IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
31. júl 2011

@fomarik no to som nepočula o klíme v Egypte 😕 to by bolo ,len a len plus! 😵 ja som o Egypte zas počula,že veľa ľudí má potiaže črevné 😖 ,no verím že to bude mať ľahší priebeh na to som už pripravená -celá lekárnička sa berie na dovolenku 😀 😀
Lucinka moja milá ja si myslím,že ked budeme preč tak príde ten deň D 😵 😵 😵 ak by som tu zajtra už nemala čas prísť na MK tak ,ti prajem aby všetko hladko prebehlo a vychutnaj si ten pocit ked zbadáš svoju dcérku a budeš si ju mojkať ♥

apolenka6
31. júl 2011

@adikasala ja mám podmienku na dovolenku a aj ty!! 🙂 🙂 no to som zvedavá ako to dodržíme 😀 vieš ja to tak nechcem siliť budem si užívať dovolenku,teplo ,more mužíčka a čo bude a ak bude budem šťastná,len sa na to neupínam snažím sa mať čistú mysel bez úpenlivého snažilkovania ..nebude teraz!? bude inokedy,ked nie ten tento rok tak v budúci 🙂 🙂 budeme si užívať jeden druhého
Ja Vám prajem aby ste kúpili peknú dovolenku a hlavne si ju vychutnali 😉 😎 ked prídeš určite neskôr ako ja tak si napíšeme ako bolo 😉

apolenka6
31. júl 2011

@tinasc tak to som rada a chcete ísť na další pokus ...ked sa podarilo raz bude aj druhý krát 🙂 ja sa podelím a aj tie moje vírusy čo som dostala ti rada dám ved vírus sa rýchlo šíri 😉 a aj bociana ti pošlem 😀

apolenka6
31. júl 2011

@walta tak ty TO poznáš ako vlastné topánky 🙂 ja som bývala na dedine nedaleko a ked sme sa s mm vzali, tak sme si tu kúpili byt a bývame tu ...tiež som tu chodila do školy a prácu som mala a mám vždy tu
Zajtra čakáme krásne Hcg ešte stíham si pozrieť výsledok ... 😉

apolenka6
31. júl 2011

@ursula5 dakujem za palce 😀 veru chcela by som sa vyhnúť IVF ked tu čítam ako sa picháte ...brr 😖 ale má to svoj cieľ 😲 ,len keby sa dalo a každej sa to podarilo ked už toľko trpíte ...aj tebe držím palce !!

apolenka6
31. júl 2011

@zuzanka7834 Zuzanka tak Ty sa už picháš.. 😉 jáj strašne by som Ti priala ,aby sa to podarilo a mala si v sebe pokladík kt. si odnesieš preč ..a potom ked sa vrátite naspäť všetci by sa čudovali a tešili s Vami 😵 😵

apolenka6
31. júl 2011

@little_miracle krásne si to našej aby napísala 😉 ty ju vieš ešte lepšie podporiť a pochopiť ako my ,ved si prežila to isté 😒 ty si ukážková bojovníčka !! klobúk dolu 😉 😉 😉

tinasc
31. júl 2011

@sijust jasné príď... mne to neukazovali na bábike ale na mne 😀 ešteže viem tak rýchlo pozerať a odkukávať, nejako sa sestričky so mnou nepárali 🙂

tinasc
31. júl 2011

@nikuskacucuka tak verím, že sa nerozhoduje ľahko, ale čo by človek neurobil pre úspešnosť... však skúste a keby sa nedarilo tak aj tú laparku skúste 🙂

tinasc
31. júl 2011

@apolenka6 ďakujem moja... dúfam, že aj ja budem raz riadne nákazlivá 🙂 teraz na mňa sadne asi angína, pretože som opatrovala chorú mamu, ktorá má angínu 😉 tak uvidím, či ma lapne 😀

nikuskacucuka
1. aug 2011

@tinasc no presne tak to aj bude.kým budeme čakať na laparku,tak skúsime iui,lebo ak by sme nič neurobili,tak by sme si to potom časom mohli vyčítať a to nechce ani jeden z nás.však za vyskúšanie v podstate nič nedáme.

zuzancek22
1. aug 2011

@walta ahojček, dnes odchádzame až okolo 19-tej, tak budem čakať na tvoje super správy aké máš vysoké HCG

adikasala
1. aug 2011

@apolenka6 ahoj magdi mozno uz tuto spravu nezastihnes....ja myslim tak isto ako ty podmienku mame,ale budeme si iba uzivat,silit sa nic neoplati ked to ma byt tak to bude....bolo by to krasne prave teraz na dovolenke,,no uvidime.jaj uz len pocitam dni kedy sa uz cestuje na sk.moja sestra je uz v lietadle ma to za 24 hodin...bude doma..... 🙂 🙂 dufam ze sa nam podari vybrat nieco kvalitne za dobru cenu...totizto manzelik si potrpi na kvalite 🙂 mi sa vratime pocitam okolo 18.8 potom sa ozvem.este raz stastnu cestu a krasnu dovcu 😎

adikasala
1. aug 2011

@walta myslim na teba....urcite to bude krasne cisielko 🙂 🙂 tak na dvojicky 😲 😲

hope2011
1. aug 2011

@zuzanka7834 ahoj zlaticko, tu som 🙂 dovolenkujem to je pravda, ale sem tam kuknem aj na vas, ako sa mi mate 🙂 casto na vas myslim a velmi vam drzakm palce aby ste uz co najskor boli tehulky....posielam vam vsetkym TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂
ty sa mi mojinka ako mas? kedy to idete do Londyna? som stastna, ze si si na mna spomenula 🙂

adikasala
1. aug 2011

@hope2011 ahojky jej ty si sa sem ozvala vies ze som na teba myslela aj ja... 🙂 ako sa ti dari malinke rastie vydim ze mas uz pekne tyzdne zasebou,ochvilu budes vediet co to bude... 🙂 🙂 my sme zatial bez noviniek ale nestracame nadej verime ze sa podari aj prirodzene, amozno teraz na dovolenke 😎 😎 ahojky a pekne tehulkovanie 🙂

walta
1. aug 2011

@apolenka6 ahoj.... boli sme v BA na krvi, okolo 13:00h budu vysledky... este rano som ocukala test, a ciarka je tam, tak snad mi to potvrdi aj krv

walta
1. aug 2011

@adikasala ahoj, musime si pockat na vysledok, budu mi volat okolo 13h

adikasala
1. aug 2011

@walta no tak pockame 🙂 🙂 🙂 a sono ti nerobili?

walta
1. aug 2011

@adikasala ahoj, nie, ved aj tak by este nic nevideli... na krv musim pockat

tinasc
1. aug 2011

@nikuskacucuka jasné, skúste iui... a potom uvidíte, ak sa nezadarí, skúste aj laparku 🙂

tinasc
1. aug 2011

@zuzancek22 tak si pekne užite dovolenku, oddýchnite si 🙂

tinasc
1. aug 2011

@walta držím moc palce, nech je hcg riadne vysoké 🙂

tinasc
1. aug 2011

@hope2011 no ahoj, ty si tu veru riadne dlho nebola... takže oddychovo, dovolenkovo? však treba, mimi rastie, super 🙂

walta
1. aug 2011

@tinasc dakujem 😉

sijust
1. aug 2011

@walta este hodinu,ako to len vydrzim?! 😀 myslim na teba...

sijust
1. aug 2011

@tinasc moja,nechala som prepadnut recept...som na to uplne zabudla...musia mi ich znovu poslat,tak potom pridem...mozes na mne vsetky nervy dostat zo seba 😀

sijust
1. aug 2011

@apolenka6 jeej...toto si moc pekne napisala...az som sa pristihla,ze sa usmievam 😉 peknu dovolenku prajem...uzite si jeden druheho,lebo ked bude mimi,uz nebude tolko casu 😉

ursula5
1. aug 2011

@sijust no neviem či Ti ich dajú v pondelok recepty platia len týždeň ☹(( no choď pýtať druhé v každom prípade si si to mohla vybrať veď na to nezáleží kedy začínaš. 🙂

sijust
1. aug 2011

@ursula5 ved ja viem...ja som na to uplne zabudla...tak mi treba,teraz s tym mam len robotu... 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre