IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

buba13
24. okt 2011

@sijust tento mesiac som bola na prvom IUI, ale nic z toho... dalsi mesiac mame pauzu, lebo je manzel chory a mozno v decembri pojdeme na 2 IUI 🙂 Ty sa nenamahaj moc a pekne oddychuj. Si doma na PN, ci chodis do prace?

miminkad
24. okt 2011

@sijust dakujem.aj vy sa drzte 😉

dasaa
24. okt 2011

@sijust gratulujem tak len relaxuj pekne 🙂

apolenka6
24. okt 2011

@sijust ááááááááááááááááááá 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 zlatíčko to sa tešíme ,ved sme to vedeli,že je to tam 😉 😉 😉 aj ja by som plakala 😕 keby som dostal taký telefonát 🙂 super,super,super!!!!!

apolenka6
24. okt 2011

@walta určite ho lubkaš ,chrústika malinkého 😉 a kedy budeš mať opakované výsledky ?

apolenka6
24. okt 2011

@majca55 no tak tento týždeň začal v práci hekticky 😀 tovaru vyše hlavy a ešte sme to stále nedorobili 😒 aj zajtra je deň 😝

dasaa
24. okt 2011

ahojte babenky tak ako sa mate a co mate noveho? Su tu aj skvele spravy co je supeer 🙂

walta
24. okt 2011

@sijust moja zlata, moooc ti gratulujem, krasa.... sa tu pekne rozrastame, co ma moooc tesiiii... sa tesim s tebou, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 😉 😉

walta
24. okt 2011

@apolenka6 opakovane vysledky budu tento tyzden, drz mi palce 🙂

apolenka6
24. okt 2011

@walta jasné držím 😉 každej ktorá je tu! 🙂 daj potom vedieť

mirka2010
24. okt 2011

@sijust moja zlata a preco by a to nemohlo na prvy krat podarit???? vsak si si to poriadne zasluzila a uricte je to to najkrajsie, co teraz prezivate 🙂 velmi vam to prajem a hlavne je aby malicke krasne rastlo a budem sa velmi tesit na dalsie infosky ako sa vam dari...kedy mate ist na srdiecko????

lenisko1
24. okt 2011

@majca55 ahojky tak čo maš nové?? ja som dnes testla som a je tam slaba druha čiarka 🙂 tak snad tam bude aj zajtra a silnejšia 🙂

si31si
24. okt 2011

ahojte tak sa k vám pridávam začínam 16dc proverou potom decapetyl a puregon len ešte čakám na mrchu kedže som to tento mesiac nestihla 😒

perlitka
24. okt 2011

Ahojte buduce maminky 🙂 ja sice nemam ani jeden z Vasich problemov, ale ako mamina mozem odporucit, aby ste to tak neponahlali. A poviem preco. Ak chcete otehotniet za kazdu cenu a rychlo, vacsinou to nevychadza kvoli tomu, ze telo vylucuje stresovy hormon /to lekari nepovedia, lebo to je ich biznis tak radsej cpu lieky a robia pokusy za tazke peniaze/, vtedy sa v tele vsetko blokuje a prestavaju fungovat veci,ktore bezne funguju a ak je tam este aj problem tak to len zhorsuje. Preto radim...nie stale nato mysliet. /preco vacsinou sa otehotnie na dovolenke?🙂 Babatko je bozi dar a kazda sa urcite dockate tej malej fazulky 🙂 zelam vela pohodicky a neskor sladke tehulkovanie 🙂

tinasc
24. okt 2011

@apolenka6 neboj sa, aj ty sa raz dočkáš takého telefonátu 🙂

majca55
24. okt 2011

@lenisko1 vau jupí dalšia dobrá správa tak to si tehu moja 🙂 tfuj tfuj ja nič nové len prsia ma bolia dosť 😒 😎

majca55
24. okt 2011

@apolenka6 takže kopec roboty 😨 a začína nám to tu tehulkovatieť takže moja sa chystaj 😵 😵

majca55
24. okt 2011

@dasaa ahoj moja ako sa cítiš a máš?ja celkom ok ako som písala len prsia ma bolia 😵

majca55
24. okt 2011

@ursula5 takže v novembri ideš do dalšieho kola?tak ti držkám palečky nech sa už fazulka riadne zahryzne 😵 😵 😵

apolenka6
24. okt 2011

@perlitka ahoj! no určite na tom niečo je 😕 ale vetu nemyslite na to u mňa vôbec,ale vôbec nezaberá 😀 🙄
vieš ja ked som bola na IUI som ochorela, ani by som na to nešla taká som bola chorá,.horúčku som mala,kašel no všetko som mala,ale ked som už bola objednaná nechcela som to zrušiť....mm ma tam viezol a v aute som bola zakrytá dekou takú zimnicu som mala 😖 ...ja som nič iné v hlave vtedy nemala nech to mám za sebou a už ležím doma v posteli ......ked som už potom doma ležala bolo dobre, a výsledok ma vôbec nezaujímal ..samozrejme som otehotnela 😵 ale ,len krátko ......a to je tá chvíľa čo som vtedy na to nemyslela a bolo to! no a od vtedy nič..ale verím,že nie na dlho 🙂

apolenka6
24. okt 2011

@tinasc ja som už taký telefonát mala ,ale som na to zabudla 😒 čakám na další 🙂

apolenka6
24. okt 2011

@majca55 veru už sa to tu zmráka na tehotenstvo 😀

tinasc
24. okt 2011

@apolenka6 aj ja som mala taký telefonát a vidíš ☹ ale ešte bude 🙂

majca55
24. okt 2011

@apolenka6 takže sa postavíme do radu rýchlo 😀 😀

apolenka6
24. okt 2011

@tinasc bude určite 😝

@majca55 len či pri mojom šťastí budem v dobrej rade stáť 😀

lenisko1
24. okt 2011

@majca55 no snad to tam aj vydrži dakujem pekne. ja verim, že ty mi napíses o pár dni taku istu spravu... ale este sa netesim dopredu

majca55
24. okt 2011

@apolenka6 tak sa moja musíme správne zaradiť 😵 😵 snád nás niekto správne naviguje 🙂

majca55
24. okt 2011

@lenisko1 jasne moja a bude len a len silnieť uvidíš držím moc moc palečky 😵 😵

apolenka6
24. okt 2011

@majca55 veru niekto nás naviguje 😕

ursula5
24. okt 2011

@majca55 Ďakujem, uvidíme chcem to skúsiť ete tento rok a tú poslednú si nechám na nový keby to náhodou zas nevyšlo 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre