IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
9. okt 2011

@mirka2010 zlaticko,vies preco som sa pytala,ze ci to mate daleko?ci by sa ti nechcelo za mnou prist alebo sa aspon niekde stretnut,ak by si mohla,viem,ze si na pn a samozrejme chcelo sa ti....to je len taky napadik 🙂

si31si
9. okt 2011

@sijust no však práve že sú drahý a teraz išli aj ceny hore ale čo už ja chodím ku krajkovi a dr gatova mi robila iui 2 a obidvaja boli a sú v pohode 😉

sijust
9. okt 2011

@tatinka ked budes chodit na sono a krv pocas stimulky,tam budes pecena varena..za dva tyzdne som bola 6 krat....a jasne uz mam vybrate mena 😉

sijust
9. okt 2011

@si31si mne robil Krajko OPU...mne sa pacia...ja si nemozem pomoct...len tie ceny...od 1ho sept.isli zase hore 😒 a v akom ste teraz stadiu?co riesite?

si31si
9. okt 2011

@sijust teraz ideme ku koordinátorke a potom stimulovať tak som zvedavá čo mi tá koordinátorka povie. ináč tam s nou bude aj doktor?

si31si
9. okt 2011

@tatinka a ty dochadzaš niekde od pd? lebo aj ja som z pd

sijust
9. okt 2011

@si31si jeej,tak velky krok,drzim palceky...nie je tam s nou dr.pojdete do tej malej miestnosti,opritu wcku...koordinatorka je velmi zlata,povie ti aky mas protokol,ukaze ti ako sa pichaju injekcie,da ti recepty...vsetko ti vysvetli...a kedy idete?

si31si
9. okt 2011

@sijust o dva týždne ideme a m mám dlhý to mi krajko hovoril a tosa kedy začína nevieš mi povedať?

sijust
9. okt 2011

@si31si uz vies ake budes mat lieky?dlhy protokol sa zacina na 16DC...

si31si
9. okt 2011

@sijust no zatial neviem nic pýtam sa len preto že teraz mrchujem a že či budem čakať na dalšiu mrchu lebo ja mám dlhé cykly

mirka2010
9. okt 2011

@sijust no mojinka, zajtra budem aj v nemocnici lebo idem tam odprevadit maminku, ide na operaciu...ale keby sa to dalo zladit, to vies, ze sa rada stretnem 🙂

apolenka6
9. okt 2011

Fúúúú baby ,ale ste toho dnes popísali ...dočítať vás 😝 dnes som sem nemala čas nakuknúť až teraz,boli sme u svokry na hodoch a teraz pečiem gaštany mňam,mňam 😕 😝

apolenka6
9. okt 2011

@adikasala Tak si sa nám ozvala ..stratená 😀 ,ale to ubieha 11 tt 😨 tak idete oznámiť tú novinku svokrovcom 😕 som zvedavá na reakciu aj ked iná ako radosť a dojatie nemôže byť 😉 ...si tu mala absenciu ,teším sa ,že si opäť tu ! 🙂

sijust
9. okt 2011

@si31si no ved to ti bude pekne vychadzat...za dva tyzdne mas rande v Heliose,vyberies si lieky a budes cakat na mrchu...ake mas lieky?

sijust
9. okt 2011

@mirka2010 poslala som ti IP 🙂

si31si
9. okt 2011

@sijust no ja ešte neviem lieky len som si vybrala tie perá a dá sa to v pohode zvládať tie injekcie?

sijust
9. okt 2011

@si31si asi gonal to bude....jasnee,nic sa neboj...lavou zadnou to zvladnes.... 🙂 ja som najskor pichala sama a potom ma pichal mm 😀 😀 jeeej to mi vyslo 😀 nebojkaj,bude to dobre...len musis pit vela vody...

apolenka6
9. okt 2011

@tatinka tak aj tu sa stretávame 🙂 no ja budem určite PN kamoška je tiež kaderníčka a bola na IVF 2x pri prvom nebola PN až po vklade a pri druhom bola PN od začiatku pichania,no nepodarilo sa im to, jej priateľ mal veľmi zlé spermie dobrých bolo,len 1% 😨 a aj tam hrozilo,že je 50% šanca(smola),že bude dieťa postihnuté 🙄

zabka60
9. okt 2011

@pici ty chodis do car???kolko ta vyslo cca ivf???nam povedali v iscare,ze cca do 1000eciek 😠

apolenka6
9. okt 2011

@sijust zajtra som zvedavá kedy bude vklad tvojich super 😉 vajok,to je zázrakže sú všetky také krásne ani inak nemôže byť ,aby sa neujali 😉 😉 žiadne zlé myšlienky,ved všetko ide krásne 🙂

si31si
9. okt 2011

@sijust tak super už to máš zasebou tak držím palčeky teraz čakáš na výsledok? a kôli čomu treba piť vela vody?

apolenka6
9. okt 2011

@walta a čakáš dve či jedno? ked ti 2 vložili? aspoň ti nezostali oplodnené vajká a nemuseli skončiť .....neviem kde ich dajú ak ich nedáš zmraziť 😔 to je fajn,že sa cítiš lepšie a choroba je na ústupe

apolenka6
9. okt 2011

@majca55 áno idem v piatok 14. písala som,že idem 15,ale som sa pomýlila ved 15 je sobota 🙂 a vtedy nerobia pohovor na IVF 😉 tak hor sa do dalšieho boja!!!

tinasc
9. okt 2011

@pici zlatko, lenže keď si na oddelení v nemocnici, kde sú ženy ktoré idú dobrovoľne na upt a my, ktoré sme nechceli o bábo prísť, ale sme prišli... tak to bolí... ale čo presne, netreba už na to myslieť a treba na to zabudnúť...

majca55
9. okt 2011

@apolenka6 presne tak moja tak ideme obidve bojovať 🙂 🙂 a tešíme sa na testíkoch // 😲

sijust
9. okt 2011

@apolenka6 mojinka,zajtra dam vediet,ci sa tym nasim drobcekom stale tak dari a ci uz zajtra bude vklad 🙂

sijust
9. okt 2011

@si31si dakujem moja,este to celkom nemam za sebou,caka ma vklad a potom dlhe dva tyzdne,ale spravim vsetko pre to,aby s nami bejby ostalo 🙂 treba pit vela vody preto,aby si nedostala OHSS-hyperstimulacný syndrom...ale na to ani nemysli....len pi vela vody 🙂

apolenka6
9. okt 2011

@majca55 som zvedavá ,či nám nebude dr navrhovať dalšie IUI,v piatok sa uvidí vo štvrok mám dostať MS 🙂

@sijust tak máš byť v pohotovosti ak by bol vklad zajtra 😉 😀 určite sa tešíš ..ozaj neodpovedala si mi ,koľko si ležala po punkcii vajok? oprava napísala som,že po vklade 😀 a ten je zajtra

sijust
9. okt 2011

@apolenka6 joj prepac moja,asi dve hodiny som lezala...

apolenka6
9. okt 2011

@sijust v pohode,ved teraz máš toho moc .....a až tak nehorí ,len som to chcela vedieť..tiež,len premýšlam čo a ako bude 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre