IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

troja5
19. aug 2011

... odpoveď na názov skupiny: NIE nepodarilo.... ☹ aspoň že zavolali z centra v ten deň, lebo by som nezvládla čakať do pondelka... Viem že úspešnosť je v mojom centre 20% tak som sa snažila nerobiť veľké nádeje, že však 5 pokus to istí... no tajne som dúfala že snáď... 😖 Tak sa majte, prechádzam do inej skupiny... A teším sa na dovolenku 😎

zambilka
19. aug 2011

ahojte baby odchadzam na dovolenku majte sa tu krásne 😉 a dufam že len same dobré spravičky si prečítam ked dofrčím na koníka 🙂 🙂

aby
19. aug 2011

@alibabaa no po operácii 4týždňoch bolesti nevravím že je to už úplne o.k. ale dá sa 😒

alibabaa
19. aug 2011

@aby tak drzim palceky nech je to uz len a len lepsie

alibabaa
19. aug 2011

@zambilka krasnu dovolenkuuuuuu 🙂

ursula5
19. aug 2011

čaute kočky, všetky sa držte, buďte optimistky, idem na dovolenku a dúfam, že keď sa vrátim tu nájdem len pozitívne správičky, majte sa 😀 😎

zuzancek22
19. aug 2011

@aby ahojček, tak ty si snád musíš preskákať všetkým, už by mohlo ist konečne niečo aj tak ako si to predstavuješ. ja som mala teraz 4 dni bolesti jak šlak na lavej strane, tak dnes som písala dokimu že či by sa na mna nekukol, tak som dnes bola a chvala bohu nieje tam nič, ale povedal, že bude mi moc držať päste a verí tomu že nech to ivf víde, lebo asi sa endoška každým menzesom zhoršuje, lebo na tej ľavej strane mam určite zas fajnové zrasty bo mam lavý vaječník prirastený k maternici, takže asi funguje len pravý, kde bol pekný folikul.

alibabaa
19. aug 2011

@ursula5 aj tebe krasnu dovolenku 🙂

apolenka6
19. aug 2011

@aby júj chúda naše 😒 len sa pekne vylieč ako sa dá a nech si už konečne Ok ved si to zaslúžiš 🙂 vôbec sa neponáhlaj za PC ved to má čas napísať ako a čo si si musela prežiť....

zuzana151
19. aug 2011

@dzuli08
@katy33
@fomarik dievcata dnes sme boli v Hlohovci na 3D , boli sme riadne prekvapeni, moja intuicia zlyhala na plnej ciare 😅 budeme mat DIEVCATKO 😲 😲 😲 😲
CHUDATKO MOJE dufam ze sa na nas nehnevka, my sme ju takmer pol roka oslovovali Lukasko 😅
Bol to ten najkrajsi zazitok, je uplne krasna , vsetko je zatial v poriadku tak ako ma byt, uz mame 676 g velmi ju lubime 😲

fomarik
20. aug 2011

Ahojte dievčatá moje!!!!!!!. Skor som sa na konika nedostala, nie je akosi času. Tak mi sme už domka z nemocnice a užívame si rodičovstvo naplno. Minulý týžden zo štvrtka na piatok mi začala odtekať plodovka a začala som veeeeľmi krvácať, to sa mi začala odlupovať placenta, tak hned ako som došla do nemocky, mi urobili predoperačné a ihned cisarák. malá prišla na svet o 9.30 Rodila som v spinálnej anestéze, takže som všetko počula a vnímala. neopísateľný pocit. len tie bolesti.... tie ma trápia dodnes. Ale stojí to za to.

fomarik
20. aug 2011

@zuzana151 no teda, tu fičia samé babenky!!!! Určite ti maličká to " Lukáškovanie" odpustí. Je nádherné mať rozkošné dievčatko!!!! Ono je to vlastne jedno. Teším sa s vami....jééj, dalšia baba v klube. A aké meno pripadá do úvahy?

walta
20. aug 2011

@fomarik dobre ranko, mamina.... tak mala si fofry, co sa tyka porodu... ale zvladla si to a doma mate uz vasu Livinku... tesim sa, a verim, ze je to uzasny pocit. My ideme o tyzden na sono, ja by som mala byt v 9 tt, tak uz fazulka bude vacsia, v 7 tt jej pekne bilo srdiecko. Pozdravujem a pekne oddychuj, aby si sa po cisarskom dala co najskor do pohody 😉 😉 😉

zuzana151
20. aug 2011

@fomarik Lucka no budeme mat podobne dievcatka menami - nase je uz teraz Olivia 🙂 som si ale vsimla ze same baby sa v poslednej dobe rodia. A ako vam mala spinka?? Uz mate vytvoreny nejaky rezim? Kojis?

sijust
20. aug 2011

@fomarik Jeeej,moc moc gratulujem!!! 🙂 pomojkaj za mna Livinku,hned by som ju celu vynuchala,milujem babatkovsku vonu 😉

sijust
20. aug 2011

@alibabaa zlatik,bude to dobre...utorok je za dverami...to uz vydrzis a teraz sa to urcite podari,budem silno mysliet na teba/vas a drzat palce 🙂 a to ze nemas ziadne priznaky je mozno dobre znamenie...ja som mala hadam vsetky a nic z toho,takze klud,uzivaj si krasny vikendik a bude to tam 😉

tinasc
20. aug 2011

ahojte dievčence, hlásim príchod z dovolenky, bolo dobre, krásne počasie aj prostredie (všakže v Tatrách nemôže byť inak ako krásne 🙂 ) len malá nás niekedy riadne hnevala 🙂 no čo už, čakáme až zmúdrie 😀 potom si už dovolenky budeme len užívať 🙂 dúfam, že sa všetky máte dobre 🙂

tinasc
20. aug 2011

@fomarik no ahoj maminka, dúfam, že sa máte dobre, ešte si len na seba zvykáte, snáď už aj nejaký režim máte 🙂 teraz sa trochu menej dostaneš na koníka, ale dúfam, že čas si nájdeš a dáš nám vedieť, ako sa máte a aké robíte pokroky 🙂

tinasc
20. aug 2011

@apolenka6 no musíme ísť ďalej, čo už narobím 🙂 je mi už dobre, aj keď si spomeniem na to že už som teraz mohla byť v 16tt 😉 už by sme boli riadne ďaleko... ale teším sa na ďalšie kolo, určite bude úspešné a dopadne to dobre a budeme mať druhého drobca 🙂

apolenka6
20. aug 2011

@tinasc tak ja som si tak nie dávno spomenula,že za mesiac by som rodila 😕 že kto vie aké brucho by som mala ma napadlo 😨 ale som sa moc nezarmútila i ked trošku áno,ale nemala by som dovolenku...som sa musela utešiť 😉
To je fajn,že sa tešíš na druhé kolo a si odhodlaná bojovať!!!

tinka9075
20. aug 2011

@fomarik aka je zlatunka pokladik maličky nech len pekne rastie do krasy a robi Vam radost 😉

tinasc
21. aug 2011

@apolenka6 tak vieš, vždy si povieš teraz by som rodila, už by malo naše malé mesiac a pod... ale netreba na to myslieť, aj keď nikdy nezabudneme... tak sa snažím na to nemyslieť a áno pôjdeme ďalej a určite to vybojujeme do šťastného konca 🙂

pici
21. aug 2011

@aby vybrali ti ju? ci?

fomarik
21. aug 2011

@tinasc veru, času je menej. papáme každé 4 hodiny 100ml mliečka..niekedy nutrilon, niekedy moje. Z cicíka nepapá, nevie sa prisať, ani s tými klobučikmi, tak odsávam. Aj v noci je dobručká. Budí sa presne o 24.00 a o 04.00. Je veľmi šikovná. Hlavičku otáča zo strany na stranu len taký fukot, aj ju už dvíha, pregula sa na bok...no je to naše šikovnadlo malé.Už sme boli aj na prechádzkach. Len ja som nejako blbo na tom. Včera som bola na pohotovosti. Ukrutne ma bolí vnutorné šitie...neviem sa hýbať. ešteže mám Mirka doma, on mi veľmi pomáha.

aby
21. aug 2011

Neviem či je to ako telenovela lebo horor :-/

@pici @apolenka6 @zuzancek22 @alibabaa
Tak začnem pjekne od začiatku 27.7. som bola na odber vajíčok bolo ich 5 potom mi doktok povedal že sa mi snažil odsať cystu ktorú som tam mala to som sa dozvedela potom nakoľko mu nešla odsať, lebo že mala tuhší obsah tak ju nechal tak. Mňo celý týždeň mi bolo podivne aj jesť mi pomaly prestalo chutiť to ešte bolo málo bola som tak 2x v Helíku a nehovorili neč také že žiadne zmeny cysta je rovnaká nech si dám od bolesti niečo. K ET ani nedošlo lebo embrijka sa prestali deliť. V pondelok 1.8. som šla do Helíku že mi je fakt zle, mm hovoril že som bola zelená tam mi dali antibiotiká a povedali nech si dávam od bolesti na nakoľko som začala mať horúčky 38-39 tak aj od teploty. Mimochodom v pondelok som mala zápalalové markery 440 normál je od 0-5. V stredu som bola zas v helíku brali krv minimálne klesli markery. Kolísali hore dole aj v piatok, tak isto mi aj bolo keď som sa nadopovala od bolesti tak bolo docela fajn ale do seba som nič na jedenie nemohla dostať nanajvýš sem tam postrúhané jabĺčko lebo lebo sušienku no nič moc tak víkend sme nejak prežili jedlo skoro žiadne kedže som bola nadopovaná teda peknučko v pondelok tak helík no tam zas nič s mm sme sa dohodli, že chcem ísť do nemocnice mám tam jedného dokyho známeho tak v pohode. Hneď zobrali krv no docela zhrozený boli sono zas ukázalo, že tam mám fajnu cca 10cm cystu vaječník asi taký istý a mala som ho vytlačený až pod rebrami. O bolesti ani nejdem hovoriť pondelok 3 injekcie novalginu uľavilo sa ale len na chvíľu horúčka stále vysoká bola. V utorok ma chceli operovať nakoľko som ani nič nejedla tak mohli ale ja som sa strašne bála že mi zoberú vaječník no presvedčili ma že ho nechcú zobrať, ale ja viem že podpisujem papier že keby museli tak zoberú. Mňo streda zas zobrali krv, to čo sa v utorok znížilo tak sa v stredu zvýšilo. Aj tak sa šlo operovať, ale počkať po kým prídem na radu bez injekcii od bolesti nooo husté docela. Išla som o pol jedenástej operovali od 11:05-12:30 som moc rada, že ma operovali fajny odborníci. Tak zobrali cystu ktorá bola plná hnisu, bol to hadík cýst ktoré mali 15-20cm ale len tá najväčšia bola hnisavá, museli vyčistiť vaječník nakoľko bol plný hnisu a aj v bruchu som mala hnis. Doktor povedal, že v hodinu 12tu v brušku aj všade inde cca 2dcl hnisu a tým že mi rýpol do cysty mi zaniesol nejakého druhu .coli a zaniesol aj do vaječníka. Ja ako chromá lota ešte na jiske dali ma na izbu teda odvliekli stále infúzky aj transfúziu krvi lebo som mala málo hemoglobínu a kopec antibiotík no a aby toho nebolo ešte dosť v nedeľu sa mi začalo zle dýchať tak ma záchranka do Mt na CT pľúc viezli krása no povozila som sa takže ďalšie antibiotiká nakoľko mám zápal pohrudnice, ďalšia transfúzka krvi lebo stále hemoglobín v Pčku no tak mi aj druhý deň začalo byť lepšie. Inak je zaujmavé keď vám povedia na jednej strane aspoň trochu chodiť aby som trombózu nedostala a na druhej strane vysoko spať aby som nedostala embóliu no kriplík.Horúčka bola stále aj keď nie taká vysoká ale bola. No a v utorok ešte toho nebolo dosť dostala som alergickú reakciu na augmentin, lebo gentamicin zimnica ako svina, zle sa mi dýchalo a zvracala som no krása. Chvála bohu za dithiaden a zlatá sestrička 🙂
Zmenili mi antibiotiká, potím sa s nich no fuj ale je mi konečne lepšie. Ďalší rez cez bruško ale krásna práca, musím vyberať polohy na spanie a málo chodiť schudla som 9kg a stále som na liekoch zajtra vybavovačky u doktorov ale hlavne že som konečne doma.
Inak žili praskali a nebolo ani čo napichávať takže som bola ako ihelníček a teraz vypadám ako narkoman, ale to sa zahojí.
Veľa som sa poučila, zas nove názory vypočula a teda dávam veľkú veľkú pauzu a teda aj za život môžem ďakovať. Mimochodom doky povedal, že vaječník by mal byť funkčný 🙂 tak uvidíme

@fomarik nech sa vám moc darí a pjekne naberajte kilečká a nech Livinka rastie len do krásy, strašne moc zdravíčka a veľa slniečka 😉 😀 😀 😀

tinka9075
21. aug 2011

@aby no moja prežila si toho až až normalne ta obdivujem musiš byt fakt silna ale neboj už bude len dobre 🙂

zuzancek22
21. aug 2011

@aby no tak normálne my až zimomriavky prešli ked som to celé dočítala, tak ty asi musíš mať vážne všetko, sa choď dať niekde odčarovať, lebo tým čim si ty prechádzaš, tak to je aj na vola veľa, zlatko oddychuj, choď tomu truľovi, čo ti chcel odsať cystu dobre znadať,, že nech už to nikomu nikdy nerobí, lebo čo ja viem, tak cysta sa nikdy neodsáva, bud ju liečia liekmi alebo odstránia operatívne a nie ju nejako sprosto odsať, a to nie som žiadny doktor. budem to moc držať pršteky, nech sa z tohto hnusného kolotoču rýchlo uzdravíš, a potom sa môžeš vrhnut do nového boja.

aby
21. aug 2011

@tinka9075 vieš čo nie som silná práveže som tak strašne vyšťavená, že neviem kde mám nabrať silu 😢 ja viem bude ledpšie 😒

@zuzancek22 vieš čo tiež mám tu chuť tam ísť a povedať mu to neviem či uvidím keď budem v poriadku no ďakujem dokymu Galovi a že som sa o jeho úmysle dozvedela až po tom čo to urobil 😒
Ďakujem moc no neviem či naberiem silu na niečo na IVF určite nie mám strach a do helíku už dulľovane nie nakoľko som stretla v nemocke ďalšie 2 baby čo mali zlé skúsenosti 😒 😒 😒

si31si
21. aug 2011

@aby no to je hrozné čo sa ti stalo a kto ti to v heliku robil? lebo mna tiež čaká ivf ale po tomto čo som si prečítala neviem neviem. 😒

tinka9075
21. aug 2011

@aby ale nie ozaj ta obdivujem aj ja som si už prežila hocičo mam za sebou5potratov tiež to bolo tažke ale už je dobre idem dalej musim lebo ma taha tužba po dietatku aj ja mam zle skusenosti z Heliusom teraz chodim do Iskare v martine a som spokojna 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre