...

zambilka
12. júl 2011

@fomarik 😀 😀 to dufam 😎

fomarik
12. júl 2011

@tinasc hej, hej pred zrkadlom. Nevadí, že bude strie, hlavne že bude bábika!!!!!! 😀 😀 😀

apolenka6
12. júl 2011

No teda babenky ved ked sa tak nad vami zamíšlam tak ste všetky tehulky 😕 🙂 ..tééda .hm?

tinasc
12. júl 2011

@fomarik jasné, hlavne že bude 🙂 teda dúfam a pevne verím 🙂

dzuli08
12. júl 2011

@katy333 Aký zipsík? To myslíš strie? Tie zatiaľ na brušku nemám, ale na prsiach zospodu kvalitne. No čo už, troška viacej sa nafúkli. A ešte ti chcem povedať, že moja doktorka hovorila a aj v nemocnici primár, keď som ležala, že tehulky si nesmú hladkať bruško !! Normálne nám to zakazoval. Vraj potom veľmi skoro začne tvrdnúť bruško, prichádzajú kŕče a navodzujú sa falošné kontrakcie.

apolenka6
12. júl 2011

@fomarik Tak už to nebude dlho ked už sa ti toto deje 😀 myslím ten krv.výtok 😕
Veru v robote máme aj klímu ,ale ani tá nie je zdravá ked je pustená stále ....teraz ten čas ide celkom rýchlo v práci aj ked je málo zákazníkov doobeda viacej a poobede ani ducha 😝
Keby sa dalo tak si ta zbalím na dovolenku a nie ,len teba! 😀 😀 inak ako pozerám to bruško to by bol príplatok za ťažšiu batožinu 😨 😀 😀 ..tak musíš sa uskromniť a máčať si nôžky v lavoriku ,čo by som aj ja radšej vymenila za dovolenku +to bruško 😉

walta
12. júl 2011

@ketere ahojky.... super, ze ti to vyslo... tesim sa s tebou... dnes som bola na kontrole- foliky podrastli, dostala som dalsie inj, a v piatok idem na odber oocytov, snad tam nieco bude... inak, mam take pocity v brusku, ako keby ma prist mrcha, vazne... zajtra rano picham 4 merionale, 1 orgalutran a vecer picham 1 ovitrelle. Vo stvrtok nic a v piatok rano idem na ten odber 🙂 . Aj sa tesim a zaroven sa aj bojim

walta
12. júl 2011

@fomarik dakujem ti, moja.... v piatok idem na odber oocytov... 🙂

tinasc
12. júl 2011

@walta no tak fajn, budeš to už mať za sebou 🙂 folíky podrástli, takže bude určite aj nejaká úroda 🙂

apolenka6
12. júl 2011

@katy33 Tak kukuričku gniaviš 😀 😀 veru,len nám chute robíš 😝 😝 😝
No ked pôjdeme na tú kávu tak ja si ten zipsík na brušku odopnem a kuknem čo to bude 😨 😕 ?? ok?? 🙂

aby
12. júl 2011

@zuzancek22 počky a kedy by si mala začať lebo my 16DC, hmm???
@ria191 no niečo podobné, len môj nemá bar ale iné hovadiny 😒 😒 😒 😒
@fomarik heh moja tehulienka NO.1 heh to vieš kuk vonku milujem slniečko a nejak mi veľa energy dodáva a nejak sa začínam s tým zmierovaťže budeme adoptovať baby,lebo ja som si vedomá, že mám moc zničený vajcoš , len to tá mršná endoška. Vieš moc moc potrebujem lúbiť baby, moc sa u mňa ozval materinský pud. Už len potvorky mi nestačia 😉
@zubrienocka my sme ženské my vydržíme všetko 😉 😀 😀 😀
@tinasc vieš čo bola pre mňa v živote teda čo sa týka mimi najhoršie ? keď mi pred 6timi rokmi praskla cysta s vaječníkom a ,,môj doky" nevedel ani že nejakú mám nakoľko nevedel čítať sono a v nemocnici ma chceli vykuchať, našťastie som tam mala známeho inak by som si to bola už dávno hodila a to doslovne, ale zistila som ze mám prečo žiť. A to je len kvapka v mori. Neboj a mala som fázu liečenia dosť dlhú aj depky hádam rok ale mala som veľa ľudi čo ma lúbili 😉 😀 😀 😀 😀
@katy33 heh nech si to užije aj mm čo chcel to má 😀 😀 😀
no neviem či mi budú niečo v centre robiť, pochybujem keď nemusia 😒 aj tak sa opýtam čo s tým budú robiť 😒

tinasc
12. júl 2011

@aby tak to je dobre, že to takto dopadlo a hlavne že máš okolo seba ľudí, ktorým na Tebe záleží 🙂 vtedy stojí za to bojovať...

tinasc
12. júl 2011

babulky odchádzam do postele, neskutočne sa mi zíva, dobrú nocku prajem všetkým 🙂

ketere
13. júl 2011

@fomarik ...fúúú, som rada, že sú tu aj také čo mali 90 pred tehu... ja mám teraz cca 95-96 a bojím sa, ako to budem znášať.... ale na forke vôbec nevyzeráš.. 🙂

ketere
13. júl 2011

@zambilka ahoj moja... už sa teším dnes na Tvoje čísielko🙂 neviem sa dočkať 😀

ketere
13. júl 2011

@walta Ďakujem, a držím päste aj Tebe, nech to vyjde.. inak dobrá dávka, že 4 merionale... fúúha.. ja som mala 10 inj na 10 dní v priebehu 2 cyklov, a myslela som, že sa zbláznimpri tom druhom cykle.. strašne mi to zasahovalo žalúdok 😒

tinasc
13. júl 2011

@ketere takých baculiek je nás tu viac 😀 nič neboj, ja som s tým prestala bojovať, aj som chcela schudnúť kvôli tehu, ešte predtým, ale potom som sa na to vykašľala byť stále len v strese ešte aj kvôli jedlu... tak to nie 🙂

tinasc
13. júl 2011

@fomarik prosím ťa Ty si kedy začala vysadzovať utroš?

zambilka
13. júl 2011

@ketere ahoj mojka noo neviem, ale mám pocit že nedopadnem dobre 😒 podla mna sa babetko neudržalo aj brucho ma bolí na menzes takže 😔 ale nabuduce sa nám to podarý ja vás dobehnem baby 😉

zambilka
13. júl 2011

a k tej váhe baby ja mám 87 kíl 😠 pred 2 rokmi som mala 70 dobré čo? to tie ivfka 😝 ale kašlem nato 😒 momentalne 😅

ketere
13. júl 2011

@tinasc a vlastne máš pravdu... len sa bojím, aby som zválada tehu s takouto váhou, ešte k tomu keď priberiem....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre