IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
4. okt 2011

@sijust hej citila som sa ako keby mi po nafuknutych vajecnikoch skakal dvestokilovy chlap... ale inak sa to dalo a kazdym dnom to bolo lepsie. do vkladu som bola uplne fit

ursula5
4. okt 2011

@tinka9075 držím palce 😉

ursula5
4. okt 2011

@walta rýchle uzdravenie prajem 🙂

tinka9075
4. okt 2011

@ursula5 dakujem pekne 😉

walta
4. okt 2011

@ursula5 dakujem moc 😉

jovanka81
4. okt 2011

@buba13 ahoj, ano utros je na udrzanie, progesteron, ale to davaju kazdemu po IUI alebo IFV. ja som nejako minule IUI necitil taku unavu, len teraz ma ot dost zmaha 🙂 a to nehovorijm o tom, ze jem ako diva, kombinacia progesteronu a kyseliny listovej je smrtelna, 10 kil zase hore, xixixi a najhorsi ej e, ze mi akosi viac padaju vlasy :_( do kelu, ja by som bola aj bez vlasov, len nech zazriem II 🙂

ketere
4. okt 2011

@zubrienocka @kaaaty .. ahojte, takže dnes boli výsledky AFP, všetko je OK, ufff, ako mi odľahlo 🙂 už len morfologický ultrazvuk v 20 tt 🙂 @zubrienocka zlato ako si dnes dopadla?

jovanka81
4. okt 2011

@tinka9075 velmi, velmi drzim palce a prajem II ci uz s dvojickami, alebo jednym drobcom.....ja som pri prvom IUI mala este foliky a pri druhom uz neboli 🙂 nuz, neviem, co je lepsie, ale viem, ze najlepsie by bolo, keby to vyslo vsetkym, co sme tu 🙂

alibabaa
4. okt 2011

@ketere super tesim sa 🙂

@jovanka81 inak aj ja mam tento pocit, odkedy som bola na tych 3 iui tak mi padaju vlasy jak besne... ale kvoli tym ciarkam co by sme neurobili.. som zvedava ci neoplesatiem ked idem tento mesiac na IVF. 😕 😅

tinka9075
4. okt 2011

@jovanka81 dakujem či už budú dve alebo jeden budem štastná len nech sa podarí a potom už budeme mysliet na iné veci len ja si musím pichat aj injekcie tak dúfam že to zvládnem 😉

jovanka81
4. okt 2011

@alibabaa vies, ja uz sa normlane obavam tych vsetkych liekov...jedna znama , uplne zdrava zena, komplet vysetrena pred IFV sa po neuspesnom IFV stazovala na bolesti brucha a pri vysetreniach jej nasli na peceni nieco o velkosti 5X7 cm, tak teraz sa za nu modlim, aby to nebol nador...hormony su velke svinstvo, ale co ked to nejde prirodzene ☹ , treba tomu pomoct.....len za aku cenu? padanie vlasov je nic, skoda sa o tom zmienovat 😉 drzim palceky, aby bolo vsetko dobre a IFV vyslo ako ma 🙂

jovanka81
4. okt 2011

@tinka9075 urcite vsetko zvladnes.....my, ZENY, zvladneme vsetko......to jedine priroda zariadila dokonale.....keby toto bolo na chlapoch, uz davno by sme vymreli 😉 ale rubat drevo mozu nadalej, xixixxi 🙂 ja mam len utrogestan a ty si co pichas, tiez nieco an udrzanie? a ak mozem vediet, na zaklade coho vam odporucili iUI?

majca55
4. okt 2011

@tinka9075 ahoj moja držkam palce moc 😉 a čo si picháš fraxiparin?

majca55
4. okt 2011

@cmelica ďakujem zlato moc 🙂

tinka9075
4. okt 2011

@jovanka81 no budem musiet ale ked sa pozriem na injekcie tak mi je zle ale musím vydržat injekcie sa volajú Fraxiparine ja mam zlú zražanlivost krvi a viac krat som potratila tak dúfam, že pomôžu ale si ich budem musiet pichat celé tehotenstvo ak sa podarí.my sme obaja zdravý spermiogram ukážkový 2krát som bola na ivf úspešné ale v 7týždni potrat tak nechcem zase pchat do seba hormony dúfam že sa podarí aj iui 🙂

tinka9075
4. okt 2011

@majca55 dakujem ano pichámfraxiparín tak dúfam že pomôže 😉

zambilka
4. okt 2011

@ketere ahoj moja supeeer že ste ok 😉 teším sa 🙂BABULKY ja som dopadla tak že včera som bola na sono či mám folíky a pán dr maršík mi za 5 sekund spravil sono a povedal že tam je len jeden 10 mili čo je na 12 dc málo a mám príst vo štrvtok zas a ani krv mi nezobral že vraj načo potom vo štvrtok 😒 ALE mna strašne večer bolel pravý vaječník čo ja mávam cca 2 dni pred ovulkov tak mi to nedalo a bola som dnes u mojho dokiho na sono a viete čo? takže mám tam aj 18 mil folík a 12 mil folík čo doktor prehliadol 😠 😠 hned som volala do iscare zajtra mám príst 😠 😠 je toto normalne? čo je slepí? 😔 papám clostyl jak cukríky a on prehliadne vajko 😠

tinasc
4. okt 2011

@walta tak sa pekne lieč, aby ti to čo najskôr prešlo 🙂

tinasc
4. okt 2011

@alibabaa ooo epidurál tak aj ten už mám za sebou... no všeličo som si ja už preskákala 🙂 🙂 ale vždy je lepšie ak niekto dohliada 😉 ale radšej reči lekárov nepočúvať...

tinasc
4. okt 2011

@ketere teším sa, že je všetko ok... 🙂

jovanka81
4. okt 2011

@tinka9075 no skvele, takze vsetkoje ok, uz len zzit sa s tymi injekciami, moja znama si ich pichala cele tehotenstvo a taka vetcha 40 kilova zena, ked to zvladla, musis to zvladnut aj ty🙂v tomto mam vyhodu, mam dostatocne tukove riasy na to, xixi ale snad to nebudem potrebovat 🙂

jovanka81
4. okt 2011

@zambilka nuz....neviem, ci sa to stava,mna vzdy vystruje minimalne 5 minut a hlada vajka ako keby hladla poklad....ale mam aj taku skusenost, ze ja som mu raz povedala, a to velke je co, vsak to je foli a on, ze... to je endometriom, cize cysta, takze odvtedy sa nestaram do remesla 🙂 je mozne nze nevidel folikul, ale zda sa mi to velmi zvlastne! pretoze folikuly vidim uz aj ja, xixxi po tych mnohych folikulometriach 🙂 a to v MT?

zambilka
4. okt 2011

@jovanka81 ahoj ved aj ja som prekvapená 😒 ja chodím do BA lenže moja dokrotorka je na dovolenke a zastupuje ju iný lekár. ja som papala clostil tak som už musela íst nie som jeho pacientka tak pravdepodobne odflakol sono ale čo už 😔 zajtra sa dozviem 🙂

jovanka81
4. okt 2011

@zambilka drzim palce, nech to dopadne dobre a kedy mas IUI? ked bol 18 mm vsak to uz je na IUI zajtra, ci?

mirka2010
4. okt 2011

@tinka9075 samozrejme, viera je neskutocne dolezita...urcite to vyjde....tuk, tuk, tuk 🙂

katy33
4. okt 2011

@majca55 😔 ...ale nie, zlatko, je mi to luto, no ja viem, že dalši pokus bude na istotu 😉 držkaj sa, mojenko...na Vianoce bude fazulka v brušku na 1000000% 😉 ..takže hned idete na dalšie IUI?samozrejme uspešne 😉

katy33
4. okt 2011

@walta Ach jaj, mojenko, rychlo sa nam uzdrav 😲 😲 😲

mirka2010
4. okt 2011

@pici aaaaa, nova fotocka 🙂 ale uz ta tak pekne nevidime 🙂

katy33
4. okt 2011

@pici Mici, ste prekrasny parik...zapadate do seba ako puzzle 😀 ...tak to teda budu detičky-vystavne kusy 😀 😀 😀

zambilka
4. okt 2011

@jovanka81 no však to že zajtra idem len na kontrolu k inej doktorke do iscare tak som zvedava že čo povie či to ešte stihneme alebo bude už neskoro na iui 😕 niesu pripravene ani spermie kedže mi mame darcovské ani pregnyl nemám nič 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre