IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zubrienocka
26. okt 2011

@ketere Píš, píš, píš, lebo Ťa zje myš... 😀 😀 😀

majca55
26. okt 2011

@mirka2010 ano stihli pred týždnom 🙂 akurát bolia prsia a dosť inak bruško v pohode nepichá nebolí tak neviem zatiaľ 😕 uvidíme

mirka2010
26. okt 2011

@majca55 tak super....prska su velmi dolezite, aj ked mna do 8tt vobec neboleli 🙂 ale kazda sme ina....drzkam moc palce..aby malicke bolo krasne v brusku 🙂

majca55
26. okt 2011

@mirka2010 dakujem si zlatá 😵 aj ty sa držkaj už to máš za chvílku 😲 😲 a máš už všetko pre bábatko?

mirka2010
26. okt 2011

@majca55 joooj, ani nepis, ze to mam za chvilu...este dva mesiace 🙂 a budem stastna, ze malicky tam este tie v mesiaciky ostane, klop,klop, klop....aj ked brusko mam uz teraz strasne velke 😀 no pre babatko co sa tyka oblecenia mam uz vsetko, aj kocik objednany...pride zajtra..postielku tiez uz mame, chybaju nam este veci z kozmetiky a tie veci pre mna do porodnice....ale stale bude nieco podla mna chybat 🙂 vsak uricte sama dobr vies 🙂

tinasc
26. okt 2011

@mirka2010 nič sa neboj, to postupne dokúpiš,...takže budete oslavovať Silvestra už s maličkým 🙂

majca55
26. okt 2011

@mirka2010 juj to je najkrajšie obdobie 🙂 😵 teším sa s tebou 😲

sijust
26. okt 2011

@mirka2010 Zlaticko,jeej to bude krasna oslava Noveho roka 🙂 tesim sa moc,moc...kedy sa stahujete? 🙂

sijust
26. okt 2011

@alica311 este mi kazali prist na sono,uz ho snad budeme vidiet,mozno aj srdiecko budeme pocut....ale to tusim zacina bit az koncom 6teho tyzdna...tak neviem...vy mate teda aky postup?tiez chodis k Dr.Gaťovej? 🙂

majca55
26. okt 2011

@sijust ahoj moja tak ako sa cítiš tehulka? 🙂 ajja chodím ku Gaťovej super doktorka 🙂

sijust
26. okt 2011

@majca55 moja dobre sa citim,len neskutocnem vymetam chladnicku,to nie je mozne toto.... 😀 trosku ma picha v podbrusku...sem tam....prsia su citlive,takze ak ta bolia,tak je to dobre znamenie,verim,ze si tehu 😉 a ty ako?este tyzden co?ten druhy je horsi ako ten prvy 😠 vies ako som ja pocitila,ze sa usadilo?na druhy den po vklade ma nad ranom zobudilo strasne pichnutie v podbrusku....a od vtedy ma pobolivalo...ale vies,kazda sme ina....chystas sa robit test?

majca55
26. okt 2011

@sijust asi nie ak by tak možno v utorok ale nechcem tak uvidím 😉 tie prsia hruza dnes ale aspon mam takú malú nádej 🙂 len vymetaj až malinké pekne rastie 😵

sijust
26. okt 2011

@majca55 kedy mas dostat ms?ja teda predpokladam,ze nedostanes...bolievaju ta prsia pred ms?lebo mna ano...ale toto bola taka intenzivnejsia bolest,taka ina...hlavne vecer,ked som si dala dole podprdu a isla som spat,som mala pocit a stale mam,ze kazdy ma 10kg 😀

ketere
26. okt 2011

@zubrienocka @mirka2010 @alibabaa @fomarik ..Ahojte, tak sa hlásim po morfológii. Všetko je Ok, a pravdepodobne to bude dievčatko...

sijust
26. okt 2011

@ketere jeej to je pekne 🙂 gratulujem... 🙂

majca55
26. okt 2011

@sijust len trošku ale nie až takto riadne a ešte sa aj tak ako keby naliali sú vačšie o dosť a mám dostať o týžden hmhm tak uvidím 😵 mna skor vždy hlava bolieva a dosť až migreny mávam ☹

majca55
26. okt 2011

@ketere juj moja aké dobré správy 😵 teším sa stebou tak bambulku budete mať krásne 😲 gratulujem

alica311
26. okt 2011

@sijust Ahoj, my sme boli na prvej konzultácii u Dr. Krajkoviča, ten povedal, že podľa výsledkov spg buď plánovaný styk alebo inseminácia, pretože podľa nášho uroléga bola morfola v poriadku. Na10 DC som bola na ultrazuku a bola tam dr. Gáťová, v ten deň boli výsledky spg a až tu v centre zistili že morfola je 0%, ani jedná jediná schopná spermia, tak nám povedala, že jedine IVF. Budúci týždeň v piatok sme objednaný dr. Krajkovičovi a ten povie ďalší postup, bojím sa len, že budú vyžadovať jedno IUI kvôli poisťovni, čo je v našom prípade ako si už písala zbytočné. Už aby bol ten piatok, a doktor nám povedal viac, ale isté je, že naša jediná šanca je IVF a stále sa z toho neviem, akosi spamätať ☹ Tak dúfam, že srdiečko bude hlasne byť. 🙂

alica311
26. okt 2011

@sijust Ozaj ešte som sa chcela spýtať, celkom nerozumiem, tomu postupu v Heliose. Prvýkrát sme boli u Dr. Krajkoviča, keď som bola na ultrazvuku bola tam dr. Gáťová, ako vôbec viem, ktorý je môj lekár?

sijust
26. okt 2011

@alica311 tvoj dr.je Krajkovic,ked si bola u neho na konzulatacii....rano,ked sa robi sono,tak robia dvaja lekari,lebo tam byva vela zien a jeden dr.by to nestihal....my sme mali tiez jedno IUI,no uplne zbytocne vyhodene peniaze...u nas tiez nemala ani jedna normalny tvar...ale vsetky vajka sa po opu oplodnili a vlozili mi krasne 1tkove embrijko-blastocystu....pri IVF je viac dolezita kvalita vajicok,takze to bude na tebe 🙂 myslim,ze u vas bude tiez len metoda ICSI,teda napichavanie vajicok....ale neboj, bude to dobre 🙂hned v piatok sa pytaj na ziadost o IVF...tu treba podpisat,lebo kym to poistovna schvali trva to najmenej 1mes....mne rovne 2...medzi tym zrejme prebehne IUI...a ty podla vysledkov si ok?

sijust
26. okt 2011

@majca55 neboj,bude to bambulka krasna 🙂 len aby to neboj treti chalan 😀

mirka2010
26. okt 2011

@tinasc no vsak to, este nevieme, ci uz s malickym, alebo este v ocakavani 🙂 vsak tie terminy sa nam od zaciatku uz zmenili 4 x 🙂 takze uvidime...ale oslavovat uz s malickym by bolo nadherne 🙂 to je pravda

mirka2010
26. okt 2011

@majca55 dakujeme 🙂

mirka2010
26. okt 2011

@sijust ahojky, no stahujeme sa co najskor, aj ked si to este stale neviem predstavit,bude to vela roboty..ale tesime sa...a ty sa ako mas???? ako sa citis???

majca55
26. okt 2011

@sijust no ja si to tiež myslím 😀 len nech je to zdravučké a hádam ta bambulka na nás čaká 😲

sijust
26. okt 2011

dievcata prosim vas... neviete,ci je kyselina listova len na predpis?dakujem

mirka2010
26. okt 2011

@ketere no vidis....to je krasna sprava....tak dievcatko??? jeeeeeej, dalsia mala princeznicka..to ĺen ja som tu s chlapcekom....🙂 aspon bude mat na vyber kopec frajeriek, hned mu poviem 🙂 hlavne som stastna, ze je vsetko ok.....to je najdolezitejsie 🙂

sijust
26. okt 2011

@mirka2010 mojinka,len ty prosim ta nic tazke netehni...viem co je to stahovanie....uz som sa par krat stahovala,ale minuly rok pred vianocami sme sa stahovali z bytu do domu,som si myslela...ze odpadnem,to nemalo konca kraja...stale som sa pytala,ze ako je mozne,ze mame tolko kramov 😀 ale tesim sa,ze idete uz do noveho 🙂 mam sa celkom fajn,len sa mi dost toci hlava a neskutocne jem 😠 😀

mirka2010
26. okt 2011

@sijust zlatko, je uplne dostupna v hociktorej lekarni...a mas na vyber od niekolkych vyrobcov 🙂 ale nejdes radsej uzivat kompelx vitaminov-babyplan...ten sa uziva do konca prveho trimestra a obsahuje vsekto co ty aj babatko potrebuje 🙂

sijust
26. okt 2011

@mirka2010 dakujem zlaticko....skusim,vsetko budem do seba pchat,len nech pekne rastie a je zdrave 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre