IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
8. aug 2011

@walta spravne...nech si logne aj tm a bude vymalovane 😀 uz nebudes 😀

walta
8. aug 2011

@sijust hehe, on s tym nema problem, cibulu lubi, aj cesnak, a ten ked nahodou zje na vecer- to je zazitok potom vedla neho spat 😀 , to ti poviem 😀 😀 😀

si31si
8. aug 2011

@zuzanka7834 no ja idem v stredu do helika a tiež mám obavy že bez liekov mrchu nedostanem ked budem pripravovať ivf 😒 oni ti potom dajú neakú vyvolácačku či musíš čakať
?

zuzanka7834
8. aug 2011

@petuska123 a to ti navrhli ten test v care? drzim palce, do dalsieho ivf sa date az po vysledkoch?

@walta zlaticko ako sa citis? Ked citam @sijust prispevok, tiez ma napadol ten zazvor, nastruhat, osladit medikom a zaliat skoro vriacou vodou. Moja krstna to pije skoro kazdy vecer a uz asi rok nebola vobec chora... Tak to by si mohla potom preventivne po boliestke, z casu na cas k telke aj s mm, aby ste boli zdravucky cely zvysok tehu... Neskusila si to mlieko, co som ti pisala? Fakt to nie je take zle, ako vypada, mne to este aj chuti. A to roztopene maslo s medom ti pekne vymazu hrdielko, menej boli aspon chvilku...

@sijust nemalaaaa! Nemala by som Ta plne zubyyy!!! Co si? By som sa tesila do Helika este viac 🙂 🙂 🙂

@tinasc to je dobre, ze uz mas vysledky aj priblizny cas dalsieho ivf (posledneho, uspesneho 🙂 ) Ved oktober je tu cubi dub. Ja budem mat narodeniny a Ty dostanes na moje narodky dobru spravu 😵 😵 😵 A protilatky na co Ti budu zistovat?

@zambilka vidim ze sa nam obom paci cubi dub 🙂 🙂 🙂 Som to tinke napisala a potom si precitala tvoj prispevok 😀 😀 😀 Ako sa mi mas?

petuska123
8. aug 2011

@zuzanka7834 ano v care mi to navrhly.joj ako sa bojim tych vysledkov. 😢

zuzanka7834
8. aug 2011

@walta a este ma napadlo, na zapal nedavaj teple, ale radsej trosku zmrzky, ona to schladi... to lekari predpisovali aj detom ktorym vyberali mandle, lebo to schladi zapal. Ktovie, co ma este napadne? 😉

@si31si neviem, zajtra ti poviem 😉 Naposledy som mala cyklus 36 dnovy, tak zajtra bude 35, ak ms nepride, manzel mi uz pobalil plavky a z MT ma berie do rajeckych, nech ta tepla voda trochu pomoze...

tinasc
8. aug 2011

@zuzanka7834 a moji najdrahší budú oslavovať v októbri pekne jeden po druhom, jeden deň za druhým 🙂 a kedy máš ty narodky? inak neviem hovoril len protilátky, neviem či proti embryám, alebo plodu môže byť? neviem naozaj...

zuzanka7834
8. aug 2011

@petuska123 neboj sa moja mila, dobre vysledky budes mat... A okrem toho, ktovie ake vysledky by mala kazda zena, keby tie testy robili pausalne, ako oni vedia, kolko vajicok mame mat? 😕

zuzanka7834
8. aug 2011

@tinasc 30.10. 🙂 Tak sa snaz 😀

petuska123
8. aug 2011

@zuzanka7834 nie kolko ale ci su kvalitne. 😕

tinasc
8. aug 2011

@zuzanka7834 moja malá je 28.10 a mužík 29.10... takže takto si to zapamätám... ale vtedy to ešte asi nebude 😉

pici
8. aug 2011

@zuzanka7834 ahoj draha

petuska123
8. aug 2011

@pici ahooooooooooooooj 😉 😉 😉

pici
8. aug 2011

@petuska123 ahoj milacicka... ako sa mame?

tinasc
8. aug 2011

@petuska123 a Tebe to robili aké testy? to je čo to amh?

petuska123
8. aug 2011

@tinasc AMH kontroluje vývoj ovariálnych folikul, z ktorých sa vyvíjajú vajíčka.

Čítajte viac: http://zena.sme.sk/c/5447370/zaciatok-menopauzy...

petuska123
8. aug 2011

@pici mam sa ok.nestazujem si 🙂 .cakam na mrchu uz nedockavo 3 den

tinasc
8. aug 2011

@petuska123 aha... no zaujímavé 😉

zambilka
8. aug 2011

@zuzanka7834 ahoj mám sa ok 😉 teším sa na dovolenku a potom zas iui už sa teším 🙂 a ty ako? už poctivo picháš? 😎

zambilka
8. aug 2011

@alibabaa ahoj to je super tolko folíkov 😀 držím palčeky veeeeelmy 😉

pici
8. aug 2011

@petuska123 musis jej pohrozit ako ja naposledy, ze si vyvolavacku pichnes aj sama :D

zuzana151
8. aug 2011

@katy33 ahoj moja, no ja neviem ale ja mam termin 18.12 preco teda sme obidve v rovnakom tyzdni ?? Vsak som bola minuly tyzden aj sone a mam aj v tehu knizke napisane ze prehliadka 20 tt. to je zaujmave nie? 😉 velke sono myslis ci nas merali ?to ano, min tyzden ten 20 ty 😀 vsetko zatial OK, mali sme 380 gramov budeme velki za chvilu ako Luckina Livinka 😀 a 30.8 idem na tu cukrovku ci mam, vraj 3 hodiny si mam na to vymedzit ze budem sediet v cakarni, sa tam unudim 😒 a vy uz viete ze bude baby boy?? Gratulujem , my stale nevieme, nase si minuly tyzden dalo pupocnu snuru medzi nozicky a nechcelo nam nnic ukazat, asi bude hanblive po mne 😀

zuzana151
8. aug 2011

@fomarik Lucka vsak nase buse asi ako Livinka, uz teraz v 20 tt malo 380 gramov takze mozno budu zvazovat tu sekciu aj u nas. ...pohyby uz citime, dokonca aj priatel ked pocuva mozno som ich itila aj skor, ale asi som si to neuvedomovala ze to je ono 😅 jasne ja budem rada ak mi posles sms , ze Livinka je uz tu, poslem ti cislo, vsak ja stale myslim na vas ze mozno uz rodite 😲

katy33
9. aug 2011

Ahojte babulky moje, včera som nuž nestihala ist na MK, tak to ihned napravim 🙂 7:00 a ja mam už uvarenu brokolicu a zemiačiky, o chvilu obed hotovy, zasa, ked mmvstane z postele, bude si držat čelo, že čo to ja vyvadzam 😀 Takže, včera nas dr.popozeral zo všetkych stran, organiky-srdiečko, ....su vporiadku...aaaaa kde sme šli pozerat, čo naše drobčiatko skryva medzi nôžkami, tak dr. len zahlasil a tu máme ,,kávové zrnko,, 😀 😀 😀 , potom stihol dodat, že vidime peknu škaročku 😀 , takže budeme mat bambulku prekrasnu 😀 😀 😀 😀 ...moje intuicia zlyhala na plnej čiare, celu noc som bola hore, čo som sa musela uškrnat, ked som si spomenula, ako som doteraz hladkala bruško a rozpravala Davidkovi 😀 😀 😎 Dr.nam chcel vytlačit pekne fotky, tak to prepol na 3D a tam pozerame a malinka si kecala, otvarala ustočka,ako rybička, no a mm hned neštastny, že ta bude ukecana po mne 😀 😀 😝 😎 Juj, som taka preštastna, mm mal chvilkovy šok, lebo si bol isty, že to bude klučin, no ale o hodinku nabehol do obchodu a nakupi za dve tašky ružovych veci a ja som skoro odpadla...večer nas krasne vystiskal a už mi stihol držkuvat, aby som ju tolko netlačila, že ju to boli. 🙄 😅 ...no automaticky sa mu spustil ,,system na ochranu svojej princezničky,,...ked sme videli tvaričku malinkej a tu malinku pästičku pred pusinku, jaaaajha, no nadhera, lubkame ju najviac na svete 😲 😲 😲 😲

katy33
9. aug 2011

@zuzanka7834 Slniečko, nad tyto je prispevoček, tak čitaj novinku 😀 😀 😀 😀 ...sa zapotiš, ako sme sa i my 😀

katy33
9. aug 2011

@zuzana151 No , mojenko, neviem, ako to rataju, ale nam ešte včera dr.stihol povedat, že malinka je o tyžden popredu, je velka ako v 21tt a to je vraj dobre, lebo to znamena, že ma dostatok všetkych živin 😉 my chodime na sono do centra a tam bolo krasne vidiet, čo sa nam ukryvav brušku, tak pevne verim, že na buduce budete vidiet i vy 😉 Mala by si tu napravit nepomer, čo je tu, ved tu zatial budu same babulky, tak šup sem s nejakym chlapčurkom 😀 😉

petuska123
9. aug 2011

@pici ahoj aj tebe meskala??a kolko??

walta
9. aug 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzka, nooo, je strasne zlate, ako sa o mna staras, a nielen ty.. vazne mi to robi dobre, a asi mi to aj pomaha... citim sa choro, ale ja sa uz poznam , dnes mam dalsie stadium choroby- poriadne sa mi pustili sople, hrdlo uz skoro neboli, v noci som sa uz nepotila... pijem lipovy caj, ale z original susenej lipi, med s cibulou- z toho je taky sirup, med s citronom, a dnes si uvarim to tvoje mliecko s maslom a pretlacenym cesnakom. Ved ked nepomoze, isto neublizi, ale verim, ze pomoze. Musim sa dat dokopy kvoli fazulke/ám... 😉

ursula5
9. aug 2011

@walta tak ešte stále to neprešlo, no to ma mrzí, ale myslím si, že Tvoje telo dáva fazuľke/ám teraz veľa živín a preto si ochorela. Rád si tu dostala kopec 😀 tak už len vyskúšať čo zaberie najviac 🙂
Určite bude dobre, verím tomu a posielam veľa síl.

walta
9. aug 2011

@katy33 ahoooooj.... no musim uznat, ze si sikulka, fantazia mat take tempo v kuchyni... inak aj ja rada varim, len v tychto dnoch som jak lazar- priputana k postely, ale na ranajky pojdem muzickovi urobit leco- ja tam davam aj parky na kolieska a rajciny blansirujem- davam ich tam nakrajane, ale bez supky, potom to tam nevadi. Skus to, je to mnam. Teda nebude Davidko ale princeznicka.... ja by som veeelmi chcela dievcatko, to je moj malicky sen, na ktorom ale netrvam, nech je len babo zdravunke. Tesim sa, ze ste obe zdrave, to je super. Drzim palce 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre