IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
15. okt 2011

@miminkad nam zamrazili na 6ty den blastocysty,take iste ako mi vkladali...tiez ma to ukludnuje,lebo su aj take zienky,ktore maju len jedno embrijko,ktore sa vlozi ☹ my sme zatial s H.spokojni,musim si zaklopat,ale uz som pocula,ze sa par ludi radsej prehlasilo do ineho centra...my tam chodime od februara tohto roku,ale zatial je vsetko ok,vies ono to zalezi aj od ludi,proste nie kazdy ti sadne a hlavne je,ze ste teraz spokojni a ze bude mimi 🙂 velmi vam to prajem 🙂 nesadol vam dr.K?lebo na toho som uz pocula par staznosti,ze nie je velmi ustretovy,ale mne sa nezda...ja ho mam rada 🙂 dr.Gatovu zboznujem a dr.Galo...toho moc nepoznam,ten mi len raz robil sono,ale to je krasavec 😉

alibabaa
15. okt 2011

@sijust ahoj... tovar uz prisiel? pomalilililinky zehlis? 🙂

sijust
15. okt 2011

@alibabaa zklatik,vcera...uz mam najmensie kusky pozehlene,tie chcem nahodit ako prve,zehlil aj mm,si predstav...som ho chcela odfotit,ale ze nech sa opovazim 😀 asi sa boji,ze by som to niekde prezentovala 😀akurat som si dopratala uz aj vacsie veci,ze idem pred telkou zehlit a postupne to nahadzovat na net...chvilku mi to bude trvat,ked som teraz taka spomalena,ale dam vediet 🙂 a ty ako moja?uz sa to blizi,ja viem....ale kazdym dnom si blizsie k vytuzenemu snu 😉

miminkad
15. okt 2011

@sijust my sme boli prave u galu a boli sme dost rozcarovany.pripadalo nam to ako neochota pomoct.ved co chceme,sme zdravy a mlady.zrovna sme vtedy dostali aj termin v brne,tak sme sli tam,ze potom sa rozhodneme a potom uz nebolo o com.v aprili sme boli na konzultaciu a v maji uz sme boli na IVF.prvykrat nam vkladali hatchujuce blastocysty....zial to nevyslo...druhykrat som mala prazdne foliky a teraz uvidime,verim tomu,ze maly su bojovnici.je to presne tak ako hovoris,bud ti dr sadne alebo nie.

alibabaa
15. okt 2011

@sijust zehlil? uzasny je 🙂 to by sa mojmu nemohlo stat ani nahodou 😅
no hej, hej blizim, dufam, ze nedostanem skor mrchu a potom dufam, ze ju zasa dostanem rychlo, ked zacnem uz pichat.. aby mi platili predoperacne lebo si ich idem dat urobit buduci tyzden.. ten co mi ich robi ide totiz na operaciu kolena, tak to musim stihnut.. nieco som pocula, ze uz platia tie vysledky dlhsie ako 14 dni? nevies nieco o tom?
vcera som bola v lekarni.. no... pisala som apolenke, str.741 .. na tie ihly som uz psychicky pripravena.. nie som ale kamoska s wc - obtazuje ma to chodit na wc.. a este k tomu tak casto.. a mam to cez ceeelu dlhu chodbu a je na nom kosa... ale zvladnem aj to.. nic ine mi neostane...
dnes ma hlava boliiiiiiii strasne..

sijust
15. okt 2011

@miminkad tak ti velmi velmi drzim palce,aby sa to teraz podarilo 🙂 vy ste fakt obaja zdravi a musite toto podstupovat?to je krute...dufam,ze teraz sa uz budete tesit z vytuzeneho babatka 🙂

sijust
15. okt 2011

@alibabaa mne povedali,ze plati vysetrenie 3tyzdne...ja som si to musela vybavovat strasne narychlo,kedze ma ten kratky protokol dost prekvapil...mojinka,tak pi vela vody a prestane ta boliet,uvidis 🙂 urobis si taky nacvik... 😀 jaj ty budes chodit do prace,takze tam ta cikanie bude obtazovat,ja viem,ze je to neprijemne,ale ten OHSS je neprijemnejsi... 😖

alibabaa
15. okt 2011

@sijust to mi je jasne... no ja robim ucto, a do 25.10 mam najviac roboty.. a potom uz bude klud. dufam 🙂 a na obdobie po vklade mam akurat take volnejsie.. a ked sa budem dobre citit tak malicko roboty ma nezabije 🙂
pijem, pijem a stale boli..
tak je dobre ze platia 3 tyzdne .. tak to sa nemusim bat, ze mi to prepadne.. a nebudu mi moct urobit OPU..

zuzana151
15. okt 2011

@mirka2010 my tiez este kocik este nemame a ani nie sme zorientovani 😒 ja vobec neviem podla coho mam vyberat, ja vyberam podla toho ci je pekny ale to asi nie je najvhodnejsie 😀 ked budete mat nejaky vybraty napis znacku lebo co sa tyka tych kocikov tak som fakt mimo. No tak vas malinky je uz riadny chlapisko oproti nasej Olivke ale ten med vyskusam to nie je zly napad . Na materskej este nie som , az 2.11 idem - konecne, lebo je to fakt des obsediet tych 12 hodin. Ja som tiez plakala ked som malu videla na 4D a este ked do toho hrala ta hudba ...este teraz ked si to dvd pozeram stale placem 😀

tinasc
15. okt 2011

@alibabaa nič sa nestane, ak budú vyšetrenia aj 3 týždne staré... mne tak hovorila sestrička, že 2-3týždne...

miminkad
15. okt 2011

@sijust zatial nic moc nenasli,spg je sice horsi,ale ze sa s nim da otehotniet aj normalne.ale cele roky sa nam to nepodarilo.verim,ze sa nam to obom podari 😉

zuzana151
15. okt 2011

@katy33 Kati ale ved ty si pred tehu bola riadne chuda, urcite chudsia ako ja a mate ake vzorove dievcatko. Vsak priatel ma 190 cm ja sice len 165 ale ked sa to spriemeruje tak by uz mala byt tiez vacsia alebo aspon tabulkova. ale ja teraz v poslednom obdobi strasne stresujem neviem ako to vydrzim este 2 mesiace 😉

alibabaa
15. okt 2011

@zuzana151 jej aj medzi nami je taky vyskovy rozdiel.. ja mam 163 a mm 197 🙂 neboj, vsetko bude v poriadku a este ta prekvapi ako rychlo priberie 😉

zuzana151
15. okt 2011

@mirka2010 cozee mirka ty uz mavas kontrakcie??? skus mi to nejako opisat to sa nemozes ani pohnut? ja nic take na sebe zatial nepozorujem je to bolestive?? ja sa len tych bolesti bojim 😅 setri sa poriadne !!!!!! to meno uz mate vybrate alebo si to nechavate ako prekvapenie? 🙂

zuzana151
15. okt 2011

@alibabaa ved ja chcem aby bola taky priemer potom v buducnosti nas dvoch schvalne som si hladala takeho priatela 😀

mirka2010
15. okt 2011

@zuzana151 ahojky zlaticko... no co sa tyka tych kontrakcii, tak je to ako taka poriadna svalovica v podbrusku, ale velmi silna, ze ta to obmedzuje aj chodit a do toho pride taka menstruacna bolest...vobec si to este nepocitila???? ja to mam uz cca tri tyzdne,ale kedze mam takeho skveleho lekara, tak som sa mu bala zavolat, ze ma zase zvozi, ze co mu vyvolavam take blbosti...a ked som mu to povedala na poradni, tak hned, ze som mu mala volat skor, ze to mam kontrakcie...a ze to musim byt v klude...a magnezium vysoke davky uzivat....ale myslim, ze to nie su este take kontrakcie ako pred porodom, to uricte nie..to by si ani on nezobral na zodpovednost a poslal by ma do nemocnice...ale proste musim si davat pozor....
no a co sa tyka kocika, mne sa najviac paci concord travel edition...mozes si to pozriet cez google..ten sa mi najviac paci, ale je velmi drahy, takze budeme hladat inu alternativu....ale co viem uricte je, ze nechcem kocik polskej vyroby....a to do 2.11 budes v praci???

walta
16. okt 2011

@apolenka6 jaaaaj, to je neprijemne, no verim, ze auto bude cim skor opravene a budete moct vystartovat.... 😉

sijust
16. okt 2011

@miminkad velmi ti to prajem 🙂

miminkad
16. okt 2011

@sijust aj ja tebe 🙂

cmelica
16. okt 2011

@tinka9075 ahooj!!som trosku po zadu som tu 2 dni nebola...my ideme v pondelok pre vysledky z krvi a spermiogramu,tak sa uvidi 🙂 na testiku ti prajem // krasne kolajnicky 🙂 🙂

pici
16. okt 2011

@zuzana151 ked ti mozem poradit, budete mat zimne babatko. cize podstatne je pre vas aby v pripade trojkombinacie bola velka sportova cast.. lebo na jar je bejby v sportaku... ja mam nejake vycihane. tejto veci sa orientujem uz niekolko rokov, stale snorim. tka mi napis IP ak chces, poslem typy ok?

katy33
16. okt 2011

@zuzana151 Zlatinko, nestresuj sa, ale vôbec, jasan 😉 ...my ideme zajtra na velke biometricke sono do MT, tak ja sa tam popytam, uvidim, čo mi povedia, či malinka je stale taka velka, dost možne, že už bude zodpovedat gest.tyždnu, dam ti zajtra vediet 🙂 😉 ....ja mam cca 174cm a pred tehu som mala 56-57kg, teraz je to už 66,5 😀 ....začalo to akosi prirychlo naskakovat, dnes som aj vahu poriadne pulirovala, či na nej nie je vela prachu , a preto nevaži tak vela 😕 😀 😎 a môj mm má možno o nejaky ten centimetrik menej odo mna-špuntik 😀 No mne, mojenko, hned v cca 3. mesiaci dr. povedala, že mam ratat s tym , že malinka bude väčšia, lebo ja sama som mala, ked som sa narodila 4100g a vraj deturence byvaju pri narodeni velke približne ako rodičia 😉 a ty maš 165-špuntiček 😀 😝 ...malinka je zdravunka a velka presne tak, ako ma byt...a na nič ine ani nemysli,ja som sa tu dočitala, že niektorým maminkam , babätka boli aj dva tyždne pozadu a nič sa nedeje...zajtra dam vediet, držkaj nam palčeky, aby bola Vivinka vporiadku 😉 😲 😲
@mirka2010 A inak, babulky, my sme kočik kupili už davnejšie, je to zn.Jane, tiež je drahší, no nemali sme velmi na vyber-chcela som 3-kombinacia, s lahkym odklikavanim všetkych časti, aby mal lahku konštrukciu, lebo byvame na 3.posch. bez vytahu 🙄 , lahko skladatelny a šport. čast som chcela mat otočnu na obe strany - no tym, že je otočna, je zasa ubrate z priestoru - hrozne lahulinko sa snim manipuluje, verim, že bdeme s nim spokojni , aked malinka vyrastie zo šport.časti, kupi sa nejaky šport. golfik 😉 Mojenko, my sme tiež pôvodne chceli concord-fusion-myslim, no zarazilo ma, ako sa tam upevnovala športova čast - su tam hociake pracky - na suchy zips...aj vzadu opierka sa dvihala len za pomoci pracky...bala som sa toho...ked niečo vyberieš, daj vediet 😉 a vieš aspon farbu, či neutral? My sme sa dohodli, že tato 3-komb. bude neutralnej farby-ved chceme aj druhe babatinko, a ked sa bude kupovat golf.kočik, tak bude - dievčenskej farby-nech si ho aj bambulka užije 😀 😲 Mojenko, ozaj a to tie kontrakcie citiš tiež tak ako ja, že ti aj vttom momente zatvrdne bruško? Magnezium kolko berieš, ja som mala 3x1-no teraz neuživam par dni, lebo ma z neho prehanalo 😠

katy33
16. okt 2011

@sijust No ty maš teda doma ale šikuliačika 😀 ...len si ho mala pekne na tajnaša odfotit, aspon by sme sa tu nim so žehličkou v ruke pokochali 😕 😀 😀 Môj mm tiež nema problem mi pomôct - čo je fajn, leo viem, že ked bude malinka, tak mi bude napomocny, teda aspon dufam 😕 😝 ...ja nenavidim vysavanie, radšej by som každy den okna umyvala, tak sa mi sem-tam podari nahovorit ho povysavat-no a kupila som malinkej na odsavanie soplikov odsavačku , kt. sa pripevnuje na vysavač , no a mm sa vystatuje, že on ma s vysavačom väčšie skusenosti, ako ja, že sopliky bude vyysavat on a ja mam celkom velke obavy, aby nam malinku predčasne nemumifikoval 😕 😀 A ako sa nam citiš? Bandurky stale bolkaju? Len nech dobre bolkaju - fazulka si určite chysta už nadržky na papu 😀 😉

pici
16. okt 2011

@katy33 a ktory jane ste nakoniec vybrali? aha uz vidim... unlimit.. bol moj favorit ale je velmi maly sportovy... takze mne sa popacuje slalom :D

tinka9075
16. okt 2011

@cmelica dakujem ved utorok testujem tak som zvedavá 🙂

sijust
16. okt 2011

@katy33 zlaticko,to je fajn,ze ti manzelik pomaha,moc mi nesedia chlapi,kt.nikdy nepomozu,ze ved to je babska robota...ja som sice taka,ze vsetko si v dome najradsej porobim sama,ale ked som teraz taka omacka,tak mi to fakt dobre padne...najnovsie ma maniu varenia...z toho som nervozna...na kuchynu som ja pes...to je moje kralovstvo 😀 no co sa tyka priznakov...neviem...v noci sa mi snivalo,ze som zacala krvacat,som sa cela spotena o 3tej zobudila...sucho v ustach,som sa musela ist napit...podbrusko boli stale,od 3tieho dna po vladke-presne ako pred ms...je take nafuknute,nadrzky bolia,su napnute a trosinku sa zvacsili,...unava je z utrogestanu,to je jasne,trosku sa mi zacala motat hlava,ale to moze byt aj toho mojho slavneho mini tlaku 🙂 min.mesiac som mala ms 20teho...na krv idem az 24teho...Kati,ja sa tak bojim,ze dostanem,ze drobcek odide ☹ dnes som taky placko...prisla na mna kríza 😖

katy33
16. okt 2011

@pici Ved preto, že je mala šport. čast, tak sa bude dokupovat ešte šport. golfik 😀 😀 😀 ...a to som verila, že malinka bude drobunkava, tak tam vydržiiii , no a oni mi veštia ,,maleho slonika 😀 😕 ..a možno bude skôr do dlžky ako slížik 😀 ....ja som sa trojkolesaku hrozne obavala-psycho ja viem, ale už mam vymyslene, že v tom šport. vyšupnem zmenšovaciu vložku a bude 😉 🙂 ...a farba sa ti ktora pozdava?

pici
16. okt 2011

@katy33 mne sa paci bud cierny s takym zvlastnym potahom. neviem ci si videla na zivo... alebo aj tento... co ty si vybrala pripadne pre babu ten cyklamenovy :D a ja asi trojkolku bud tu tmavomodru... alebo tu so zltym... ale ja som sa namotala na tento kocik. ma ho kamoska starsiu verziu a je moc fajny

http://www.babatkosk.sk/711,nurse-look-3-travel...

katy33
16. okt 2011

@sijust Zlatino a dost 😠 😠 😠 ...ake, že fazulka odide, a kam by asi tak chodila, haaaaa...ty dostaneš 5 a 20 na holú 😝 ...to sa ti už hormony buria, ty náš plačko...micinka, ani len nemysli na taketo škarede vei,zakazujem ti to a to važne, fazulka sa tam snaži pozakuskovat, ako sa len da a ty jej takto neveriš? 😠 ...len pekne bruško hladinkaj, rozpravaj jej, ako sa len na nu teškate , a že jej veriš, že tam zotane dalšivh 9 mesiacov 🙂 😉 😲 ...pretože ja jej verim a viem, že to inak ani nebude, toto nebudu žiadne pms priznaky, neexist... 😉 😲 😲 😲 ..neprivolavaj tu hnusnu ms, odhanaj ju čo najdalej a najlepšie na nu ani nemysliet, pozri na ,,pici,, ta si je ista a ja s nou, že miminka si tam ro bia pohodlie a aj to tak bude, len za tolko pokusov tam môžu byt naozaj tri kusky 😀 😀 😲

apolenka6
16. okt 2011

@sijust ale ,ale!!!! heš!!!aké to myšlienky ťa prepadli 😨 o tom ani neuvažuj zlatko !!!! už ked si tak tvrdo za to bojovala hádam na konci to nevzdáš ?!? 😉 😉 😉 viem určite máš obavu ,ty si len predstav , že si tehuľka a basta 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre