IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
29. júl 2011

Ahojte baby, som sem len nakukla.... zelam vam krasne ranko, konecne uz piatok 😀 😀 😀

adikasala
29. júl 2011

@walta ahojky ako sa nam citis nadejna tehulka?uz to mas len za par vydrz uz do pondelka 😉

adikasala
29. júl 2011

@apolenka6 tak super az 2 idete tak mas cas si pekne pobalit....skoc si pre istotu do lekarne kup si nejake probiotika asi tak sa to vola na crevne choroby,skratka povec ze ides do egypta nech ti daju nieco,a uzivaj ich cely cas v egypte,ja uz len tak by som isla,po mojej skusenosti 😉 😉 a prajem krasnu dovolenku 😎

dzuli08
29. júl 2011

@ursula5 Aha, ďakujem krásne. Pôjdem sa tam opýtať, aspoň budem múdrejšia.

walta
29. júl 2011

@adikasala no, citim sa ako pred exploziou 😀 😀 😀 😀 😀 , a ten pondelok nech uz je tu, lebo posuniem kalendar 😀 😀 😀 a pondelok bude uz zajtra, ked chcem

ursula5
29. júl 2011

@dzuli08 choď sa veru opýtať, ale niekedy sú tam dosť nekompetentné osoby tak prajem až naraziš na takú čo to vie a bude chcieť hlavne aj poradiť 😀

alibabaa
29. júl 2011

ahojte kocky... tak ja normalne ze neveriiiim ... ale nam normalne ze vychadza tento mesiac iui 🙂 🙂 takze zienky... tento krat to musi vyjst !! 🙂 ak pojde vsetko ako ma tak 9.8 bude ten pravy den D 😉

alibabaa
29. júl 2011

@apolenka6 a uz si bola v egypte? mne tam nerobilo dobre cervene vino. tak tomu sa radsej vyhni ak mozes.. a co sa tyka liekov, tak si rovno na zaciatku kup ten ich liek a hned ako budes mat priznaky zacni ho papat. 🙂

tinasc
29. júl 2011

@alibabaa určite to vyjde verím tomu a držím palce 🙂

walta
29. júl 2011

@alibabaa jupiiii, tesim s tebou a vyjde to, neboj, treba verit... ako ja verim v seba 🙂 🙂 🙂

aby
29. júl 2011

@adikasala mňo ja verím ale pri tom ako mi je zle??? fuuu no zajtra mám volať či zajtra a či v nedeľu teda ak bude čo na koľko až va včerajší deň blijem 🤐 ešte že niečo do seba sem tam aj čo dostanem 😖
@walta joj počkaj počkaj do pondelka na dobrú správičku 😉 😀 😀 😀
@tinasc pekne len oddychuj, ja som včera bola vo welnese som si povegetila na chvíľku aj sa mi uľavilo. No cikanie je teda vcelku problém zas som blila som zvedavá čo mi zajtra povedia čo vlastne bude nakoľko Galo nedvíhal. Normálne nemôžem cítiť jedlo heh, ešte aj keĎ sa hovorí sem tam o jedle tak ma napne . Zajtra sa všetko rozhodne.
Tak bambulky užite si vajkend s polovičkami 😀 😀 😀 😉

Jaj ešte som zabudla včera ma ženská začala strašiť, že to vypadá blede že sa bude musieť ísť na omniocentézu tak som aj bučala, myslím že to povedala dosť nevhodne nakoľko ešte nebol koniec ☹

walta
29. júl 2011

@aby ahojky... drziiiiiiiiim az do pondelka 😀 😀 😀 A ty sa drzkaj, moja 😉

adikasala
29. júl 2011

@walta uz je aj piatok za tebou 🙂 🙂 🙂 uz len 2 dniky a dozvies sa verdikt 😲

adikasala
29. júl 2011

@aby neboj drzim plce urcite bude nieco co bude na vlozenie na 9 mesiacov mysli pozitivne 🙂 🙂 🙂 daj vediet kedy budes mat ten ocakavajuci den 🙂

adikasala
29. júl 2011

@alibabaa drzim palce tak ty si sa dala na 3 iui? ver ze bude uspesna 🙂 🙂 🙂 musi!!!

sijust
29. júl 2011

@alibabaa tesiiiiim saaaa 🙂 moja,drzim palce a myslim na teba!!!

sijust
29. júl 2011

@ursula5 ahoj,vsimla som si,ze aj ty zacinas s ivf...kedy a kam chodis?ja idem az v sept.tak hladam nejaku sparing partnerku 😀

walta
29. júl 2011

@adikasala uz si zacinam mysliet, ze nic z toho nebude, neviem, to brucho fakt boli, ako keby uz kazdu chvilu mala dojst mrcha 🤐

apolenka6
29. júl 2011

@adikasala no ja probiotiká užívam dva mesiace 😅 a aj tam si ich beriem tak verím,že už mám akú-takú imunitu vytvorenú 😕 a ked k tomu pridám "frndžalicu " 😀 tak to dáko zvládneme 😉 no to som zvedavá kde pôjdete vy..
inak dnes mi jedna volala z cestovky ,že majú ponuku na Kanárske ostrovy ..za 600eur na osobu 11dní PP ,no vieš si predstaviť ako sa mi pred očami zahmlilo 🙄 ,,nevadí nabudúce pôjdeme ved Egypt sme už mali kúpený a nič sa nedalo robiť ..

apolenka6
29. júl 2011

@alibabaa nie v Egypte sme ešte neboli ..som zvedavá ako bude..už sme dostali také pokyny hned si dať tabletky ak budú čo i len aké malé príznaky 😉 beriem to na vedomie ,len som zvedavá či bude aj chladnička na izbe 😕 verím,že áno ..tam sa vopchám ked bude moc,moc teplo 😀 😀
tak ty budeš mať IUI tak tfuj,tfuj ! nech sa vám to podaríííí 😅

apolenka6
29. júl 2011

@ursula5 neboj si šikulka a to zvládaš ľavou zadnou pichanie a aj to všetko okolo 😉 no my sme v poriadku 😝 jedno IUI som mala úspešné,ale aj to skoro skončilo ☹ no aspoň vieme ,že to ide a dá sa to no nie?? a teraz máme pauzu a necháveme tomu voľný priebeh.....

apolenka6
29. júl 2011

@aby myslím si na teba ! držkaj sa..

apolenka6
29. júl 2011

@walta ja ked som mala IUI úspešné a som myslela,že nie ..tak tiež ma brucho bolelo ako pred menzesom 😉 tak nestresuj ! 🙂

alibabaa
29. júl 2011

@apolenka6 my sme chladnicku na izbe mali a aj klimu... ak idete do komplexu s min. 4 * tak by ste mali mat aj vy. trezor na izbe nie je standardom tak to ti neviem povedat.. a kam presne idete?

apolenka6
29. júl 2011

@tinasc ahoj! nikde som sa tu nedočítala ako dopadlo tvoje stretnutie u dr čo ti povedal 😕 určite bol vyvalený trúd jeden 😠 a inak ako sa máš máš ešte stále bolesti?

adikasala
29. júl 2011

@walta vydrz!!!!! 🙂

apolenka6
29. júl 2011

@alibabaa no máme 5* hotel a ideme do Taby ...tak hádam ta chladnička tam bude a hotel sa volá Radisson blu resort

apolenka6
29. júl 2011

Inak dievčatá začína ma bolieť hrdlo 😠 😨 🙄 dúfam,že nič vážne to nebude a je to planý poplach 😠

adikasala
29. júl 2011

@apolenka6 pozrela som si hotel vazna parada dobry vyber 😎 😎 😎 uzite si to na kolko idete?

walta
29. júl 2011

@apolenka6 vazne, ja neviem, ide mi to moje brucho explodovat... tak co si ine mozem mysliet???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre